Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Aliylmz35

Asp ve ananolic muscle markaları ?

Önerilen İletiler

Aliylmz35    2

Herkese iyi forumlar, Bu markaları bu işin içinde olan kendiside kullanan yakın arkadaşım aracılığı ile aldık. Aldığımız kişi Mustafa Yıldız hocanın da öğrencilerine bu markayı kullandığına dair whatsapp ekran görüntülerini ulaştırdı ( tabii bu rahatça taklit edilebilir bir durum ) sadece 1 ml testesteron ile inanılmaz ödem ve ağrı yaşadım fakat satıcı ısrarla birçok kişinin kullanıp inanılmaz etkiler gördüğünü söyleyip sıkıntının bende olduğu, bir çok kişinin kullanıp ağrı ödem şikayetinde bulunmadığını söylüyor ve ürünleri iade almıyor e vitamini ile al masaj yap tekrar bur vs. Diye diretiyor. Değerli hocalarım bu konuda yardımcı olursa çok sevinirim. Markayı bilen kullanan varmıdır aramızda ?

39C48726-CB72-4746-A590-BD58E894ADF2.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlkzk    9

Çalışıp çalışmaması hakkında bir bilgi vermemişsin. E vitamini ağrı ve ödem için kullanılabilir. %100 merdiven altı ürün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aliylmz35    2
Anlkzk, 8 dakika önce yazdı:

Çalışıp çalışmaması hakkında bir bilgi vermemişsin. E vitamini ağrı ve ödem için kullanılabilir. %100 merdiven altı ürün.

Sadece 1 ml testo vurdum o ağrıyı yaşadıktan sonra bir daha kullanmaya yemedi açıkcası o yüzden çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.220

Merdiven altı ürün steril olma konusunda dikkatli ol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aliylmz35    2
Bay-T, 6 dakika önce yazdı:

Merdiven altı ürün steril olma konusunda dikkatli ol

Yanıt için teşekkürler hocam. Bazı kişiler (özellikle satıcı) siyatik sinire vurduğumu o yüzden ödem, ağrı yaptığını e vitamini ile tekrar çekip vurduğumda bir problem kalmayacağını söylüyor fakat bende sterilliğinden şüphe duyuyorum ve o kadar şiddetli ağrıdan sonra tekrar vurmaya çekiniyorum, çünkü 1 hafta yürüyemedim hocam ne yapmamı önerirsiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

1 şans daha ver bence enjeksiyon yaparken çok dikkatli ol ucu 2 kere değiştir yavaş enjekte et e vitamini ile karıştır sıcak masaj yap dediği gibi  siyatik sinire denk gelmiş olabilir  ben BENTEX KULLANDIM DÜNYANIN EN KALİTELİ STEROİDLERİNDEN  BALON GİBİ ÖDEM YAPIYOR mix ve kısa ester testosu (MİXİ VARMI HATIRLAMIYORUM YALAN SÖYLEMEYİM) + sustanonda çok ödem yapıyor bende Türk eczane ürünü BENZİL ALKOL OLAN BİR ŞEYDE BAKTERİ ÜREMEZ RAHAT OL

SANA TAVSİYEM ECZANE ÜRÜNÜ HARİÇ KULLANMA ! DERS OLSUN BU SANA !

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Aliylmz35, 2 saat önce yazdı:

Yanıt için teşekkürler hocam. Bazı kişiler (özellikle satıcı) siyatik sinire vurduğumu o yüzden ödem, ağrı yaptığını e vitamini ile tekrar çekip vurduğumda bir problem kalmayacağını söylüyor fakat bende sterilliğinden şüphe duyuyorum ve o kadar şiddetli ağrıdan sonra tekrar vurmaya çekiniyorum, çünkü 1 hafta yürüyemedim hocam ne yapmamı önerirsiniz ?

siyatik sinire vurmuş olsaydın şuan çok başka şeyler konuşuyor olurduk...

sterilizasyonla ilgili sıkıntı olduğu açık. ayrıca flakon kapakları "ben merdiven altında, farelerle dolu depoda üretildim" diye bağırıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Büyük olasılık merdiven altı ürün. Sinire vurmuş olsaydın ağrıyla atlatamazdın :) Enjeksiyon konusunda bilgili değilsen başkasına vurdur başına iş açma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aliylmz35    2
DAYIOĞLU, 9 saat önce yazdı:

1 şans daha ver bence enjeksiyon yaparken çok dikkatli ol ucu 2 kere değiştir yavaş enjekte et e vitamini ile karıştır sıcak masaj yap dediği gibi  siyatik sinire denk gelmiş olabilir  ben BENTEX KULLANDIM DÜNYANIN EN KALİTELİ STEROİDLERİNDEN  BALON GİBİ ÖDEM YAPIYOR mix ve kısa ester testosu (MİXİ VARMI HATIRLAMIYORUM YALAN SÖYLEMEYİM) + sustanonda çok ödem yapıyor bende Türk eczane ürünü BENZİL ALKOL OLAN BİR ŞEYDE BAKTERİ ÜREMEZ RAHAT OL

SANA TAVSİYEM ECZANE ÜRÜNÜ HARİÇ KULLANMA ! DERS OLSUN BU SANA !

Haklısınız hocam da bu 4 senedir 4. Sahte ilaca denk gelişim hiç orjinal eczane ürünü satan adam yok piyasada orjinal eczane diye aldığım kaç ilaç böyle ödem ağrı yaptıanlatamam. Artık çalışan, temiz ilaç olsun yeter diyorum ama kazıklanmaya devam ediyorum.

kenjirro59, 6 saat önce yazdı:

Büyük olasılık merdiven altı ürün. Sinire vurmuş olsaydın ağrıyla atlatamazdın :) Enjeksiyon konusunda bilgili değilsen başkasına vurdur başına iş açma.

Yanıt için teşekkürler hocam. Enjeksiyondan anlayan biri tarafından vuruldu siyatik sinire vurulduğunu hiç sanmıyorum.

merkar, 9 saat önce yazdı:

siyatik sinire vurmuş olsaydın şuan çok başka şeyler konuşuyor olurduk...

sterilizasyonla ilgili sıkıntı olduğu açık. ayrıca flakon kapakları "ben merdiven altında, farelerle dolu depoda üretildim" diye bağırıyor. 

Doğru hocam, yanıt için ayrıca teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404
Aliylmz35, 1 saat önce yazdı:

Doğru hocam, yanıt için ayrıca teşekkürler :)

Orjinal markalar belli başka heyecan aramaya gerek yok.Sp,balkan(burak abiden alırsan),blacdragon,la pharma.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27

Dostum ben black dragon la pharma tüm kaliteli ilaçları kullandım ödem hepsi yapıyor bendemi sıkıntı bilmiyorum ama sustanon vurunca bile kalçam davul gibi şişiyor marka hakında bişey diyemem ama ödem yapması sahte anlamına gelmez bilindik sağlam kaynaklardan al bence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Darknessot, 20 saat önce yazdı:

Dostum ben black dragon la pharma tüm kaliteli ilaçları kullandım ödem hepsi yapıyor bendemi sıkıntı bilmiyorum ama sustanon vurunca bile kalçam davul gibi şişiyor marka hakında bişey diyemem ama ödem yapması sahte anlamına gelmez bilindik sağlam kaynaklardan al bence 

Sustanon vurunca bile mi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.