Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Loeren

Kür içinde östrojeni baskılamak için

Önerilen İletiler

Loeren    14

Arimidex düşünüyorum fakat çok etkili bir ilaç olduğu için bulaşmak istemiyorum arimistane adında yabancı forumlarda dolaşan ve arimidex kadar güçlü olmayan fakat yine de işlevini yerine getiren bir ilaç var. Bunu Türkiye'de bulamadım. Türkiye'de başka bir adda mı satılıyor bilen var mı ya da arimistane tarzında bir ilaç önerisi olan var mı?

(Küre girmeden gyno ihtimaline karşılık böyle bir ilaç bulundurmak istiyorum elimde, nolvadex vb. kürden sonra kullanacağım, nolvadex'i kür içinde kullanmak istemiyorum)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AhmetBalcı    131
Loeren, 17 dakika önce yazdı:

Arimidex düşünüyorum fakat çok etkili bir ilaç olduğu için bulaşmak istemiyorum arimistane adında yabancı forumlarda dolaşan ve arimidex kadar güçlü olmayan fakat yine de işlevini yerine getiren bir ilaç var. Bunu Türkiye'de bulamadım. Türkiye'de başka bir adda mı satılıyor bilen var mı ya da arimistane tarzında bir ilaç önerisi olan var mı?

(Küre girmeden gyno ihtimaline karşılık böyle bir ilaç bulundurmak istiyorum elimde, nolvadex vb. kürden sonra kullanacağım, nolvadex'i kür içinde kullanmak istemiyorum)

Arimistane türkiyede yok. BUlamazsınız

aromasin ya da arimidex önerilir genelde ama bence arimidex kullanın.

bırkac hafta vucudunuzu dınleyıp kan vererek optımal duzenı yakalayabılırsınız

Ben 2 gunde 1 tablet kullanıyorum ve optımal duzeyde tutuyor bu vucudumu 

Bunu test etmek ıcın ılk once hıc adex kullanmadan kan verdım 

daha sonra haftada 1 kullandım olmadı

daha sonra haftada 2 kullandım olmadı

su an 2 gunde 1 tablet kullanıyorum ve duzeyım ıyuı sevıyede

ama otomatık adex kullanmayın mutlaka kan baktırın ona gore kullanın

bazı kısılerın vucudunda ne kadar ılac kullanılırsa kullanılsın e2 olusmuyor

ancak bazıları da tam tersı cok az da alsa e2 tavan yapıyor

bunu ogrenmenın yolu kan vermek.

gogus uclarında hassasıyet vs yanıltıcı olabılır

hasssasıyet dermatit kaynaklıda olabılır

bu nedenle kan vermekten gerı kalmayın derım..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Equipoise, 7 dakika önce yazdı:

Tavsiyem Aromasin. Daha stabil

Aromasın daha iyi ama daha stabil değil diye biliyorum

Yanı stabil olmaları acısından fark yok dıye bılıyorum ben

Sadece etki oranları farklı dıye bılıyorum ama 

stabillik konusunda fıkrım yoktu dostum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loeren    14

@AhmetBalcı @Equipoise Elinize sağlık verdiğiniz bilgiler için. Deneme-yanılma gidicez o zaman, kür içinde de kan testi yaptıracağım dediginiz gibi... Arimidex-Aromasin karşılaştırması hakkında reddit'te biraz araştırma yapayım. Sağolun

tarihinde Loeren tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loeren, 6 dakika önce yazdı:

@AhmetBalcı @Equipoise Elinize sağlık verdiğiniz bilgiler için. Deneme-yanılma gidicez o zaman, kür içinde de kan testi yaptıracağım dediginiz gibi... Arimidex-Aromasin karşılaştırması hakkında reddit'te biraz araştırma yapayım. Sağolun

aromatizasyon hem kasta hem yağda olur. yağda olan kötü yan etkileri verir jinekomasti sivilce/yağlı cilt libido bozukluğu gibi vesaire. kasta dönüşen kasa eklemlere tendonlara bakım yapar su çeker özellikle kaslara glikojen depolar güç verir. yağ oranın düşükse ihtiyacın bile kalmayabilir şahsen ben haftada nerdeyse 600mg test E alıyorum ve ne zaman arimidex alsam enerjisizlik halsizlik mutsuzluk geliyor ( düşük estrojen belirtileri).

estrojen herzaman kötü bişey değildir ben bi kutu arimidex aldım hala duruyor kullanmadım

kan testlerini ve vücudunu dinle hemen estrojen azaltmalıyım kız hormonu meme yapar şimdi diye yutma hapları 😁

tarihinde rip rich piana tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
AhmetBalcı, 51 dakika önce yazdı:

Aromasın daha iyi ama daha stabil değil diye biliyorum

Yanı stabil olmaları acısından fark yok dıye bılıyorum ben

Sadece etki oranları farklı dıye bılıyorum ama 

stabillik konusunda fıkrım yoktu dostum.

Arimidex çalışma prensibi: aromataz enzimine bağlanarak etkisiz hale getiriyor

Aromasin çalışma prensibi: direkt olarak aromataz enzimini yok ediyor (öldürüyor) 

Yani Arimidexin etkisi bittiği gibi varolan aromataz enzimleri hızlıca östrojeni yükseltiyor. 

Aromasinin etkisi bittiğinde ise östrojenin yükselmesi için vucudun tekrar aromataz emzimi üretmesi gerekiyor. 

Dolayısıyla daha stabil. 

Ayrıyeten arimidex igf-1 i düşürürken Aromasin igf-1 i arttırıyor.. 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.