Jump to content

• Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

selvituncer

Kürüme başlayacağım ama bazı başlıklar engel oluyor sizin düşünceleriniz neler

Önerilen İletiler

selvituncer    71

Şuan  kürüme ocak gibi başlamayı planlıyorum büyük ihtimalle ve  hafif bir kür olacak  sırf bu  ereksiyon sorunu yaşayanları gördükten sonra son derece hafif bir küre indirgedim kendimi. Bu  forumda Arkadaş  testo dianabol küründe bile ereksiyon sorunu yaşiyorum diye yazmiş bunları görünce açıkcası çekindim şehir efsanesimi troll mü bilmiyorum tabiki bazılarından sıkıntı olabilir ama pek inanmıyorum testodan gideceklerine.  Tren enanthat Deca ve anapolonu çikarttım kürümden . Nor19 kesinlikle Burada bunları gördükten sonra kullanamayacağim.    Testo ve bolde  gireceğim istediğim verimi alamayacağimi biliyorum ama çitırından  idare etsin diyorum.

Son 6 haftaya  Anavar ve winstrol ekleyeceğim.

Kışın gireceğim kürde  Enanthat  rimabolan GH  IGF-1 Olucak büyük iğtimal

Kür  5-6 ay civarı   500 mg enanthat   400  tbolde ile başlayacağim pramit şeklinde devam edeceğim.

Kür içi  2-3 günde bir  arimidex 0.5   hergun 1 tablet proviron   hergun nac 600 bemixs  C vit  Magnezinc  Omega 3 

Bu konuyu açmamın amacı  bu forumu uzun süredir takip ediyorum ve son  3-4 aydır neredeyse formun  %60-70 konusunda ereksiyon sorunlarını okumak zorunda kalıyorum ve bunlarda açıkcası beni   Anabolizanlardan acayip şekilde soğutmaya yetti . Küre başlayacağim zaman etkilenmemek için büyük ihtimal biraz ara vereceğim foruma.

Sizin bu konu hakkında fikirlerinizide merak ediyorum  yardımcı olursanız sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Efeedd    105

tr de merdivenaltı yapılanlardan almazsan riski baya azaltabilirsin. Güvenilir brinden almak şart paraya kıymayın.

Tr ye giren hammaddenin satılmıycak dandiklikte ve bozuk olduğunu, kar sağlamak  için 3 kuruşa alıp onlarla ilaç yaptıklarını duydum.(çook güvenilir birinden öyle salondan bir arkadaşım söylemedi bunu)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    71
Efeedd, Bir saat önce yazdı:

tr de merdivenaltı yapılanlardan almazsan riski baya azaltabilirsin. Güvenilir brinden almak şart paraya kıymayın.

Tr ye giren hammaddenin satılmıycak dandiklikte ve bozuk olduğunu, kar sağlamak  için 3 kuruşa alıp onlarla ilaç yaptıklarını duydum.(çook güvenilir birinden öyle salondan bir arkadaşım söylemedi bunu)

Temiz ürün kastediyorum dediğin gibi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Ya dostum, millet bilinçsiz. Neyi ne zaman ne kadar kullanacağını bilmiyor. Saçma sapan pctler yapılıyor. Bu yüzden bu sorunlar yaşanıyor. Testosteronu boldeden 2 3 hafta sonra kesip, tam zamanında güzel bir pct yaparsan bi sıkıntı yaşamazsın. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    71
Equipoise, 56 dakika önce yazdı:

Ya dostum, millet bilinçsiz. Neyi ne zaman ne kadar kullanacağını bilmiyor. Saçma sapan pctler yapılıyor. Bu yüzden bu sorunlar yaşanıyor. Testosteronu boldeden 2 3 hafta sonra kesip, tam zamanında güzel bir pct yaparsan bi sıkıntı yaşamazsın. 

Teşekkürler güzel bir yorum . Az çok  biliyorum neyi ne zaman kullanmam gerektiğini  Daha öncedende   tren vs geçmişim var  ereksiyon sorunuda yaşamıştım  O yüzden burdada  testoyla gitttim yorumlarını görünce ilk başta trol sandım. Adam sustanonda bile 3 yıldır ereksiyon sorunu yaşiyorum diye yazmişti . O yuzden daha stabil olan cypionate ve enanthat a yönelmiştim haylada aynı kullanıyorum  tren ve decaya ise tövbeliyim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47

Dostum, boldenon ve testo ile ereksyon sorunu yaşayabilceğini sanmıyorum. 
Sana bir tavsiye vereyim. Burak abiyle yani forumun sahibi ile iletişime geç, hem orijinal ürün temini, hem kür içi hemde kür sonrası pct ile her türlü yardımcı olur. Ben bilgisizce bir küre girdim burak abi sağolsun her türlü konuda yardımcı oldu hem kür hem pct. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.