Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DarkH

Steroid vs peptid kürü hangisi daha etkili?

Önerilen İletiler

DarkH    2

Merhaba

Şu ana kadar (10 yıldır ant. yapıyorum, yaş 35) arada bir sıçrama amaçlı toplamda 5 steroid kürüne girdim, hiç peptid kullanmadım.

Bir süredir başta kilo vermek ve biraz da eski kas kütleme kavuşmak adına yine küre girmeyi düşünüyorum. Hatta forumda başlık açmıştım. Önce ECA düşündüm, ancak şimdi normal steroid kürü ve peptid kürü arasında gidip geliyorum.

Anladığım kadarıyla Peptidler, steroidler kadar etkili değil ve daha pahalıya geliyor ama yan etki ve pct mct gereği olmaması açısından daha iyi doğru mu???? veya normal küre girip pct içinde kayıpları korumak adına peptid eklemek mi fiyat /performans açısından daha iyi sonuç verir???

Bir de sadece peptid kürüne girsem steroid ile arasında ne kadar fiyat farkı olur(ki alacağım verim de önemli tabi)?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hasan3542    67
DarkH, 7 dakika önce yazdı:

Merhaba

Şu ana kadar (10 yıldır ant. yapıyorum, yaş 35) arada bir sıçrama amaçlı toplamda 5 steroid kürüne girdim, hiç peptid kullanmadım.

Bir süredir başta kilo vermek ve biraz da eski kas kütleme kavuşmak adına yine küre girmeyi düşünüyorum. Hatta forumda başlık açmıştım. Önce ECA düşündüm, ancak şimdi normal steroid kürü ve peptid kürü arasında gidip geliyorum.

Anladığım kadarıyla Peptidler, steroidler kadar etkili değil ve daha pahalıya geliyor ama yan etki ve pct mct gereği olmaması açısından daha iyi doğru mu???? veya normal küre girip pct içinde kayıpları korumak adına peptid eklemek mi fiyat /performans açısından daha iyi sonuç verir???

Bir de sadece peptid kürüne girsem steroid ile arasında ne kadar fiyat farkı olur(ki alacağım verim de önemli tabi)?

bu kıyaslamayı bende merak ediyorum takip

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Hasan3542, 6 saat önce yazdı:

bu kıyaslamayı bende merak ediyorum takip

Selamlar, Bu sorunun cevabını Burak(loving) hocam  verecektir. kendisi iki kürüde uygulamış birisidir. bende peptit kürüne başladım. 2 flakon bitti. etkisne gelince peptit kürü uzun kullanımda iyi sonuclar veriyor. uzun zaman dediğim 2 - 3 ay gibi bi süre.. olduğundan cokta fazla yorum yapamayacağım. ilerki dönemlerde mutlaka bilgi vereceğim.  yan etki konusunda şuan bi sıkıntı yok 5 - 6 flokon bitirdiğimde testleri yaptırıp bakacağız yan etkisi konusuna.  

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DarkH    2

Anladığım kadarıyla kimse bilmiyor :( Birini söyleyin de karar verip bir küre gireyim yahu yaz geldi :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DarkH    2
agfitness, 14.03.2020 - 23:59 yazdı:

Bilmemekle alakası yok şuan global çaplı sıkıntılı dönem millet kendi derdine düşmüş, senin sorduğun bu soru ne aciliyetli bir durum ne de yoruma çok açık. Birisi Elma birisi Ayva sen hangisini yesem diye soruyorsun. Seç birini ye sonucu kendi üzerinde kendin gör kendin cevabını bulacaksın zaten.

Sağlıklı sporlar...

Sıkıntılı bir dönem olduğunun farkındayım. Ben sadece bir soru sordum ve buna yanıt arıyorum, bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum, bu benim en doğal hakkım. Salgın var diye hiç mi bir şey yapmayalım, hayata küsüp öğrenmekten de mi vazgeçelim yani(!) Hem  bu global sıkıntılı dönemde evde oturmak dışında ne başka yapabiliyoruz ki??? ya da sen ne yapabiliyorsun da bunu söyleme hakkını kendinde görüyorsun!?  Kaldı ki madem daha önemli şeyler var ve bu paylaşım yapmaya engel, forumu olduğu gibi kapatalım öyleyse.

Daha önce konu hakkında deneyim ve bilgisi olan kişilerden fikir alışverişi yapmak varken kendimi niye deneme tahtası olarak kullanayım onu da anlamadım açıkçası. O zaman yine bu ve benzeri forumların ne anlamı kalıyor? Cevap vermek istemiyorsan okursun ve geçersin, illa bir şeyler yazmana gerek yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
agfitness, 14.03.2020 - 23:59 yazdı:

Bilmemekle alakası yok şuan global çaplı sıkıntılı dönem millet kendi derdine düşmüş, senin sorduğun bu soru ne aciliyetli bir durum ne de yoruma çok açık. Birisi Elma birisi Ayva sen hangisini yesem diye soruyorsun. Seç birini ye sonucu kendi üzerinde kendin gör kendin cevabını bulacaksın zaten.

Sağlıklı sporlar...

Kusura bakmayın  ama verdiğiniz cevap çok gereksizce

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Peptidlerin tamamlayıcı veya pct döneminde burak hocadan bilgi alarak kullanılmaları gerektiğini düşünüyorum

Tek başına petid kürleri uzun masraflı ve anabolik bir kürün verdiği verimin %30unu vericeğini düşünüyorum(tecrübeyle sabit değil. Araştırma,okuma,yorumlama) 

Hangisi daha etkili cevabı kesinlikle tartışmasız steroid kürleri (benim görüşün)

hiç küre girmemiş ve kararsız olsaydın o zaman tek basına peptid kürü düşünebilirdin 

ama 5 kere küre girmişsin aynı verimleri alamayacağını ve seni hiç tatmin etmeyeceğini düşünüyorum 

tarihinde Wh00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
agfitness, 4 dakika önce yazdı:

Soru bana göre gereksizdi dolayısıyla cevabım da sizlere göre gereksiz olmuş olabilir. Beni eleştirmek yerine gereklisini sen yaz o zaman güzel kardeşim de herkes faydalansın lütfen.

Sağlıklı sporlar...

Dostum selamlar , genel olarak yazdıklarını dikkatlice okuyorum ve cogu yazdığınada katılıyorum fakat bazı paylaşımların var ki yukarıda ki gibi sadece ayar vermeye yönelik.Soruyu soran arkadaşa ayar vermeye çalışacağımıza aynı şartlardamıyız onu görelim önce...Şu forumda ne sorular görüyoruz atleti nerden alayım , şunu nerden bulayım gibi o kadar gereksiz soru varken arkadaşın sordugu ve gayet güzel olan bu soruya takılmana ve ayar vermeni açıkça gereksiz buldum...Herşeye cevap vermek zorunda değiliz ki zorunda hissettiğimizde böyle gereksiz diyaloglara girebiliyoruz...Forumun amacı özellikle böyle günlerde daha çok anlaşılıyor...Hiç dikkat ettinmi bazı günler 2 paylaşım olurken bu ara ne kadar çok paylaşım geliyor...Eğer herkes kendi derdine düştüyse ki bence öyle değil , heryer nasıl kapanıyorsa burak hoca ikinci bir duyuruya kadar forum kapanmıştır yazabilir...Sen genelde bilmediğin bir konu hakkında denemiş başka bir kişiden veya bir bilgiden yararlanmayımı tercih ediyorsun yoksa kendini kobay olarakmı kullanıyorsun ? Eğer ikinciyi önermiyorsan arkadası elestirmemen gerekiyor eğer 2.yi deniyorsan hayatında uzun ömür diliyorum...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serms22    37

Ben soruya genel bir cevap vermek istiyorum. Bu zamana kadar bir kişinin gelip şu peptidi kullandım şu kadar damarlandırdı şu kadar kas kütlesi koydum diyen birini görmedim. (ki türkiyede hiç peptid aramayın çok pahalı ve bu maliyetin altına kimse girmez) fakat testosteron yada testosteron yanına farklı ilaçlar ile birlikte kullanımı öneriliyor. Bu hususta peptid nasıl çalışıyor bilemiyoruz. Testosterone olsa Deca olsa testte bir şekilde anlaşılıyor ama kimse peptid hakkında net bir şey söyleyemiyor ve türkiyede satın alınan ürünler tamamen cebinize zarar benim kanımca. Peptide insüline bulaşmadan normal anabolik steroidler yeterli diye düşünüyorum. Peptid yerine gh(büyüme hormonu) ekleyebilirsin en azından orijinalini bulman kolaydır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Loxerr
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Toplamda 10 hafta aşağıdaki gibi ilerleyeceğim.
      4 hafta
      400 my test cypionat 200 mg tren enant 2 hafta
      400 mg testo cypionat 300 mg tren enant 4 hafta 
      400 mg testo cypionat 125 mg testo enant 400 mg tren enant Daha sonra 200mg cyp ile 10 hafta düz bir çizgide ilerleyip dinlenme modun da olacağım.
      Dinlendikten sonra 10 hafta böyle gidip bitireceğim.
      300 mg testo prop 300 mg tren acetat 300 mg masteron 300 mg Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
      yaş 24 boy 1.80 kg 89 - 90        
    • Yazan: 2013te_takılı_kaldım
      Kan testim böyle yaklaşık 8 aydır kürdeyim hiç ara vermedim.
      İlk başta :
      TESTOSTERON 500MG BOLDENON 500 MG Bu testi vermeden önce de :
      TESTOSTERON 250MG TRENBOLONE 250MG Yapıyordum sizce aldığım ilaçlar boş mu?

• Yazan: bselim
      Arkadaşlar selamlar,
      Şimdi üstatlar genel olarak gördüğüm kadarıyla çok önermiyorlar ama ben TRT dozlarında yani 2 haftada veya 3 haftada bir olacak şekilde hafif bir sustanon kürü yapmak istiyorum primabolan ile birlikte.
      E2 sınır değerden biraz yüksek Total Testo ise 3.30 civarı çıktı, kolesterol 207 seviyelerinde ve kiloluyum, buradaki amacım hem testoyu arttırıp biraz daha motive bir şekilde kendimi salona atabilmek hem de normalden bi %20-30 daha hızlı kilo verip kas yaparak metabolizmayı bir nebze hızlandırmak, sizler neler düşünürsünüz?
    • Yazan: berhan48
      Merhaba arkadaşlar.
      Bulk kürümün 5.haftası bitti 6. Haftaya gireceğim.
      Haftalık olarak;
      500mg testo enat 400 mg boldenon Sorularım:
      Kürümü sizce testoyu 750 ye boldenonu 600e çıkarmalı mıyım? Sonuçta uzun bi süreç var 1 ay boyunca yükleme yapmam fayda sağlar mı? (1.90) 89 kilo başladığım kürümde Şuan aç karna 97 kilo civarı geliyorum. Hedef 110-115,16 ila 20 hafta civarı bitirmeyi düşünüyorum. ( GÜNCEL FOTOĞRAFLARIMI YÜKLEDİM) Teşekkürler şimdiden.

• Yazan: cicekselcukk
      Kür içeriği olarak: (Haftalık)
      500Mg Testosteron 250Mg Deca Yükleme yapıyorum. (Kürün 6.Haftasına gireceğim pazartesi günü)
      Testoyu sabit tutup, Deca'yı 500'e çıkarmamın 500+500 yapmamın bir sakıncası var mı? Yoksa testoyu da mı arttırmalıyım? Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.