Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RasimKadirr

Bulk küründe su atma.

Önerilen İletiler

RasimKadirr    47

Merhabalar. Testo boldenon ve deca küründeydim, deca bitti boldenon ve testo ile devam ediyorum ocak ayında kürüm bitiyor. 
Fakat cok fazla su tuttum. Bu suyu nasıl atabiliriz? Arimidex kullanımını arttırıp proviron kullanırsak su atabilir miyiz? 
Winstrol de kullanıyorum şu anda ama tartıda hala aynıyım. Tenime dokununca ödem yüzünden bembeyaz iz kalıyor. 

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Equipoise    333

Lasix nasıl önerebiliyorsunuz ya, yarışmacılar olarak biz bile kullanmıyoruz bu ilacı. Zararlı ve kasın içindeki suyu da atıyor zaten.. 

Soruna gelecek olursak, bulk küründe su tutmak iyidir zaten winstrol alman da saçma ama dediğin gibi östrojeni düşürüp proviron eklersen suyu atarsın ama gerek yok bence.. Büyümene bak su atılır 2 günlük iş 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Equipoise, 7 dakika önce yazdı:

Lasix nasıl önerebiliyorsunuz ya, yarışmacılar olarak biz bile kullanmıyoruz bu ilacı. Zararlı ve kasın içindeki suyu da atıyor zaten.. 

Soruna gelecek olursak, bulk küründe su tutmak iyidir zaten winstrol alman da saçma ama dediğin gibi östrojeni düşürüp proviron eklersen suyu atarsın ama gerek yok bence.. Büyümene bak su atılır 2 günlük iş 

Teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
Equipoise, 23 dakika önce yazdı:

Su atmak icin ne kullanacaksin dostum? Aldactone mi onereceksin? Okuduysan önermem yazdim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
AhmetBalcı, 17 saat önce yazdı:

Cok dert ediyorsan eczaneden lasix alip icebilirsin. Ama onermem. Kurden cikinca suyun gidecek zaten. 

Bu laxis dediğiniz ilaçi biraz araştırdım, neden tavsiye etmediğinizi öğrene bilirmiyim? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
RasimKadirr, 32 dakika önce yazdı:

Bu laxis dediğiniz ilaçi biraz araştırdım, neden tavsiye etmediğinizi öğrene bilirmiyim? 

Dostum attıgın suyu 2 gün sonra fazlasıyla geri alırsın. Mineral dengeni bozar. Böbreklerini yorar. Sadece deri altı değil kasların içini de boşaltır. Kramplara neden olur... Diye uzar gider bu liste 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
Equipoise, 6 dakika önce yazdı:

Dostum attıgın suyu 2 gün sonra fazlasıyla geri alırsın. Mineral dengeni bozar. Böbreklerini yorar. Sadece deri altı değil kasların içini de boşaltır. Kramplara neden olur... Diye uzar gider bu liste 

Anladım. Teşekkürler :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
RasimKadirr, 3 saat önce yazdı:

Bu laxis dediğiniz ilaçi biraz araştırdım, neden tavsiye etmediğinizi öğrene bilirmiyim?  @Equipoise cok guzel aciklamis. Ciddi yan etkiler var. En son care olabilir ama yine de onermiyorum. 

tarihinde AhmetBalcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
AhmetBalcı, Bir saat önce yazdı:

Forumlarda bakınca baya övüldü ama internetten prospektüsünü okudum, en son çarede olsa kullanmam :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
RasimKadirr, 7 dakika önce yazdı:

Forumlarda bakınca baya övüldü ama internetten prospektüsünü okudum, en son çarede olsa kullanmam :) 

Dostum bil ama kullanma 😄 ben clenide ayni derecede tehlikeli buluyorum mesela. Herseyi bilmek lakin herseyi yapmamak lazim. 
Birkac yil evvel lasixten bir kadin vefat etti. Kadinin cok hosuna gittigi icin odem atma durumu hergun kullanmis 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
AhmetBalcı, 45 dakika önce yazdı:

Dostum bil ama kullanma 😄 ben clenide ayni derecede tehlikeli buluyorum mesela. Herseyi bilmek lakin herseyi yapmamak lazim. 
Birkac yil evvel lasixten bir kadin vefat etti. Kadinin cok hosuna gittigi icin odem atma durumu hergun kullanmis 😊

Ben cleni pek anlayamadım ya. Kullanıyorum, etki aldığım pek söylenemez. Yani söylenen yüksek kalp atışları, veya ona benzer şeyleri hissetmiyorum nedense.  Günde 4 adet kullanıyorum, bugün artık dayanamayıp 4 taneyi tek seferde içtim fakat yine bir şey hissetmiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
RasimKadirr, 9 dakika önce yazdı:

Ben cleni pek anlayamadım ya. Kullanıyorum, etki aldığım pek söylenemez. Yani söylenen yüksek kalp atışları, veya ona benzer şeyleri hissetmiyorum nedense.  Günde 4 adet kullanıyorum, bugün artık dayanamayıp 4 taneyi tek seferde içtim fakat yine bir şey hissetmiyorum. 

Elinizdeki urun sahte olabilir mi? Hissetmemen imkansiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
AhmetBalcı, 1 dakika önce yazdı:

Elinizdeki urun sahte olabilir mi? Hissetmemen imkansiz

Ürünü burak hocamdan aldım yani sahte olması imkansız sitede bile orijinal dedi ama anlayamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131
RasimKadirr, Şimdi yazdı:

Ürünü burak hocamdan aldım yani sahte olması imkansız sitede bile orijinal dedi ama anlayamadım 

Burak hocadan aldiysan mutlaka orjinaldir. Bu durumda kilona gore az geliyor olabilir. Cok nadir de olsa bazi kisilerde clen calismiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
AhmetBalcı, 3 dakika önce yazdı:

Burak hocadan aldiysan mutlaka orjinaldir. Bu durumda kilona gore az geliyor olabilir. Cok nadir de olsa bazi kisilerde clen calismiyor

Olabilir :( 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Lasix kullanıp böbreğini eline alan çok insan var haberiniz olsun :) Su atıcılar, anaboliklerden daha zararlı haberiniz olsun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.