Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Anlkzk

Türkiye de ağir siklet

Önerilen İletiler

Anlkzk    9

Merhaba arkadaşlar direkt konuya giricem Türkiye de ki ağır sikletler neden yurtdışındaki adamlar gibi hem büyük hem estetik durmuyorlar?

Bkz.

Ertuğ Evrekli , Bilgehan Koç , Serdar Aktolga

maxresdefault.jpg

7_1_1.jpg serdar-aktolga-003.jpg

Amacım onları eleştirmek falan değil sadece merak aydınlatırsanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlkzk    9

Bkz.

Calum Von Moger 1.88cm (On-season) 235 lb(106-108 kg); (Off-season) 255-260 lb (117 kg)

description_image_calum_wff_jpg.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    404

Serdar hocanın 2009-2011 formları gayet mükemmel farklı fotoğraflara bakarsan.Mahmut ırmak,Hamdullah aykutlu estetikliği ve definasyonu yurt dışındaki sporcuların standartlarınin üstünde formları mevcut 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anlkzk    9

Hamdullah aykutlu okey ama Mahmut Irmak 167cm yurtdışı standartının üstünde olduğundan şüpheliyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Megatosun    7

Kazandıklarını growth a yatırsınlar doktor eşliğinde bak bakalım optimal fayda nasıl sağlanıyor 😁 turkiye de sponsor çıksa bence bir kaç kişiyi duyururduk uluslararası büyük camialarda 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42

Genetik faktör  ilaç çeşitliliği ve kök hücre transfer faktörleri onları bizden farklı kılıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
Anlkzk, 10 saat önce yazdı:

Hamdullah aykutlu okey ama Mahmut Irmak 167cm yurtdışı standartının üstünde olduğundan şüpheliyim.

Mahmut Irmak net Türkiyenin  en iyisi  "estetik" orantılı kaslar değil sadece, poz vermesi efsane  arka kol kası dünya çapında sayfalara çıkıyor sürekli, büyüme hormonundan oluşmuş karın şişliği yok vs.  off on fark etmez hep lime lime hep formda hep tank gibi
ben kendisiyle 2.5 yıl aynı spor salonunda bulundum 2.5 yıl full formdaydı hiç düştüğünü görmedim formdan 
Ertuğ evrekli mesela geçen bir röportajda gördüm  yoldan geçen adam olmuş  bilgehan koç küçülmüş off sezonda mı bilemem ama küçülmüş baya mahmut ırmakta öyle bir şey yok adamın hiç küçük olduğunu hatırlamam görmedim de,  boy konusuna gelirsek maske taksınlar bunun boyu kaç  desinler 175 dersin o kadar duruyor bence tahmini boyu 171-73cm felan  hiç 167lik adam gibi durmuyor metreyle ölçtülerse 2-3 cm kısa çıkartıyor bizzat denedim bunu :)
Canlı görme fırsatın olursa ilk aklından geçen şu olucak her baklava dilimi nasıl bir tuğla kadar kalın olabilir  :) ve lavaş cebeci mesela kolum 52cm diyor mahmut abininde okadardır  en fazla ölçü olarak, ama lavaş cebeciye 10 basar gerçekten müthiş bir arkakol genetiği var bicepsler kavun gibi   lavaş cebecinin et yığını gibi mahmut abi full estetik görünce bir erkeğin böyle kol kası olmalı demeden geçemiyor insan :) 

Ne zırt zurt tırrek pharma satar,Ne sevgilisini döver magazin sayfalarına düşer.Ne sponsor için x marka protein tozu için der Ne ucuz et için vatanını kötüler ne ilacı bırakınca yoldan geçen adama benzer.Vatanına milletine bağlı sporcu gibi sporcu bu ülkenin gururu boşuna dememiş Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Ahlaklısını Severim

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18
Aziz, 11 saat önce yazdı:

Genetik faktör  ilaç çeşitliliği ve kök hücre transfer faktörleri onları bizden farklı kılıyor 

kesinlikle....  serdar aktolganin 2006-2011 arasi formu iyiydi estetik vs olarak sonradan o estetiklik kayboldu... bilgehan hoca bigramy  gibi desek tam yeri  yuksek kas orani vs ama estetiklik "0"  ,   mahmut irmak a gelirsek suan olarak gelmis gecmis en iyisi estetik olarak.. serdar aktolgdaki destek , mahmut hocada olsa net olympia yolcusu adam o derece...   he mahmut hocanin eksiklikleri yokmu var tabi kesinlikle bacak , bacak formu iyi olsa bu adam dunya capinda bir efsane olurdu... biceps tricepsi zaten  dunyada ilk 5 de...

benim suan olarak begendiklerim  hulk nami deger mustafa yildiz  , konglardan emin hoca muthis estetik ama bicepslerden  kaybediyor ,   marcus(furkan imamoglu) bununda genetik guzel kendi yasitlarina gore

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Bir çok arkadaşımız haklı nedenler sıralamış. Ama şunları da unutmamak lazım. Yurtdışındaki geneli için konuşuyorum zaten adamların bir çoğu farklı spor branşlarından bodybuildinge geçiyorlar. Amerikan futbolu, basketbol, rugby vs.. vs.. Haa içlerinde sporla uğraşmadan bir yerlere gelen yok mudur? Kesinlikle var. Ama geneli farklı sporlarla uğraşmış adamlar. Uğraşmayanlarda gençliğinden beri düzgün anabolizanlar kullanıp kür sayısı olarak bizim sporcularımızı çok daha fazla geride bırakıyorlar. Şahsi fikrim beslenme konusunda sapık gibi yiyorlar. Yedikler karbonhidratı bizim ülkemizde yiyebilecek olan çok az kişi var. Yani adam bulk zamanı bizler gibi yağlanmaktan korkmuyor. Çünkü bulk zamanı bile günde 2 saate varan kardiyo yapıyorlar. İzlediğim görüntülerde yaptıkları kardiyoya inanamazsınız. Haa şu da var. Adamlarda destek aldıkları kür guruları var. Adamların sadece bu işlere ayırdığı para bile inanılmaz. Zaten bize göre temiz ilaca ve düzgün bilgiye ulaşma imkanları kıyaslanamaz bile. Maddi imkan, sponsorluk, vs.. derken bizim önümüzde çok uzun bir yol var. Bence işin en zor kısmı maddi imkan. Çünkü İzmir'de bir arkadaşımın danışmanlık için başvurduğu IFBB yarışmalarında Top 10 da olan adam 6 aylık destek için 5bin dolar iştemiş. Diyeceksiniz ki o biraz uçmuş. Olabilir belki de bilmiyorum. Ama adamlar burnundan kıl aldırmıyorlar. Dünya genelinde bu sporla uğraşıp maddi durumu iyi olanlar veriyordur. Adam buralardan gelen paralarla bile inanılmaz yerlere geliyor. Ertuğ (ki şahsen tanışmışlığım vardır. Bir panel düzenlemişti kendisi. Orada tanıştık) daha önce bir IFBB Pro ile mail yazışmasını yayınlamıştı. Adamların kullandığı mg'lar ile bizimkiler arasında uçurum var. Onlar daha az mg kullanıyor. Herhalde bizdeki ilaçlarla alakalı olabilir. Ama aynı zamanda inanılmaz sert idman yapıp ona göre de inanılmaz besleniyorlar. Bizim almamız gereken çok yol. Daha bizim kendi içimizde bile birlik beraberlik yok. Adam kendi kürünü bile paylaşmaktan aciz. Elinde olan bilgiyi de hemen para ile satmaya kalkıyor. Ama onu alacak adam zaten zor durumda olduğu için bu sefer diğer taraflardan kısmaya başlıyor. Yok GH yok peptid yok sarm yok kök hücre transferi bizde kendimizi avutuyoruz. Big ramy kendi kürünü yayınladığın da çok şaşırmıştım. O seviyedeki bir adam nasıl bedava kürünü yazar diye. Bazı şeyleri aşmak lazım...

Ben canlı olarak sadece Mahmut Irmak'ı ve Ertuğ'u gördüm. Mahmut Irmak tek kelime inanılmaz. Gerçekten bacakları biraz daha iyi olsaymış kesinlikle kimse yanına yaklaşamazmış. 

• Vayyyy!! 1
  • Alkış 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.