Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardaesat

Kür zamanı antremanan günleri

Önerilen İletiler

ardaesat    4

İlk hacim kürün de haftada kaç gün antreman yapılmalıdır?

3gün antreman bir gün off 3 gün antreman yapmayı düşünüyodum fakat evdeki nedenlerden dolayı antremanı bu şekilde yapmayı düşünüyorum.

pazartes: göğüs-önkol

salı: sırt-arka kol

çarşamba : off

perşembe: omuz-bacak

cuma: gögüs-ön kol

cumartesi : off

pazar :Sırt-arka kol

diye devam edecek..

sizce bu program nasıl

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ardaesat    4

pazartesi:

Gögüs : Incline Bench Press - Flat Bench Press - Dumbble Flys (belki 4.hareketide eklicem ama yeterli sanırım)

Biceps: Standing Barbell Curl - Incline Bench Dumbble Curl - PREACHER CURL

salı:

sırt: Geniş tutuş barfiks - lat machine pull down - barbell bent over row

arka kol: lying triceps extension-close grip bench press-standing overhead dumbble extension

çarşamba : off

perşembe:

omuz: seated dumbble press-dumbble lateral raise-bent over lateral raise-dumbble shrug

bacak:squat-(dumbble ıle zeybek hareketı :))-standing calf raise

şu ana kadar 3*10 olarak çalıştım artık pramit sistemine geçip

4set *10-8-7-6 olarak tekrar yapmayı dusunuyorum. karın hareketlerını yazmadım haftada 3 gun calısacagım ve 4*12 olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Bu program ile gelişiminizi nasıl buluyorsunuz ? Eğer gelişimden memnun iseniz ufak tefek düzeltmeler size kalmış.

Ben büyük kas bölgeler için olan programınızı biraz düşük volume lu buldum. Özellikle gözüme çarpan, üst bacak için sadece squat ve lunge yapıyormuşsunuz. Üst bacak ile calf i toplayıp, toplam set sayısı hesabını bu şekilde yapmamanızı öneririm. Ben mesela 16 set bacak çalışıyorum ve üzerinde 8 set kalf çalışıyorum ve istediğim hacimi şu an ilaçsız olarak ancak böyle alabiliyorum. Sizin de en az 12 set bacak ve 4 set kalf çalışmanızı öneririm. Bacak en büyük kas grubu olarak daha yüksek volume ister.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

bu programa yenı basladım bıraz deneyıp bakıcam. bacak ise dediğinizi uygulayacağım sonucta kurdan gıbı bacakların ustune vucut ınşaa edılemez ve bıldıgım kadarı ıle en cok bacak calısırken testosteron salgılanıyo....

roidmax çok teşekkürler sıkılıp usanmadan yazdığın için :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49

Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız. Bizleri gelişiminizden haberdar edin. Sorularınız olursa da herkes yardımcı olmaya çalışacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

bugün antremanda yaklaşık 8kılo agır gırdım bench presste ve tek basıma yardımsız yaptım.sanırım danabolun etkısı bu fakat danabolu halen 10mg alıyorum gunluk.haftaya 20ye cıkaracagım.testo nun etkısını sanırım haftaya gormeye baslayacagım fakat cıddı motıve ettı bu kılo arttırımı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.257

Dianabol evet piramit sistemi yapın güç artışı olacaktır diğer ilaçlarında etkisi olur zamana bağlı. Her ürünün bünyeye %'lik güç artışları hakkında yakında bir makale yazacağım incelersiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.