Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Abdullah    49
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 3.03.2020 - 19:55 yazdı:

Degerlerin gayet iyi.İnce noktalara girmek istemiyorum ama bundan sonra libido ve ereksiyon icin dogal destekler kullan sadece. Mesela ginseng boron veya tribulus gibi suplementler olabilir. Gecen gördüm fiyati biraz tuzlu ama icerigi gercekten iyi.Granade at4 diye bir sey cikarmiş...😁

@metinav abi kusura bakma birşey daha soracaktım affına sığınarak. Sperm kalitesi konularını araştırdım şuan sana sormadan fakat aklıma takılan  spermiogram testi yaparım tabiki ilerleyen aylar da da...

Şuan ki değerlere istinaden aylar geçtikçe sperm kalitesin de düzelme olur mu acaba?  Evlilik konusuna geldiğim zaman ilerde sıkıntı yaşatırmı diye merak ettim hiç bir şekilde anabolik kullanmassamm. Biliyorum defalarca yazılmıştır bu konular fakat net bir bilgiye sahip olamadım. 😔

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.609
Abdullah, 8 dakika önce yazdı:

@metinav abi kusura bakma birşey daha soracaktım affına sığınarak. Sperm kalitesi konularını araştırdım şuan sana sormadan fakat aklıma takılan  spermiogram testi yaparım tabiki ilerleyen aylar da da...

Şuan ki değerlere istinaden aylar geçtikçe sperm kalitesin de düzelme olur mu acaba?  Evlilik konusuna geldiğim zaman ilerde sıkıntı yaşatırmı diye merak ettim hiç bir şekilde anabolik kullanmassamm. Biliyorum defalarca yazılmıştır bu konular fakat net bir bilgiye sahip olamadım. 😔

Tabiki düzelir, sperm üretimi de hormonal sistemin etkisinde gelişen bir fonksiyon.Bir iki kür yapıldığında ve doğru şekilde sonlandırıldığında, çok fazla sperm sayısı ve kalitesine zarar vermez diyebiliriz...Bu anlamda evlilik düşünenlerin ve gençlerin kür yapmasını doğru bulmuyorum kendi adıma, çünkü riske giriliyor.Yola çıkıldığında yaşanabilecek olumsuzlukları düşünmek gerekiyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
metinav, 16 dakika önce yazdı:

Tabiki düzelir, sperm üretimi de hormonal sistemin etkisinde gelişen bir fonksiyon.Bir iki kür yapıldığında ve doğru şekilde sonlandırıldığında, çok fazla sperm sayısı ve kalitesine zarar vermez diyebiliriz...Bu anlamda evlilik düşünenlerin ve gençlerin kür yapmasını doğru bulmuyorum kendi adıma, çünkü riske giriliyor.Yola çıkıldığında yaşanabilecek olumsuzlukları düşünmek gerekiyor.

Öncelikle teşekkür ediyorum değerli yorumun için..

Bende toplamda iki kür yaptım ileriyi düşünmeden ama tamamen bıraktım abicim. Gerekli bitkisel desteklerle toparlanmayı hızlandıracağım. 

Sağlıklı sporlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, 3 saat önce yazdı:

Abdullah metin abininde dediği üzere bana aynısını üroloji doktoru da söyledi 1-2 sene içerisinde vücut onu tolere eder dedi bende bu konuyu çok takıyordum kafama seneye evleneceğim için :) Sen içini ferah tut eskisi gibi olcaz hadi iyi günler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 2 saat önce yazdı:

Abdullah metin abininde dediği üzere bana aynısını üroloji doktoru da söyledi 1-2 sene içerisinde vücut onu tolere eder dedi bende bu konuyu çok takıyordum kafama seneye evleneceğim için :) Sen içini ferah tut eskisi gibi olcaz hadi iyi günler .

Eyvallah sağolasın dostum iyi günler.. :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 5.03.2020 - 15:56 yazdı:

Merhaba dostum, sen progesteronuna baktırmışmıydın hiç, çevremde de bu sıkıntıyı yaşayan var hepsinin ve benim progesteron değeri yüksek, deca ve tren kullandılar onlarda.. 

Progesteron binevi kadınlık hormonu olduğu için ve biz erkekler de çok az bulunması gerekiyor.. Henüz bu sıkıntıyı yaşayıp da progesteronuu düşük birine rastlamadım. 

ostrojeni en aza indirdim birşey değişmedi 30 çıktı aynı şuan 22.

prolaktini 0,47 indirdim değişmedi 18 çıktı aynı, şuan 7 civarı.. 

progesteron unsuru olarak görüyorum artık.. :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, Bir saat önce yazdı:

Merhaba dostum, sen progesteronuna baktırmışmıydın hiç, çevremde de bu sıkıntıyı yaşayan var hepsinin ve benim progesteron değeri yüksek, deca ve tren kullandılar onlarda.. 

Progesteron binevi kadınlık hormonu olduğu için ve biz erkekler de çok az bulunması gerekiyor.. Henüz bu sıkıntıyı yaşayıp da progesteronuu düşük birine rastlamadım. 

Progesteronum 1.06 referans aralığı 0.28-1.22 arası . 1.06 dan biraz daha düşse iyi olabilir sanırım 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Abdullah, 58 dakika önce yazdı:

Forumda progesteronla ilgili açtığım bir başlık var onu incele istersen.Yabancı bir forumdan alıntılamıştım paylaştım, progesteronun önemsenmesi için...

Hormonlarda tatlı bir aralık var, bunun altına ve üstüne girildiğinde benzer sıkıntılar yaşanıyor.Mesela östrojen için trt tedavisi görenleri takp ediyorum 25-35 ng aralığında iyi durumda olduklarını paylaşıyorlar.Prolaktinin de buna benzer bir aralığın içinde bulunması lazım.Bende aynı şekilde çok düşürdüğüm ve yükselmesine izin verdiğim dönemler oldu ve ikisinde de sıkıntı devam etti.6-8 aralığı ideal diye düşünüyorum.Tabi herkesin genetik verileri ve seviyeleri aynı değil ortalama olarak konuşuyorum.Progesteron aslında kadınlık hormonu sayılmaz tam tersine erkeklerde testonun ön maddesine dönüşebiliyor ve erkeklik hormonu diye geçiyor.Kadınlarda öne çıkarılmasının temel sebebi, doğum öncesi ve süresince çok aktif olması sebebiyledir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Spartacus, 3 dakika önce yazdı:

Progesteronum 1.06 referans aralığı 0.28-1.22 arası . 1.06 dan biraz daha düşse iyi olabilir sanırım 

Aynen 0.5 li değerlere düşürürsen daha iyi olabilir libidon...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Aynen 0.5 li değerlere düşürürsen daha iyi olabilir libidon...

Teşekkür ederim @metinav abi .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
metinav, 18 dakika önce yazdı:

Forumda progesteronla ilgili açtığım bir başlık var onu incele istersen.Yabancı bir forumdan alıntılamıştım paylaştım, progesteronun önemsenmesi için...

Hormonlarda tatlı bir aralık var, bunun altına ve üstüne girildiğinde benzer sıkıntılar yaşanıyor.Mesela östrojen için trt tedavisi görenleri takp ediyorum 25-35 ng aralığında iyi durumda olduklarını paylaşıyorlar.Prolaktinin de buna benzer bir aralığın içinde bulunması lazım.Bende aynı şekilde çok düşürdüğüm ve yükselmesine izin verdiğim dönemler oldu ve ikisinde de sıkıntı devam etti.6-8 aralığı ideal diye düşünüyorum.Tabi herkesin genetik verileri ve seviyeleri aynı değil ortalama olarak konuşuyorum.Progesteron aslında kadınlık hormonu sayılmaz tam tersine erkeklerde testonun ön maddesine dönüşebiliyor ve erkeklik hormonu diye geçiyor.Kadınlarda öne çıkarılmasının temel sebebi, doğum öncesi ve süresince çok aktif olması sebebiyledir.

Teşekkürler değerli yorumun için, o başlığı incelemiştim evet abi. Sanırım tek kafamdaki sorun  şu progesteronu nasıl düşüreceğim...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Abdullah, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler değerli yorumun için, o başlığı incelemiştim evet abi. Sanırım tek kafamdaki sorun  şu progesteronu nasıl düşüreceğim...

Ek olarak kadınların düşük yapma için kullandığı ilaçlar dışında. Bu takviyeyi kullanmayı düşünüyorum @metinav abi..

FB85A9C0-78ED-47DA-9F57-9A701F763BC5.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Abdullah, 1 saat önce yazdı:

Ek olarak kadınların düşük yapma için kullandığı ilaçlar dışında. Bu takviyeyi kullanmayı düşünüyorum @metinav abi..

FB85A9C0-78ED-47DA-9F57-9A701F763BC5.jpeg

Bunu kullanım amacı nedir ? Progesteronu mu düşürüyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609

Teşekkürler iltifatın için, progesteronun diğer hormonlarla ilişkisi belki bu konuda bir fikir verebilir ve araştırma yapmak lazım yine de.

Progesteron testoyla doğrusal bir korelasyona sahip, birlikte artıp azalıyorlar...Bunun yanında dht'nin çok güçlü bir enzim blokeri...Yine östrojenle de zıt hareket ediyorlar ve progesteron artışı östrojen seviyesini azaltıyor-muş (!) Andorojen reseptörü, östrojen reseptörü ve progesteron reseptörü hepsi ayrı alıcılara sahip dokularda bulunuyor.Östrojeni arttırmak progesteronu düşürebilir zıt oldukları için...Kadın bedeniyle erkek bedeni farklı tepkiler veriyor onu da hesaba katmak lazım.

Sermler çıkmadan önce onların yerine kullanılan bir ilaç var hala satılıyor eczanelerde.Eski sporcular onu kullanıyormuş zamanında diye okumuştum.İsmi danazol...Andojen östrojen progesteron ve kortizon reseptörlerini bloke ediyor ve pct de kullanılmış bir dönemler...Yan etkileri olmasa denemek durumu görmek isterdim...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
metinav, 22 dakika önce yazdı:

Teşekkürler iltifatın için, progesteronun diğer hormonlarla ilişkisi belki bu konuda bir fikir verebilir ve araştırma yapmak lazım yine de.

Progesteron testoyla doğrusal bir korelasyona sahip, birlikte artıp azalıyorlar...Bunun yanında dht'nin çok güçlü bir enzim blokeri...Yine östrojenle de zıt hareket ediyorlar ve progesteron artışı östrojen seviyesini azaltıyor-muş (!) Andorojen reseptörü, östrojen reseptörü ve progesteron reseptörü hepsi ayrı alıcılara sahip dokularda bulunuyor.Östrojeni arttırmak progesteronu düşürebilir zıt oldukları için...Kadın bedeniyle erkek bedeni farklı tepkiler veriyor onu da hesaba katmak lazım.

Sermler çıkmadan önce onların yerine kullanılan bir ilaç var hala satılıyor eczanelerde.Eski sporcular onu kullanıyormuş zamanında diye okumuştum.İsmi danazol...Andojen östrojen progesteron ve kortizon reseptörlerini bloke ediyor ve pct de kullanılmış bir dönemler...Yan etkileri olmasa denemek durumu görmek isterdim...

Teşekkür ederim bilgiler için abicim. Danozala biraz göz gezdireyim o halde sağolun...

DHEA yı arkadaşım tavsiye etmişti düşürmesi bakımından🤷🏽‍♂️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Abdullah, 2 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim bilgiler için abicim. Danozala biraz göz gezdireyim o halde sağolun...

DHEA yı arkadaşım tavsiye etmişti düşürmesi bakımından🤷🏽‍♂️

Dhea prehormon bir madde.Böyle bir etkisi olduğunu zannetmiyorum, ama yine de bir bakmak lazım :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 2 saat önce yazdı:

Dhea prehormon bir madde.Böyle bir etkisi olduğunu zannetmiyorum, ama yine de bir bakmak lazım :)

Abi bişey sorcam klomenin testislerin büyümesine bi etkisi var mı? İyi akşamlar abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Spartacus, 2 saat önce yazdı:

Abi bişey sorcam klomenin testislerin büyümesine bi etkisi var mı? İyi akşamlar abi

Testisler ne kadar fazla uyariyla calisirsa o kadar büyür sertlesir... Fakat bu büyüme genetikle sınırlıdır.Testisler dokusal olarak büyüyen ve kücülen esnek bir yapiya sahip.Klomen fsh uyarani bir ilaç oldugu icin sentetik olarak testislerin üretimini arttırdıgından büyüme yapar.Hcg de Lh sentetigi olarak ayni sekilde testisleri büyütür...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 11 saat önce yazdı:

Testisler ne kadar fazla uyariyla calisirsa o kadar büyür sertlesir... Fakat bu büyüme genetikle sınırlıdır.Testisler dokusal olarak büyüyen ve kücülen esnek bir yapiya sahip.Klomen fsh uyarani bir ilaç oldugu icin sentetik olarak testislerin üretimini arttırdıgından büyüme yapar.Hcg de Lh sentetigi olarak ayni sekilde testisleri büyütür...

Teşekkür ederim abi , iyi günler .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 11.03.2020 - 23:55 yazdı:

Abi merhaba sonunda total testo düştü 800 lerden 346 ta düşmüş pct ye başlıyorum .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 1 saat önce yazdı:

Abi merhaba sonunda total testo düştü 800 lerden 346 ta düşmüş pct ye başlıyorum .

Güzel haberler bekliyoruz inşallah kardeşim.🙏🏾

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.609
Spartacus, 4 saat önce yazdı:

Tam zamanı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Güzel haberler bekliyoruz inşallah kardeşim.🙏🏾

İnşallah abdullah sağolasın kardeşim benim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 31 dakika önce yazdı:

Tam zamanı :)

Abi sna yeri geldi bişeyi on kere sorduğum oldu her zaman cevapladın çok sağol çok teşekkür ederim .

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

Anlamıyorum 2 kez deca kürü yaptım hiç böyle sorunlar yaşamadım çok şükür yeniden deca gireceğim hatta siz nasıl bunlara yakalanabiliyorsunuz 400 üstü deca vurarak mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.