Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roper2001

Kür girmemeye karar verdim

Önerilen İletiler

roper2001    2

Arkdaslae elimde baya tamamlamistim ilaçları Bizim Bi Abi var Baya Bilgili Bu işin içerinde 13 yıldır primbalon kullanicaktim onunbile gerek yok dedi Anabolon vardı O senlik değil boşver dedi Çünkü Testi Var İviri Var zıvır var Öğrencisin Maliyetli Baya maliyetini geçtim dedi Saglik çöpe atiyorsun primbalon bile Senin dogal testonu çekiyor Su gibi FilannSonra kadınsı olicaksin sıkıntı diyor En iyisi Karar aldim Hepsini Rafa kaldirdim

Yaş 18 Çocukluğumdan beridir bu isin icerisindeyim lisede başladım baya İyi vücudum Var Zatende insan oglu ama

IMG_20200104_194416.jpg

tarihinde roper2001 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
gönderildi (düzenlendi)
roper2001, 11 dakika önce yazdı:

Arkdaslae elimde baya tamamlamistim ilaçları Bizim Bi Abi var Baya Bilgili Bu işin içerinde 13 yıldır primbalon kullanicaktim onunbile gerek yok dedi Anabolon vardı O senlik değil boşver dedi Çünkü Testi Var İviri Var zıvır var Öğrencisin Maliyetli Baya maliyetini geçtim dedi Saglik çöpe atiyorsun primbalon bile Senin dogal testonu çekiyor Su gibi FilannSonra kadınsı olicaksin sıkıntı diyor En iyisi Karar aldim Hepsini Rafa kaldirdim

Yaş 18 Çocukluğumdan beridir bu isin icerisindeyim lisede başladım baya İyi vücudum Var Zatende insan oglu ama

IMG_20200104_194416.jpg

Soylediği çoğu sözde doğruluk payı var . Daha genç ve gelişime açıksın 20 den aşşaği kür düşünme Bu süre zarfındada araştirmalarina devam et. Kesin kafaya koydum giricem diyorsanda Only testo veya yanına rimabolan ekliyebilirsin.

Bazı ilaçların kullanımında Bazılarında cinsellik eski seviyede olmayabiliyor Bazılarında ise yerinde duramıyor Genetik işi bu .

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9

En doğrusunu yapmışsın.

Steroidlerin halen birçoğunun yan etkileri tam olarak bilinemiyor. Kimde nasıl bir yan etki göstereceği de muallakta olan bir konu.

Gerçekten Steroid kullanma. Doğal olarak çalışıp da vücut yapabilirsin. Çok istersen, ilerleyen yaşlarda kullanırsın. Ki şuanda bile vücudun gayet sağlam görünüyor. Güçlü görünüyor.

başarılar... Dopingle hayatın her alanında mücadele etmek gerek. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roper2001    2
Ferhat82, 6 dakika önce yazdı:

Soylediği çoğu sözde doğruluk payı var . Daha genç ve gelişime açıksın 20 den aşşaği kür düşünme Bu süre zarfındada araştirmalarina devam et. Kesin kafaya koydum giricem diyorsanda Only testo veya yanına rimabolan ekliyebilirsin.

Bazı ilaçların kullanımında Bazılarında cinsellik eski seviyede olmayabiliyor Bazılarında ise yerinde duramıyor Genetik işi bu .

Çünkü ilaç Ne tepki verecegi belli degil dedi sen kendini güçlü hisedebilirsin dedi ama öyle dehil o gotunden girdimi Sıkıntı Pct filan Oyle burdan surdan okudugun bilgilerle olmaz   sana söylemezdim bı kazancimda yok dedi haklida en iyisi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
roper2001, 1 dakika önce yazdı:

Çünkü ilaç Ne tepki verecegi belli degil dedi sen kendini güçlü hisedebilirsin dedi ama öyle dehil o gotunden girdimi Sıkıntı Pct filan Oyle burdan surdan okudugun bilgilerle olmaz   sana söylemezdim bı kazancimda yok dedi haklida en iyisi

O yapmasi gerekeni yapmiş gerisi sana kalmiş yakışıklı kardeşim Bunu illede kullanacaksan dediğim gibi yaparsın ama inan daha erken 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
Ferhat82, Bir saat önce yazdı:

O yapmasi gerekeni yapmiş gerisi sana kalmiş yakışıklı kardeşim Bunu illede kullanacaksan dediğim gibi yaparsın ama inan daha erken 

22-23 yaşını görmeli en azından kanaatimce. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roper2001    2

Bi podyum planliyordum ama ya Yavaş yavaş gelisim yapicaktim dedi primbalon filan zaten uzun zaman ilacı 2 ambül var zaten elimde boşver dedi aralikli aralıklı yapicaktim sizce yok dedi bosver

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
roper2001, 9 dakika önce yazdı:

Bi podyum planliyordum ama ya Yavaş yavaş gelisim yapicaktim dedi primbalon filan zaten uzun zaman ilacı 2 ambül var zaten elimde boşver dedi aralikli aralıklı yapicaktim sizce yok dedi bosver

Kür gireceksen zaten en az haftada 4 ampül primabolan kullanman lazım 2 ampul boş 😂

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
roper2001, 2 saat önce yazdı:

IMG_20200104_194416.jpg

Dogru söylemiş, genetigin iyi ki bu hale gelebilmişsin. Kür yapsan bu hormon seviyen bozulacaktı ve emin ol bir iki kürle daha fazlasını elde edemeyeceksin. 25 yasın altinda kür düsünme bile. Vucudun gelismemis orantisiz vb. olsaydi hadi belki olabilir denilebilirdi. Ama gelisimin gayet iyi bu sekilde gidebildigin kadar dogal gitmek en mantiklisi.Kimseye uyma, beslenme uyku ve sert bilincli idmanla yola devam... 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kutluuhan    46
roper2001, 16 saat önce yazdı:

Boşver kardeşim kürü falan vücudun güzel parçalı ne gerek var o yaşlarda küre daha çocuksun vücuda zararını zaten pek hissetmezsin ama psikoloji kafayı çizdirtir 15 yaşında trenbolone kürü giren biri olarak söylüyorum girme en doğru kararı vermişsin zaten elindeki ilaçla da öyle bir etki falan alamazsın boşa kürek 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emmioğlu    9
kutluuhan, 7 saat önce yazdı:

Boşver kardeşim kürü falan vücudun güzel parçalı ne gerek var o yaşlarda küre daha çocuksun vücuda zararını zaten pek hissetmezsin ama psikoloji kafayı çizdirtir 15 yaşında trenbolone kürü giren biri olarak söylüyorum girme en doğru kararı vermişsin zaten elindeki ilaçla da öyle bir etki falan alamazsın boşa kürek 

15 yaşında trenbolone ile ne gibi yan etkiler yaşadınız? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.