Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zzmurat

Arkadaslar sanırım jinekomastiyim göğüsümde yanma ağrı

Önerilen İletiler

zzmurat    5

Merhaba arkadaslar ilk kürüme girdim 5. Haftadayım 250 sustanon 200 rimobolan vuruluyorum haftada yarım tablet arimidex aldım ama 2 gündür gogusumde batma hissi vardi 20 mg tamoxifene basladm bugun göğüslerimde ağrı ve yanma hissi var meme ucumda acı fln yok sadece yanma ağrı göğüs bölgemde ne yapmam gerekiyor? Kürü bırakıcam soğudum ne kullanmalıyım sizce lütfen yardımcı olursanız sevinirim canımı sıkıyor bu his

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

corey    41

endokrinoloji uzmanına git. ilaç kullandığını söyle. jinekomasti olmuş olabilirm de sana klasik jinekomasti tedavi protokolü uygulasın. böylelikle jinekomasti durumlarında nasıl neler uygulanır görmüş olacaksın. ilacını da ucuza almış olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidrage    3

Dostum öncelikle sakin ol, E2 ve prolaktin testi yaptır. 20mg nolvadex jinekomastiyi engellemek hatta küçültmek için yeterli bir doz, yalniz kendi tecrübelerim ve başka insanlardan okuduğum tecrübelere göre göğüsteki doku kuculurken de ağrı oluyor. Bende de olmuştu. Yani nolva o dokuyu kucultuyor muhtemelen sen yine de testleri yaptır burada paylaş durumu görelim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
roidrage, Bir saat önce yazdı:

Dostum öncelikle sakin ol, E2 ve prolaktin testi yaptır. 20mg nolvadex jinekomastiyi engellemek hatta küçültmek için yeterli bir doz, yalniz kendi tecrübelerim ve başka insanlardan okuduğum tecrübelere göre göğüsteki doku kuculurken de ağrı oluyor. Bende de olmuştu. Yani nolva o dokuyu kucultuyor muhtemelen sen yine de testleri yaptır burada paylaş durumu görelim.

Çok teşekkür ederim arkadaslar yarın sabah ilk işim test yaptirip paylasmak olucak umarım cerrahi bir işlem olmadan yırtarım cok canım sıkıldı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
roidrage, 23.10.2019 - 16:28 yazdı:

Arkadaslar selam tahlil yaptirdim ama böyle birşey cıkıyor anlamadım ben ne oldugunu doktora e2 ve prolaktin dedim birsürü sey var bakabilir misiniz

zzmurat, 4 saat önce yazdı:

94EE03DA-537B-4268-B639-DAA6AD0C5C9F.jpeg

C3F2DB75-BDE2-4D28-84A2-E4652372D0DD.jpeg

tarihinde zzmurat tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

hemogram var burada. e2 prolaktin gibi hormon değerlerine bakılmamış. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidrage    3
zzmurat, 54 dakika önce yazdı:

94EE03DA-537B-4268-B639-DAA6AD0C5C9F.jpeg

C3F2DB75-BDE2-4D28-84A2-E4652372D0DD.jpeg

Dostum merhaba e2 ve prolaktin testi yazmıştım bu senin aromatize inhibitörü dozajini ayarlaman içindi, jinekomasti genelde e2 yükselmesi durumunda olur fakat prolaktin yükselmesi durumunda da görüldüğü vakalar çok. Öncelikle bir kaç gecede pat diye jinekomasti olmuyorsun önce bi telaş yapma ve zaten nolvadexe başlamışsın jinekomasti ilerlemiycek hatta geriliycek. Bu arada kür içi oluşan jinekomasti durumları kür bitiminden 6 ay gibi bir süre geçmediği sürece kür içi veya kür bitimi tamoxifen(nolvadex) veya raloxifen(evista) ilaçlarıyla küçültülebiliyor. Yani sakin kal :)

Doktorun e2 ve prl testine göndermemiş onun yerine hepatit bakmış ve negatif çıkmış ne alaka anlamadım yanlış anladı heralde. Kan değerlerine baktığımda rbc biraz yüksek sigara içiyorsan azalt bol su tüketmeye başla veya kan bağışla(şuan şart degil sadece bol su icsen yeter), acil bir durum değil fakat aklında olsun rbc ve hct degerleri yükselirse yukarda yazdıklarımı yapman gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
roidrage, 47 dakika önce yazdı:

Dostum merhaba e2 ve prolaktin testi yazmıştım bu senin aromatize inhibitörü dozajini ayarlaman içindi, jinekomasti genelde e2 yükselmesi durumunda olur fakat prolaktin yükselmesi durumunda da görüldüğü vakalar çok. Öncelikle bir kaç gecede pat diye jinekomasti olmuyorsun önce bi telaş yapma ve zaten nolvadexe başlamışsın jinekomasti ilerlemiycek hatta geriliycek. Bu arada kür içi oluşan jinekomasti durumları kür bitiminden 6 ay gibi bir süre geçmediği sürece kür içi veya kür bitimi tamoxifen(nolvadex) veya raloxifen(evista) ilaçlarıyla küçültülebiliyor. Yani sakin kal :)

Doktorun e2 ve prl testine göndermemiş onun yerine hepatit bakmış ve negatif çıkmış ne alaka anlamadım yanlış anladı heralde. Kan değerlerine baktığımda rbc biraz yüksek sigara içiyorsan azalt bol su tüketmeye başla veya kan bağışla(şuan şart degil sadece bol su icsen yeter), acil bir durum değil fakat aklında olsun rbc ve hct degerleri yükselirse yukarda yazdıklarımı yapman gerek.

Çok teşekkürler evet doktora gittim daha cıkmamıs e2 ve prolaktin :) pazartesi cikicak dedi cikar cikmaz paylasıcam tesekkurler ilginize :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
roidrage, 25.10.2019 - 15:01 yazdı:

Merhaba arkadaslar sonuclar cıkmıs bakabilirmisinz bu arada tamoxifeni 4 gündür günde 20 mg kullanıyorum hocam bir hafta boyunca kullan sonra bırak hiçbirşey kullanma dedi biliyosunuz kürü bıraktım 5. Haftada kullanmıcam artık bir hafta tamoxifen sizce olurmu yeterlimi ekstra birşey yapmama gerek varmı?

F29F0BE3-60A5-420E-9303-4BA4D9C1B05D.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidrage    3
zzmurat, 6 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaslar sonuclar cıkmıs bakabilirmisinz bu arada tamoxifeni 4 gündür günde 20 mg kullanıyorum hocam bir hafta boyunca kullan sonra bırak hiçbirşey kullanma dedi biliyosunuz kürü bıraktım 5. Haftada kullanmıcam artık bir hafta tamoxifen sizce olurmu yeterlimi ekstra birşey yapmama gerek varmı?

F29F0BE3-60A5-420E-9303-4BA4D9C1B05D.jpeg

Hormon değerlerin tam olması gerektiği gibi suan jinekomasti falan riski yok, 5 haftada doğal üretim ne kadar baskılanmıştir geri ne zaman döner bunu bilemeyiz kişiye göre değişir ama kisa bir süre olduğu için bence bikac haftada eskiye dönersin. Kanında hala testo var bu arada :) LH testi olmadığı için çok yorum yapamıyoruz ama imkanin varsa bi 2 hafta sonra tekrar test yaptır. İyi hissediyorsan yaptirmayabilirsin de geçmiş olsun. Bu arada b12 niye o kadar yüksek dışardan aliyosan bi süre bırak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
roidrage, 8 saat önce yazdı:

Hormon değerlerin tam olması gerektiği gibi suan jinekomasti falan riski yok, 5 haftada doğal üretim ne kadar baskılanmıştir geri ne zaman döner bunu bilemeyiz kişiye göre değişir ama kisa bir süre olduğu için bence bikac haftada eskiye dönersin. Kanında hala testo var bu arada :) LH testi olmadığı için çok yorum yapamıyoruz ama imkanin varsa bi 2 hafta sonra tekrar test yaptır. İyi hissediyorsan yaptirmayabilirsin de geçmiş olsun. Bu arada b12 niye o kadar yüksek dışardan aliyosan bi süre bırak :)

Tesekkur ederim :) 2 hafta sonra tekrar yaptiririrm lh fsh ta yaptırayım hepsinden b12 evet dısarıdan cok aldım ondan oyle cıktı :) yardımlarınız için teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Keşke kürü bitirseymişsin zaten 5 hafta geçmiş. 3 ay geçmiş osada pek birşey değişmezdi Birde herhangi bir sıkıntı yok herşey normal gibi . Birdaha kesin karar vermeden girme bu işlere 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zzmurat    5
Ferhat82, 4 saat önce yazdı:

Keşke kürü bitirseymişsin zaten 5 hafta geçmiş. 3 ay geçmiş osada pek birşey değişmezdi Birde herhangi bir sıkıntı yok herşey normal gibi . Birdaha kesin karar vermeden girme bu işlere 😁

Haklısınız ama korktum biraz :) bakalım artık belki daha sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.