Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kasap54

Genotropin kullanmak ?

Önerilen İletiler

kasap54    2

sa arkadaşlar genotropin kullanmak istiyorum hiç kür geçmişim yok işe yarar mı yoksa boş bişey midir zararları ve yan etkileri nelerdir nasıl kullanırsam en faydalı olur ve orjin nerden bulabilirim ve fiyatı nedir fix 6 ay kullanmak zorundamıyım ve tek başına bir işe yarar mı ??? görüşleriniz nelerdir not:(25 yaşında tip 1 diyabetim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
kasap54, 2 dakika önce yazdı:

sa arkadaşlar genotropin kullanmak istiyorum hiç kür geçmişim yok işe yarar mı yoksa boş bişey midir zararları ve yan etkileri nelerdir nasıl kullanırsam en faydalı olur ve orjin nerden bulabilirim ve fiyatı nedir fix 6 ay kullanmak zorundamıyım ve tek başına bir işe yarar mı ??? görüşleriniz nelerdir not:(25 yaşında tip 1 diyabetim)

Anabolizanla monster yapar. Orjinalini eczaneden alabilirsin 6 aydan aşşasina çok fayda göremessin . 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
Ferhat82, 17 dakika önce yazdı:

Anabolizanla monster yapar. Orjinalini eczaneden alabilirsin 6 aydan aşşasina çok fayda göremessin . 

anabolizanla monster yapar derken ???

reis koca forumda bi tek sen varsın heralde bitek senden cevap geliyor saol gene ilgileniyon:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jeffseid    26

Fayda göremezsin diyenleri anlamıyorum abi. Kime göre? Neye göre? Adam 100 kiloluk saf kas kütlesi vardır.. bu adam tabikide 6 7 8 ay kullanır.. Gelişimi zaten son noktada olduğu için ne alsa kardır.. biri vardir zayif spor yapıp saglına dikkat eden. Bu adsm 1 ayda bile yüzündeki güzelliği.. derisindeki kaliteyi. Saclarindaki kaliteyi. Ve en önemlisi sosyal hayatındaki pozitif halleri. Büyüme hormonu bu arkadaşlar.. yani boru deyil. 5 6 ay kullan dedikleriniz sporda son noktaya gelmiş insanlar. Gelisimi yavs sureyi uzatıp birşeyler katmak istiyor.. bence bunlara dikkat edin.. herdeye kas olarak bakmayın büyüme hormonunun yararlarını araştırın... 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
Jeffseid, 5 dakika önce yazdı:

Fayda göremezsin diyenleri anlamıyorum abi. Kime göre? Neye göre? Adam 100 kiloluk saf kas kütlesi vardır.. bu adam tabikide 6 7 8 ay kullanır.. Gelişimi zaten son noktada olduğu için ne alsa kardır.. biri vardir zayif spor yapıp saglına dikkat eden. Bu adsm 1 ayda bile yüzündeki güzelliği.. derisindeki kaliteyi. Saclarindaki kaliteyi. Ve en önemlisi sosyal hayatındaki pozitif halleri. Büyüme hormonu bu arkadaşlar.. yani boru deyil. 5 6 ay kullan dedikleriniz sporda son noktaya gelmiş insanlar. Gelisimi yavs sureyi uzatıp birşeyler katmak istiyor.. bence bunlara dikkat edin.. herdeye kas olarak bakmayın büyüme hormonunun yararlarını araştırın... 

faydasını kesin görürüm dimiğ ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
Equipoise, 7 dakika önce yazdı:

6 aydan aşağı fayda yapmaz dozu da 2iu başlayıp 8iu a kadar çıkman lazım her ay arttırarak

peki gym ye gitmeme gerek var mı bunu kullanırken

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Jeffseid, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim hayatında hiç genotropin kullandın mı sen . 1-2 ay genotropin kullanacaksa arkadaş hiç kullanmasin. Bilip bilmeden bir konuda emin olmadan kimseye kesin konuşma .

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
Ferhat82, 1 saat önce yazdı:

Kardeşim hayatında hiç genotropin kullandın mı sen . 1-2 ay genotropin kullanacaksa arkadaş hiç kullanmasin. Bilip bilmeden bir konuda emin olmadan kimseye kesin konuşma .

Ben 2.5 aydır kullanıyorum 6 ui düzenli olarak yağ yakımı ciltte güzellik farkettim acaba kas gelişimi açısından ne zaman farketmeye baslar yanında propionat alıyorum haftada 500

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
odi    58

Gercektenbu konuyu bende cok merak ediyorum soyle sorayim: klasik bir 500 testo 400 bolde kurunu gh siz 20 hafta yapip 4-5 kilo kaliteli kas aldik diyelim yag orani artti azaldi suyu attik 4 kilo kas kaldi temiz. Ayni kuru gh ekleyerek yapsaydik mesela sonucun ne olmasini beklerdik ?

O kadar verdigin paraya degecek marjinal bir faydasi var mi yani onu merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
khantheros, 7 saat önce yazdı:

Ben 2.5 aydır kullanıyorum 6 ui düzenli olarak yağ yakımı ciltte güzellik farkettim acaba kas gelişimi açısından ne zaman farketmeye baslar yanında propionat alıyorum haftada 500

Cilt değişimi vs kısa sürede farkedilir zaten . Bizim amacimiz kas inşa etmek . Onun içinde 4-6 iü başlasak sonlara doğru 8 e kadar çıkabilir farkedilir bir değişim 5-6 aydan ihtibaren başliyor ileriye doğru dahada belli ediyor Bana kalırsa sene boyunca kullanmak veya kürdede kullandın kür bitince pct süreci vs yine devam edip adeleyi kaybetmemek olmalı amaç

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
Ferhat82, 2 saat önce yazdı:

Cilt değişimi vs kısa sürede farkedilir zaten . Bizim amacimiz kas inşa etmek . Onun içinde 4-6 iü başlasak sonlara doğru 8 e kadar çıkabilir farkedilir bir değişim 5-6 aydan ihtibaren başliyor ileriye doğru dahada belli ediyor Bana kalırsa sene boyunca kullanmak veya kürdede kullandın kür bitince pct süreci vs yine devam edip adeleyi kaybetmemek olmalı amaç

En uzun ve dozaj kullanımlarınız nelerdi ne gibi değişiklikler gördünüz aydan aya ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Genotropin kas büyümesini direkt olarak yapmaz.(ilk günden itibaren recovery de bi artış olacaktır tabiki o ayrı)Kasların etrafındaki uydu hücreleri zamanla arttırarak büyüme potansiyelinin artmasını sağlar. 6 aylık growth kullanımından sonra girilecek olan sağlam bir kür vucudu patlatacaktır

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
Equipoise, 3 saat önce yazdı:

Genotropin kas büyümesini direkt olarak yapmaz.(ilk günden itibaren recovery de bi artış olacaktır tabiki o ayrı)Kasların etrafındaki uydu hücreleri zamanla arttırarak büyüme potansiyelinin artmasını sağlar. 6 aylık growth kullanımından sonra girilecek olan sağlam bir kür vucudu patlatacaktır

büyütsünde o yeter peki bırakımında eski küçük vücuda geri dönüyon mu ?? yoksa o sende mi kalıyor bide sonrasında pct yapmak gerekir mi??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
Equipoise, 17 saat önce yazdı:

6 aydan aşağı fayda yapmaz dozu da 2iu başlayıp 8iu a kadar çıkman lazım her ay arttırarak

2iu ile başlayıp her ay 2 şer 2 şer max 8iu ya kadar mı çıkıcam???? ör: 1. ay 2iu 2. ay 4iu 3. ay 6iu gibi mi ????

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
kasap54, 18 dakika önce yazdı:

2iu ile başlayıp her ay 2 şer 2 şer max 8iu ya kadar mı çıkıcam???? ör: 1. ay 2iu 2. ay 4iu 3. ay 6iu gibi mi ????

Aynen tavsiyem bu yönde. Maks 8iu ya 2 2 arttırarak çık. 6 ay kullan toplam

Yanında bişey almazsan pct gerekmez ama sporsuz pek bişey bekleme :)

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
Equipoise, 10 dakika önce yazdı:

Aynen tavsiyem bu yönde. Maks 8iu ya 2 2 arttırarak çık. 6 ay kullan toplam

Yanında bişey almazsan pct gerekmez ama sporsuz pek bişey bekleme :)

nasıl yani sporsuz bişey bekleme derken gym ye gitmessem bi etkisi olmaz mı toplam 11-12 ay fitnıs geçmişim var bu  growft hormon olarak geçiyor salt büyüme amaçlı şu sporsuz bişey beklemeyi biraz daha açarmısınız hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
kasap54, 1 dakika önce yazdı:

nasıl yani sporsuz bişey bekleme derken gym ye gitmessem bi etkisi olmaz mı toplam 11-12 ay fitnıs geçmişim var bu  growft hormon olarak geçiyor salt büyüme amaçlı şu sporsuz bişey beklemeyi biraz daha açarmısınız hocam

Spor yapmadan hangı urunden fayda beklıyorsun kı? 

Sporsuz ne kullanırsan kullan hıcbır faydası olmayacaktır

GH cılt guzellıgı yapar baskaca faydalar yapar ama vucut konusunda sporsuz sana hıcbır faydası olmayacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
AhmetBalcı, 4 dakika önce yazdı:

Spor yapmadan hangı urunden fayda beklıyorsun kı? 

Sporsuz ne kullanırsan kullan hıcbır faydası olmayacaktır

GH cılt guzellıgı yapar baskaca faydalar yapar ama vucut konusunda sporsuz sana hıcbır faydası olmayacaktır.

bilmediğim için sordum iğnelemeyin hemen genotropin diğerlerinden farklı değil mi ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
agfitness, 2 dakika önce yazdı:

Kasap, platforma daha pazar günü kayıt olmuşsun belli ki daha kasap çırağısın. Daha çok araştır forumu ve diğer bilgi kaynaklarını daha çok öğren acele etme.
Daha çok et kesmen lazım kasap olabilmen için.

Sağlıklı sporlar...

reis cahilliğime ver sade bilgilenmek istiyom çünkü bunlar aspirine benzemez yanlış kullanımında hayatın kayar ve maalesef burası dışında elle tutulur bir bilgi platformu yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
agfitness, 31 dakika önce yazdı:

Zaten burada konunun ciddiyeti bilinerek sana yorumlar yapılmış durumda ve yorumlara baktım çoğunluk hem fikir. Madem aspirine benzemez diyorsun o zaman az araştırayım sabırla demek yerine hemen yarın alıp başlayacak gibi davranıyorsun. Tamam bilgilenmek istemen elbet normal ama yavaş yavaş birden olmaz. Ki hep dedim üye olur olmaz mesaj atıp soru soruyorsunuz, buradaki bir çok adam da pat diye cevap veriyor. Nerden bilelim sen kaç yaşındasın inmisin cin misin, genetik sorunun var mı ailede, herhangi bir rahatsızlığın oldu mu, kaç yıldır ne sporlar yaptın, ara verdiysen ne kadar verdin, kür geçmişin oldu mu (ki olmadığı garanti de) vs vs bir sürü konuda kendinizi tanıdın kan tahlillerini yaptırın paylaşın ona göre yorum isteyin. 

Sana burada cahilin birisi aklını çelecek gidip uygulayacaksın sonra tahtalı köye doğru yuvarlanıp düşmeyi bekleyeceksin. Önce bilgilenin sabırla !

Sağlıklı sporlar...

tamam reis sen söyle ozaman senden bilgilenelim ben kendim hakkında gereklibilgileri veriyorum zaten hertürlü doğru bilgiye açığım ama bana hiç bir bilgi vermeyip bana ve bana yardımcı olmaya çalışanları eleştirmen çok yanlış bu sitenin amacı bu zaten konu açarsın cevap gelir cahilin biri gelir yanlış söyler bilemem kim cahil kim akıllı ben burda domatesin faydaları nelerdir diye sormuyorumki kızıyosun bana sitenin formatına uygun sorular soruyorum yanlış olan ne anlamadım lütfen kardeşim bak yardımcı olcaksan amenna ama iğneleyip eleştirceksen lütfen cevap verme kimse cevap vermek zorunda değil saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
agfitness, 23 dakika önce yazdı:

burada amaç kızmak değil. Kimsenin yardımcı olmadığını yazmışsın fakat dediğim gibi yorumlarda bir çok kişi hem fikir ve 6 aydan az kullanımın sadece yağ yakımı, cilt güzelliği, uyku kalitesini olumlu etkileyeceğini fakat kas kütlesinde gözle görülür kaliteli bir artış için yeterli olmayacağı söylenmiş ve çok doğru. O sebeple araştır dedim sadece burada değil yabancı sporcuların yorumladığı yabancı platformlarda da tecrübeler sonucu ortalama sonuç budur. Kızmıyorum sadece kendinizi tanıtın ve iyice araştırın, yapılan yorumları sabırla ve dikkatlice okuyun düşünün kafa yorun, zamanla bilgi sahibi olacaksınız. Sana burada methiyeler dizsem şu ilaç şöyledir böyledir diye yine bilemeyeceksin çünkü alt yapın hiç yok. Umarım anlıyorsundur, meşgulüm burada az da olsa yorumlara katılıyorum ama tüm günümü oturup da bütün herkese yok kardeşim sen bilmiyorsun ya da yok eksik söylemişsin şöyle böyle diyerek geçirmem saçma olur. Herkesin tecrübesi kendincedir. Ben kalkıp burada bir çok adamın yaptığı gibi kesin şu şöyle olur kardeş diye ulakalık yapamam kimsenin vebalini de alamam. Kibarca ve gerçekten bilip uyguladığım şekilde önerilerimi sunarım o kadar. Ha yok sen yine de bana balık tutmayı kimse öğretmesin, balığı tutup önüme koyanın elini öperim diyorsan burada bir dünya öyle adam var önüne balık serecek. Ama zehirli mi kirli su balığımı onu bilemem. Neyse sabırla zamanla bilgi ve tecrübe sahibi olabilir herkes.

Sağlıklı sporlar...

bütün bildiklerinide paylaşabilirsin istersen özelden yolla istersen burdan farketmez yeterki doğru ve sağlıklı bilgi ver eger diyosan onlar cahil bişey bilmiyor ben bu işte ilerdeyim hep sana sorarım bida konu açmama gerek kalmaz benim için daha iyi şimdi genotropin gym ye gitmeden bir işe yaramaz diyosun öyle mi ??

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kasap54    2
agfitness, 31 dakika önce yazdı:

Bak güzel kardeşim onlar cahil en iyisi benim tarzı bir söylemde bulunmadım konuyu yanlış sekilde anlama.
ikincisi babanın ogluyum ya da para vermişsin de isi gücü birakıp sana hizmet ediyormuşum gibi üslup ile benimle konuşma. Platformdan uzaklaştırılırsın bu tavırla.
Bilgilenmek istiyorsan son kez söylüyorum hem burada hem diğer kaynaklarda insanların tecrübelerini oku bol bol ve mantıklı şekilde değerlendirmeye calış.
Daha da konu uzamasın bir büyüğün olarak rica ediyorum. Bu da sana son cevabım olsun.

Sağlıklı sporlar...

birader son cevabım diyosunda öyle ağır cümleler kuruyosunki  yok babanın oğlumuyum yok paramı verdin ki yok işi gücü bırakıp sana mı hizmet etçem yok platformdan uzaklaşırsın sanki suç işlemişim gibi benle konuşuyosun neyse ben neler gördüm bu neki neyse saygımdan bişey demiğim buda son sözlerim saygılar sevgiler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.