Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ILucifer

Libido düşüşü ve test sonuçlari

Önerilen İletiler

ILucifer    0

Merhaba, kürüm biteli 5 hafta oldu 3 haftadır pct yapıyorum. İlk başta 1 er hafta arayla 2000 pregnly vurdum ve onlarla birlikte günde 30 mg nolvadex - 100 mg klomen aldım. 

Klomen ve Nolvadexe şuan devam ediyorum 1 hafta sonra bitecek onlarda. Aşırı şekilde libido düşüşü yaşıyorum bu durum beni rahatsız ediyor. Bu gün hastaneye gidip test yaptırdım, test sonuçlarımı aşağıya yazıyorum. 

Okuyup yardımcı olursanız teşekkür ederim.

LH 14,86

FSH 12,16

PROLAKTIN 0,297

TOTAL TESTESTERON 473,9

tarihinde ILucifer tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    448
ILucifer, 26 dakika önce yazdı:

Merhaba, kürüm biteli 5 hafta oldu 3 haftadır pct yapıyorum. İlk başta 1 er hafta arayla 2000 pregnly vurdum ve onlarla birlikte günde 30 mg nolvadex - 100 mg klomen aldım. 

Klomen ve Nolvadexe şuan devam ediyorum 1 hafta sonra bitecek onlarda. Aşırı şekilde libido düşüşü yaşıyorum bu durum beni rahatsız ediyor. Bu gün hastaneye gidip test yaptırdım, test sonuçlarımı aşağıya yazıyorum. 

LH 14,86

FSH 12,16

PROLAKTIN 0,297

TOTAL TESTESTERON 473,9

Eğer ereksiyonda sıkıntı yoksa ve sadece libido düşüşü hissediyorsan  kür sonrası doğal bir durum bu.

Birde Lh Fsh  değerlerin  çok absürt şekilde yüksek oldugunu var sayarsak   T.t  baya düşük kalmiş bunların yanında

Aldiğin ilaçlarin dozajınıda biraz düşürmen iyi olacak   20-50 mg yeterli   yerinde olsam klomen  25mg ye düşerim

Cabaseride kes zaten prolaktin baya dipte 

E2 yi göremedim oda çok yüksekse  libidonu etkiliyor olabilir onuda ekle buraya daha duzgun yorumlamamız açisindan

Dediğim gibi ereksiyonda sıkıntı yoksa pek kafaya takılacak bir durum değil zamanla düzelir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ILucifer    0
Ferhat82, 19 dakika önce yazdı:

Eğer ereksiyonda sıkıntı yoksa ve sadece libido düşüşü hissediyorsan  kür sonrası doğal bir durum bu.

Birde Lh Fsh  değerlerin  çok absürt şekilde yüksek oldugunu var sayarsak   T.t  baya düşük kalmiş bunların yanında

Aldiğin ilaçlarin dozajınıda biraz düşürmen iyi olacak   20-50 mg yeterli   yerinde olsam klomen  25mg ye düşerim

Cabaseride kes zaten prolaktin baya dipte 

E2 yi göremedim oda çok yüksekse  libidonu etkiliyor olabilir onuda ekle buraya daha duzgun yorumlamamız açisindan

Dediğim gibi ereksiyonda sıkıntı yoksa pek kafaya takılacak bir durum değil zamanla düzelir

Ereksiyon zor gerçekleşiyor ondada biraz sıkıntı var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
ILucifer, 6 dakika önce yazdı:

Ereksiyon zor gerçekleşiyor ondada biraz sıkıntı var.

Kullandığın ilaçlar neler ,kaç ay kullandın ve kaçar Mg  aldın

Kaçıncı kürün

Ereksiyonun yavaş yavaş zayıflıyor mu   yoksa  zayıf mı şuan   

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ILucifer    0
Ferhat82, 3 dakika önce yazdı:

Kullandığın ilaçlar neler ,kaç ay kullandın ve kaçar Mg  aldın

Kaçıncı kürün

Ereksiyonun yavaş yavaş zayıflıyor mu   yoksa  zayıf mı şuan   

4. Kürüm 24 Hafta boyunca 500 mg testesteron enanhate -  İlk 10 hafta deca 400 mg - Sonraki 10 hafta tren acetat 300mg.

Şuan zayıf çok zor ereksiyon oluyorum  

LH ve FSH nin düşmesi için nolvadex ve tamoksifeni azaltmam mı lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448

Öncelikle geçmiş olsun dostum   Deca ve tren  sağlam ilaçlar büyük ihtimal  bu yüzden ereksiyon sorunu yaşiyorsun

Azaltirsan daha iyi olur  çünkü  Çok fazla kullanmanın bir anlamı yok zaten max seviyeyide aşmişlar

Öncelikle geçmiş olsun dostum

@metinavabi ve @zubonk hocayı buraya etiketliyim  onlar bu konuyu gördülermi sana daha iyi yardımcı olabilirler

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ILucifer    0
Ferhat82, 5 dakika önce yazdı:

Öncelikle geçmiş olsun dostum   Deca ve tren  sağlam ilaçlar büyük ihtimal  bu yüzden ereksiyon sorunu yaşiyorsun

Azaltirsan daha iyi olur  çünkü  Çok fazla kullanmanın bir anlamı yok zaten max seviyeyide aşmişlar

Öncelikle geçmiş olsun dostum

@metinavabi ve @zubonk hocayı buraya etiketliyim  onlar bu konuyu gördülermi sana daha iyi yardımcı olabilirler

O zaman azaltarak 4. haftayıda tamamlayim pct bitsin çok teşekkür ederim umarım şu libido ve ereksiyon sorununu bir an önce çözerim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bumin    72

sıfırlanmıs olan lh ve fsh nin bukadar sürede bukadar yükselmesine saşırdım açıkcası bende ilk kürüm sonrasında deca ve testoydu ayni pct yi yaptım hemen hemen ve lh ve fsh çok ufak bi şekilde yükselmeye başlamştı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yükseltir tamoxifende klomende ama suni yükseliş bu vücutta bişeyler hissettirmez, bıraktığı gibi tamoyu 3 günde düşer , benimde öyle olmuştu çünkü ama bırak tamo falan artık gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ILucifer    0
Bumin, 36 dakika önce yazdı:

sıfırlanmıs olan lh ve fsh nin bukadar sürede bukadar yükselmesine saşırdım açıkcası bende ilk kürüm sonrasında deca ve testoydu ayni pct yi yaptım hemen hemen ve lh ve fsh çok ufak bi şekilde yükselmeye başlamştı...

Tok karnına verdim kanı ondan yüksek çıkmış olabilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ILucifer    0
Viktormamıel, 4 dakika önce yazdı:

Yükseltir tamoxifende klomende ama suni yükseliş bu vücutta bişeyler hissettirmez, bıraktığı gibi tamoyu 3 günde düşer , benimde öyle olmuştu çünkü ama bırak tamo falan artık gerek yok

Nolvadex ve klomeni bırakayım tamam zaten 3 hafta kullandım bu son haftaydı bu gün keseyim.

Bu libido düşüşü ve ereksiyon problemini nasıl düzelteceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ILucifer    0
Viktormamıel, 4 dakika önce yazdı:

Zamanla düzelicek başka çaren yok

Bazı konularda 2-3 ay proviron kullanımın düzelttiği yazıyordu. Bu konuda ne diyorsunuz proviron elimde 7 kutu var şuan kullanmalımıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.618
ILucifer, 4 saat önce yazdı:

LH 14,86

FSH 12,16

PROLAKTIN 0,297

TOTAL TESTESTERON 473,9

Bu test sonucu gerçekçi değil.Çünkü hcg var vucudunda onun için değerlerin doğru değil.Sana tavsiyem pct yi bir ay daha devam ettir.12 haftalık bir kürde 4 hafta pct yapıyoruz normalde.24 haftalık bir kürde 4 hafta pct yetmez.Pregnyl vurduğunda testislerde büyüme sertleşme oldu mu ? Veya kürdeyken küçülme olmuşmuydu ? Bir ayda toparlanmak çok iyi olurdu ama zor.Sabırlı ol bence.Klomen dozunu 25 yap.Nolvadexi de 10 a çek bir ay daha devam et.Pregnyl de kullanma artık.O da baskılar doğal üretimini.Beslenmene yağ ve bal ekle.Kolesterolü yüksek gıdalar al.Tahin pekmez gibi.Yada bal kaymak olabilir.Yağlı kuruyemişleri ihmal etme...Adana fıstığın cenneti bol bol tüket.Hormonların temel kaynağı kolesterol yani yağ...Bir ay sonra klomen ve nolvadexi bıraktıktan 10 gün sonra bir test daha yaptır o zaman çıkar meydana pct nin işe yarayıp yaramadığı...Klomen ve hcg testoyu arttırdığı gibi östrojeni de yükseltiyor onun için libido düşmesi bu arada normal.Onun bilincinde olup ilişkiye girme durumunda sorun yaşayabileceğini bil...Sabır gerektiren bir dönem pct.Moralini yüksek tutmaya çalış.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ILucifer    0
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Bu test sonucu gerçekçi değil.Çünkü hcg var vucudunda onun için değerlerin doğru değil.Sana tavsiyem pct yi bir ay daha devam ettir.12 haftalık bir kürde 4 hafta pct yapıyoruz normalde.24 haftalık bir kürde 4 hafta pct yetmez.Pregnyl vurduğunda testislerde büyüme sertleşme oldu mu ? Veya kürdeyken küçülme olmuşmuydu ? Bir ayda toparlanmak çok iyi olurdu ama zor.Sabırlı ol bence.Klomen dozunu 25 yap.Nolvadexi de 10 a çek bir ay daha devam et.Pregnyl de kullanma artık.O da baskılar doğal üretimini.Beslenmene yağ ve bal ekle.Kolesterolü yüksek gıdalar al.Tahin pekmez gibi.Yada bal kaymak olabilir.Yağlı kuruyemişleri ihmal etme...Adana fıstığın cenneti bol bol tüket.Hormonların temel kaynağı kolesterol yani yağ...Bir ay sonra klomen ve nolvadexi bıraktıktan 10 gün sonra bir test daha yaptır o zaman çıkar meydana pct nin işe yarayıp yaramadığı...Klomen ve hcg testoyu arttırdığı gibi östrojeni de yükseltiyor onun için libido düşmesi bu arada normal.Onun bilincinde olup ilişkiye girme durumunda sorun yaşayabileceğini bil...Sabır gerektiren bir dönem pct.Moralini yüksek tutmaya çalış.

Anladım çok teşekkür ederim inşallah dediğiniz gibi olur ve pctden sonra sorunum ortadan kalkar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    290
ILucifer, 8 saat önce yazdı:

LH 14,86

FSH 12,16

PROLAKTIN 0,297

TOTAL TESTESTERON 473,9

Sorun büyük ihtimal aromatizasyon, östrojen kaynaklı. E2 testi yaptırman gerek. Klomeni 50 mg üzeri almamak lazım daha doğrusu 50 üzeri alım yapılırken aromasin ile gereksiz aromatizasyon engellenmeli ki 50 mg yeterli bir dozdur. Az ve uzun kullanmak en mantıklısı PCT dönemleri için. Ayrıca tamoksifen/nolvadex de libidoyu etkiler. Bu ilaçlar tedavi edicidir fakat hormonlarla oynamaya devam etmektesiniz, bunun bilincinde olmak lazım. PCT devam et, bir iki hafta daha; ilk hafta klomen 50 mg, nolvadex 20 mg, ikinci hafta klomeni kes, nolvadex 20 mg kullan ve bırak. Devamında libidona ve Testosteron, LH, FSH destek olması adına her sabah 1 çorba kaşığı keçiboynuzu özü ve günlük 400 iu e vitamini kullanabilirsin. Yanına Voonka VonVia da ekleyebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Problem yüksek ihtimal östrojenden kaynaklı, e2 testi göremedim yaptırdıysan atarmısın ayrıca lh fsh değerlerin bu kadar kısa sürede iyi yükselmiş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ILucifer    0

E2 testi yapmamış doktor yarına randevu aldım tekrar yapılacak sonuçları atarım ilginiz için teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
ILucifer, 20 dakika önce yazdı:

E2 testi yapmamış doktor yarına randevu aldım tekrar yapılacak sonuçları atarım ilginiz için teşekkürler

e2 normal çıkarsa  ve sabah ereksiyonları varsa pek sıkıntı çıkmaz diye düşünüyorum  büyük ihtimal zamanla düzelir  sen yinede eklersin buraya sonuçları 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.