Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

RasimKadirr

2 nci kür. yardım lütfen.

Önerilen İletiler

RasimKadirr    47

Hepinize merhabalar;

Deca testo ve boldenon küründeyim. bittikten hemen sonra ara vermeden tekrardan bir küre girmek istiyorum.

Şu anki kürüm:

1-10 hafta testo + deca + boldenon.

10-24 testo + boldenon.

yani kürü 24 hafta yapıcam, decayı 10 ncu haftada bırakıp boldenonu 24 e kadar devam ettiricem.

Kür içerisinde b12 kompleks, supradyn, çinko, proviron, milk thistle ve nac600 kullanıyorum.

2 nci kürümde ne girmemi önerirsiniz. ben testo + trenbolone diye düşünüyorum ama tren cok ağır bir ilaç o yüzden büyüklerime bir sormak istedim.

24 yaşımdayım. 4 yıldır fitness ile uğraşıyorum. şu anki kilom 78. boy 1.69.

tarihinde RasimKadirr tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xxgokhanzz21    126
RasimKadirr, 29.10.2019 - 20:21 yazdı:

Deca testo ve boldenon küründeyim. bittikten hemen sonra ara vermeden tekrardan bir küre girmek istiyorum.

İlk kürün 24 hafta olarak planlayarak plana deca dahil ediyorsun, daha sonra ilk kür biter bitmez tekrar daha ağır bir kür yapmak istiyorsun.
Açıkçası bu ilaçlar insanlara ne olarak anlatılıyor bilmiyorum ama 24 haftada vucudunda nasıl tepkiler alacağını bilmeden ki ilk kür için bence gereksiz uzun ve deca eklemen bile hata. Bunun haricinde ne yanetkiler göreceksin, psikolojik veya vucudunda oluşacak fiziksel olumsuz anlamda bozulmalara ne cevap vereceğini bilmeden diğer kürü planlamak istiyorsun.

Benim sana tavsiyem dozajlarını düşük tutman ve kaliteli ilaçlar kullanman, ilaç olarakta Testo+Bolde şeklinde 14-16 haftalık bir kür ile mümkün olduğunca temiz kütle koyman olacaktır. Ekstra bi doluluk,güç ve pump istersen hem de kick start amaçlı danabol ekleyebilirsin.
 Ben zaten başladım ilaçları tedarik ettim böyle devam edeceğim dersen de dozajlarda asla yükseltme yapmaman ve hafta bazında 16 haftada kalmanı söyleyebilirim.

Birde bu işler böyle tam gaz devam şeklinde olmuyor. Her işin bi adabı kuralı vardır. Vucuduna yeterince dinlenme zamanı vermezsen dönüşleri çok kötü olabilir.
Pct yapmayacağım ve kısa sürelerle kür yapmak istiyorum dersende yaptığın kürden sonra en az 8 hafta kadar 250mg testo ile devam edip vucudunda birşeyleri düzeltip tekrar diğer küre girmeni tavsiye ederim. Blast and cruise olarak ta araştırabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
xxgokhanzz21, Bir saat önce yazdı:

İlk kürün 24 hafta olarak planlayarak plana deca dahil ediyorsun, daha sonra ilk kür biter bitmez tekrar daha ağır bir kür yapmak istiyorsun.
Açıkçası bu ilaçlar insanlara ne olarak anlatılıyor bilmiyorum ama 24 haftada vucudunda nasıl tepkiler alacağını bilmeden ki ilk kür için bence gereksiz uzun ve deca eklemen bile hata. Bunun haricinde ne yanetkiler göreceksin, psikolojik veya vucudunda oluşacak fiziksel olumsuz anlamda bozulmalara ne cevap vereceğini bilmeden diğer kürü planlamak istiyorsun.

Benim sana tavsiyem dozajlarını düşük tutman ve kaliteli ilaçlar kullanman, ilaç olarakta Testo+Bolde şeklinde 14-16 haftalık bir kür ile mümkün olduğunca temiz kütle koyman olacaktır. Ekstra bi doluluk,güç ve pump istersen hem de kick start amaçlı danabol ekleyebilirsin.
 Ben zaten başladım ilaçları tedarik ettim böyle devam edeceğim dersen de dozajlarda asla yükseltme yapmaman ve hafta bazında 16 haftada kalmanı söyleyebilirim.

Birde bu işler böyle tam gaz devam şeklinde olmuyor. Her işin bi adabı kuralı vardır. Vucuduna yeterince dinlenme zamanı vermezsen dönüşleri çok kötü olabilir.
Pct yapmayacağım ve kısa sürelerle kür yapmak istiyorum dersende yaptığın kürden sonra en az 8 hafta kadar 250mg testo ile devam edip vucudunda birşeyleri düzeltip tekrar diğer küre girmeni tavsiye ederim. Blast and cruise olarak ta araştırabilirsin.

Cevabınız için teşekkür ederim, haftalık olarak 500 mg testo. 200 deca ve 600 boldenon kullanıyorum ve arttırmayı düşünmüyorum. Kürü bu mg ile bitireceğim.  Evet dediğiniz gibi kür bittikten sonra 5-6 hafta only testo olarak düşünmüştüm. Sizde bunu kendiniz söyleyince bunu yapacağım. Peki oda bittikten sonra ne ile devam etmemi önerirsiniz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr, 10/31/2019 - 20:37 yazdı:

Yorum yapabilecek birileri var mı başka ? 

arkadaşın dedikleriyle hemfikir olup ekleme yapma gereği duymadı görenler sanırım. bende şunu diyim reseptörlerini dinlendirmezsen ilaçların etkisini zamanla dozajı arttırsanda aynı şekilde hissedemezsin. 250mg testo bile tam dinlendirmez ama illa devam edicem diyosan 200mg öneririm en azından

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
RasimKadirr    47
rip rich piana, 1 saat önce yazdı:

arkadaşın dedikleriyle hemfikir olup ekleme yapma gereği duymadı görenler sanırım. bende şunu diyim reseptörlerini dinlendirmezsen ilaçların etkisini zamanla dozajı arttırsanda aynı şekilde hissedemezsin. 250mg testo bile tam dinlendirmez ama illa devam edicem diyosan 200mg öneririm en azından

Ben kürü bitirdim bile :) konu açılalı 3 ay oldu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
RasimKadirr, 11.01.2020 - 18:43 yazdı:

Ben kürü bitirdim bile :) konu açılalı 3 ay oldu. 

Hocam ayıp valla yardım isterken herşeyinize yardım ediyoruz işiniz bittikten sonra birşey yazmıyonuz :)

sonuçları yazınki herkes faydalansın.

Bir nevi analiz gibi birşey bu  sonuçlar bizim için

odi, 1 saat önce yazdı:

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

Adam paylaşmiş zaten durumunu biraz bakın foruma hazır beklemeyin her şeyi 😂

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, Bir saat önce yazdı:

Adam paylaşmiş zaten durumunu biraz bakın foruma hazır beklemeyin her şeyi 😂

Hocam farklı bir konuda paylaştığı için gözümüzden kaçmış olabilir ki zaten şakasına söylüyoruz paylaşmak zorunda değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.