Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

rip rich piana

Aromatizasyon ve kan basıncı

Önerilen İletiler

sorum şu 600mg dozdan 400e indim  geçen hafta testo kürümde ve 5.haftadayim. östrojen yan etkisi görmediğim için arimidex almiyordum ama kan basıncımın çıktı dün akşam ve bende iki günde bir yarım tablet almaya karar verdim. sizce östrojen kaynaklımı bu kan basıncı yükselmesi?yoksa testo dozajı azaltıp hatta tamamen kürü bırakıp kan testime bakarak pct'yemi geçmeliyim?

not; o akşam moral bozucu bi olay olmuştu ve stress  endişe anksiyete yapmıştım biraz. aile geçmişimde tansiyon/kalp rahatsızlığı yok.

tarihinde rip rich piana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AhmetBalcı    131
rip rich piana, 28 dakika önce yazdı:

sorum şu 600mg dozdan 400e indim  geçen hafta testo kürümde ve 5.haftadayim. östrojen yan etkisi görmediğim için arimidex almiyordum ama kan basıncımın çıktı dün akşam ve bende iki günde bir yarım tablet almaya karar verdim. sizce östrojen kaynaklımı bu kan basıncı yükselmesi?yoksa testo dozajı azaltıp hatta tamamen kürü bırakıp kan testime bakarak pct'yemi geçmeliyim?

not; o akşam moral bozucu bi olay olmuştu ve stress  endişe anksiyete yapmıştım biraz. aile geçmişimde tansiyon/kalp rahatsızlığı yok.

Kan basincinin artmasinin onlarca nedeni olabilir vucutta. İlk once buna baglamak dogru degil. Gecici olarak bu durum hemen hemen herkeste olur. 
bu kadar panik olmani gerektirecek bir durum yok. Yan etki gormesende kan tahlili yaptir mutlaka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
rip rich piana, 3 saat önce yazdı:

bolde 1500mg çıktığımda oturup kalkarken sıkça baş dönmesi yaşıyordum endişe edecek birşey yok arimidex almana da gerek yok memede kaşıntı vs. yoksa tahlilleri düzenli yaptır kürüne devam et

enant mı prop mu bu arada?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity, 1 saat önce yazdı:

bolde 1500mg çıktığımda oturup kalkarken sıkça baş dönmesi yaşıyordum endişe edecek birşey yok arimidex almana da gerek yok memede kaşıntı vs. yoksa tahlilleri düzenli yaptır kürüne devam et

enant mı prop mu bu arada?

enanthate. 4 günde bir 250mg vuruyorum. meme kaşıntısı yok fakat hayatımda hiç tansiyonum bu kadar olmamıştı resmen kalbim ritim atlıyor günde bir iki defa,bir saniye kasılıyor resmen ve sürekli nabzım yüksek suratım kırmızı ( beyaz tenli biri değilim ) bı yoğunluk hissi var üzerimde. belki daha yatkınımdır buna. ve bu arada boy 1.74 kilo 66.

doktora gidicem tatilden dönünce,atarım buraya sonuçları gelir gelmez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

kan basıncı yükselmesi yani hipertansiyon, tansiyonunu olctun mu? Cok basit cihazlar var bazi akilli telefonlarda olcebiliyor hatta, tansiyonunu olctur, eger yuksek cikiyorsa limon(butun limonu 4 e bol), sarimsak(bir kac adet), maydonoz(4-5 dal) 3unu bir blendira at uzerine 1 bardak su ekle karistir ic ac karnina sabahlari kahvaltidan  30 dk once. Rahatlatir

Birde tuz kac gr aliyorsun tuza dikkat et

tarihinde odi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
rip rich piana, 12 saat önce yazdı:

Boldenon kaynaklı diyebilirim. Benimde 600 mg boldrnonda bayginlik göz kararması ve siddetli başagrısı oluyordu. İki diş sarımsak yutarak 30 dakikada kendime geliyordum. Boldrnonu hayatımdan çıkardım bu yüzden. Diğer steroidlerde bu sekilde bir durum hiç yaşamadım yüksek dozlarda bile.Östrojende sivi miktarini arttirdiğı icin dokularda, kan basıncını arttırabilir. Ama boldenon bu tansiyon konusunda daha ciddi etkiler yaşatıyor.Tansiyon yüksekliğinde losartan yada telmisartan ilaçları kullanılabilir, eger küre devam edilecekse...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenbolonz    24
rip rich piana, 14 saat önce yazdı:

yan etki yaşıyorsun sakin ol 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.