Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MarkoPaşa

Sustanon ve kalça ağrısı

Önerilen İletiler

MarkoPaşa    37

Selam arkadaşlar şuan Nisa’n yarışı için Ertuğ hocayla start verdik yaklaşık 5 haftadır 750 mg sustanon aliyorum ilaç çok güzel çalışıyor fakat son 10 gündür kalçam inanılmaz ağrıyor eğilemiyorum bacak çalışamıyorum adam akıllı ödem kremim var buz yapiyorum ama çok fayda etmiyor gibi önerebileceğiniz farklı birşey varmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spartacus    167

Sustanon ağrı yapar normaldir . Zamanla alışırsınız ve geçer . Hangi marka sustanon kullanıyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Spartacus, 4 saat önce yazdı:

Sustanon ağrı yapar normaldir . Zamanla alışırsınız ve geçer . Hangi marka sustanon kullanıyorsunuz

Marka hatırlamıyorum da eczane malı işte toplu almıştım 35 tane kadar ağrıya alışıyorsun da bacak adam akıllı çalışılmıyor o sıkıntı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
Adanalı, 55 dakika önce yazdı:

Yanında başka neler kullanıyorsun 

Arimidex koruyucular felan işte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
venatrom27, 9 saat önce yazdı:

Selam arkadaşlar şuan Nisa’n yarışı için Ertuğ hocayla start verdik yaklaşık 5 haftadır 750 mg sustanon aliyorum ilaç çok güzel çalışıyor fakat son 10 gündür kalçam inanılmaz ağrıyor eğilemiyorum bacak çalışamıyorum adam akıllı ödem kremim var buz yapiyorum ama çok fayda etmiyor gibi önerebileceğiniz farklı birşey varmi

Eczane sustanonuysa ödem yapmaz, ayni yere vurmuyorsan ve enjektör doğruysa.Enjeksiyonu yaptığın gün bacak calışma, en fazla kosu olsun.Ödem icin kremlerin çogunu denedim hic bir ise yaramadi bende.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Eczane sustanonuysa ödem yapmaz, ayni yere vurmuyorsan ve enjektör doğruysa.

Eczane sustanonu dostum yaptırdığım kişide hemşire arkadaş haftada 2 kere enjeksiyon yaptırıyorum zaten aynı bölge olmamasına dikkat ediyorum özellikle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
venatrom27, 1 dakika önce yazdı:

Eczane sustanonu dostum yaptırdığım kişide hemşire arkadaş haftada 2 kere enjeksiyon yaptırıyorum zaten aynı bölge olmamasına dikkat ediyorum özellikle

Hangi enjektörle yapıyorsun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
venatrom27, 1 dakika önce yazdı:

Yeşil uç tabikide

O zaman ödemin bitmez 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
metinav, 1 dakika önce yazdı:

O zaman ödemin bitmez 😀

Dalgamı geçiyorsun sen ya

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
metinav, 27 dakika önce yazdı:

O zaman ödemin bitmez 😀

Ne alaka ?? Ben hep yeşil uçla yapıyorum 1 ml evin çekiyorum hiçbişe olmuyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
venatrom27, 3 saat önce yazdı:

Ne alaka ? 20 yaşında çocuksun benim seninle dalga geçecek işim mi var ?

Adanalı, 2 saat önce yazdı:

Ne alaka ?? Ben hep yeşil uçla yapıyorum 1 ml evin çekiyorum hiçbişe olmuyor

İyi ne güzel.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
venatrom27, 3 saat önce yazdı:

#Loving

Foruma yaş sınırı koymalısın.Doğru düzgün konuşmasını bilmeyen bu tip insanları burada kimse çekmek zorunda değil...Ertuğ hocasına sormayıp buraya gelip yardım istiyor, ondan sonrada cevap beğenmiyor...Aile terbiyesi yok hesap sorar gibi konuşmalar noluyor bu zamane veledlerine ?

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37
metinav, Şimdi yazdı:

Loving ;

Foruma yaş sınırı koymalısın.Doğru düzgün konuşmasını bilmeyen bu tip insanları burada kimse çekmek zorunda değil...Ertuğ hocasına sormayıp buraya gelip yardım istiyor, ondan sonrada cevap beğenmiyor...Aile terbiyesi yok hesap sorar gibi konuşmalar noluyor bu zamane veledlerine ?

Bence sen üslubuna dikkat et Ertuğ hocaya sordum ayrıca yaşımda 24 😀 instagramdan ekle istersen bir sıkıntın varsa burdan ağlama böyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
metinav, 20 dakika önce yazdı:

#Loving

@metinav hocam ben sana ne demiştim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
metinav, 47 dakika önce yazdı:

#Loving

Abi bu aralar gerçekten birley oldu foruma Bizde cevap veriyoruz milletin sorularina ustune birde trip atar gibi cevap veriyolar o yuzden pek yorum atmamaya başladim . Gerçekten Burak abinin bu konulara artık bir el atması lazım. Kendinden kaç yaş buyuk adamlara yok insta vereyim yok ağlama felan gerçekten ayıp oluyor Yani insta versen ne yapacaksın bu tür insanlar derhal uzaklaştirilmalı bence bu foruma herhangi bir katkıları yok

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MarkoPaşa    37

Bana çocuksun demişya ondan instagram vereyim dedim görsün çocukmuyuz değilmiyiz benim yorumum şuydu ozaman ödemin bitmez😀 yazmış bende buna sinirlenerek dalgamı geçiyorsun dedim olayı nasılda çarpıtttınız anlamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.612
merkar, 33 dakika önce yazdı:

@metinav hocam ben sana ne demiştim. 

Bu sekilde devam ederse bırakicam yazmayı.Çocukça konuşmalar saygının zerresi yok.Hosuna gider veya gitmez yorumu okursun geçersin.Şımarıkça cevaplar vermek ne ? Şaka mı yapıyorsun diyor birde.Burada saka olarak hic bir yorum yapmadım neyse onu söyledim.İyice suyu çıktı burasının :(

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.264

Merhaba; konu amacını aştığı için kilitlenmiştir.

Yıllardır yazmaktayım yine yazayım. 1 elin 5 parmağı bir değilken aynı anne baba dan farklı karakterler de tohumlar ürerken nasıl olur tüm insanların anlayışlı, akıllı, edepli, kültürlü, nerede ne konuşacağını  bilen veya çok daha pozitif özelliklere sahip olmasını bekleriz? Bu doğru mu? Hepimiz doğduk 5 olduj 10 olduk 20 olduk 30 olduk değil mi? Hangimiz 20'li yaşlar da sapıtmadık ? Sapıtmak soyut anlam.. Karakterimizin oturmadığı çömeldiği yaşlar 20'li yaşlar bende 36 yaşındayım 34 yaşındaki halime gülüyorum muhtemelen 40 olunca da bu dönemlerime gülüp geçeceğim. Diyalog zamanla doğru ve yanlışı ayırt edebildikçe gelişen bir şey. Şu gerçeği de göz ardı etmememiz lazım. Siz anlayış olarak anlatım olarak veya daha fazlasına dair 10 lvl. biri olabilirsiniz karşınız daki de 5 lvl. ise siz sabah kadar 10 lvl.'lık anlatın konuşun bağırın çağırın söylenin karşınız daki o anlatımınızın %50'sini alabilecek geri dönüşleri de öyle olacak.

Burası bir bilgi platformu ne huzur evi ne de çocuk bahçesi bundan mütevellit her yaş gurubunu anlayışa sakin olmaya davet ediyorum. 

Haklı haksız ayrımı yapmadan 7'den 77'ye edep,üslup, sakinlik ve güzel keyifli haftalar diliyorum.

Not: Amacımız yıllardır herkesi bilgi sahibi yapabilmek ticareti arkada tutabilmek. Baknz; tüm steroid temelli siteler kapanırken biz yıllardır ayaktayız çünkü temel hedefimiz bilgi ve paylaşımı. Bülbül güle karga çöplüğe götürür arkadaşlar siz konulara katılım gösterin kim bülbül kim karga kişiler iç dünyasında buna karar verir zaten.

Keyifli forumlar.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ve konuya cevap yazma yetkiniz yok!

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.