Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

serhat

kür örneğim hakkında düşünceleriniz

Önerilen İletiler

serhat    0

:?: arkadaşlar yeni üyeyim

3 yıllık spor geçmişim var 2 kürüme girmek istiyorum yorumöarnızı ve düşüncelenizi paylaşırsanız sevinirim

1.6 hafta

Genetropin

Anapolon

Sustanon

Primobolan

7.12 hafta

Genetropın

Boldenon

Deca

Enentat

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    753

Güzel gözüküyor ama mg nedir ? ürünleri bu haftalar içinde ne kadar kullanacaksınız ? özellikle GH ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.252

Merhaba hoş geldiniz hedef nedir kürde ? vücut ölçüleriniz ? detay verirseniz yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
serhat    0

Ilginize tesekkur ederim

Genetropini piramit seklinde kullanmayi dusunuyorum ilk 1 ay gunluk 4 unite 2-3 ay ise gunluk 6 unite dusunuyorum

Danabol 12 hafta günlük 40 mg

Sustanon 6 hafta haftalık 750 mg

Rimobolan. 6 hafta haftalık. 300. Mg

Clenbuterol 6 hafta antraman günleri 2 adet

12 hafta boyunca c vitamini,milkthistle,apikopal,nolvadex,omega 3

12 hafta zinco antraman günleri

7-12 hafta

Boldonon haftada 400 mg

Deca. haftada 500. Mg

Enenthate. Haftada 750 mg.

Benim dusuncem su sekilde. Sizin dusunceleriniz de benim icin Cok degerlidir hepinize iyi calismalar dilegiyle

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

Bence gayet iyi güzel beslenme ile çok sıkı sonuç alacağınız kanısındayım başarılar takipçinizim gelişiminizin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
matasoy    0

Merhabalar,

bilmiyorum başladınız mı geç mi kaldım ama; bence bazı ürünleriniz tamamen tabiri caizse çorbaya dönmüş.

1. si tr deki neredeyse bütün rimobolanlar sahte diyebilrim. eczaneden primo almanızı öneririm.

danabol 12 hafta çok uzun br süre, kullanılır mı bence kullanılır ancak bir yerden sonra zararı yararından fazla olmaya başlayacaktır. karacigerinizi yordugundan dolayı.

clen aralıksız 6 hafta gidecekseniz, dozajı arttırabilirsiniz. etkisinin azalmaması için.

boldenon en az 10 - 12 hafta kullanılmalı diye düşünüyorum.

benim önerim,

HGH yi soylediğiniz gibi kullanmanızda bir sakınca yok.

haftada 750mg sustanon 2 günde 1

haftada 600mg boldenon tek seferde

haftada 600mg deca tek seferde

yanında aromasin iki günde 1 veya yarım tablet nolvadex yerine.

multivitamin vs. onlara devam.

haftada 1 kez 500ui veya 1000 ui tek seferde pregnly olabilirsin, hatta olsan çok iyi olur. bu kürü 14-16 arası tutarsan ve ciddi anlamda temiz beslenirsen çok başarılı bir kür sonucu elde edersin, tabiki sonrasında yeterli bir pct yaptıktan sonra. ben pct döneminde de hgh yi kullanmaya devam etmenizi öneririm, büyük katkısı oluyor.

primo mu boldenon mu derseniz, maddi olarak sıkıntı yaratmayacaksa primo eczane ürünü ve daha temiz ki boldenon da temiz bir üründür ama primo daha anlamlı olur, ancak ondan da haftada 600 700 mg kullanmak gerekli ki artık o bu da toplamda diger urunlerle beraber haftada 14 ml e yakın sıvı enjekte etmeniz gerekecek onu da artık siz çözümünü bulursunuz. sag sol bacak sag sol kalca vs.

başarılar dilerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.