Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

Norma-tech

Önerilen İletiler

Blitzkrieg    133

Değerli forum üyeleri hepinize selamlar;

bu marka(norma-tech) hakkında ne düşünüyorsunuz bir bilginiz var mı veya aramızda kullanan arkadaşlarımız?

ayrıca gelen ürünlerin yanında kodları olmakla beraber resmi sitesinde teyit ettirebiliyorsunuz

Bilgilendirirseniz sevinirim..

saygılarımla...

221A3FAC-B592-4831-BC16-1D3708178774.thumb.jpeg.eabd8031da3ba3def947cb48c101dfe7.jpeg

tarihinde Blitzkrieg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Blitzkrieg    133
Blitzkrieg, 6 dakika önce yazdı:

Değerli forum üyeleri hepinize selamlar;

bu marka(norma-tech) hakkında ne düşünüyorsunuz bir bilginiz var mı veya aramızda kullanan arkadaşlarımız?

ayrıca gelen ürünlerin yanında kodları olmakla beraber resmi sitesinde teyit ettirebiliyorsunuz

Bilgilendirirseniz sevinirim..

saygılarımla...

221A3FAC-B592-4831-BC16-1D3708178774.thumb.jpeg.eabd8031da3ba3def947cb48c101dfe7.jpeg

002BF177-7D02-49E0-A675-5516B3E3024D.thumb.png.343dbf3f82aa802638602da307a0822c.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Equipoise Boldenone-E ne demek ? Yada Testo E yazarken araya " - " işareti koymayıp oraya koyan zihniyet ne ? 

Boldenon un enanthate esteri yoktur undecylenate olarak üretilir.Arkadaşın basım yaparken heralde kafası karıştı her steroidin sonuna Enanthate işaretini çakayım geçeyim dedi :) . Sahte ürünleri küçük detaylar ele verir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
F3rdici    1
tolgacan94, 5 saat önce yazdı:

Equipoise Boldenone-E ne demek ? Yada Testo E yazarken araya " - " işareti koymayıp oraya koyan zihniyet ne ? 

Boldenon un enanthate esteri yoktur undecylenate olarak üretilir.Arkadaşın basım yaparken heralde kafası karıştı her steroidin sonuna Enanthate işaretini çakayım geçeyim dedi :) . Sahte ürünleri küçük detaylar ele verir.

İlacın orjinalliğini bilmem yalnız bahsedilen -E eki sanırım Equipoiseden gelen ek ama neden iki kere yazmışlar onu anlamadım? 

tarihinde F3rdici tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
tolgacan94, 5.11.2019 - 03:09 yazdı:

Doğru söylüyor olabilirsiniz hocam fakat ürünleri kullanmaya başlayalı 5 hafta geçti dün aç karnına kan testi verdim boldenonu bilmem fakat testosu güzel çalışıyor. 3 yıldır bütün ürünleri aynı adamdan alıyorum ne verdiyse çalıştı. Burda tedarikçimin ismini falan verip asla reklamını yapmicam tabi. Sadece markanın çalıştığını söylemek istedim. Piyasadaki en yeni markalardan birisi. Genelde yeni piyasaya çıkan markalar en başta ürettikleri ürünü iyi üretip kullanıcıların gönlünü kazanıyor. Sonrasında ise bozmaya başlıyorlar(filtrelemeler bozuluyor,ham maddelerden çalıyorlar) umarım bu markada böyle bir şey söz konusu olmaz ilerleyen zamanlarda.

8C1E35E0-1B59-4A8B-BCA7-411691BE0D53.thumb.png.67381bd4da8975db56fe5fd44e425537.png

buda kan testi sonucum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239

bence satıcının ismi eksik sadece  :D :D.D.DD.D Güzel pr tbrikler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Bay-T, 5 dakika önce yazdı:

bence satıcının ismi eksik sadece  :D :D.D.DD.D Güzel pr tbrikler

Sayın hocam merhabalar pr yaptığım yok buraya yazdığım zaman ürünlerin çalışıp çalışmadığını bile bilmiyordum size yemin ederim. Sadece daha önce bu markayı gerçekten hiç duymadım bilgisi olanlar veya kullananlar var mı onu öğrenmek istedim daha öncede elysian pharma diye bir konu açmıştım. O markada benim için öyleydi piyasada ismi pek duyulmamıştı. Sadece bir bilginiz var mı sormak istedim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146

zphc spectrum logosuna çok benziyor sitesi 2017 yılında kurulmuş olarak gözüküyor.

Screenshot_1.png

tarihinde Valhallaxd tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84

fotoğraf açılmıyor 

Valhallaxd, 1 dakika önce yazdı:

zphc spectrum logosuna çok benziyor sitesi 2017 yılında kurulmuş olarak gözüküyor.

Screenshot_1.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Valhallaxd, 2 dakika önce yazdı:

yeniden upload ettim bir daha bakabilir misin dostum

Şimdi yüklendi teşekkür ederim, bilmediğim için soruyorum buradan ne anlamam gerekiyor marka hakkında ? 
forumda önceden bir konu açılmış onda da fazla konuşulmamış satıcı güvenilir ama kullanıcı yorumu almak daha faydalı olur gibi geliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    146

en azından şunu anlayabiliriz hocam 2017 kurulmuş bir site güvenilir olabilir. mesela bu aralar zphclerin sahtleri piyasada geziyor zphcmedicine diye onun site kuruluşuna baktığınızda son 1 ay içinde sitenin kurulduğunu görürsünüz dolayısıyla direk merdivenaltı diyebiliriz.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kupabeyi    84
Valhallaxd, 4 dakika önce yazdı:

en azından şunu anlayabiliriz hocam 2017 kurulmuş bir site güvenilir olabilir. mesela bu aralar zphclerin sahtleri piyasada geziyor zphcmedicine diye onun site kuruluşuna baktığınızda son 1 ay içinde sitenin kurulduğunu görürsünüz dolayısıyla direk merdivenaltı diyebiliriz.

Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.