Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ferhat82

Sustanon vs enathat kullanan arkadaşlar veririmlilik açısından hangisini önerirsiniz

Önerilen İletiler

Ferhat82    448

Öncelikle  Herkese hayırlı ve sağlıklı bayramlar.

Uzun süre kürde kalmayı planlıyorum bu konu hakkında düşüncelerinizi paylaşirsanız sevinirim ve hiç sustanon kullanmadım açikçası dalgalanmadan dolayı çekiniyorum ve elimde baya bir sustanon var . Şuan kürünün içerisinde kullanan arkadaşımda enanthat önerdi kafamı kariştirdi :D 

Enanthat ve sustanon arasında bulk küründe siz hangisini düşünürdünüz ve neden 

Düşündüğüm kür kombinasyona aslında şu şekilde eksiklerimde varsa ona göre öneride bulunursanız sevinirim Daha önümde 2 ay var

1-16 Sustanon  500 Mg

1-16 Boldenon  250 mg  (12-16) 600MG

1-12 Rimabolan  300-400Mg

1-5 Anapolan

2 Ay trt dozunda testo devam edip ve bu arada Hcg kullanıp  ardından  Definasyon kürüne geçeceğim ve 3 ayda  definasyon şeklinde geçecek

Tren Ace.   300

Propionat    600

Masteron    300

winstrol    50mg

Ox.

özellikle 2 ürünüde kullanan  kişiler varsa  ve aldiklari verim açisindan  hangisini önerdiklerini konu içinde belirtirlerse çok sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim enanthate ve sustanon hakkında bilgi veremeyeceğim cünkü sustanon kullanmadım ama sana önerebileceğim bazı şeyler var

-) bence 2 ay testo köprü yapacaksın ve burda hcg ye gerek yok hcgyi o definasyon küründen sonraya sakla veya kullan (şahsi fikrim)

-)boldenon 250mg gerçekten az bir miktar ilaç zaten girdiğinde 2 hafta sonra başlar çalışmaya

-) definasyon için testo ve tren yeter son 3 4 hafta winstrol masteron veya ox ekleyebilirsin öncesinde ihtiyac yok propionat(300mg yeterli)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
trenimebinniga, 36 dakika önce yazdı:

Kardeşim enanthate ve sustanon hakkında bilgi veremeyeceğim cünkü sustanon kullanmadım ama sana önerebileceğim bazı şeyler var

-) bence 2 ay testo köprü yapacaksın ve burda hcg ye gerek yok hcgyi o definasyon küründen sonraya sakla veya kullan (şahsi fikrim)

-)boldenon 250mg gerçekten az bir miktar ilaç zaten girdiğinde 2 hafta sonra başlar çalışmaya

-) definasyon için testo ve tren yeter son 3 4 hafta winstrol masteron veya ox ekleyebilirsin öncesinde ihtiyac yok propionat(300mg yeterli)

9 ay boyunca hcg kullanmassam testisler fındık kadarbkalır diye düşünüyorum 😂 3 ay girdiğimde bile 4-5 ay yerine gelmemişti 😂

Bolde ve rimobolan toplam dazaj iyi sayilabilir rimoyu kesince 600 mg ye cıkaracagim zaten onu

Propionat yuksek dozaj olabilir 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82, 5 saat önce yazdı:

9 ay boyunca hcg kullanmassam testisler fındık kadarbkalır diye düşünüyorum 😂 3 ay girdiğimde bile 4-5 ay yerine gelmemişti 😂

Bolde ve rimobolan toplam dazaj iyi sayilabilir rimoyu kesince 600 mg ye cıkaracagim zaten onu

Propionat yuksek dozaj olabilir 

İyi güzel o zaman kardeşim propionat 300 işini görür ya 600 cok bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.629
Ferhat82, 18 saat önce yazdı:

Öncelikle  Herkese hayırlı ve sağlıklı bayramlar.

Uzun süre kürde kalmayı planlıyorum bu konu hakkında düşüncelerinizi paylaşirsanız sevinirim ve hiç sustanon kullanmadım açikçası dalgalanmadan dolayı çekiniyorum ve elimde baya bir sustanon var . Şuan kürünün içerisinde kullanan arkadaşımda enanthat önerdi kafamı kariştirdi :D 

Enanthat ve sustanon arasında bulk küründe siz hangisini düşünürdünüz ve neden 

Düşündüğüm kür kombinasyona aslında şu şekilde eksiklerimde varsa ona göre öneride bulunursanız sevinirim Daha önümde 2 ay var

1-16 Sustanon  500 Mg

1-16 Boldenon  250 mg  (12-16) 600MG

1-12 Rimabolan  300-400Mg

1-5 Anapolan

2 Ay trt dozunda testo devam edip ve bu arada Hcg kullanıp  ardından  Definasyon kürüne geçeceğim ve 3 ayda  definasyon şeklinde geçecek

Tren Ace.   300

Propionat    600

Masteron    300

winstrol    50mg

Ox.

özellikle 2 ürünüde kullanan  kişiler varsa  ve aldiklari verim açisindan  hangisini önerdiklerini konu içinde belirtirlerse çok sevinirim.

Tren enantat, yumusak sakin ve sabit etkide bir testo.Sustanon, agresif saldırgan öfkeli ve enerjik bir testo karısımı.Ben sustanonu tercih ederdim bulk icin.Definasyona gider diyenler var ama ben kendi üzerimde bunu göremedim. 😁

Testo propu, pazartesi carsamba cuma  pazar sali persembe seklinde düzgün bir sekilde enjekte edersen haftalik 350 mg gibi bir ortalamaya ulasirsin.Bence gayet yeterli.Tek basina kullansan hadi biraz daha arttir da, yaninda trenbolon var...Zaten prop da öfke yapiyor.Gerek yok yuksek doza...

Fazla ml enjekte etmek karismama ve cözünmeme sonucunda ödem ihtimalini arttırıyor.Az öz ama etkili dozu secmek mantıklı.Propta kıç kevgire dönüyor, birde 2-3 ampül kullanıyorsan 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Ferhat82, 57 dakika önce yazdı:

Zaten sinir hastalıgım var abi o yüzden çekiniyorum 😂

Agresiflik kesinlikle oluyor metin bey e katılıyorum kendimde yaşadım normalde vermeyeceğin tepkiler verebiliyorsun lakin aman aman değil bahsettiğin gibi isen tren le işin aşırı zor.kardesim kullanmadım ama bir allah'ın kulu da iyi bahsetmiyor işin zor eğer sinirde varsa bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    448
zafer44, 4 saat önce yazdı:

Agresiflik kesinlikle oluyor metin bey e katılıyorum kendimde yaşadım normalde vermeyeceğin tepkiler verebiliyorsun lakin aman aman değil bahsettiğin gibi isen tren le işin aşırı zor.kardesim kullanmadım ama bir allah'ın kulu da iyi bahsetmiyor işin zor eğer sinirde varsa bol şans 

Daha önce tren kullanmadım  yaza ilk tecrübem olucak umarım çok etkilemez ama  beni paranoya öfkeli ve çok sinirli birine dönüştüreceğini biliyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.