Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cuneyt

Küre giricem her kez bir şey söylüyor

Önerilen İletiler

Cuneyt    16

Testo e. Primabalon kuru yapicam ama kurden sonra libidoda sorun yaşarsın  geri dönüşü zor olur yan etkisi felan filan çok şey duyuyorum daha önce bu tarz kur yapmış deneyimi olan arkadaşlar tebrubelerize  ihtiyacım var saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AhmetBalcı    131
Cuneyt, 41 dakika önce yazdı:

Testo e. Primabalon kuru yapicam ama kurden sonra libidoda sorun yaşarsın  geri dönüşü zor olur yan etkisi felan filan çok şey duyuyorum daha önce bu tarz kur yapmış deneyimi olan arkadaşlar tebrubelerize  ihtiyacım var saygılar 

Dostum öncelikle kafandakı sorulardan kurtulmadan küre girmemeni tavsıye ediyorum,

Bu konusmayı yapan arkadaslara dıkkat et sıgaralar alkoller cekınmezler

Insanlara gore sıgara alkol zararsız ama aas tü kakadır.

Dostum soyle dusun

Antıbıyotik kullanıyoruz bak dıkkat et ulkemızde leblebi gibi kullanıyoruz.

kararında ve dozunu dogru belırlersen sende yıkıma yol acmayacaktır emın ol 

gerı donusu olmayan bısey yok aaslerde.

tabıkı dozu dogru yakalarsan ve kür boyunca kendıne normalden daha ıyı bakıp gereklı desteklerını alırsan

Soyle dusun 

1 adet vermıdon ıcersen basının agrısı geceer ama 1 kutunun hepsını içersen zehirlenirsin..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

en zararsız kür libidoya etkisi düşük sadece prostat'a dikkat et pct'ni düzgün yap sıkıntı olmaz tabii 10 haftadan fazla ve 500 testo 400 primo'dan fazlasının ciddi yan etkileri olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16

12 hafta düşünüyorum ben 

Hasan3542, 12 dakika önce yazdı:

en zararsız kür libidoya etkisi düşük sadece prostat'a dikkat et pct'ni düzgün yap sıkıntı olmaz tabii 10 haftadan fazla ve 500 testo 400 primo'dan fazlasının ciddi yan etkileri olacaktır.

12 hafta düşünüyorum ben 

400mg primabalon 

300 testo e 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Cuneyt, Şimdi yazdı:

12 hafta düşünüyorum ben 

12 hafta düşünüyorum ben 

400mg primabalon 

300 testo e 

Primo 400 gireceksen

TEsto 500 gir

daha guzel verım alırsın

Ancak benım sana önerım ılk kür only testo gırmen

Eger kı yarısma amacın yoksa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
AhmetBalcı, 11 dakika önce yazdı:

Primo 400 gireceksen

TEsto 500 gir

daha guzel verım alırsın

Ancak benım sana önerım ılk kür only testo gırmen

Eger kı yarısma amacın yoksa

Yarışma hevesim yok hocam neden böyle önerdiniz peki ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Cuneyt, 8 dakika önce yazdı:

Yarışma hevesim yok hocam neden böyle önerdiniz peki ? 

İlk kür en guzelidir vucudunuz denemek ve dinlemek. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16

Reis yan etkilerden çekinmiyorum tek çekindiğim kurden sonra bütün kazanımlar gidermi ve libido ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Kardeşim  öncelikle  şunu söyleyeyim herkesin  genetik yatkınlığı farklı . Gireceğin kür  hafif bir kür sayılabilir  fakat  libido konusunun garantisini kimse veremez . Sana diyeceğim kelime eğer kullanmayı kafaya koyduysan ve  kullanacaksan birşeyleri göze alacaksın. Hobi amaçlı tek kür yapacağım vs diyorsan  bence hiç kullanma çünkü tüm kazanımın geri gidecek  bunlarıda göz önüne alarak tekrar düşün. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Ferhat82, 22 dakika önce yazdı:

Kardeşim  öncelikle  şunu söyleyeyim herkesin  genetik yatkınlığı farklı . Gireceğin kür  hafif bir kür sayılabilir  fakat  libido konusunun garantisini kimse veremez . Sana diyeceğim kelime eğer kullanmayı kafaya koyduysan ve  kullanacaksan birşeyleri göze alacaksın. Hobi amaçlı tek kür yapacağım vs diyorsan  bence hiç kullanma çünkü tüm kazanımın geri gidecek  bunlarıda göz önüne alarak tekrar düşün. 

Neden hepsi geri gitsin spora devam ettiğim sürece bir şeyler kalır elbet yanlismiyim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Cuneyt, 17 dakika önce yazdı:

Neden hepsi geri gitsin spora devam ettiğim sürece bir şeyler kalır elbet yanlismiyim

Hepsini kaybetmezsin yok oyle birsey. Kur sonrasi birakmazsan spor ve beslenmeni gitmez. Ortalama %20 gider

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
AhmetBalcı, 28 dakika önce yazdı:

Hepsini kaybetmezsin yok oyle birsey. Kur sonrasi birakmazsan spor ve beslenmeni gitmez. Ortalama %20 gider

%20 gidermiş hahahajaj hiç güleceğim yoktu o zaman Millet bir kür yapsin ömrü billah yapmasin. Söylediğin şey o kadar saçmaki kendin bile inanmamişsindir .

Hepsi gider cüneyt yılda 1-2 kür yapmazsan belirli bir süre sonra hiçbirşey kalmaz  O yüzden boşuna hormonlarini bozma 

Hiç kür kullanmayan arkadaşlar kendini burada belli ediyor . Cüneyt sende foruma 50 tane konu açma zaten bir konun var onun altina ek yapabilirsin . Oraya zaten herkes cevabını vermiş yetmediyse buradaki seninle ayni konuyu açan arkadaşlara bak oda yetmezsa başka platformlarda ara cevaplarini konu kirliliğine gerek yok

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Ferhat82, 21 dakika önce yazdı:

%20 gidermiş hahahajaj hiç güleceğim yoktu o zaman Millet bir kür yapsin ömrü billah yapmasin. Söylediğin şey o kadar saçmaki kendin bile inanmamişsindir .

Hepsi gider cüneyt yılda 1-2 kür yapmazsan belirli bir süre sonra hiçbirşey kalmaz  O yüzden boşuna hormonlarini bozma 

Hiç kür kullanmayan arkadaşlar kendini burada belli ediyor . Cüneyt sende foruma 50 tane konu açma zaten bir konun var onun altina ek yapabilirsin . Oraya zaten herkes cevabını vermiş yetmediyse buradaki seninle ayni konuyu açan arkadaşlara bak oda yetmezsa başka platformlarda ara cevaplarini konu kirliliğine gerek yok

Eyw kur öneriniz nedir benim için ilk kur olarak? Kilo 88 boy 183  yaş 25 

tarihinde Cuneyt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Ferhat82, 20 dakika önce yazdı:

Dostum senin yasin kadar kür yapmisligim var benim. Emin ol. Ama bu demek degil ki herseyi biliyorum. Tabiki herseyi bilmiyorum. 
sen hepsini kaybettin mi?

bunca insan neden kür yapiyor sence? Hepsini kaybedeceksek?

sen kür sonrasi basladigin kiloya mi döndün? Emin misin testosteron kullandigina? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt, 2 saat önce yazdı:

kür içinde su tutar kasların ve 4-5 kilo alırsın (kür içinde kazancağın kas hariç) kür bitince de o su gider ve kür içinde kazandığın kas kalır tabi onunda tamamı kalmaz (kür sonu önlemlerini alırsan çoğu kalır) tabi bu elinde kalan kütle bile o sürede doğal yaparak alabileceğin kütleden daha fazladır.

uzun lafın kısası  kür bitince aldığın suyu ve kür bitince sporu besini bırakıp pct'siz devam etmediğin sürece sarece bir kısım kası geri vericeksin. her türlü kazançta olucaksın panik yapma 

tarihinde rip rich piana tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
AhmetBalcı, Bir saat önce yazdı:

Dostum senin yasin kadar kür yapmisligim var benim. Emin ol. Ama bu demek degil ki herseyi biliyorum. Tabiki herseyi bilmiyorum. 
sen hepsini kaybettin mi?

bunca insan neden kür yapiyor sence? Hepsini kaybedeceksek?

sen kür sonrasi basladigin kiloya mi döndün? Emin misin testosteron kullandigina? 

Çok bilmişlik yapıyosun yaşim kadar yapmişliğin varmiş madem bana burda 1 kişi getir bir kür yaptım ve %80 i kaldı diyen ben daha bu forumda  yazı yazarsam adam değilim .
Yaşim kadar kür yapmişsin ama boş yapgilsin anladiğin birşey yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Ferhat82, 10 dakika önce yazdı:

Çok bilmişlik yapıyosun yaşim kadar yapmişliğin varmiş madem bana burda 1 kişi getir bir kür yaptım ve %80 i kaldı diyen ben daha bu forumda  yazı yazarsam adam değilim .
Yaşim kadar kür yapmişsin ama boş yapgilsin anladiğin birşey yok 

Bana hepsinin gittigini kanitlasana. Bu kadar insan hepsi gitmesine ragmen anabolic aliyoruz evet. Komiklesme. 

Cumle kurarken de cumlelere dikkat edelim. Ben sana saygi limitinde cevap verdim dikkat edersen sevinirim. Argoya kacmadan konus tanimadigin insanlarla. 

Benim kaybim %20 oldu. Beslenme bilmiyorsan kürde degilken spor yapmayi bilmiyorsan bu senin eksikligin. Gelistirmeye calis kendini. Simdi sana 1 kisi getirdigime gore ister yaz foruma ister yazma. 

tarihinde AhmetBalcı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Ferhat82, 3 saat önce yazdı:

Hobi amaçlı tek kür yapacağım vs diyorsan  bence hiç kullanma çünkü tüm kazanımın geri gidecek  bunlarıda göz önüne alarak tekrar düşün. 

Yazımdaki şu paragrafi önce oku ve idrak et 

1. Paragraftaki yazına itafen  bende sana diyorum ki bu millet salak mı 1 kürde %80 ini koruya biliyorsa neden birdaha kür girme gereği duysun . Üstüne bir tonda masraf yapsin diyorsun ya spor ve beslenmeyle koruyabiliyor oo zaman bu millet bir bok bilmiyor tonla boşuna para saçıyor

2 . paragrafta argo kullanmiş demişsin hakediyorsun ama forum kurallari gereğince kullanmıyorum

3. O kadar acizsin ki kendini örnek gösteriyorsun . Burda senin iddaa ettini edecek bir tane adam yoktur çünkü hepsi akıllı neyin ne oldugunu biliyor senin gibi bol beleş sallamıyor umut dağatmıyor umarim cevaplar yetmiştir hadi şimdi dahada boş konusarak kirlilik yapma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Ferhat82, Şimdi yazdı:

Yazımdaki şu paragrafi önce oku ve idrak et 

1. Paragraftaki yazına itafen  bende sana diyorum ki bu millet salak mı 1 kürde %80 ini koruya biliyorsa neden birdaha kür girme gereği duysun . Üstüne bir tonda masraf yapsin diyorsun ya spor ve beslenmeyle koruyabiliyor oo zaman bu millet bir bok bilmiyor tonla boşuna para saçıyor

2 . paragrafta argo kullanmiş demişsin hakediyorsun ama forum kurallari gereğince kullanmıyorum

3. O kadar acizsin ki kendini örnek gösteriyorsun . Burda senin iddaa ettini edecek bir tane adam yoktur çünkü hepsi akıllı neyin ne oldugunu biliyor senin gibi bol beleş sallamıyor umut dağatmıyor umarim cevaplar yetmiştir hadi şimdi dahada boş konusarak kirlilik yapma

Bak hala haddini asan cumleler kuruyorsun. 

Cevap vereyim 

1. İnsanlarin bir kurde ekleyebilecegi maximum kilo bellidir. sen bilmezsin reseptor dinlendirmek icin ara verilip yeni kure gecilir. Bu surecte de duzenli beslenirsi , pct yaparsan ve daha hafif idmana gecersen kaybin minimum olur. 

2. Bana argo kullanacak haddi sana tanimadim. 

3. Kendim ornegim cunku. %20 kaybettim. 

bana hepsinin kaybedilecegini kanitlasana? O konuya hic deginmemissin?
iddian oydu buyur hodri meydan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
AhmetBalcı, 6 dakika önce yazdı:

Bak hala haddini asan cumleler kuruyorsun. 

Cevap vereyim 

1. İnsanlarin bir kurde ekleyebilecegi maximum kilo bellidir. sen bilmezsin reseptor dinlendirmek icin ara verilip yeni kure gecilir. Bu surecte de duzenli beslenirsi , pct yaparsan ve daha hafif idmana gecersen kaybin minimum olur. 

2. Bana argo kullanacak haddi sana tanimadim. 

3. Kendim ornegim cunku. %20 kaybettim. 

bana hepsinin kaybedilecegini kanitlasana? O konuya hic deginmemissin?
iddian oydu buyur hodri meydan

Değindim yukarida alinti yaptiğim cümlede senin idrak yollarında bir sorun mu var yoksa geç mi algılıyorsun orasini çözemedim.

Kendisi örnek miş yav hakkatten dalga geçtiğini düşünüyorum .

Birde sen kimsin ki bana o haddi vereceksin kullanmak istesem kullanırım ama gerek duymuyorum senin gibi biri için ihtar yemeye deymez 

Dahada uzatmıyocam arkadaşlar oluyup kime hak verirlerse verirler fazlasina gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
erdemdemir    20

@Ferhat82 Dostum hepsinin gitmesi tezin neye dayanıyor? Hobi amaçlı yapıyorum Avukatım zaman buldukca yapıyorum. Kür yaptım 69 Kılo Baslayıp 83 Kılo bıtirdim kürü. Uzunca bir kürdü. Burak Hoca yakinen de tanır beni. Kürden çıktım ve 4 kilo verdim sadece. 79 Kiloyu sabit korudum. Hepsinin gitmesi imkansız. Oran veremeyiz ama bana göre çoğu kalıcı oluyor kazanımların.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Ferhat82, 2 dakika önce yazdı:

Değindim yukarida alinti yaptiğim cümlede senin idrak yollarında bir sorun mu var yoksa geç mi algılıyorsun orasini çözemedim.

Kendisi örnek miş yav hakkatten dalga geçtiğini düşünüyorum .

Birde sen kimsin ki bana o haddi vereceksin kullanmak istesem kullanırım ama gerek duymuyorum senin gibi biri için ihtar yemeye deymez 

Dahada uzatmıyocam arkadaşlar oluyup kime hak verirlerse verirler fazlasina gerek yok

Sen bana hepsinin gittigini 1 tane kaynakla kanitlar misin? Soz veriyorum özür dileyecegim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Bende  2 yıl önce hobi amaçlı  sustanon rimabolon kullandim  ve  spora 3 ay ara vermek zorunda kaldım ve şuan  kürden  aldiğin  çoğunu kaybettim diyebilirim . Sanki bana bağımlılık yaptı tekrar gireceğim ve hazırlanıyorum ama bu konuda 2 tarafta haklı gibi kendilerine ve bakış açilarina göre

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
selvituncer, Şimdi yazdı:

Bende  2 yıl önce hobi amaçlı  sustanon rimabolon kullandim  ve  spora 3 ay ara vermek zorunda kaldım ve şuan  kürden  aldiğin  çoğunu kaybettim diyebilirim . Sanki bana bağımlılık yaptı tekrar gireceğim ve hazırlanıyorum ama bu konuda 2 tarafta haklı gibi kendilerine ve bakış açilarina göre

Dostum ben kayip olmaz demiyorum zaten kayip olmamasi imkansiz

ama kur sonrasi dogru pct, idman ve beslenmeyle kaybin %20’yi gecmeyecektir. Hepsini kaybetmek icin ameliyat ya da sakatlik olmasi yani spor yapamamak ve beslenememek gerekli. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

burda mevzu aslında kür sonu kazandığınız korumak için neler yaptığınızla alakalı ben geçen yaz kür yaptım sonrası 1.5 ay spor yapmadım alkol gece hayatı dibine vurdum kaybım olduğu anlasılmıyordu bile tabi psikolojik ve sağlık problemlerim çıkmıstı ama kayıp olayı tamamen bünyesel bir durum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.