Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

wolferen1903

Peptid kürü

Önerilen İletiler

MERHABALAR 6 AYLIK PLANLADIĞIM KÜR PLANIM 

EKLEMEM GEREKEN VE YAPMAM GEREKEN BİR ŞEY VARSA BİLGİLİ DENEYİMLİ KİŞİLERDEN YARDIM TALEP EDERİM

1-24 TESTO CYPİONATE

1-24 BOLDENON

1-10 DECA

1-4 DANABOL

1-24 GHRP-6

1-12 FOLLİSTATİN344

1-12 ACE

1-12 İGF-1 DES

SON OLARAK KÜR BOYUNCA 4 İU İLE BAŞLAYIP 6 İU İLE GROWTH HORMONE KULLANICAM 

ARKADAŞLAR TAHMİNİ KG NE KADAR OLUR BU KURE GİRMEYE DEYERMİ DAHA BU İŞTE ÖĞRENCİYİM GEREKLI BİLGİLERİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM 

BESLENME 4500-5000 KCAL VE SERT İDMANLAR ÇIKARTABİLİYORUM TAHMİNİ KG SİZCE NE KADAR OLUR ŞİMDİDEN HERKEZE TEŞŞEKKÜR EDERİM

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adanalı    70

Bu ilaçları alıp 4500 kalori mi alacaksın gerçekten 😁

ayrıca muazzam bir bütçe isteyen bir kür maddiyat iyi sanırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D bi yerden bulduk parayı diyelim :D gerçekten bu işi bilen kişilerden yardım istiyorum kg olarak yapabileceğim eklemeler vs vs ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
wolferen1903, 26 dakika önce yazdı:

:D bi yerden bulduk parayı diyelim :D gerçekten bu işi bilen kişilerden yardım istiyorum kg olarak yapabileceğim eklemeler vs vs ...

Kimse bilemez kaç kg alacağını ama sana en büyük önerim minimum 6000 kalori 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
wolferen1903, 9 saat önce yazdı:

bi tahmin yürütsen hocam 6000 kcal aldığımı varsayarsak

Eğer ilaçların gerçekten orjinal ise ve gerçekten çok sert antrenman yapıyorsan ki bunları aldıktan sonra ölümcül antrenmanlar yapmalısın 😂 ve çok yüksek kaloriler alarak minimum 10-15 kilo kas kütlesi alırsın 

su-yağ falan eklersek oran 25 kilo vs çıkar 

Ama herşeyden önce gerçek antrenman ve sağlam beslenme 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

testeron 500-750-1000mg boldenon 600-800mg deca 400mg danabol 20-40mg igf 80mcg folli 100mcg ghrp6 200mcg ace haftalık 1mg ama para biriktirıyorum belki 2 ye çıkarıtırım amcaoğlu bi tahmını kg demedin gitti be :D ne cazibeli adamsın

pardon soylemessin çok ozur dılerım minumum 10 15 kas kutlesı gerçekten çok iyi daha ekliyimmi bir şeyler sence ilaç olarak genortopin alıcam karalaştırdım onuda 4 le başlayıp 6 da kapatcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yalan söyleyemem 3 kürüm sporu bırakmıştım hızlı çıkış yapmak için giriyorum bu küre kendime guvenım tam idman ve de beslenme olarak yarışma hayallerim var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yanlış anlamayın hocam ama tabiki altyapı onemli ama bole bi kürde beslenme ve antreman saglam olursa ben çok iyi sonuçlar alacağıma inanıyorum bu kurden sonra bide kuruma yapıcam (definasyon)

güzel sonuçlar alıcaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@Adanalı minimum 10-15 kilo kas kütlesi öylemi? Güldürme beni bence sen bu sporu birak git evinde yat eğer öyle olsaydı 2 sene mr olimpia olurdu herkes. Saçma sapan konuşup insanlarn heveslerini kırmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

valla kardeşim ben follistatin konusuna baktıgımda @Loving hocanın 10 kg kuru kas kazanımları söz konusu oldugu yazısını okudum bu kurde neden olmasın duzgun beslenme antrenman ile :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

İlaçları orijinal temin edeceksen +20.000 tl fiyatı olan bir kürden bahsettiğinin farkındasın heralde ? biriktirme öğrencilik felan 150 liralık kigtropin gh ler 100 lira cıvarı follistatinler ile gireceksen girme şimdiden söyleyeyim hiçbirşey kazanamazsın parandan olursun :) 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

@tolgacan94   yorumuna imza atıyorum 

+Grhp-6  24 hafta aralıksız kullanma 8 hafta Grhp-6 8 hafta grhp-2 8 hafta hexarelin  şeklinde yap mutlaka çok daha iyi verim alırsın 
+İlaçlar orjinalse yemekte ant. sorun yoksa 25kg bile alabilirsin tabi 10-15kg kalıcı olur süper mega kür bu

boldenon 24 hafta çok değil mi ? zaten boldenon yarılanma 15 gün sen 24 hafta yaparsan 26 hafta vücudunda boldenon olcak bence 20 hafta yap max sana birisi mi söyledi boldenonu 24 hafta yap diye ? yoksa senin  fikrin mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kral diyoru mdaha öğrenciyim ben kendi fikrim 24 diye ama eğer dediğin gibi doruysa 20 ye indirrim başlıktada yazdım hepnizden bilgiler alıyorum

hepinize de teşşekür ederim @tolgacan94

@DAYIOĞLU

25 KG KAS OLARAKMI ? BEN HACİM OLARAK KAS DEMEİYORUM HACİM OLARAK 30 KG ALACAĞIMIN KANAATİNDEYİM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Kardeşim neye göre diyorsunuz 6 ayda 30 kg alacagim diye anlamıyorum sizi Bu kaçinci kürün şayet daha önce kullandıysan zaten bu kadar alamayacagını bilirsin (balon olman hariç) . 6 aya 20 tane ilaç siğdirmişsin . Böbrekler dayanacak mı Herhangi bir sorun yaşadiğinda arkanda doctor vs var mi Bu işler size çok basit geliyor herhalde Daha boldenonu kaç hafta nasıl kullanacagini bilmiyorsun artı Decanın yan etkisini yaşarsan hayatın şaşicak haberin yok Yazmişsin orayada anaboliklerin yanına peptidleri onlarında yan etkilerini bilmiyorsun Olympia ya mı hazırlanıyorsun bu kadar ilaç neden yani  . Bu ilaç işine giriyorsun madem adım adım git sonra nevrin şaşmasin.

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu kadar laf etmişsidne peptidlerin böbreklere yan etkisi olmadığını bilmiyormusun her makale okudum loving hocanın bay t nin vedaah bir çok kişini benim burda bobreklere karaciğere zarar vercem deca boldenon belki igf dir birde danabol bunlar içinde karaciğer koruyucu böbrek vs bir sürü şey var her şeyden  once beslenmede enginar brokoli ve su tüketimimi fazlasıyla yapıcam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

Kür ağır bir kür değil deca bolde testo var  peptidlerin zaten kanıtlanmış yan etkileri yok 
İlaçlar orjinalse sağlam beslenme sağlam ant.  ile gerçekten 10-15kg kalıcı kas kütlesi koyulabilir ortalama genetikli biri

Ama bu iş şans işi biraz ben dandik marka testo deca yapıp 15kg alıp kalıcı 7kg koyanda tanıyorum sağlam marka ile 20 hafta kür yapıp 3kg koyamayanda biliyorum ne diyeyim BOL ŞANS kafana koyduysan kimse tutamaz seni zaten
bana kalsa 20 hafta testo bolde yeterli başka hiçbir şeye gerek yok çok paran varsa eczane gh bide 10 numara kür 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.