Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yasings81

Follistatin kullanımı

Önerilen İletiler

yasings81    69

Arkadaşlar ,

follistatin ve hgh fragment  kullanımı ile ilgili bir sorum olacaktı. bu 2 peptiti sadece idman günlerindemi enjekte ediyoruz. off zamanlarda da yapabilirmiyiz ? her kafadan bi ses çıkıyor. Doğru düzgün hiçbir yerde yazmıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yasings81    69
agfitness, 16 dakika önce yazdı:

Ben TR'yi bırak dünya üzerindeki Folistatinlerin çoğunun içinde başka şeyler olduğunu ve en orijinal denilenlerin bile içerisinde çok az foli gerisinin ise kortizol olduğuna inanıyorum. Macera aramaya gerek yok eski yıllardan beri bilinen uygulanan yöntemlerle ilerleyebilirsin. Arnold foli ile üst üste şampiyonluklar almadı.
Soruya da kısa yanıt vermiş olayım peptidler steroidler gibi haftada tek veya 2 kez uygulanmaz. Her gün uygulanması gereken amino zincirleridir.

Sağlıklı sporlar...

hocam sağolasın. lakin ben haftada tek yada 2 gün demedim :) haftada 4 gün yapıyorum. bi grup sadece idman günleri diğer grupta hergün vur diyor. açıkçası doğrusunu bulamadığımdan sordum. fakat sitede cok fazla peptit kullanan yok gibi :( peptit kullanmamdaki asıl neden ise steroid den kat kat masum olması

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
agfitness, 1 dakika önce yazdı:

Evet orjinal bulursan masum elbet. Ama içinde bol bol başka şeyler ihtiva ediyorsa masumdan çok suçlu oluyor. Uzun ester üretimi harici peptidler günlük olarak kullanılır. Ayrıntılı kullanım için platform kurucusu @Loving ile iletişime geçebilirsin.

Sağlıklı sporlar...

sağolasın hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
yasings81, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ,

follistatin ve hgh fragment  kullanımı ile ilgili bir sorum olacaktı. bu 2 peptiti sadece idman günlerindemi enjekte ediyoruz. off zamanlarda da yapabilirmiyiz ? her kafadan bi ses çıkıyor. Doğru düzgün hiçbir yerde yazmıyor.

follistatin tehlikeli bir ilaç kalp krizi riski çok yüksek ve orjinalini bulmak tr de çok zor ve çok pahalı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
trenbolonz, 4 dakika önce yazdı:

follistatin tehlikeli bir ilaç kalp krizi riski çok yüksek ve orjinalini bulmak tr de çok zor ve çok pahalı 

Dostum yatmadan humulin yapiyorsun ama follistatin mi zararli? 
yapmayin. 
Follistatin orjinali bulunursa cok cok iyi bir peptid. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
AhmetBalcı, 24 dakika önce yazdı:

Dostum yatmadan humulin yapiyorsun ama follistatin mi zararli? 
yapmayin. 
Follistatin orjinali bulunursa cok cok iyi bir peptid. 

orjinal follistatin yüzünden ölen sporcular var yurt dışında ani ölüm hepsi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
trenbolonz, 29 dakika önce yazdı:

follistatini çok araştırdım lakin kalp krizi ile ilgili hiçbir makale yok.  neye göre bu bilgiyi söylediniz ? ben flex marka kullanıyorum etkiside çok iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
yasings81, Şimdi yazdı:

follistatini çok araştırdım lakin kalp krizi ile ilgili hiçbir makale yok.  neye göre bu bilgiyi söylediniz ? ben flex marka kullanıyorum etkiside çok iyi

iranlı bir sporcu hayatını kaybetmişti follistatin yüzünden kalp krizi deniyor ama asıl olay folllistatin iç organlara yaptığı baskı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
trenbolonz, 3 dakika önce yazdı:

orjinal follistatin yüzünden ölen sporcular var yurt dışında ani ölüm hepsi 

varmı makale ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
yasings81, 5 dakika önce yazdı:

varmı makale ?

googleda çok var bakabilirsin çoğunda ölüm nedeni bilinmiyor ya da kalp krizi yazıyor zaten benim duyduğum bilgiler sohbet muhabbet içinde dikkatli kullanılmalı bu ürün ben iyi şeyler duymadım kullananlarında tedbirli olmasını isterim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
trenbolonz, 37 dakika önce yazdı:

iranlı bir sporcu hayatını kaybetmişti follistatin yüzünden kalp krizi deniyor ama asıl olay folllistatin iç organlara yaptığı baskı 

Genel de konulara katılım göstermem taraf gözükmemek adına zira verdiğiniz bilgilerin tutarsızlığı çok fazla kaynağa dayalı konuşun var sayım değil. Bahsettiğiniz ölümlerin %90 kokain (uyarıcı maddelerden sebeptir.) Bahsi geçen uyarıcının gh üzerinde muazzam farklılıkları söz konusudur etki alanını çoğaltma konusun da. Genç  olympialar dan birisi en son gelen ölümlerden başkası rich p. vb. gibi kişilerin tamamın ölüm sebebi yüksek doz uyarıcıdır. Peptidlerin bilimsel olarak günümüze kadar kanıtlanabilmiş yan etkileri yoktur.

Not : örnek gösterdiğim iki kişinin otopsi raporları açık haldedir ve incelemeni tavsiye ederim.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
Loving, 31 dakika önce yazdı:

Genel de konulara katılım göstermem taraf gözükmemek adına zira verdiğiniz bilgilerin tutarsızlığı çok fazla kaynağa dayalı konuşun var sayım değil. Bahsettiğiniz ölümlerin %90 kokain (uyarıcı maddelerden sebeptir.) Bahsi geçen uyarıcının gh üzerinde muazzam farklılıkları söz konusudur etki alanını çoğaltma konusun da. Genç  olympialar dan birisi en son gelen ölümlerden başkası rich p. vb. gibi kişilerin tamamın ölüm sebebi yüksek doz uyarıcıdır. Peptidlerin bilimsel olarak günümüze kadar kanıtlanabilmiş yan etkileri yoktur.

Not : örnek gösterdiğim iki kişinin otopsi raporları açık haldedir ve incelemeni tavsiye ederim.

Keyifli forumlar.

sağolun burak hocam. az kalsın elimdeki peptitleri çöpe atacaktım.  Açıkçası insan korkuyo. her kafadan bi ses çıkıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
yasings81, 16 dakika önce yazdı:

sağolun burak hocam. az kalsın elimdeki peptitleri çöpe atacaktım.  Açıkçası insan korkuyo. her kafadan bi ses çıkıyor.

Sakına atma. Sakın

Iyıce arastırmadan kımsenın soyledıklerıne kulak asma

Ulkemızde ne yazık ki , zor ulaşılan şeylerin işe yaramadığını iddia ederler.

Peptidler, GH gibi şeylerden bahsediyorum.

Follistatın orjınalını bulursan altın kadar kıymetlı bence. Kullanmalısın. 

Ulkede bırkac kısı orjınal peptid satıyor zaten. Geri kalanların içleri bomboş.

Ayrıca dunyada yapılan hıcbır arastırmada peptidlerin olumsuz bir etkisi kanıtlanmadı henüz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yasings81    69
AhmetBalcı, 31 dakika önce yazdı:

Sakına atma. Sakın

Iyıce arastırmadan kımsenın soyledıklerıne kulak asma

Ulkemızde ne yazık ki , zor ulaşılan şeylerin işe yaramadığını iddia ederler.

Peptidler, GH gibi şeylerden bahsediyorum.

Follistatın orjınalını bulursan altın kadar kıymetlı bence. Kullanmalısın. 

Ulkede bırkac kısı orjınal peptid satıyor zaten. Geri kalanların içleri bomboş.

Ayrıca dunyada yapılan hıcbır arastırmada peptidlerin olumsuz bir etkisi kanıtlanmadı henüz.

sağol ahmet hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
Loving, 2 saat önce yazdı:

Keyifli forumlar.

haklısınız tabiki malesef uyarıcılar ölüme götürüyor fakat ne olur ne olmaz bilgi paylaşıp kullanıcı arkadaşların tedbirli olmasını isterim her ilaç açısından 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gonzokemal    2
trenbolonz, 11.02.2020 - 12:59 yazdı:

googleda çok var bakabilirsin çoğunda ölüm nedeni bilinmiyor ya da kalp krizi yazıyor zaten benim duyduğum bilgiler sohbet muhabbet içinde dikkatli kullanılmalı bu ürün ben iyi şeyler duymadım kullananlarında tedbirli olmasını isterim 

folistatine veya kalp diye araştırsanız çok ingilizce makale var ve bağlantı da var aralarında

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.