Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

thealphaa

Genesis meds(tren acetat-propionat)

Önerilen İletiler

thealphaa    0

Genesis Meds Tren Ace - Propionat küründeyim ilk haftam dolmak üzere fakat trende herhangi bir yan etki görmedim henüz nefes darlığı varla yok arası gibi veya ben tam anlayamıyorum ilk tren deneyimim kısa ester tren tam olarak ne zaman kendini hissettirir pek bilgim yok o yüzden sizlere danışma gereği duydum. Genesis'in bu iki ürnünü kullanıp sonuç alanlar varsa bilgilendirebilirse sevinirim ürünlerin üstünde sticker şeklinde kazımalı doğrulama kodu var check ettim first check. Şunuda ekliyeyim forumda genesis hakkında bi çok konu var fakat çogu genesisin eski seri ürünleri hakkında benim ürünlerim yeni seriden ve yeni serinin treni ve propionatiyla ilgili herhangi bir konuya denk gelmediğim için hem ben hem başkaları faydalansın istiyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

thealphaa    0
Spartacus, 4 dakika önce yazdı:

Genesis patlak diyorlar hocam tren sinirlilik uykusuzluk yapar

uykusuzluk ve gerginlik var fakat işimden dolayı gecede çalışıyorum normal zamanlarımdada pek uyku düzenim olduğu söylenemez o yüzden trenlemi bağlantılı bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thealphaa    0

Arkadaşlar dün genesisin sitesinde bulunan mail adresine mail attım bu internette dolaşan lab sonuçlarıyla ilgili forumdada paylaşılmıştı hatta trenbolone acetat içinde 0mg trenbolone bulunmuş diye bugün dönüş yaptılar.Bahsedilen testin fake bir genesis ürünü üzerinde yapıldığını orjinal genesisin ampul ürünü olmadığını belirttiler belirttiği yabancı sitelerde satılan genesislerde son çıkan seri ürünler eğer check kodunuz varsa kazınabilir ve first check diyorsa biraz olsun içimiz rahat edebilir bence.

xssa.thumb.jpg.998eaeb0ceab05afcb8e7a181cef0d9d.jpg
genes.PNG

tarihinde thealphaa tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thealphaa    0
Şişkobiri, 7 dakika önce yazdı:

Hocam ikisi de kısa ester. Yani hemen kanında yüksek seviyeye ulaşacaklar bir şeyler hissetmen lazım 

hocam inanılmaz halsizlik var p.tesi başladım tren enjeksiyonuna pazartesiden itibaren bi halsizlik çöktü onun dışında elle tutulur bi yan etki yok bide nefes darlığı varla yok arası bugünde akşama doğru boğazımda bi yanma başladı sanki böyle grip olcakmışım gibi ama grip belirtisimi yoksa trenlemi alakalı bilmem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blader06    14
thealphaa, 10 saat önce yazdı:

Genesis Meds Tren Ace - Propionat küründeyim ilk haftam dolmak üzere fakat trende herhangi bir yan etki görmedim henüz nefes darlığı varla yok arası gibi veya ben tam anlayamıyorum ilk tren deneyimim kısa ester tren tam olarak ne zaman kendini hissettirir pek bilgim yok o yüzden sizlere danışma gereği duydum. Genesis'in bu iki ürnünü kullanıp sonuç alanlar varsa bilgilendirebilirse sevinirim ürünlerin üstünde sticker şeklinde kazımalı doğrulama kodu var check ettim first check. Şunuda ekliyeyim forumda genesis hakkında bi çok konu var fakat çogu genesisin eski seri ürünleri hakkında benim ürünlerim yeni seriden ve yeni serinin treni ve propionatiyla ilgili herhangi bir konuya denk gelmediğim için hem ben hem başkaları faydalansın istiyorum. 

ben orjinal olduğuna inandığım bir tren a. kullandım neredeyse her enjeksiyondan hemen sonra ilaç resmen ak ciğerde reaksiyon gösterdiğini hissediyordum bronşların içi doluyordu, bi enjeksiyıonda korkunç bir öksürük tuttu neredeyse bayılıyordum yarı bilincim gitti ve normalde hiç terlemeyen bir vücut yapım var geceleri şiddetli terleme yaşadım.vücudumda gözlemlediğim ise inanılmaz bir yağ yakımı sağlıyordu bunları daha 1. flakon bitmeden ilk haftalarda yaşadım öksürük vakasından sonra bıraktım kullanmadım ilaçtan korktum resmen yarışma seviyesine gelmeden böyle bişe kullanmam dedim.Orjinal bir tren acetatın bu yan etkilerinin görülmeme ihtimali olmaz diye düşünüyorum

tarihinde blader06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thealphaa    0
blader06, 5 saat önce yazdı:

ben orjinal olduğuna inandığım bir tren a. kullandım neredeyse her enjeksiyondan hemen sonra ilaç resmen ak ciğerde reaksiyon gösterdiğini hissediyordum bronşların içi doluyordu, bi enjeksiyıonda korkunç bir öksürük tuttu neredeyse bayılıyordum yarı bilincim gitti ve normalde hiç terlemeyen bir vücut yapım var geceleri şiddetli terleme yaşadım.vücudumda gözlemlediğim ise inanılmaz bir yağ yakımı sağlıyordu bunları daha 1. flakon bitmeden ilk haftalarda yaşadım öksürük vakasından sonra bıraktım kullanmadım ilaçtan korktum resmen yarışma seviyesine gelmeden böyle bişe kullanmam dedim.Orjinal bir tren acetatın bu yan etkilerinin görülmeme ihtimali olmaz diye düşünüyorum

halsizlik ve bronşlarda doluluk var benim henüz 2. enjeksiyonum bişeyler beklemek için erken forumda araştırdıgımdada yan etkilerin hepsinin herkesde %100 gözükmediği herkesin vücut yapısının dayanıklılık oranının farklı olduğu söylendiği için kesin sahte veya kesin orjinal demek zorlaşıyor 2-3 hafta bekleyip sonucu görücez bakalım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
thealphaa, 13.12.2019 - 10:18 yazdı:

halsizlik ve bronşlarda doluluk var benim henüz 2. enjeksiyonum bişeyler beklemek için erken forumda araştırdıgımdada yan etkilerin hepsinin herkesde %100 gözükmediği herkesin vücut yapısının dayanıklılık oranının farklı olduğu söylendiği için kesin sahte veya kesin orjinal demek zorlaşıyor 2-3 hafta bekleyip sonucu görücez bakalım :)

nedir son durum?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.