Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

cavalera

Testesteron fenilpropionat

Önerilen İletiler

cavalera    93

Herkese iyi gunler.

Yakin zamanda Testesterone Fenilpropionat-Turinabol-Boldenone  kurune baslayacagim. Fenilpropionat yarilanma suresi 4-5 gun oldugu icin haftada iki defa (pazartesi+persembe) enjekte etmeyi dusunuyorum. Daha once fenilpropionat kullanmadim, sizce her 3. gunde mi yoksa yukarida belirttigim gibi haftada 2 kere mi enjekte etmeliyim. Ayrica turinabol kurun baslangicinda dusunuyorum, sizce ilerleyen haftalarda mi eklemeliyim?

Kur planim soyle;

1-12 Testesterone Fenilpropionat (450-500/hafta)

1-12 Boldenone (500/hafta)

1-4 Turinabol (30-40mg/gun)

Son olarak 7 senedir spor yapiyorum, kur gecmisim son 2 sene, bu kurde biraz define olmayi hedefliyorum, urunler Lyka Labs  (Turkiye'de olmadigim icin Burak hocadan alamadim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
cavalera, 26 dakika önce yazdı:

Herkese iyi gunler.

Yakin zamanda Testesterone Fenilpropionat-Turinabol-Boldenone  kurune baslayacagim. Fenilpropionat yarilanma suresi 4-5 gun oldugu icin haftada iki defa (pazartesi+persembe) enjekte etmeyi dusunuyorum. Daha once fenilpropionat kullanmadim, sizce her 3. gunde mi yoksa yukarida belirttigim gibi haftada 2 kere mi enjekte etmeliyim. Ayrica turinabol kurun baslangicinda dusunuyorum, sizce ilerleyen haftalarda mi eklemeliyim?

Kur planim soyle;

1-12 Testesterone Fenilpropionat (450-500/hafta)

1-12 Boldenone (500/hafta)

1-4 Turinabol (30-40mg/gun)

Son olarak 7 senedir spor yapiyorum, kur gecmisim son 2 sene, bu kurde biraz define olmayi hedefliyorum, urunler Lyka Labs  (Turkiye'de olmadigim icin Burak hocadan alamadim)

Seni diğer forumdan tanıyorum :)

Fenilpropionat yarılanma süresi kurtarıyorsa min enjekte etmek daha pratik olacaktır.Kısa esterlerde dalgalanma daha fazla oluyor yapabiliyorsan 3 günde bir vur.

Ben olsam turinabolü başlarda kullanırdım.Zaten danabolün zayıf bir benzeri ve boldenon da uzun esterli bir danabol gibi, ama daha az su tutanı :) Boldenon çalışana kadar turinabolle gitmek daha mantıklı.Ama bence dozu 40-50 yap, düşük dozlarda zayıf bir steroid.

Ben define olmak için kür yapıyor olsam anavar ve winstrol dışında tablet steroid kullanmazdım.Diğerleri hep şişiriyor.Tabi herkesin metabolizması ve verdiği tepkiler başka.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Fenilpropionatın yarı ömrü 1.5 gündür. 

Propionatın ise 8 saat. Bu enjekte süresi açısından bir avantaj gibi gözükse de, 

Propionatın 100 mgında %80 testosteron varken, fenilpropionatta bu oran %66dır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93

Cesıtlı yabancı kaynaklardan okudugum kadarıyla Testesterone Fenılpropıonat 4-5 gun,  Nandronole Fenilpropionat (durabolin) ise 2-3 gun yaziyor. Sizin bu yazdiklariniz uzerine yeniden arastirma yapacagim, tesekkurler bilgi icin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.