Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bzyspecial

Eczane kürü

Önerilen İletiler

Ferhat82    447

Sustanon hangi eczaneye girdiysem almişimdir hiçbiri reçete istemedi. Tanıdıklarımda oyle hiç problem yaşamadılar alma konusunda.

Sustanonda dalgalanma yaşamamak için Propionate nin yarılanma süresine göre enjeksiyon yapmalısın.

İlk kürde sustanon yerine stabil olan cypionate veya enanthat işini görecektir Yoksa ilk kürde susta kaldirabileceğini düşünmüyorum Bu ilacı kontrol etmeyi bilen kişiler kullansa dağa iyi olur yoksa halsizlik vs yaşar elini şeyini kaldıramassin kardeşim

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

agfitness, 2 saat önce yazdı:

Bir kere de anlayabiliyorum merak etme, yine de senin hatırına şöyle düzelteyim o zaman:

Çoğu eczane veriyor değil ! Çok nadiren riski göze alan tanıdık eczaneler ve turistik bölgedeki özelleşmiş ve alıcıya güvenen eczanelerden alma şansınız var arkadaşlar. 

Sağlıklı sporlar...

tamamiyle satan kişinin ruh haline bağlı. hayattan bezmiş küçük kenar teyze eczanesi var

bide sürekli doktor önlükleriyle gezen garip gurup triplere giren elemanların işlettiği eczaneler var.

orantıdan emin değilim ama 2.olan kesin vermiyor ve birinci olanın verme olasılığı yüksek BENCE. gerçek bir istatistik tutmadık tabi sapık gibi dolaşıp fakat sustanondan nefret ediyor olmasaydım dolaşırdım sapık gibi ve arardım.sordum diye tutuklucak değiller ya : D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Recetesiz alabilen gormedim

nerdeyse tum eczanelerle gorustum

bircok arkadasim var eczaci. Asla vermediler

cunku saglik mudurlugu artik sayim yapiyor. Recetesiz aldiginiz urunler fake ya da yurtdisi olabilir. Aksi imkansiz. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı, 28 dakika önce yazdı:

Recetesiz alabilen gormedim

nerdeyse tum eczanelerle gorustum

bircok arkadasim var eczaci. Asla vermediler

cunku saglik mudurlugu artik sayim yapiyor. Recetesiz aldiginiz urunler fake ya da yurtdisi olabilir. Aksi imkansiz. 

bir sayım muhabbeti başladıysa ayrı tabi. ben lisedeyken yapmıştım bunu.

ve bu burak abiden test e almak için daha da fazla sebep  @Bzyspecial 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
rip rich piana, 2 dakika önce yazdı:

bir sayım muhabbeti başladıysa ayrı tabi. ben lisedeyken yapmıştım bunu.

ve bu burak abiden test e almak için daha da fazla sebep  @Bzyspecial 😁

Aynen sayim basladi

zateb eczaneden alinabilecek 2 urun var

sustanon

nebido

ama ikisi de receteli. O yuzden saglam urun bulunca depolamak lazim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
gönderildi (düzenlendi)

Dostum şuana kadar girdiğim her eczane reçetesiz verdi. İstediğin gibi alabilirsin. Bazı eczaneler sorun çıkartıyor sadece. O da sırf gıcıklığına bence :)

Ben rahat rahat alamazsın diyenlerde bir artniyet olduğunu düşünüyorum. 

Sağlıklı sporlar... Yersen :)

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Equipoise, 12 dakika önce yazdı:

Dostum şuana kadar girdiğim her eczane reçetesiz verdi. İstediğin gibi alabilirsin. Bazı eczaneler sorun çıkartıyor sadece. O da sırf gıcıklığına bence :)

Ben rahat rahat alamazsın diyenlerde bir artniyet olduğunu düşünüyorum. 

Sağlıklı sporlar... Yersen :)

Ben susta kurundeyim. bizzat urologa recete ettirdim ve temin ettim. 
Girdigin eczaneden alman imkansiz. Sustanon bakanlik ve saglik mudurlukleri tarafindan sayimla dagitiliyor. Birak her girdigin eczaneden almayi, urun belli bir sayinin ustunde ayni eczaneden bile ciksa doktordan bilgi isteniliyor. 
 Aldiginiz urunun dogrulugunu sorgulayin bence. 
Bu gozler enant tren satan eczaneler de gordu. 

O yuzden bahsettiginiz sekilde kolay alinmasi imkansiz. Alirsiniz ama bu bakanlik protokolunden gecmemis yurtdisi urun olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
gönderildi (düzenlendi)
AhmetBalcı, 7 dakika önce yazdı:

Ben susta kurundeyim. bizzat urologa recete ettirdim ve temin ettim. 
Girdigin eczaneden alman imkansiz. Sustanon bakanlik ve saglik mudurlukleri tarafindan sayimla dagitiliyor. Birak her girdigin eczaneden almayi, urun belli bir sayinin ustunde ayni eczaneden bile ciksa doktordan bilgi isteniliyor. 
 Aldiginiz urunun dogrulugunu sorgulayin bence. 
Bu gozler enant tren satan eczaneler de gordu. 

O yuzden bahsettiginiz sekilde kolay alinmasi imkansiz. Alirsiniz ama bu bakanlik protokolunden gecmemis yurtdisi urun olur. 

Dostum biri seni kandırmış :D yok öyle bişey. Ya da farklı Türkiyelerde yaşıyoruz :)

Sustanon normal reçeteli bi ilaç. Kontrole tabi tutulmuyor :)

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Equipoise, 5 saat önce yazdı:

Dostum biri seni kandırmış :D yok öyle bişey. Ya da farklı Türkiyelerde yaşıyoruz :)

Sustanon normal reçeteli bi ilaç. Kontrole tabi tutulmuyor :)

Kesinlikle katılıyorum Bu yazılanları okuyunca ab de felan yaşıyorum zannettim 😃 Kendim bizzat almasam yine bir nebze anlarım. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dukegg    47
agfitness, 01.01.2020 - 20:36 yazdı:

Bir kere de anlayabiliyorum merak etme, yine de senin hatırına şöyle düzelteyim o zaman:

Çoğu eczane veriyor değil ! Çok nadiren riski göze alan tanıdık eczaneler ve turistik bölgedeki özelleşmiş ve alıcıya güvenen eczanelerden alma şansınız var arkadaşlar. 

Sağlıklı sporlar...

istanbulda farklı bölgelerden defalarca sustanon almış biri olarak söyleyebilirim ki birinde bile sorun çıkmadan ürünü temin ettim.Yeterki ellerinde ürün bulunsun...Ne bir reçete soruldu ne de başka birşey...Eczanelerle tanışıklığım yok evime yakın yerde olanıda var olmayanıda...Turistik bölgedede olan eczaneler değildir.Amacım gidin istediğiniz eczaneden temin edin demek değildir.Ben sanmıyorum ki bu forumda bulunan ve sustanon temin eden insanlarda bu durumla çokça karşılaşsın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamoxifen de bir süredir sorun var, reçete istiyorlardı ve birden fazla ilacı aynı vatandaşa satmaları veya reçetesiz vermeleri ceza kesilmesine sebepmiş, anlamıyorum bir ilacı üretmek neden bu kadar zor olabilir. Benlik sorun yok genel olarak sitem ediyorum, yoksa tamoxifene ihtiyacım olduğundan falan değil, sadece ne olup ne bitiyor diye araştırmıştım. Klomifen falan alınabiliyor kolaylıkla, sustanon da reçetesiz alınabiliyor fakat birden fazla aynı eczanede bulmak belki uğraştırabilir.

tarihinde phDinSportSciences tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.