Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

steroidnediryahu

Kür sonrası hormon hariç değerler

Önerilen İletiler

Tecrübeli hocalarımdan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum 20 hafta test prop kullandım.6 hafta anavar - 4 hafta winstrol(oral) kürün başından beri antreman öncesi 1 adet overdose olarak üretilmiş görünürde 0.4 mg clenbuterol , definasyon bitince birazda hacim amacıyla dianabol kullandım 4 hafta bu süreçte hiç bi zaman testesterone kesilmedi. Bu hormon hariç böbregim karacigerim neden sağlam gözüküyor ayrıca  hasta oldugum için son 1 haftadırda antibiyotik vs kullanmaktayım.fff.png.242c40258dc4f8684e14e83ae083b1cd.png 

dasd.png

fdf.png

gdg.png

aaaaa.png

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
bozuldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adanalı    70

pct mi yapacaksın bişe açıklamamışsın ki ne istiyorsun bizden ilaçların çalışmış işte lh fsh 0 lanmış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3 gün arayla 5000 iu chromion kullanıcam 2500 2500 pct olarak 1.5 ay sonra tekrar küre giricem

Adanalı, 14.10.2019 - 09:47 yazdı:

pct mi yapacaksın bişe açıklamamışsın ki ne istiyorsun bizden ilaçların çalışmış işte lh fsh 0 lanmış 

pct yapicam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
duende03    0
steroidnediryahu, 10.10.2019 - 23:28 yazdı:

Tecrübeli hocalarımdan arkadaşlarımdan yardım bekliyorum 20 hafta test prop kullandım.6 hafta anavar - 4 hafta winstrol(oral) kürün başından beri antreman öncesi 1 adet overdose olarak üretilmiş görünürde 0.4 mg clenbuterol , definasyon bitince birazda hacim amacıyla dianabol kullandım 4 hafta bu süreçte hiç bi zaman testesterone kesilmedi. Bu hormon hariç böbregim karacigerim neden sağlam gözüküyor ayrıca  hasta oldugum için son 1 haftadırda antibiyotik vs kullanmaktayım.fff.png.242c40258dc4f8684e14e83ae083b1cd.png 

dasd.png

fdf.png

gdg.png

aaaaa.png

Merhaba; testi nerede yaptırabiliriz? Hastaneden hangi bölümden randevu almamız gerekiyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Devlet hastanesinde zor oluyor milletin ağzına bakıyorsun bu ilaçlara verecek paran varsa özelde yaptır kimsenin ağzına keyfine bakma.150-250 tl arası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
steroidnediryahu, 1 saat önce yazdı:

Devlet hastanesinde zor oluyor milletin ağzına bakıyorsun bu ilaçlara verecek paran varsa özelde yaptır kimsenin ağzına keyfine bakma.150-250 tl arası

Hastaneden hastaneye değişir arayıp sorun bizim burdaki 50 tl 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Haze    16
steroidnediryahu, 19.10.2019 - 16:19 yazdı:

5000 i direk çaktım babba 

Geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Sadece chromion kullanarak pct olmaz e2 değerinizi göremedim nolvadex konusunda birşey diyemeyeceğim değerleriniz için klomen kullanmanızı önereceğim fakat steroid kullanımında lym değerinizin düşmesi gerekirken sizinki yüksek seyirde gitmiş hastalığınız ile ilgisi olabilir dikkat edip onu takip edin uzmana danışıp yoklayın. 

HDL kolestrolünü dengeye almadan yeni küre de girmeyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
Adanalı, 16 saat önce yazdı:

Hastaneden hastaneye değişir arayıp sorun bizim burdaki 50 tl 

Sizin ora nere hocam ben 4 tane hormona sadece 400 tl verdim özelde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Darknessot, 53 dakika önce yazdı:

Sizin ora nere hocam ben 4 tane hormona sadece 400 tl verdim özelde 

Adana kardeşim 

a’dan z ye herşeye bakıyorlar hemde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Adanalı, 44 dakika önce yazdı:

Adana kardeşim 

a’dan z ye herşeye bakıyorlar hemde

Hocam 50 tl ne ya gidip her hafta test yaptırırım :)  Bizim burdada en düşük  250 tl verdimi bilirim ben özelde. Lakin artık devlete gidiyorum ilaç kullandım böbreklerimde ağrı ve libidomda sıkıntım var diyorum direk yapıyorlar tüm testleri :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
Ferhat82, 49 dakika önce yazdı:

Hocam 50 tl ne ya gidip her hafta test yaptırırım :)  Bizim burdada en düşük  250 tl verdimi bilirim ben özelde. Lakin artık devlete gidiyorum ilaç kullandım böbreklerimde ağrı ve libidomda sıkıntım var diyorum direk yapıyorlar tüm testleri :)

Gittiğim hastane çok aşırı lüx biryer değil belki ondandır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Devlet hastanesine gittim hocam ben steroid kullandım hormon değerlerime bakar mısınız dedim . Hocada artis bi adam değildi hatta konuyla ilgiliydi adam çok güzel sporcu musun filan dedi ve sohbet ettik biraz . Pct yapacağım zamanda gittim kan verdim öyle kafanda problem yaratma kardeşim hocayla konus devlet hastanesinde de yaparlar .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Choriomun vs de yerinde olsam 5000 iu vurmazdım . 500 iu 750 iu vururdum 3-5 günde bir .hücrelere zarar verirsin .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat66    5
Spartacus, 11 saat önce yazdı:

Devlet hastanesine gittim hocam ben steroid kullandım hormon değerlerime bakar mısınız dedim . Hocada artis bi adam değildi hatta konuyla ilgiliydi adam çok güzel sporcu musun filan dedi ve sohbet ettik biraz . Pct yapacağım zamanda gittim kan verdim öyle kafanda problem yaratma kardeşim hocayla konus devlet hastanesinde de yaparlar .

Hangi bölüm ve SGK geçiyormu para istiyorlarmı ve bu değerlere baktırmam yeterli mi amacım kür öncesi ve sonrasını karşılaştırma yaparak işe yarayıp yaramadığına bakmak ve ayriyeten ürün orjinal mi bilmek

FSH
Lh
Hassas E2
Total testesterone
Free testesterone
Karaciğer enzimleri
T3
T4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
Ferhat66, 1 dakika önce yazdı:

Hangi bölüm ve SGK geçiyormu para istiyorlarmı ve bu değerlere baktırmam yeterli mi amacım kür öncesi ve sonrasını karşılaştırma yaparak işe yarayıp yaramadığına bakmak ve ayriyeten ürün orjinal mi bilmek

FSH
Lh
Hassas E2
Total testesterone
Free testesterone
Karaciğer enzimleri
T3
T4

Ürolojiye gittim ben.Sen steroid kullandıgını söylersen doktor zaten işaretler kendi ekranından . Ayrıca forumu araştırırsan hangi değerlerin istendiği hakkında da bilgi sahibi olursun .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus, 22 saat önce yazdı:

Choriomun vs de yerinde olsam 5000 iu vurmazdım . 500 iu 750 iu vururdum 3-5 günde bir .hücrelere zarar verirsin .

Hücrelere zarar verdiğine efsane diyorlar libido sorunum vardı yaklaşık 20-22 hafta testo aldım 2 cc 1.5cc ve 5000 iu dan 3 gün sonra bi anda eski halime döndüm roidsiz halime libido eskisi gibi ereksiyon eskisi gibi ama testislerim büyüdü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94, 02.11.2019 - 20:29 yazdı:

Sadece chromion kullanarak pct olmaz e2 değerinizi göremedim nolvadex konusunda birşey diyemeyeceğim değerleriniz için klomen kullanmanızı önereceğim fakat steroid kullanımında lym değerinizin düşmesi gerekirken sizinki yüksek seyirde gitmiş hastalığınız ile ilgisi olabilir dikkat edip onu takip edin uzmana danışıp yoklayın. 

HDL kolestrolünü dengeye almadan yeni küre de girmeyin.

Teşekkürler dikkate alacağım pct lik bişey kalmadı herşey normale döndü 1 haftada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.