Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Spartacus

Testesteron referans aralığında ama lh cevap vermiyor.

Önerilen İletiler

ßyC#    66

Ben kimseye kür yapmayın anaboliklerden uzak durun demiyorum Anabolikler insan sağlığını geliştirmek ve iyileştirilmek için yapılmış ilaçlar.

Ek olarak bu işi yapıyorsan ondan bundan duyduğun sözle Psikolejini bozamazsın öyle bir dünya yok ayrıca bu işi yapıyorsan verim alacaksın fakat bedelini ödeyeceksin.

Her işin bir bedeli var bu net ve kesindir en ufak ve en kolay işin bile bedeli olur konuya bakarsak anabolik kullanımı sende çok büyük bir bedel ödemene sebep olmamış. Şuan suçlu sensin kendini Psikolojik olarak yerle bir ederek daha fazla bedel ödüyorsun.

Klinik testler sağlık sorunu olan birinin sorunun neden kaynaklandığını öğrenmek için vardır. Senin kür öncesi sağlığın varsa kür sonrasıda sağlığın olur ama her hafta gidip test yaptırırsan kendine zarar verirsin. Önce beklemeyi öğren ve işi akışına bırak vücut ihtiyaç duyduğunda zaten problemi kökten çözecek. Tavsiyem son enjeksiyondan 6 ay sonrasında test yaptırmak ve sonuçları tekrar incelemek baktınki yok düzelmedi küçük ihtimal olsa bekle 3 ay daha bekle yine baktır. Göreceksinki her şey yerine oturmuş. Saygılarımla sağlıcakla kalın.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
kutluuhan, 17 saat önce yazdı:

Kürde 2 farklı marka ilaç kullanmış arkadaş deka işlemiş ama testo işlememiş sonuçda ortada (arkadaşlar ilk böyle bir yer varken başka yerlerden medet umunca sonuçları böyle oluyor) 

Testosteron u yükseltmek için 1 ay boyunca haftada 500 mg eczane sustanon kullan Sustanon bittikten 1 hafta sonra 5000 iu pregnyl vurup leyding hücrelerini ayaklandırıcaz
Sonra 
tribulus + proviron +clomiphen + provacyl kullanırsan 1 aya kalmaz düzelirsin. 

Deca çalışsa prolaktin diplerde olmazdı.Testo çalışmış deca çalışmamış olacaktı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Spartacus, 24.12.2019 - 13:19 yazdı:

Herkese merhaba test deca kürü yapmıştım . kür bitti ve ben kafayı yemek üzereyim psikolojim alt üst oldu ereksiyonum koca bir 0 . Geçen tekrar kan verdim testesteron referans aralığında ama lh fsh bir türlü açılmadı . İntaharı bile düşünüyorum . Seneye evleneceğim delirmek üzereyim . 6 ay sonra düzelir mi veya 1 yıl. Hayattan soğumuş bıkmış durumdayım . pct de yapıyorum hala ama yok yok yok bi kıpırtı bile yok cinsel istek düşünce hepsi bitti . Doktora gidiyorum test yapıp gönderiyor çok gelen var gelmeyin diyen bile oldu . Benim merak ettiğim konu şu kendi kendine düzelir mi ? Bunu merak ediyorum . çevresinde bu sorunu yaşayıp düzelen var mı ? @Viktormamıel sen 5 ay sonra iyileştim diyordun 5 ay öncesi sende mi aynı durumdaydırım. @Loving @zubonk@kenjirro59 @metinav sizlerin yorumlarını bekliyorum . test sonuçlarım aşağıdaki gibidir hoca estradiolu işaretlememiş  :/ kafama bir diğer takılan prolaktinim neden çakıldı kaldı .

IMG_20191224_131101.jpg

Clomen nolvadexe devam et 20 gün daha...Yanina tribulus ginseng gibi şeyler de ekleyebilirsin.Hcg proviron veya herhangi bir dopamin antagonisti ilaç (cabaser vb. ) kullanma.Akışına bırak.Pct de libidonun düzelip ereksiyonun yoluna gireceğini kim söylüyor ? Ben yıllardır kür yapıyorum pct döneminde cinsiyetsiz gibi geziyorum bu normal bir durum.Pct biter ondan sonra 15-20 gibi bir zamanda yavaş yavaş hissedersin düzeldiğini libidonla...Pct de vucutta yoğun miktarda östrojen var hangi ereksiyondan hangi libidodan bahsediyorsunuz ? Bir sefer denk gelmiş nasılsa olmuş, hep öyle olmaz.Pct de sıfır libido normaldir nokta... :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamoxifen kullan. Sabah 10 mg akşam 10mg olmak üzere günde iki doz, 15 gün ile 25 gün arası kadar kullan, başkada kullanma bişey. Lh fsh yükselince belki testo düşebilir ama belli bir süre sonra yükselir yine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 4 saat önce yazdı:

Clomen nolvadexe devam et 20 gün daha...Yanina tribulus ginseng gibi şeyler de ekleyebilirsin.Hcg proviron veya herhangi bir dopamin antagonisti ilaç (cabaser vb. ) kullanma.Akışına bırak.Pct de libidonun düzelip ereksiyonun yoluna gireceğini kim söylüyor ? Ben yıllardır kür yapıyorum pct döneminde cinsiyetsiz gibi geziyorum bu normal bir durum.Pct biter ondan sonra 15-20 gibi bir zamanda yavaş yavaş hissedersin düzeldiğini libidonla...Pct de vucutta yoğun miktarda östrojen var hangi ereksiyondan hangi libidodan bahsediyorsunuz ? Bir sefer denk gelmiş nasılsa olmuş, hep öyle olmaz.Pct de sıfır libido normaldir nokta... :)

Abi sağolasın .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Viktormamıel, 2 saat önce yazdı:

Tamoxifen kullan. Sabah 10 mg akşam 10mg olmak üzere günde iki doz, 15 gün ile 25 gün arası kadar kullan, başkada kullanma bişey. Lh fsh yükselince belki testo düşebilir ama belli bir süre sonra yükselir yine

Çok sağol kardeşim yorumun için teşekkür ederim  .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 22 saat önce yazdı:

@metinav abi acaba ben fazla choriomon vurdum (15000) diye böyle oldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Spartacus, 2 saat önce yazdı:

@metinav abi acaba ben fazla choriomon vurdum (15000) diye böyle oldum

Lh ve fsh baskılandığına göre vucudunda hala testo var.Ve bu ister steroid ister hcg olsun aynıdır.Pct ye başlama zamanı tüm baskılayıcı etkenlerin etkisinin kaybolmaya yakın olduğu dönemdir.Hcg, testis üzerinden testo üretilmesini sağlar.Fakat bu üretim beynindeki hipofiz bezinden gelen emir değil.Kanında yeterli seviyede total testo ve östrojen varsa hipofiz açılmaz.Belkide yaptığın pct bile zamanlamadan dolayı çöp oldu...Total teston 7'lerde bu seviyenin 1-2 olmasını bekleyip başla.Yoksa yine hipofizin açılmaz vucutta yeterli testo var diye...Bacak çalış bir hafta boyunca.Hücrelerin testonu kullansın.Ve bir hafta sonra total testo östrojen testi yaptır.Düştüyse seviyesi pct ye başla.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
metinav, 2 saat önce yazdı:

Lh ve fsh baskılandığına göre vucudunda hala testo var.Ve bu ister steroid ister hcg olsun aynıdır.Pct ye başlama zamanı tüm baskılayıcı etkenlerin etkisinin kaybolmaya yakın olduğu dönemdir.Hcg, testis üzerinden testo üretilmesini sağlar.Fakat bu üretim beynindeki hipofiz bezinden gelen emir değil.Kanında yeterli seviyede total testo ve östrojen varsa hipofiz açılmaz.Belkide yaptığın pct bile zamanlamadan dolayı çöp oldu...Total teston 7'lerde bu seviyenin 1-2 olmasını bekleyip başla.Yoksa yine hipofizin açılmaz vucutta yeterli testo var diye...Bacak çalış bir hafta boyunca.Hücrelerin testonu kullansın.Ve bir hafta sonra total testo östrojen testi yaptır.Düştüyse seviyesi pct ye başla.

@metinav abi banada öyle geliyor pct çöp oldu diye çok teşekkür ederm değerli yorumun için .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Spartacus, 24.12.2019 - 13:19 yazdı:

Herkese merhaba test deca kürü yapmıştım . kür bitti ve ben kafayı yemek üzereyim psikolojim alt üst oldu ereksiyonum koca bir 0 . Geçen tekrar kan verdim testesteron referans aralığında ama lh fsh bir türlü açılmadı . İntaharı bile düşünüyorum . Seneye evleneceğim delirmek üzereyim . 6 ay sonra düzelir mi veya 1 yıl. Hayattan soğumuş bıkmış durumdayım . pct de yapıyorum hala ama yok yok yok bi kıpırtı bile yok cinsel istek düşünce hepsi bitti . Doktora gidiyorum test yapıp gönderiyor çok gelen var gelmeyin diyen bile oldu . Benim merak ettiğim konu şu kendi kendine düzelir mi ? Bunu merak ediyorum . çevresinde bu sorunu yaşayıp düzelen var mı ? @Viktormamıel sen 5 ay sonra iyileştim diyordun 5 ay öncesi sende mi aynı durumdaydırım. @Loving @zubonk@kenjirro59 @metinav sizlerin yorumlarını bekliyorum . test sonuçlarım aşağıdaki gibidir hoca estradiolu işaretlememiş  :/ kafama bir diğer takılan prolaktinim neden çakıldı kaldı .

IMG_20191224_131101.jpg

Dostum rahatsızdım bir süre girmedim foruma o yüzden geç gördüm  daha önce cevap veremedim kusura bakma :) Bana sorucak olursan prolaktin diplerde olduğuna göre deca çalışmamış ama lh fsh sıfırlandığına göre testo çalışmış. Direk hcg ile başlaman gereksiz olmuş 15000 özellikle hüber gereksiz yükseklikte doz olmuş. Bence bi 2 3 hafta vücudunu dinlendir hiçbir şey kullanma bu sırada testo iyice kanından temizlenir, total 500 civarlarına düşer o zaman tam pct zamanı. Ondan sonra 4 hafta boyunca günde 50mg klomen 50mg nolvadexe başla, bununla birlikte yanında e vitamini, d vitamini ve balık yağı kullanmaya başla bi 4 hafta devam et böyle ondan sonra tekrar kan tahlili yaptır. Duruma göre tekrar konuşuruz yeni çözüm yollarına başvururuz. 

tarihinde kenjirro59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Anlkzk, 13 dakika önce yazdı:

Acaba HCG nin sahtesi var mıdır? sorusu aklıma geldi

İdrarın neyini sahte yapacaklar. Herşeyin sahtesini yapıyorlar bir zahmet onuda yapmasınlar  :)  

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Anlkzk, 13 dakika önce yazdı:

Acaba HCG nin sahtesi var mıdır? sorusu aklıma geldi

Eczane dışından alıyorsan vardır :) Mümkün olan herşeyi eczaneden alın...Hcg'nin bazı formları soğuk zincirde saklanmalı (pregnyl gibi) yoksa bozulur.Choriomon soğuk zincir istemiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
kenjirro59, 3 saat önce yazdı:

Dostum rahatsızdım bir süre girmedim foruma o yüzden geç gördüm  daha önce cevap veremedim kusura bakma :) Bana sorucak olursan prolaktin diplerde olduğuna göre deca çalışmamış ama lh fsh sıfırlandığına göre testo çalışmış. Direk hcg ile başlaman gereksiz olmuş 15000 özellikle hüber gereksiz yükseklikte doz olmuş. Bence bi 2 3 hafta vücudunu dinlendir hiçbir şey kullanma bu sırada testo iyice kanından temizlenir, total 500 civarlarına düşer o zaman tam pct zamanı. Ondan sonra 4 hafta boyunca günde 50mg klomen 50mg nolvadexe başla, bununla birlikte yanında e vitamini, d vitamini ve balık yağı kullanmaya başla bi 4 hafta devam et böyle ondan sonra tekrar kan tahlili yaptır. Duruma göre tekrar konuşuruz yeni çözüm yollarına başvururuz. 

Hocam ne kusuru estafurullah öyle şey mi olur eline emeğine sağlık teşekkür ederim yorumun için . Tavsiyeni dikkate alacağım sağolasın ,  iyi akşamlar diliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
ßyC#, 25.12.2019 - 13:33 yazdı:

Ben kimseye kür yapmayın anaboliklerden uzak durun demiyorum Anabolikler insan sağlığını geliştirmek ve iyileştirilmek için yapılmış ilaçlar.

Ek olarak bu işi yapıyorsan ondan bundan duyduğun sözle Psikolejini bozamazsın öyle bir dünya yok ayrıca bu işi yapıyorsan verim alacaksın fakat bedelini ödeyeceksin.

Her işin bir bedeli var bu net ve kesindir en ufak ve en kolay işin bile bedeli olur konuya bakarsak anabolik kullanımı sende çok büyük bir bedel ödemene sebep olmamış. Şuan suçlu sensin kendini Psikolojik olarak yerle bir ederek daha fazla bedel ödüyorsun.

Klinik testler sağlık sorunu olan birinin sorunun neden kaynaklandığını öğrenmek için vardır. Senin kür öncesi sağlığın varsa kür sonrasıda sağlığın olur ama her hafta gidip test yaptırırsan kendine zarar verirsin. Önce beklemeyi öğren ve işi akışına bırak vücut ihtiyaç duyduğunda zaten problemi kökten çözecek. Tavsiyem son enjeksiyondan 6 ay sonrasında test yaptırmak ve sonuçları tekrar incelemek baktınki yok düzelmedi küçük ihtimal olsa bekle 3 ay daha bekle yine baktır. Göreceksinki her şey yerine oturmuş. Saygılarımla sağlıcakla kalın.

Hocam yorumunu şimdi gördüm teşekkür ederim moral oldu :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Viktormamıel, 25.12.2019 - 16:16 yazdı:

Hocam senin 5 aylık iyileşme sürecinde ereksiyonları  yüzde 10 misal bu kadar düştü mü ilk aylar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.