Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cloud35

Testo - bolde - tren kürü önerileriniz

Önerilen İletiler

Cloud35    3

Haftalık 1000 mg Test enant 1000 Boldenon 600 mg ve tren enant kullanıyorum Bu kürde fragment kullanıp yüzde 11 olan yağ oranımı 8 lere çekmem mümkün müdür extra önerebileceğiniz neler var tecrübeli kişiler yazarsa sevinirim.

Boy 1.78

Kilo 80.5

Kol 43.5

Omuz 137

Göğüs 118

Bel 82.2

Bacak 60.3 (ölçüler soğuk alınmıştır )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

Vücut yapını bilmiyrum ama mglar çok yüksek geldi bana ..300 prop 400 bolde kullanıyorum kendim 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cloud35    3
Testocu, Şimdi yazdı:

Vücut yapını bilmiyrum ama mglar çok yüksek geldi bana ..

@Loving Burak hocamla çalışıyorum uzun süredir şuan form paylaşmam mümkün değil bazı sebeplerden dolayı üyelerin bu konuda fikirlerini almak istedim sadece 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Cloud35, 2 saat önce yazdı:

@Loving Burak hocamla çalışıyorum uzun süredir şuan form paylaşmam mümkün değil bazı sebeplerden dolayı üyelerin bu konuda fikirlerini almak istedim sadece 

Bu mg'lerde sağlık durumunu koruyabiliyormusun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Arkadaşın kullandıgı mg ler öyle çok yüksek bir miktar değil ki normal yani   toplamda 2.5 2.6 mg  . Haftalık 5-6mg kullanan bir çok pro sporcu var

tarihinde selvituncer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
Testocu, 5 saat önce yazdı:

Vücut yapını bilmiyrum ama mglar çok yüksek geldi bana ..300 prop 400 bolde kullanıyorum kendim 

Cloud35, 5 saat önce yazdı:

dozlar çok iyi. örnk 1 ml trene 2 ml testo almak gereklidir. boldenon sulanma yapar boldenonla definasyon zor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aliylmz35    2
Cloud35, 10 saat önce yazdı:

Haftalık 1000 mg Test enant 1000 Boldenon 600 mg ve tren enant kullanıyorum Bu kürde fragment kullanıp yüzde 11 olan yağ oranımı 8 lere çekmem mümkün müdür extra önerebileceğiniz neler var tecrübeli kişiler yazarsa sevinirim.

Boy 1.78

Kilo 80.5

Kol 43.5

Omuz 137

Göğüs 118

Bel 82.2

Konu dışı ama bir enjeksiyonda kaç ml enjekte ediyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    100
odi, Bir saat önce yazdı:

Arkadas fragmenti sormus, fargment hakkinda deneyim sunabilecek kimse yok mu arkadaslar.

Bunu bende merak ediyorum . Konuda açtım bununla ilgili fakat cevap veren olmadı . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Cloud35, 19 saat önce yazdı:

Boy 1.78

Kilo 80.5

Kol 43.5

Omuz 137

Göğüs 118

Bel 82.2

T3 düser haricten 25-50 mg tiromel alirsan metabolizman hizlanir. Fragment cok ahim sahim bir sey degil. Ben kullanmistim pek bir etki göremedim. Bence efedrin clenbuterol veya grp6 gibi bir seyler daha efektif sonuc verecektir...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Cloud35, 22 saat önce yazdı:

Boy 1.78

Kilo 80.5

Kol 43.5

Omuz 137

Göğüs 118

Bel 82.2

en iyi yağ yakıcı hgh fragmentdir. Lakin onunda etkisini görebilmek için günlük ortalama 250 mg x2 kullanmak gerekir. bu şekilde kullanırsan etki süper olur lakin aylık ortalama 8 flakon demek onunda maliyeti  3.000 -3.500 tl gibi olur. bu bütye uygunsa en iyi yağ yakıcı peptit hgh fragmenttir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cloud35    3
metinav, 17.02.2020 - 10:56 yazdı:

T3 düser haricten 25-50 mg tiromel alirsan metabolizman hizlanir. Fragment cok ahim sahim bir sey degil. Ben kullanmistim pek bir etki göremedim. Bence efedrin clenbuterol veya grp6 gibi bir seyler daha efektif sonuc verecektir...

Yorumlarınız için teşekkürler T3 birçok fitness model ve pro kullanıyor nerden bulabiliriz Tiromel bir eczane ürünü müdür ?

yasings81, 17.02.2020 - 13:55 yazdı:

en iyi yağ yakıcı hgh fragmentdir. Lakin onunda etkisini görebilmek için günlük ortalama 250 mg x2 kullanmak gerekir. bu şekilde kullanırsan etki süper olur lakin aylık ortalama 8 flakon demek onunda maliyeti  3.000 -3.500 tl gibi olur. bu bütye uygunsa en iyi yağ yakıcı peptit hgh fragmenttir.

Şuan öyle bir maliyeti karşılayacak durumda değilim birçok kişi de olamaz zaten Türkiye şartları belli güzel yorumun için teşekkürler kısa estere dönüş yapabilirim 

Testo enant yanına tren acet ve masteron ekleme konusunda yorumlarınız ne olur @metinav boldenon devam etmeli miyim 5. Haftadayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Cloud35, 2 saat önce yazdı:

Yorumlarınız için teşekkürler T3 birçok fitness model ve pro kullanıyor nerden bulabiliriz Tiromel bir eczane ürünü müdür ?

Şuan öyle bir maliyeti karşılayacak durumda değilim birçok kişi de olamaz zaten Türkiye şartları belli güzel yorumun için teşekkürler kısa estere dönüş yapabilirim 

Testo enant yanına tren acet ve masteron ekleme konusunda yorumlarınız ne olur @metinav boldenon devam etmeli miyim 5. Haftadayım 

Eczaneden alabilirsin tiromeli.

Boldenon çok su tutan bir şey değil.Beslenmeni temiz yaptığın sürece yağlanman sulanman düşük seviyelerde olur.Definasyon durumun için kürünü değiştirmeye gerek yok bu şekilde devam et.Ara ara clenbuterol veya efedrin ekleyip metabolizmanı hızlandırabilirsen yağ ve su oranın düşecektir.

Kürün son 5-6 haftasına winstrol ekleyebilirsin bu da bir seçenek.

Maliyetleri düşünerek planlama yapmak mantıklı olacaktır.Yoksa git gh al eczaneden derdim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cloud35    3
metinav, 1 saat önce yazdı:

Eczaneden alabilirsin tiromeli.

Boldenon çok su tutan bir şey değil.Beslenmeni temiz yaptığın sürece yağlanman sulanman düşük seviyelerde olur.Definasyon durumun için kürünü değiştirmeye gerek yok bu şekilde devam et.Ara ara clenbuterol veya efedrin ekleyip metabolizmanı hızlandırabilirsen yağ ve su oranın düşecektir.

Kürün son 5-6 haftasına winstrol ekleyebilirsin bu da bir seçenek.

Maliyetleri düşünerek planlama yapmak mantıklı olacaktır.Yoksa git gh al eczaneden derdim :)

Yıl bazlı kür giren birisiyim ara ara winstrol ve efedrin kullanmak mantıklı geldi. Kürü bozmadan bu şekilde denemeye yapacağım ne de olsa bu işler tecrübeyle daha kalıcı oluyor yorumlarınız için teşekkürler tiromeli kür boyunca kullanmamda herhangi bir sakınca var mıdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.