Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fread 123

kürden sonra kaç kilo alırım

Önerilen İletiler

fread 123    0

abilerim selamın aleyküm yaş 15 evet belkide cok erken basladım kür olayına ama neyse suan 88 kg yum 182 boy var 40 cm kol ölçüm var yeni başladım kürüme dün haftalık 200mg balkan deca 250 testo enanth (balkan) 250 ıran hormone kullanıyorum kür sonu kaç kilo alırım şimdiden teşekkürler bu arada 2 yıldır yapıyorum vücüt geliştirme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mhmt22    79

15 yasinda sin AAS lere basladin ? ilk kur de deca girdin ? kimse kusura bakmasin senin aklina giren hocayim diye gecinen birisi varsa onun tahh A.K birak kuru bir daha enjekte yapma. Zaten hormonlarin tavan 13 yasinda bu spora baslamisin daha ne istiyorsunuz 15 yasinda anabolizan nedir ya en erken 22 yasinda basla hadi o kadar bekleyemem dersen 19 20 yasinda basla gozunuzu seveyim yapmayin boyle seyler cocuk oynacagi degil bunlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fread 123    0

anladım abim de sonucta ben 2 ay bu sporu yapıp steroid basanlardan degılım arnold schwarzennenger da 16 yaşında ilk kürüne girmiş sanırım vücuda biraz bakarsan anlarsın 23 yasına kadar irileşmesinin sebebi erkenden girmek sanırım tabiki genetiğide harika ama 16-17 deki fotograflar bana girmiştir gibi geliyor ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

Selamlar,

Hayatını yarışmacı olarak yaşamayı düşünüyorsan küre girmek istemen normal ancak atıyorum liseyi-üniversiteyi bitirdikten sonra devlet dairesinde veya sağda-solda çalışacaksan şuan ilaç kullanmanın bir anlamı yok.. Kaldı ki böyle bişeye gerek de yok senin hormonların muhtemelen tavandadır..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fread 123    0

spor salonu acmayı dusunuyorum unıversıteyı de besyo okuyucam yarışmacı olarak istiyorum seneye atletik fizik hedefim spor salonu acıyorum seneye zaten sadece kaç kilo alabılcegımı sordum sızlere abılerım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

5-15 kilo alınabilir.

Besyo için ise kondüsyonunu yükseltmeni öneririm öğretmenlik ve antrenörlük bölümlerine özel yetenek sınavları ile girilebiliyor.

Ayrıca yine söylemeliyim ki şu anda ilaca ihtiyacın yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    802

15 yaş için mış,miş,muş lara inanacağın dönemdesin bizde o yaşlardan geçtik ve yaşadıklarını yaşadık ama heycanını bastır her şeyden önce kişisel gelişimin tamamlansın karakterin oturmamış daha vücudun oturmasını mı bekliyorsun ? küçük düşürme maksatlı değil lütfen yanlış anlama daha çok erken bu işler için merak edip konu açmışsın bizde sana yol göstermeliyiz ama doğru şekilde. Merak ettiğin ne varsa sor fakat bu işlerden uzakdur..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    37

Valla arkadaşlarla gurur duyuyorum bu ufak kardeşimizi incitmeden çok güzel açıklamışlar bu kardeşimizde anlayışlı biri taktir ettim. Vallahi abilerin her şeyi özetlemiş sende dinlemişsin fakat daha çok yolun başındasın en kötü 4,5 sene hiç bu işlere girme sonrası Allah kerim yaşar ölmezssek en kötü 20 yaş sonrası buralarda olursan yardımcı olmaya çalışırız en azından yol gösteririz hedeflerin doğrultusunda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
allah razı olsun abim girdiler sağdan soldan aklıma neyse ki pişman oldum teşekkürler tekrardan hepinize

hqdefault.jpg

bunu takip et araştır derim kardeşim. yaş olarakta daha erken acele etme. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

aynı başlıkta sormak istediğim soru var o yuzden buraya yazıyorum.

testo eta-prımobolan ve danabol kurunden sonra ıyı beslenme ıle kac kılo alınabılır?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Beslenme,antrenman,yaptigin is,metebolizma,vucut tipi gibi bir cok farktor farklilik gosterir kardesim kimse birsey soyelemez sana bu kadar kilo alirsin diyene de inanma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
aynı başlıkta sormak istediğim soru var o yuzden buraya yazıyorum.

testo eta-prımobolan ve danabol kurunden sonra ıyı beslenme ıle kac kılo alınabılır?

Kaçıncı kürünüz bu ve mg ne kadar ilaç gireceksiniz kaç hafta ? :sig

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaesat    4

ilk kürüm ikinci haftadayım ve 12hafta sürecek.

testoya 250mg ıle basladım pıramıt sıstemı bu hafta 500mg olacak prımo ıse 100 ile basladım bu hafta 200mg olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
ilk kürüm ikinci haftadayım ve 12hafta sürecek.

testoya 250mg ıle basladım pıramıt sıstemı bu hafta 500mg olacak prımo ıse 100 ile basladım bu hafta 200mg olacak

Benim tahminim 6-9 kg arası bunun 4,5 su olacak zaten. not: kişisel tahminim :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.