Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cuneyt

Akil veren yokmu

Önerilen İletiler

Cuneyt    16

Ilk kürüne girmeyi düşünüyorum primabalon testo .e olucak önerileriniz nedir mg haftada kaç olmalı pct nasıl olmalı saygılar  boy 183 kilo 87 

20191207_205238.jpg

tarihinde Cuneyt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise    333

500 testosteron enantat

400 primobolan

Pct kür sonu karar verilir

Benim de ilk kürümdü temiz 10-12 kg koyarsın

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Equipoise, 6 saat önce yazdı:

500 testosteron enantat

400 primobolan

Kurden sonra linidoda düşüş yaşadın mı pct den sonra kaç kilo sana kaldı acab a

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lobster    32

Sustanon 500 rimabolan 300-400 anapolon 50 gir bu anotomiyle 105 kiloyu rahat görürsün..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16

Sustanom decA tren hiç isim olmaz yarışmacı değilim hafif çıtır 1 .2 kur yapsam yeter bana rimabalonu eczaneden alicam testoyu burdan ama nasıl kaç mg vurucam onu bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Equipoise, 8 saat önce yazdı:

500 testosteron enantat

400 primobolan

Kaç haftalık bi kürdü bu hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Hasan3542, 3 saat önce yazdı:

Kaç haftalık bi kürdü bu hocam

12 hafta demiş ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Cuneyt    16
Equipoise, 35 dakika önce yazdı:

15 haftalık bir kardeşim kurden sonra pct dönemi nasıl oldu kas kilo kas sana kaldı ne kadar kilo kaybın oldu ve libido vs nasıl oldu anlatirmisin çok ihtiyacım var tecrübeli birinin bilgisine 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Cuneyt, 4 dakika önce yazdı:

Pct yapmadım, köprü yaptım 3 ay sonra başka küre geçtim.. O yüzden yorum yapamıcam pct hakkında. Ama o kür içinde 75 kgdan 86 kilolara çıkmıştım yağsız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

12 haftalık danabol-testo enanthate (500mg)-rimobolan (300-400mg) kürü yaptım. sonuç muazzamdı. rimobolan kullanacaksan tecrübeme göre en az 300-400mg haftalık olmalı yoksa bir işe yarayacağını sanmıyorum, eczane malı olduğuiçin pahalıya geliyor ama çok temiz bir ilaç, yakında bolde kurune gırecegım (rimobolan ve bolde kıyasını hep merak etmişimdir ve tecrübe edeceğim, 2. kürüm olacak). bence danabol-testo enanthate-rimobolan çok güzel etkiler verir. ben ektoyum çok zor kilo alıp hemen kilo veren biriyim, 2 tane resim ekliyorum spora başlamadan önceki (havlulu)  ve kür sırasında ki durumumu görüp analiz edebilirsin 

804d2a46374b4c7aa3bda1941c2c0b54-610xh.jpg

10524691_1448603365422384_8513357091933764379_n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
elmas_3307    0
Cuneyt, 19.01.2020 - 03:11 yazdı:

Ilk kürüne girmeyi düşünüyorum primabalon testo .e olucak önerileriniz nedir mg haftada kaç olmalı pct nasıl olmalı saygılar  boy 183 kilo 87 

20191207_205238.jpg

Küre girdinmi ?

Cuneyt, 19.01.2020 - 03:11 yazdı:

20191207_205238.jpg

Küre girdinmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
oppomer, 19.01.2020 - 20:25 yazdı:

12 haftalık danabol-testo enanthate (500mg)-rimobolan (300-400mg) kürü yaptım. sonuç muazzamdı. rimobolan kullanacaksan tecrübeme göre en az 300-400mg haftalık olmalı yoksa bir işe yarayacağını sanmıyorum, eczane malı olduğuiçin pahalıya geliyor ama çok temiz bir ilaç, yakında bolde kurune gırecegım (rimobolan ve bolde kıyasını hep merak etmişimdir ve tecrübe edeceğim, 2. kürüm olacak). bence danabol-testo enanthate-rimobolan çok güzel etkiler verir. ben ektoyum çok zor kilo alıp hemen kilo veren biriyim, 2 tane resim ekliyorum spora başlamadan önceki (havlulu)  ve kür sırasında ki durumumu görüp analiz edebilirsin 

804d2a46374b4c7aa3bda1941c2c0b54-610xh.jpg

10524691_1448603365422384_8513357091933764379_n.jpg

Yani hevesini kırmak gibi olmasın ama sanki ilk foton daha iyi gibi. Ortada bir kazanç pek olmamış. Aslında primabolan yurtdışında yarı supplement muamelesi görüyor. Yani çokta bir kazanç beklememek lazım. Uzun kullanımda dht ye etkisinden dolayı doğal üretimi illa ki bozup hatta farklı noktalarında arızalanmasına sebep olacaktır. (saç dökülmesi, tüylenme, kadınlarda seste kalınlaşma vs..) Senin fotoğrafların ayrı ayrı yerlerde farklı açılardan çekilmiş. Bu bizi yanıltsa bile yine de sonuç muazzam demişsin ki değil. Benim ilk tren küründe 23 kilo alan arkadaşım oldu. Ki bende 3 ayda 21 kilo almıştım ve sadece haftalık 500 test enant - 100 primabolan - Anapolon gitmiştim. Uzun yıllardır omuz sakatlığım vardı ve bu hafta tekrar bu spora dönüyorum. Gelişimimle ilgili foruma konu açacağım. Belki yeni başlayacak olan arkadaşlara bir nebze olsa da örnek olabiliriz. Resimlerle ilerleyeceğim. Omzumun elverdiği ölçüde gelişimime hep beraber bakacağız. Bizimkisi bu spora aşk. Evde boş oturmaktansa spor yapman güzel. Kazanç tarafında da ilerde inşallah daha iyi olursun..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.