Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rip rich piana

Kan bağışlamak

Önerilen İletiler

kırmızı kan hücresi artışından dolayı çıkan kan basıncı magnezyum yada diğer damar genişletici/rahatlatıcı supplement'lerle çözülemez hatta daha kötüye gider çünkü kalp o genişlemiş damarlardan pomplamak için daha fazla efor sarfeder ve bu sefer kalp sorunlarıyla karşı karşıya kalırsınız ilerde. bu benim görüşüm değil uzman doktor görüşü,sadece kopyalıyorum.

sorum şu; aranızda kırmızı kan hücresi artışından dolayı çıkan kan basıncını dindirmek için kan bağışı yapan varmı? varsa hangi sıklıkta yapılmalı? vücudumuzdaki anaboliklerle bağış yapmak sakıncalı mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AhmetBalcı    131
rip rich piana, 9 dakika önce yazdı:

kırmızı kan hücresi artışından dolayı çıkan kan basıncı magnezyum yada diğer damar genişletici/rahatlatıcı supplement'lerle çözülemez hatta daha kötüye gider çünkü kalp o genişlemiş damarlardan pomplamak için daha fazla efor sarfeder ve bu sefer kalp sorunlarıyla karşı karşıya kalırsınız ilerde. bu benim görüşüm değil uzman doktor görüşü,sadece kopyalıyorum.

sorum şu; aranızda kırmızı kan hücresi artışından dolayı çıkan kan basıncını dindirmek için kan bağışı yapan varmı? varsa hangi sıklıkta yapılmalı? vücudumuzdaki anaboliklerle bağış yapmak sakıncalı mı?

Sana tavsıyem 

1. Greyfurt yer hergün mutlaka

2. Greyfurt extrat seed al ve hergun 2 adet ıc

3. Haftada 1 ya da 2 gun mutlaka bebe asprini iç

4. Kalsıyum alımını arttır. Cunku kalsıyum aldıkca demir emilimi azalır ve demir emilimin azaldıkca kırmızı kan hucresı uretımın durur. 

4. 2 ayda 1 flebotomi yaptırabılırsın. Ancak steroid kullandıgın ıcın bunu bagıs olarak yapamazsın, kendı ımkanlarınla halletmen lazım. Ancak bu cok rısklı bır ıslem bu nedenle mutlaka ve mutlaka doktor gozetımınde yaptırmalısın. Ben evde kendım yapıyorum ama cıddı rısklı ıs tavsıye etmıyorum.

5. Boldenon kullanıyorsan mutlaka kes boldenonu

6. Düşürmek ıcın bır baska yol da dıanabol. Dianabol kırmızı kan hucresı azaltır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı, 52 dakika önce yazdı:

Sana tavsıyem 

1. Greyfurt yer hergün mutlaka

2. Greyfurt extrat seed al ve hergun 2 adet ıc

3. Haftada 1 ya da 2 gun mutlaka bebe asprini iç

4. Kalsıyum alımını arttır. Cunku kalsıyum aldıkca demir emilimi azalır ve demir emilimin azaldıkca kırmızı kan hucresı uretımın durur. 

4. 2 ayda 1 flebotomi yaptırabılırsın. Ancak steroid kullandıgın ıcın bunu bagıs olarak yapamazsın, kendı ımkanlarınla halletmen lazım. Ancak bu cok rısklı bır ıslem bu nedenle mutlaka ve mutlaka doktor gozetımınde yaptırmalısın. Ben evde kendım yapıyorum ama cıddı rısklı ıs tavsıye etmıyorum.

5. Boldenon kullanıyorsan mutlaka kes boldenonu

6. Düşürmek ıcın bır baska yol da dıanabol. Dianabol kırmızı kan hucresı azaltır.

greyfurt yerim tamamdır

aspirin kanı sulatmak için dimi? denemeliyim

günde bir litre süt içiyorum 

kan akıtmayı düşünüyordum ama döktüğüm kanı ölçmek için bir yöntemim olmadan denemem. tehlikeli geliyor evet.

şükür bolde düşünüyordum kür başında, vazgeçtim ağır gelir diye.

dbol düşünücem ama su tutumu kan basıncı arttırmasından korkuyorum. eğer sıkıntılarım devam ederse arimidex kullanmadığım halde, sorun demekki östrojen yerine testonun kırmızı hücre arttırışı ( yada ikisinin kombinasyonu). dbol aromatizasyonu sıkıntı olmazsa testo dozunu 300e indirip dbol kullanirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

ben 16 hafta bolde kullandım o zamandan beri ne zaman antremanda zorlasam hemen başım dönüyor bunun için hangi bölümle görüşüp kan tahlili yaptırıyorsunuz ve hangi tahlil acaba

bende gideyim mutlaka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
rip rich piana, 34 dakika önce yazdı:

greyfurt yerim tamamdır

aspirin kanı sulatmak için dimi? denemeliyim

günde bir litre süt içiyorum 

kan akıtmayı düşünüyordum ama döktüğüm kanı ölçmek için bir yöntemim olmadan denemem. tehlikeli geliyor evet.

şükür bolde düşünüyordum kür başında, vazgeçtim ağır gelir diye.

dbol düşünücem ama su tutumu kan basıncı arttırmasından korkuyorum. eğer sıkıntılarım devam ederse arimidex kullanmadığım halde, sorun demekki östrojen yerine testonun kırmızı hücre arttırışı ( yada ikisinin kombinasyonu). dbol aromatizasyonu sıkıntı olmazsa testo dozunu 300e indirip dbol kullanirim.

Aspirin konusuna acıklık getireyim

BUrda aspirin önermemim sebebi HCT yani hematokrit seviyesinin belirli bir seviyeye kadar yukselmesı normal ancak fazlaca artması kanın akıskanlıgını bozuyor.

Şöyle düşünün normal kıvam ayran iken yogurt kıvamına gelmeye baslıyor sevıyeler yukseldıkce

bu da akıskanlıgı bozuyor

bu nedenle akıskanlıgın bozulması emboli riski doguruyor bu nedenle cok az mıktarda aspirin alırsanız bu rıskı ortadan kaldırmıs olursunuz

Ama tekrarlıyorum CORASPİN degıl bebe aspirini

VE son olarak ekleyeyım HCT sevıyesı 55 e kadar erkeklerde normal ve sorunsuz

Felabotomi sızın kürüzü etkilemez endişe etmeyin.

Ve nacizane tavsiyem flebotomi olmadan süreci kontro etmeyi deneyin olmaz ise flebotomi yaparsınız.

Yaşadığın etkiler neler?

Baş ağırısı, halsızlık, bulanık görme?

tarihinde AhmetBalcı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı, 12 dakika önce yazdı:

Aspirin konusuna acıklık getireyim

BUrda aspirin önermemim sebebi HCT yani hematokrit seviyesinin belirli bir seviyeye kadar yukselmesı normal ancak fazlaca artması kanın akıskanlıgını bozuyor.

Şöyle düşünün normal kıvam ayran iken yogurt kıvamına gelmeye baslıyor sevıyeler yukseldıkce

bu da akıskanlıgı bozuyor

bu nedenle akıskanlıgın bozulması emboli riski doguruyor bu nedenle cok az mıktarda aspirin alırsanız bu rıskı ortadan kaldırmıs olursunuz

Ama tekrarlıyorum CORASPİN degıl bebe aspirini

VE son olarak ekleyeyım HCT sevıyesı 55 e kadar erkeklerde normal ve sorunsuz

Felabotomi sızın kürüzü etkilemez endişe etmeyin.

Ve nacizane tavsiyem flebotomi olmadan süreci kontro etmeyi deneyin olmaz ise flebotomi yaparsınız.

Yaşadığın etkiler neler?

Baş ağırısı, halsızlık, bulanık görme?

bahsettiğiniz etkiler gram yok fakat yaşadığım etkiler şu;

kalbim pampam pampam yerine arada sırada ( uzandığım zaman) pammpam  diye yarım saniyelik garip bi atış yapıyor hıçkırık gibi(bu sırada kafam göğüs hizasında değil belki kan biniyordur. arimidex almaya başladım baya indi ama çok düşük sıklıkla oluyor bir iki defa günde yinede. arimidex almaya daha 4 gündür başladım. diğer etkilerde indi kısmen) genel olarak daha sıcak ve kırmızıyım. kalbimin daha hızlı ve güçlü attığını yani kan yoğunluğundan uğraştığını hissedebiliyorum ama bu ağrı yada kas yorgunluğu gibi değil sadece kan yoğunken üstüne daha hızlı atmasının zor olduğunu kalbin yorulduğunu düşünüyorum.

kısacası ;

arada sırada yarım saniyelik uzun,biraz hıçkırık gibi kalp atışı var uzanirken.

baş ağrısı,halsizlik veya bulanık görme yok.

daha sıcak ve kırmızıyım (tenim beyaz değil) 

kalp biraz daha hızlı atıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
rip rich piana, 2 dakika önce yazdı:

bahsettiğiniz etkiler gram yok fakat yaşadığım etkiler şu;

kalbim pampam pampam yerine arada sırada ( uzandığım zaman) pammpam  diye yarım saniyelik garip bi atış yapıyor hıçkırık gibi(bu sırada kafam göğüs hizasında değil belki kan biniyordur. arimidex almaya başladım baya indi ama çok düşük sıklıkla oluyor bir iki defa günde yinede. arimidex almaya daha 4 gündür başladım. diğer etkilerde indi kısmen) genel olarak daha sıcak ve kırmızıyım. kalbimin daha hızlı ve güçlü attığını yani kan yoğunluğundan uğraştığını hissedebiliyorum ama bu ağrı yada kas yorgunluğu gibi değil sadece kan yoğunken üstüne daha hızlı atmasının zor olduğunu kalbin yorulduğunu düşünüyorum.

kısacası ;

arada sırada yarım saniyelik uzun,biraz hıçkırık gibi kalp atışı var uzanirken.

baş ağrısı,halsizlik veya bulanık görme yok.

daha sıcak ve kırmızıyım (tenim beyaz değil) 

kalp biraz daha hızlı atıyor

Kan tahlılı yaptırmanı onerıyorum Hemogram yatırabılırsın

BU etkıler HCT yukseklıgıyle alakalı degıl cunku

Benım HCT devamlı yuksektır dedıgım gıbı flebotomı yaparım 

ama sendekı etkılerın bıraz fazla kendını dınleyıp endıse etmekten kaynaklandıgını dusunuyorum acıkcası

En guzel hemogram baktırman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı, 10 dakika önce yazdı:

Kan tahlılı yaptırmanı onerıyorum Hemogram yatırabılırsın

BU etkıler HCT yukseklıgıyle alakalı degıl cunku

Benım HCT devamlı yuksektır dedıgım gıbı flebotomı yaparım 

ama sendekı etkılerın bıraz fazla kendını dınleyıp endıse etmekten kaynaklandıgını dusunuyorum acıkcası

En guzel hemogram baktırman

umarım gerçekten placebodur ama yinede kardiyolojiden randevu aldım birkaç güne. korkmadım değil açıkçası. kür başında hemagrafi değerlerimde herşey referans aralığındaydı bakalım şimdi ne durumda. arimidexi kullanmayi birakmalimiyim testten önce? ayın 7sinde randevu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
rip rich piana, 4 dakika önce yazdı:

umarım gerçekten placebodur ama yinede kardiyolojiden randevu aldım birkaç güne. korkmadım değil açıkçası. kür başında hemagrafi değerlerimde herşey referans aralığındaydı bakalım şimdi ne durumda. arimidexi kullanmayi birakmalimiyim testten önce? ayın 7sinde randevu

Arimidex hemogram sonucunu degistirmez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.