Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dukegg

Lh / fsh düşüklüğü

Önerilen İletiler

dukegg    47

Merhaba Arkadaşlar

10 Haftalık ilk kür(8 hafta test enanthat 2 hafta eczane sustanon,boldenon,dianabol) sonrası 40 gün geçti ve kan testi yaptırdım değerler oldukça iyi total testesteron olması gereken ref aralık 47-980 benimki 805 fakat LH ve FSH neredeyse 0 , LF olması gereken değer aralığı 1,14-8,75 benim değer 0,05 ve FSH olması gereken değer aralığı 0,95-11,95 bendeki değer 0,27 şeklinde tabi bu durum biraz can sıkıyor...Kürün arkasından 2-3 hafta geçtikten sonra Pregnyl PCT yapıldı...Değerlerin normale dönmesi ne kadar süre alır? Çocuk yapmak niyetinde oldugumdan LH ve FSH direkt olarak etkili oldugundan biraz can sıkıyor...Üstadların yorumları beklemekteyim.

Şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

dukegg    47

ekstra olarak Prolaktin seviyem 9,52 . Olması gereken aralık 3,46 - 19,4 , Estradiol seviyem 34 , olması gereken aralık 11-44...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

bunun tek bir açıklaması var, oda ilaç hala kanda. bahsettiğin lh aralığında üst sınıra yakın testosteron seviyenin olması imkansız gibi bir şey.

fakat 40 gün geçti demişsin, o kadar zaman içinde böyle değerlerin çıkması garip.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
merkar, 29.01.2020 - 17:10 yazdı:

test sonucunu atabilir misin?

tabi aşağıdaki gibidir ;

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
dukegg, 3 saat önce yazdı:

Merhaba Arkadaşlar

10 Haftalık ilk kür(8 hafta test enanthat 2 hafta eczane sustanon,boldenon,dianabol) sonrası 40 gün geçti ve kan testi yaptırdım değerler oldukça iyi total testesteron olması gereken ref aralık 47-980 benimki 805 fakat LH ve FSH neredeyse 0 , LF olması gereken değer aralığı 1,14-8,75 benim değer 0,05 ve FSH olması gereken değer aralığı 0,95-11,95 bendeki değer 0,27 şeklinde tabi bu durum biraz can sıkıyor...Kürün arkasından 2-3 hafta geçtikten sonra Pregnyl PCT yapıldı...Değerlerin normale dönmesi ne kadar süre alır? Çocuk yapmak niyetinde oldugumdan LH ve FSH direkt olarak etkili oldugundan biraz can sıkıyor...Üstadların yorumları beklemekteyim.

Şimdiden teşekkürler

Pct yapmamışsın ki neyi bekliyorsun :)

Pregnyl ile düzelir mi zannediyorsun yoksa ?

Eczaneden klomen- nolvadex al bir ay kullan, 25/20 olacak şekilde...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 3 saat önce yazdı:

Pct yapmamışsın ki neyi bekliyorsun :)

Pregnyl ile düzelir mi zannediyorsun yoksa ?

Eczaneden klomen- nolvadex al bir ay kullan, 25/20 olacak şekilde...

Bilgilendirme için çok teşekkürler 25/20 şeklinde nasıl oluyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
dukegg, 4 dakika önce yazdı:

Bilgilendirme için çok teşekkürler 25/20 şeklinde nasıl oluyor ?

25 mg klomen 20 mg nolvadex .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
Spartacus, 8 dakika önce yazdı:

25 mg klomen 20 mg nolvadex .

Çom teşekkürler klomen bildiğim kadarıyla 50mg altında satılmıyor o zaman günde yarım tablet şeklinde kullanacağım yada 2 günde 1 tablet şeklinde ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
dukegg, 49 dakika önce yazdı:

Çom teşekkürler klomen bildiğim kadarıyla 50mg altında satılmıyor o zaman günde yarım tablet şeklinde kullanacağım yada 2 günde 1 tablet şeklinde ?

Hergün yarim tablet olarak kullan

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 14 saat önce yazdı:

Hergün yarim tablet olarak kullan

Teşekkürler dostum bilgilendirme için , peki şöyle bişey soracağım geçmişte paylaşılanların arasonda şöyle bir önerin olmuş İlaç tedavisine başlarken total testonun düşmesi beklenmeli.(klomen-nolvadex)...Bende total testo oldukça yüksek durumda buna rağmen bekleyecekmiyim yoksa kullanmalımıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58
dukegg, 1 saat önce yazdı:

Teşekkürler dostum bilgilendirme için , peki şöyle bişey soracağım geçmişte paylaşılanların arasonda şöyle bir önerin olmuş İlaç tedavisine başlarken total testonun düşmesi beklenmeli.(klomen-nolvadex)...Bende total testo oldukça yüksek durumda buna rağmen bekleyecekmiyim yoksa kullanmalımıyım?

Biraz daha beklemelisiniz evet, bir ay kadar daha bekleyip testi tekrarlayin bu kadar parametreye gerek yok, lh, fsh, total ve free testo baksaniz yeter.

Birde spremiyogram baktirin, ona gore hareket edersiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
dukegg, 2 saat önce yazdı:

Total testonun düşmesini beklemen gerekiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
metinav, 9 dakika önce yazdı:

Total testonun düşmesini beklemen gerekiyor.

Peki kür biteli 6-7 ay olmuşsa ve pct yapılmamışsa yinede işe yarar mı klomen nolvadex elbette tahlil sonuçlarına göre ? :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
odi, 1 saat önce yazdı:

Biraz daha beklemelisiniz evet, bir ay kadar daha bekleyip testi tekrarlayin bu kadar parametreye gerek yok, lh, fsh, total ve free testo baksaniz yeter.

Birde spremiyogram baktirin, ona gore hareket edersiniz.

1 ay kadar bekleyip PCt yapmadanmı testleri tekrarlim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
dukegg, 30.01.2020 - 17:56 yazdı:

1 ay kadar bekleyip PCt yapmadanmı testleri tekrarlim ?

Hayır kafanı karıştırma, 1 hafta sonra başla pct ye.Bu hafta antrenman yap zorla vucudu, testo seviyen düşsün iyice...İlk 3-4 gün klomeni 50 mg kullan sonra 25 m düşür...

chahovery, 30.01.2020 - 16:45 yazdı:

Peki kür biteli 6-7 ay olmuşsa ve pct yapılmamışsa yinede işe yarar mı klomen nolvadex elbette tahlil sonuçlarına göre ? :) 

Test yaptır eğer değerlerin çok düşükse denersin zararı olmaz...Bu ilaçlar steroid kürüne endeksli değil, ne zaman kullanılırsa kullanılsın etkisi aynı yönde olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 30.01.2020 - 22:44 yazdı:

Hayır kafanı karıştırma, 1 hafta sonra başla pct ye.Bu hafta antrenman yap zorla vucudu, testo seviyen düşsün iyice...İlk 3-4 gün klomeni 50 mg kullan sonra 25 m düşür...

Abi teşekkür ederim bilgiler için forumda yeniyim ve elimden geldiğince konuları takip ediyorum ve açıkça söylim düzelme sürelerş 1 sene 2 sene diyenleri gördükçe içim karardı...10 hafta başlangıç kürü yaptım düzelmesi 2 sene sürerse bittim :) libido yoksa bi insan ölse daha iyi...bendeki libido durumunun normale dönmesi LH ve FSH a mı bağlı tamamen ? Bi gecede alet sesi kesti şaştım kaldım...

Ayrıca E2 ve prolaktin seviyemin yüksek olduğunu düşünüyorum , konuyla ilgili yorumum nedir @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
metinav, 30.01.2020 - 22:46 yazdı:

Test yaptır eğer değerlerin çok düşükse denersin zararı olmaz...Bu ilaçlar steroid kürüne endeksli değil, ne zaman kullanılırsa kullanılsın etkisi aynı yönde olur.

teşekkür ederim hocam testleri yaptırayım buradan size iletcem :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
dukegg, 02.02.2020 - 01:48 yazdı:

Abi teşekkür ederim bilgiler için forumda yeniyim ve elimden geldiğince konuları takip ediyorum ve açıkça söylim düzelme sürelerş 1 sene 2 sene diyenleri gördükçe içim karardı...10 hafta başlangıç kürü yaptım düzelmesi 2 sene sürerse bittim :) libido yoksa bi insan ölse daha iyi...bendeki libido durumunun normale dönmesi LH ve FSH a mı bağlı tamamen ? Bi gecede alet sesi kesti şaştım kaldım...

Evet lh ve fsh normal seviyelerine dönmeli ki vucudun testo üretebilsin...

dukegg, 02.02.2020 - 10:31 yazdı:

Ayrıca E2 ve prolaktin seviyemin yüksek olduğunu düşünüyorum , konuyla ilgili yorumum nedir @metinav

Şuan onlara takılma pct ni yap sonucunda gerekliyse e2 için müdahale edersin.Fakat öyle yüksek bir durum yok bana göre normal seviyedeler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 7 dakika önce yazdı:

Evet lh ve fsh normal seviyelerine dönmeli ki vucudun testo üretebilsin...

Çok teşekkür ederim hocam bilgilendirmelerinden dolayı ilaç konusu bittikten ne kadar süre sonra kan testlerini yaptırmalıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
dukegg, Bir saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam bilgilendirmelerinden dolayı ilaç konusu bittikten ne kadar süre sonra kan testlerini yaptırmalıyım?

Kisiden kisiye degismekle birlikte 15 gün sonra yaptirabilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 02.02.2020 - 16:55 yazdı:

Kisiden kisiye degismekle birlikte 15 gün sonra yaptirabilirsin...

@metinav  bu ilaçların ne kadar sürede etkisini görmeye başlarız ? 5 gün oldu kullanmaya başlayalı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
dukegg, 2 saat önce yazdı:

@metinav  bu ilaçların ne kadar sürede etkisini görmeye başlarız ? 5 gün oldu kullanmaya başlayalı...

Vucuduna bağlı...Libidon gittiği an anlarsın çalıştıklarını :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
metinav, 2 saat önce yazdı:

Vucuduna bağlı...Libidon gittiği an anlarsın çalıştıklarını :)

Fsh ve LH oldugundan libido gidik değilmi zaten daha ne gidecek yapma gözünü sevdiğim @metinav 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
dukegg, 11 saat önce yazdı:

Fsh ve LH oldugundan libido gidik değilmi zaten daha ne gidecek yapma gözünü sevdiğim @metinav 😁

Öyle bir sey söylüyorsun ki, millet senin libidonu mu takip ediyor ? Kurdesin ve libidon gidikse sorunun var demek ki.Ben olani söylüyorum.Begenmiyorsan sorma...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.