Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ulysess

Ilk küre giricem elimdeki ilaçlar

Önerilen İletiler

ulysess    5

Arkadaşlar daha yeniyim geçen 2 tane 250 testo 2 tane 250 boldenon 1 adet tren enanth aldım ilk kürüm olucak sorum şu ilk kürde en verim alınan kür diyolar ondan belki bir kür daha yapabilirim 3 yıldır natural spor yapıyorum ürünler la pharma orjinal resimlerinde atabilirim isterseniz yorumlarınız nelerdir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
ulysess, 5 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar daha yeniyim geçen 2 tane 250 testo 2 tane 250 boldenon 1 adet tren enanth aldım ilk kürüm olucak sorum şu ilk kürde en verim alınan kür diyolar ondan belki bir kür daha yapabilirim 3 yıldır natural spor yapıyorum ürünler la pharma orjinal resimlerinde atabilirim isterseniz yorumlarınız nelerdir

Kardeşim ilk kürde tren kullanma ağir ilaç. İlk önce vucudunun testoya boldrye vereceği tepkiye bak. Forumda ötmüyor diye kafayi yiyen kaç kişiyiz görüyosundur sende aramıza eklenme. Markası onemli değil her yerde bi pharma satiyorlar zaten 😂 önemli olan aldiğin kişinin güvenilirliği 

bolde varsa küründe en düşük 16 hafta yapman daha iyi olacaktir kanımca 

Testo bolde dianabol(anapolan) kullanirsin iyi verim alirsin kürden birde ilk kürse 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5

Yani kişi günevilir kendi hocam 3 yıldır tanıyorum düşük Doz tren girmeyi düşündüm ama sert ilaç olduğunu herkes Amacım yağsız kas kütlesi koymak 3 paket Balkan Anavar alıcam bide onu unuttum

tarihinde ulysess tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5

Alıcam maddi konuda sıkıntı benim tek düşüncem tren yan etkileri nasıl olur açıkçası o düşündürüyor beni

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Ya dostum 2 kutu ondan 1 kutu şundan olmaz bu işler oturup düzgün plan program lazım. Spor geçmişin nedir, beslenmen nasıl, boy kilo, her hangi bir rahatsızlığın var mı organlar ne durumda bunları bilmeden küre müre girilmez şakaya gelmez bu işler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5
kenjirro59, 17 dakika önce yazdı:

Ya dostum 2 kutu ondan 1 kutu şundan olmaz bu işler oturup düzgün plan program lazım. Spor geçmişin nedir, beslenmen nasıl, boy kilo, her hangi bir rahatsızlığın var mı organlar ne durumda bunları bilmeden küre müre girilmez şakaya gelmez bu işler

Doğru diyosun ben bunları 12 hafta için aldım araştırdım düşündüm 16 hafta çıkarıcam beslenmem çok iyi diyemem 3 vardiyalı çalışıyorum ama idman günleri dikkat ediyorum boy 1 

Hasan3542, Bir saat önce yazdı:

Anavar güzel ama pahalı ilaçtır maddi sıkıntın yoksa tavsiye ederim yan etkileride azdır

kenjirro59, 19 dakika önce yazdı:

Doğru söylüyon 16 hafta çıkarıcam araştırdım 3 yıl oldu spor yapalı boy 1 74 kilo 76 organlar iyi bi rahatsızlığım yok bildiğim kadarıyla altı ayda bir kan ve karaciğer baktırım üç vardiyalı çalışıyorum beslenmem o kadar iyi değil ama elimden geldiğince dikkat ediyorum iyi değil dediğim de hani yarışma hazırlanır gibi değil normal bi spor yapan gibi ama küre girdiğimde ona da ayar çekicez şaka gelmez dedinya çevremde çok yaşanmış örnek kişi var bu konuda bilgimiz var yani dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
ulysess, 3 saat önce yazdı:

Doğru diyosun ben bunları 12 hafta için aldım araştırdım düşündüm 16 hafta çıkarıcam beslenmem çok iyi diyemem 3 vardiyalı çalışıyorum ama idman günleri dikkat ediyorum boy 1 

Doğru söylüyon 16 hafta çıkarıcam araştırdım 3 yıl oldu spor yapalı boy 1 74 kilo 76 organlar iyi bi rahatsızlığım yok bildiğim kadarıyla altı ayda bir kan ve karaciğer baktırım üç vardiyalı çalışıyorum beslenmem o kadar iyi değil ama elimden geldiğince dikkat ediyorum iyi değil dediğim de hani yarışma hazırlanır gibi değil normal bi spor yapan gibi ama küre girdiğimde ona da ayar çekicez şaka gelmez dedinya çevremde çok yaşanmış örnek kişi var bu konuda bilgimiz var yani dostum 

Çevremde dediğin insanların muhtemelen %90 sahte ürün kullanıyo. Orjinal ilaç bulmak çok zor ayrıca bir başkasına sıkıntı yaratmayan ürün sana yaratabilir. Kimi insan var eczane dolabı gibi gezer birşey olmaz seni sadece testo hastanelik eder genetik ve bünye meselesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5

Doğru kardeşim sahte olanda oldu orjinal çıkanda dediğin gibi

kenjirro59, 30.08.2019 - 16:48 yazdı:

Çevremde dediğin insanların muhtemelen %90 sahte ürün kullanıyo. Orjinal ilaç bulmak çok zor ayrıca bir başkasına sıkıntı yaratmayan ürün sana yaratabilir. Kimi insan var eczane dolabı gibi gezer birşey olmaz seni sadece testo hastanelik eder genetik ve bünye meselesi

Peki ne önerirdin kür benim gibi ilk kür yapıcqk birine

Arkadaşlar nasıl bi küre gireyim akıl verin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
ulysess, 22 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar nasıl bi küre gireyim akıl verin 

şu aşamada girmemen en doğrusu, kutu hesabı kür planı da yazılmaz. kafaya koydum gireceğim diyorsan da 250mg testo oldukça az 250 testo giriyorsan yanında ki anabolikler güçlü olur testoyu baskıladığı için 250 mg alırsın ama testo dan ekstra verim beklemezsin benim tavsiyem biraz daha araştır bu konuları ilaçlar elinde sanırım acele etme hemen kullanmana gerek yok skt leri oldukça uzun oluyor düşünmen bilgi edinmen için gayet yeterli süreleri var ilaçların.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5
MenPowers, 5 dakika önce yazdı:

şu aşamada girmemen en doğrusu, kutu hesabı kür planı da yazılmaz. kafaya koydum gireceğim diyorsan da 250mg testo oldukça az 250 testo giriyorsan yanında ki anabolikler güçlü olur testoyu baskıladığı için 250 mg alırsın ama testo dan ekstra verim beklemezsin benim tavsiyem biraz daha araştır bu konuları ilaçlar elinde sanırım acele etme hemen kullanmana gerek yok skt leri oldukça uzun oluyor düşünmen bilgi edinmen için gayet yeterli süreleri var ilaçların.

Kardeşim ben kutu hesabı yapmıyorum 10 12 hafta yapıcaktım gördüğüm boldenon 10 12 yapmak verim vermiyo 16 20 hafta ideal deniyo araştırınca ve hocalarımda aynısını diyo yoksa 16 hafta yapıcam hiç bir sıkıntı yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

16 hafta 400 boldenon 400 testo enanthat ilk kür için ideal istersen 6 hafta anapolon veya dianabol ekleyebilirsin başarılar...

Bu arada o 250 lik şişedeki bütün ilacı çekip vurmicaksın geçen boyle bir olay duydum çünkü la pharma 10 ml şişeler ordan şırıngaya 400 çekip vurucaksın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5
Ironmann, 31.08.2019 - 10:39 yazdı:

Bu arada o 250 lik şişedeki bütün ilacı çekip vurmicaksın geçen boyle bir olay duydum çünkü la pharma 10 ml şişeler ordan şırıngaya 400 çekip vurucaksın 

Hocam 1 cc 250 dedi Salı Cuma ya da Pazartesi Perşembe demişti ilaç resimleri

6C32487A-2026-465B-9B72-F8F324B4DAC7.jpeg 6D0216C5-6F12-49FA-BA5F-65B37E62BABB.jpeg CEFBF930-B339-47AE-91A1-F05E021ACF75.jpeg E2C71FA0-8436-4B75-A156-59D7A6736A90.jpeg 87EDB85F-3355-4638-AFED-61A7BBF946CF.jpeg E530EBA1-4915-49D5-9824-52C1E7AE68AA.jpeg A1152933-1FAC-4D62-A105-14B75BFF0399.jpeg

İlaçlar bunlar ama dianabol kullan Mart’ın konusunda kararsızım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

1 ml  bolde de 250 mg  trende 200 1cc ye kadar çekiceksin doğru söylemiş kardeşim  o şekilde yap . Küründe başarilar kardeşim  :)

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5
Ferhat82, 9 dakika önce yazdı:

1 ml  bolde de 250 mg  trende 200 1cc ye kadar çekiceksin doğru söylemiş kardeşim  o şekilde yap . Küründe başarilar kardeşim  :)

Saolasın kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Ürünleri kimden temin ettin la pharmanın sahtesi çok orjinal bulamassın, yerinde olsam kullanmam şayet kullanmaya karar verdiysen küre başlamadan kan tahlili yaptır, ürünleri kullanmaya başladıktan 1 ay sonra tekrar kan tahlili yaptır ve onları karşılaştır bakalım ilaçlar çalışıyomu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5
kenjirro59, 45 dakika önce yazdı:

Ürünleri kimden temin ettin la pharmanın sahtesi çok orjinal bulamassın, yerinde olsam kullanmam şayet kullanmaya karar verdiysen küre başlamadan kan tahlili yaptır, ürünleri kullanmaya başladıktan 1 ay sonra tekrar kan tahlili yaptır ve onları karşılaştır bakalım ilaçlar çalışıyomu

Kardeşim benim ürün aldığım kişi milli takım seçilmiş yurt içi ve yurtdışı yarışmaların da derece yapmış la pharma sitesinden check ettim orjinal kendi sitesi la info gibi bi siteydi bi arkadaşım da alıp ordan check etti adam evrim geçirdi sanmıyorum çakma olacağını 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
ulysess, 8 saat önce yazdı:

Kardeşim benim ürün aldığım kişi milli takım seçilmiş yurt içi ve yurtdışı yarışmaların da derece yapmış la pharma sitesinden check ettim orjinal kendi sitesi la info gibi bi siteydi bi arkadaşım da alıp ordan check etti adam evrim geçirdi sanmıyorum çakma olacağını 

İşin olayı orda zaten yarışmacılara iyi ürün verirler iyi ürünleri kullanırlar, ancak amatörlere kalitesiz mal satarlar check kodlarınada inanma :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Trenbalon tansiyonun varsa kullanma ayrıca piptidturkiye üyesi argadaşlarin dedigi üzere yorar 3.küründe falan düşün trenbalon yaaani

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ulysess    5
steroidnediryahu, 3.09.2019 - 15:16 yazdı:

Trenbalon tansiyonun varsa kullanma ayrıca piptidturkiye üyesi argadaşlarin dedigi üzere yorar 3.küründe falan düşün trenbalon yaaani

Nasıl bi kür mesela hangi ilaçlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.