Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Viktormamıel

Deca dick sonrası iyileşme süreç

Önerilen İletiler

Ferhat82    447
Abdullah, 8 dakika önce yazdı:

Geçen izlemiştim bende bunu.. geçen hafta şöyle bir yol izledim ,

sabah 06:30 da gittim tahlılde total testo 630 çıktı

aynı gün kahvaltı yaptım 10:00 verdim kan 480 çıktı 

aynı gün öğle yemeğinden sonra 14:00 verdim kan 360 çıktı ve..

aynı gün yine akşam 17:00 da verdim 282 çıktı.. 

sabah 06:30 da mesela iyi hissediyorum fakat gün içi akşam özellikle ölü gibi hissediyorum. Bunun kontrolünü hep yapacağım kafama takıldı iyice 

total testo 800 üstü ve tokluk ise 550 üstü olursa düzeleceğine inanıyorum.

Dostum adam  testo almiş  kanında   2-8 arasi olması gereken testo   27-28 lerde  düzelmiyor . Deca dick konusunun testoyla çok bir ilgisi yok gibi farklı birşeyler var ama henüz çözülmüş değil.

Mesela  doktor burda diyor ki ömür boyu  %20-30 sertleşme bozukluğu yaşayabilir ve sperm üretemeyebilirsiniz  bu doğru bir tahmin .  Mesela @Endanger hocam 8 yıl geçmesine karşı hayşa tam olarak düzelemedim diyor  yani  söylediği doktorun dediğiyle uyuşuyor.

@Viktormamıel inde tamamen iyileşmeside  olağan çünkü iyileşen çok adam var  . Mesela  4-5 aydada 1 yıldada  iyileşen var  yani burda durum genetik faktör olarak ortaya çıkıyor . Düzenli beslen sporunu yap alkol vs uzak dur gerisini zamana bırak. Öyle gidip günde 10 tane test yapmakla bence bir sonuç alamassin çünkü bunu çok deneyen oldu.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abdullah    49
Ferhat82, 3 saat önce yazdı:

Dostum adam  testo almiş  kanında   2-8 arasi olması gereken testo   27-28 lerde  düzelmiyor . Deca dick konusunun testoyla çok bir ilgisi yok gibi farklı birşeyler var ama henüz çözülmüş değil.

Mesela  doktor burda diyor ki ömür boyu  %20-30 sertleşme bozukluğu yaşayabilir ve sperm üretemeyebilirsiniz  bu doğru bir tahmin .  Mesela @Endanger hocam 8 yıl geçmesine karşı hayşa tam olarak düzelemedim diyor  yani  söylediği doktorun dediğiyle uyuşuyor.

@Viktormamıel inde tamamen iyileşmeside  olağan çünkü iyileşen çok adam var  . Mesela  4-5 aydada 1 yıldada  iyileşen var  yani burda durum genetik faktör olarak ortaya çıkıyor . Düzenli beslen sporunu yap alkol vs uzak dur gerisini zamana bırak. Öyle gidip günde 10 tane test yapmakla bence bir sonuç alamassin çünkü bunu çok deneyen oldu.

Doğru diyorsun fakat sabah ki değerle(630)ereksiyon olabiliyorum azda olsa, fakat gündüz olamıyorum çünkü gündüz ki değerler düşük belki de deca dick değilde testo yüzündendir bende o yüzden yazmıştım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat82, 9 saat önce yazdı:

Dostum sende kaşınmışsın :D  Sustanonda dick yaşayip decaya girmek nasıl bir cesaret :D 

2 ay sürmüştü ama bide yinede ereksiyon vardı . bu deca olayı bambaşkaymış :) şimdi sabırla beklicem geçeer gider .

@Viktormamıel abi sana bişey daha sorcam ilk zamanlarında hiç hareket yokmuydu sendede düğme gibi duruyor muydu :)

@Ferhat82 bence deca dick olayı birazda psikolojik decanın vücuttan atılma süresi 18 ay . Neden tam anlamıyla bir iyileşme olmasın ki.

IMG_20200118_210947.thumb.jpg.9c42b91f76463ae9022a61e1a48e0955.jpg

IMG_20200118_210947.jpg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

viktor abi ile aynı sıkıntıyı yaşadık. benimde şu an arada düzelir gibi oluyo haftada 5-6 posta beton gibi gidiyor kaliteli eskisi gibi.

sonra ama gidiyor 2-3 hafta yok haftada 1-2 kalitesiz seks.Deli ediyor beni bu olay baya psikoloji dip. ama viktor abi umut veriyor en azından umarım bendedw düzelme kalıcı olarak olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Efeedd, 6 saat önce yazdı:

viktor abi ile aynı sıkıntıyı yaşadık. benimde şu an arada düzelir gibi oluyo haftada 5-6 posta beton gibi gidiyor kaliteli eskisi gibi.

sonra ama gidiyor 2-3 hafta yok haftada 1-2 kalitesiz seks.Deli ediyor beni bu olay baya psikoloji dip. ama viktor abi umut veriyor en azından umarım bendedw düzelme kalıcı olarak olur.

@Efeedd sen deca dick olalı ne kadar oluyor hocam ?

tarihinde Spartacus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

vay arkadaş ne deca dick'miş ilacı denemeye korkar olduk, bu mereti kür boyunca proviron ve düzenli bir AI kullanarak atlattığını ve hiç sorun yaşamadığını söyleyen insanlar var, aranızda bu şekilde kullanıp sıkıntı görmeyenler var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
alphaomega, 2 saat önce yazdı:

vay arkadaş ne deca dick'miş ilacı denemeye korkar olduk, bu mereti kür boyunca proviron ve düzenli bir AI kullanarak atlattığını ve hiç sorun yaşamadığını söyleyen insanlar var, aranızda bu şekilde kullanıp sıkıntı görmeyenler var mı?

Aynen hocam proviron ve AI olmazsa olmaz bu kürde . testo da sürekli yüksek tutulmalı decayı kestikten sonra 3 hafta daha testo vurulmalı .ben bunların hepsini yaptım ama yinede piyango vurdu .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9

yani şimdi decanın vücuttan atılma süresi 18 ay filan sürüyorsa, inşallah geçer 18 ay sonra tamamen :D bir umuttur yaşamak :(:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
chahovery, Bir saat önce yazdı:

yani şimdi decanın vücuttan atılma süresi 18 ay filan sürüyorsa, inşallah geçer 18 ay sonra tamamen :D bir umuttur yaşamak :(:D

Sende mi aynı durumdasın kardeşim :)

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deca Dick sorunu yaşamış olsam testesteron propienat kürü yapmayı planlarım 10 hafta 300 mg yanına proviron 1 tablet ardından pct ye geçerdim belki düzelme olurdu🙂 ölümden başka herşeyin çaresi var arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Pokerface006, 1 dakika önce yazdı:

Deca Dick sorunu yaşamış olsam testesteron propienat kürü yapmayı planlarım 10 hafta 300 mg yanına proviron 1 tablet ardından pct ye geçerdim belki düzelme olurdu🙂 ölümden başka herşeyin çaresi var arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin🙂

Hocam pct sürecini uzatmaktan başla birşey değil . deca dickte alet düğme gibi duruyor ibre hep aşşağıda (benim öyle)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynı sorunu bende tren küründen sonra yaşamıştım tesislerim sanki yoktu hiçbir belirti görmüyordum aşağı tarafta dedim bu sefer tamamen kaybettik. 2 adet 1500lük chroiomon vurduktan sonra çok şükür testislerim yerine gelmişti libido ise 4.5 ay sonra yavaş yavaş artmaya başlamıştı şuan bakalım 500 mg sustanon gidiyorum inşallah bişey olmaz 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Aynı sorunu bende tren küründen sonra yaşamıştım tesislerim sanki yoktu hiçbir belirti görmüyordum aşağı tarafta dedim bu sefer tamamen kaybettik. 2 adet 1500lük chroiomon vurduktan sonra çok şükür testislerim yerine gelmişti libido ise 4.5 ay sonra yavaş yavaş artmaya başlamıştı şuan bakalım 500 mg sustanon gidiyorum inşallah bişey olmaz 🙂

Libido gelince ereksiyonda düzeldi mi ? Bende şuan libido istek filan 0 . ereksiyonda aynı şekilde .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

%80 ereksiyon yerine gelmişti tabi eskisi gibi hissetmedim hiçbir zaman ama sorun edecek kadar da değildi. Hiçbir uyarılmaya tepki vermiyordum ne olduysa 2 adet chroiomon vurduktan sonra düzelmeye başladım 

tarihinde Pokerface006 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

%80 ereksiyon yerine gelmişti tabi eskisi gibi hissetmedim hiçbir zaman ama sorun edecek kadar da değildi. Hiçbir uyarılmaya tepki vermiyordum ne olduysa 2 adet chroiomon vurduktan sonra düzelmeye başladım 

Moralim yerine geldi sağolasın .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Pokerface006, 3 dakika önce yazdı:

Bu arada sustanon iyidir bence kür içeeisinde haftalık 500-1000 iu hcg vur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus, 1 dakika önce yazdı:

Moralim yerine geldi sağolasın .

Canını sıkma güzel kardeşim benim tesisler ereksiyon libido 1 gecede gitmişti sabah uyandığımda berbat hissediyordum önce anlamadım tabi testislerimde sorun olduğunu mastürbasyon yapamayınca anladım Dick olduğumu ama dediğim gibi düzeldi. Çok şükür düzelmeme ihtimali %1 herşeyin çözümü var elbet🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Pokerface006, 2 dakika önce yazdı:

Canını sıkma güzel kardeşim benim tesisler ereksiyon libido 1 gecede gitmişti sabah uyandığımda berbat hissediyordum önce anlamadım tabi testislerimde sorun olduğunu mastürbasyon yapamayınca anladım Dick olduğumu ama dediğim gibi düzeldi. Çok şükür düzelmeme ihtimali %1 herşeyin çözümü var elbet🙂

Çok sağolasın moral oldun inan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus, 4 dakika önce yazdı:

Bu arada sustanon iyidir bence kür içeeisinde haftalık 500-1000 iu hcg vur 

Evet sustanon çok güzel ilaç 🙂dalgalanma yapıyor ama. 500 mg da bile verdiği güç irilik hissi 3 haftada bile  hissettirmeye başladı testler çok ufalırsa ayda 1500 eklemeyi düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Pokerface006, 16 dakika önce yazdı:

Evet sustanon çok güzel ilaç 🙂dalgalanma yapıyor ama. 500 mg da bile verdiği güç irilik hissi 3 haftada bile  hissettirmeye başladı testler çok ufalırsa ayda 1500 eklemeyi düşünüyorum

Umarım istediğin verimi alırsın kardeşim ,iyi geceler , teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Pokerface006, 19 saat önce yazdı:

Senin 0 ereksiyonla gezdiğin oluyor muydu hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
Spartacus, 34 dakika önce yazdı:

Senin 0 ereksiyonla gezdiğin oluyor muydu hocam ?

Bende öyle ... fakat şu olayı nasıl çözecez 

deca dick olası nedeni decanın 5-alfa redüktaz enzimi yoluyla DHN ye ayrılıyor. DHN daha sonra penis ve diğer organlarda ki androjenik dokuda ki DHT nin yerini alıyor iyi tamam bunu anladım DHN dönüşüyor..DHT nin de cinsel uyarılma sırasında bize yani penise stümülasyon sağlayan ve bize lazım olan şey. Peki DHN den nasıl kurtuluruz çözemedim açıkcası.

tarihinde Abdullah tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Abdullah, Bir saat önce yazdı:

Bende öyle ... fakat şu olayı nasıl çözecez 

deca dick olası nedeni decanın 5-alfa redüktaz enzimi yoluyla DHN ye ayrılıyor. DHN daha sonra penis ve diğer organlarda ki androjenik dokuda ki DHT nin yerini alıyor iyi tamam bunu anladım DHN dönüşüyor..DHT nin de cinsel uyarılma sırasında bize yani penise stümülasyon sağlayan ve bize lazım olan şey. Peki DHN den nasıl kurtuluruz çözemedim açıkcası.

Abdullan bekleyecez ben bir sene çıkardım gözden . bekleylim sabırla geçecek inş 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Spartacus, 10 dakika önce yazdı:

Abdullan bekleyecez ben bir sene çıkardım gözden . bekleylim sabırla geçecek inş 

Dhn den kurtulmak için diyorum acab proviron mu kullansam dht türevi sonuçta . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.