Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hayrocan

Ilk kür nasıl olmalı?

Önerilen İletiler

Hayrocan    5

Öncelikle bilgilerimden bahsedeyim yaşım 17, 2 yıldır bu sporu yapıyorum ince kemikli bir yapım var boyum 1.77 kilom 66 

Her zaman spora başlamadan önce 6 yumurta spordan snra bir kase yoğurt ve pirinç yerim elimden geldiğince düzenli besleniyorum ama uykularım düzensiz ilk kez küre gireceğim ve hemen hemen eczane malları hakkında her şeye baktım ve araştırdım ve karar veremiyorum primobolan, sustanon, testosteron cypionate düşündüm ve kür sonu tedavisi olarak nolvadex ve proviron sizce uygunmu? Bir de şunu ekleyeyim 10 hafta boyunca nasıl kullanacağım? ne kadar doz alacağım? Hastaneye gidip mi vurulmam gerekiyor iğneleri? Nerden vurulacağım? Yardımınız için şimdiden teşekkürler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zafer44    121
Hayrocan, 31 dakika önce yazdı:

Öncelikle bilgilerimden bahsedeyim yaşım 17, 2 yıldır bu sporu yapıyorum ince kemikli bir yapım var boyum 1.77 kilom 66 

Her zaman spora başlamadan önce 6 yumurta spordan snra bir kase yoğurt ve pirinç yerim elimden geldiğince düzenli besleniyorum ama uykularım düzensiz ilk kez küre gireceğim ve hemen hemen eczane malları hakkında her şeye baktım ve araştırdım ve karar veremiyorum primobolan, sustanon, testosteron cypionate düşündüm ve kür sonu tedavisi olarak nolvadex ve proviron sizce uygunmu? Bir de şunu ekleyeyim 10 hafta boyunca nasıl kullanacağım? ne kadar doz alacağım? Hastaneye gidip mi vurulmam gerekiyor iğneleri? Nerden vurulacağım? Yardımınız için şimdiden

Oglumdan 1 yaş küçüksün öncelikle senin bu yaşta nasıl ihtiyacın var aklım almıyor kardeş diyeyim sana teston tavan dır senin şuan harbi beslenme güzel uyku ve sağlam antrenmanlara ihtiyacın var saka gibi geliyor sanırım gençlerimize  bu işler öyle bildiğiniz gibi değil şöyle söyleyeyim bu iş parası olan insanlar için kimse kusura bakmasın ama öyle yani tek sefer kür yapayım hulk gibi gezeyim omrumce yok öyle birşey benim  beslenme aylık 1500 2000 sadece et tavuk balık kısmı bu işin ürün kısmı minumum supplement ler koruyucular vs bana göre 7.500 tl 12 haftalık veya duruma göre 16 haftalık bir kür 'ün maliyeti yani ne işle meşgulsün 17 yaşında nasıl doyuma ulaştın vücudun nasıl bir pik yaptı da sen doyuma ulaştın yani kardeş şaka gibi ama çocuk oyuncağı değil bu işler sakın bulaşma sonra gelir burda ağlarsın bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayrocan    5

Abicim vucüdüm gayet iyi 52 kilodan 66 kiloya kdr spor yaparak geliştim ama daha fazla ağırlık kaldırmak istiom daha çok kas yapmak istiyorum sonuç alamayınca insanın umudu kırılıo bırakası gelio eğer bildiğin daha az zararlı bir kür varsa söyle onu yapayım yani kullanmakta kesin kararlıyım bari yardımcı ol zaten çalışıyorum aylık 1200 para alıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anlkzk    9

1ml test cyp 1-13          Koruyucu olarak multivitamin alsan yeterli baktın jinekomasti oluyon sal kendi haline olsun meme başı 2k dan 4k ya düzeltirirsin kürde                                        moralini bozmasın su iç protein kilo başı 5gr al car kilo başı 1 gr al 13 hafta sonra gör vücudu 18 yaşında taş taş daha ne istiyon(!).

1ml deca 1-10

1ml danabol 1-4

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Sen şöyle yap hayri

1-20 hafta 1gr testo al

1-12 hafta deca 750 ml

1-16 hafta boldenon 750 ml

1-6 hafta anapolon 5 tablet 

Yanında gençsin zaten ekstra bir koruyucuya filan gerek yok olursun hulk haydi bakalım vira bismillah 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hrnftm01    6
Viktormamıel, Bir saat önce yazdı:

Çükün kalkmaz bidaha kardeş, uyaralımda en başından

Adamın çüke ihtiyacı yok ki Hulk gibi kas istiyor çük olmasada olur. Küre girer ondan sonrada buraya gelir sayın hocalarim küre girdim çüküm kalkmıyor ne olur lütfen yardım edin demeye başlar. O zaman anlarki bu işler çocuk oyuncağı değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uyaralımda baştan ilaçların içine kasti olarak hadımlaştırıcı ilaç konuyor. Müşteri herzaman bağımlı kalsın diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayrocan    5
zafer44, 4 saat önce yazdı:

Sen şöyle yap hayri

1-20 hafta 1gr testo al

1-12 hafta deca 750 ml

1-16 hafta boldenon 750 ml

1-6 hafta anapolon 5 tablet 

Yanında gençsin zaten ekstra bir koruyucuya filan gerek yok olursun hulk haydi bakalım vira bismillah 

Abicim bana yardımcı olun die bu siteye geldim siz tamtersini yapıonuz lütfen ya zaten ben altyapıyı oluşturdum en önemlisi de bu değilmi bütün hocalar önce altyapı diolar yani en zararsız dan bir kür yazın bana yardımcı olun yani 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Sana zaten en büyük yardımı yapıyorlar . Bu yaşta hormonlarını bozma kardeşim. Emin ol ilerde pişman olursun. Burda  16 yaşinda tren giripte hayatım bitti diyen bir çocuk vardı o gönderiyide bulup okumanı öneririm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Ferhat kardeşimiz haklı. Genç yaşta baskıladığın hormonların tekrar tetiklenmesi ile 30'undan sonra baskıladığının arasında uçurum olur. Ki büyük ihtimalle tetikleyemezsin. Zaten 16 yaşındaki çocuğa tren vuran zihniyeti hayatım boyunca anlayamayacağım. Tren'in, Deca'nın vücuda neler yaptığını bilerek o yaşlarda bir çocuğa bunu vurmak ile çocukları kaçırıp organlarını satan kişiler arasında fark göremiyorum. Sen sen ol Hayri kardeşim yirmili yaşların ortalarına kadar herhangi bir anabolizanı hayatına sokma. 

Saygılarımla..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Hayrocan, 25 dakika önce yazdı:

Abicim bana yardımcı olun die bu siteye geldim siz tamtersini yapıonuz lütfen ya zaten ben altyapıyı oluşturdum en önemlisi de bu değilmi bütün hocalar önce altyapı diolar yani en zararsız dan bir kür yazın bana yardımcı olun yani 

Bak canım kardeşim çok erken en az yaşın bir 22 25 aralığına gelsin güzel beslenme sağlam antrenman la düzenli uyku ile yapamıyacağın vücut yok yaşın itibari ile şuan testonun kralı sende dışarda aramana gerek yok masum kür yok o iğne kicina girdimi o da olsun bu da olsun diyeceksin yetmeyecek vede kazanc itibari ile yetistiremeyeceksin yanlış anlama bizleri senin iyiliğin için söylüyoruz senin yaşındayken ben yerdim deli gibi antrenman yapardım olay bu başka bir numara yok şimdi diceksin ki hepiniz kullanıyorsunuz hepimiz demeyeyim ama bir çoğumuz maddi manevi doyuma ulaşmış kişileriz yaşın çok genç bizleri yanlış anlama yani aylık 1200 papel kazanc ile buna harciycaksin ki onuda bir yerlere gelemezsin o parayı spor salonu ve beslenmene göm daha çok gelişim elde edeceksin yani bir kür ile olmuyor bu işler devamlılık arz ediyor tek sefer yapayım bir daha yapmam deyip kür ü bitmeden kür dizayn edenlerle dolu bu sayfa emin ol karar senin bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hayrocan    5

Peki saolun abilerim hocalarım 21yaşına kdr spora devam etcem doğal olarak 21 yaşına bastıgımda ilk iş buraya gelip sizden bilgiler edinmek olacak her şey için teşekkürler 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
Hayrocan, 12 dakika önce yazdı:

Peki saolun abilerim hocalarım 21yaşına kdr spora devam etcem doğal olarak 21 yaşına bastıgımda ilk iş buraya gelip sizden bilgiler edinmek olacak her şey için teşekkürler 

En basit örneği şöyle kardeşim. Hiç yemek yapmamış biri ile zamanında aşçılık yapıp buna belli bir süre ara veren kişilerin tekrar yemek yapması gibi düşün. Biri zamanında bir şeyler yaptığı için tekrar hatırlaması kolay olacaktır. Ama hiç yemek yapmamış birinin yemek yapması imkansız olacaktır. Dışarıdan birinin gelip ona öğretmediği zaman öğrenemeyecektir. Ama zamanında bir şeyler yapmış olan kör topal da olsa ilerleme kaydeder. 

Aklıma gelen en basit, senin anlayabileceğin örnek bu olur..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Yanlis yapiyorsun. Bende hemen hemen senin yasinda yaptim ilk  kurumu ve spora 1 yil ara vermeme ragmen son yaptirdigim test sonucunda anormallik vardi hormonlarda. Milletin gazina gelip veya birilerine ozenip bulasma bu yasinda bu islere. Gerci bizim dediklerimiz de pek onemli rol oynamiyor sen eger  kafana koyduysan illa yapicaksin bu isi.  Ben foruma konu actigimda yasin genc az daha dogal takil erken falan dediler ama nafile 😀.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.