Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hasan3542

Deca dick'e yakalanma olasılığım nedir ?

Önerilen İletiler

Hasan3542    67

Arkadaşlar 9 hafta Testo Ent. ( son hafta kısa ester testo )

8 hafta 200 mg primabolan

8 hafta 100 mg deca

Deca dozajı az tutuyorum ama yine de bu ilaç korkutuyor beni ama kullanmak zorundayım eklemlerim için deca dick'e bu dozajda yakalanma ihtimalin varmıdır ?

İlk kürüm bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
Hasan3542, 17 dakika önce yazdı:

8 hafta 100 mg deca

Deca dozajı az tutuyorum ama yine de bu ilaç korkutuyor beni ama kullanmak zorundayım eklemlerim için deca dick'e bu dozajda yakalanma ihtimalin varmıdır ?

İlk kürüm bu arada

Bizim bir abi yakalanmıştı bu deca dick e  3--4 arkadaşımda kullanmıştı zımba gibilerdi :D Herkeste olacak diye bir kaide yok diye deniyeyim dedim .Bende bu şekilde düşünerek girdim hatta testoyu o kadar yuksek tuttum ki olasılık bile vermedim olacağima ama gel gör ki  ne yaparsam yapayım yakalandım :D Dikkat et sen yine iyi ölç tart biç oyle kullan amacın neyse

Birde rimobolan oranı çok düşük onu kullanacağina hiç kullanma veya decayı çıkar  400mg yap haftalık

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, Şimdi yazdı:

Bizim bir abi yakalanmıştı bu deca dick e  3--4 arkadaşımda kullanmıştı zımba gibilerdi :D Herkeste olacak diye bir kaide yok diye deniyeyim dedim .Bende bu şekilde düşünerek girdim hatta testoyu o kadar yuksek tuttum ki olasılık bile vermedim olacağima ama gel gör ki  ne yaparsam yapayım yakalandım :D Dikkat et sen yine iyi ölç tart biç oyle kullan amacın neyse

Birde rimobolan oranı çok düşük onu kullanacağina hiç kullanma veya decayı çıkar  400mg yap haftalık

Hocam normalde decayı kullanmayı zaten düşünmüyorum ancak dediğim gibi eklem ağrılarım için kullanmayı planlıyorum siz kaç mg kullandınız decayı ve şu anki durumunuz nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    411

Düzgün kullanırsan kullanmayı bilirsen deca adamdır her kürümde kullanırım deca dick olayına takılanları gözlemlediğin zaman çoğu psikolojik olarak zaten adam doğru bir hata yapıyor yakalanıyor buna neyse kendi bir şeyler yapıyor çevresinden yardım alıyor test sonuçları her şey düzeliyor ama gel gelelim adam diyorki hayla bir şey yok ben bittim filan gibisinden düşünüyor önce kafanı rahat tutucaksın partnerin varsa düzgün cinsel hayat çok önemli he birde deca kullandığımda her dört haftada bir testlerinide yaptır tamam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8

yaşınada baglı  

20 yaşındaki adamla 40 Yaşındaki bir olmuyor salonda abiyle aynı küre girdik ben onun üstüne 1 kür daha girdim onun cinsel sorunları varmış benim tam tersine tutguma saplıyasım geliyor

Genellikle piskolojik oluyor 

tarihinde Nemesis tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    15
Hasan3542, 19.08.2019 - 22:43 yazdı:

8 hafta 100 mg deca

İlk kürüm bu arada

40 yaşındayım ılk kur hariç diğer 5 kurum de de deca kullandım hAtta bir kurum de haftalık 600-800 dozlarina çıktım deca da deca dick nedir bilmiyorum hiç olmadı. Bu yaptığın dozlarda neden kur yapıyorsun anlamadım kür işi tercih meselesidir oyuncak değil. bence natürel takıl sağlam beslen hiç girme bu olaylara yani 100 deca falan gereksiz. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.kaya    15
m.kaya, 3 dakika önce yazdı:

40 yaşındayım ılk kur hariç diğer 5 kurum de de deca kullandım hAtta bir kurum de haftalık 600-800 dozlarina çıktım deca da deca dick nedir bilmiyorum hiç olmadı. Bu yaptığın dozlarda neden kur yapıyorsun anlamadım kür işi tercih meselesidir oyuncak değil. bence natürel takıl sağlam beslen hiç girme bu olaylara yani 100 deca falan gereksiz. 

Konu 1 yıldan fazla süre önce açılmış :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.