Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Volkansvdk

Genesis marka düşünceler acill

Önerilen İletiler

Volkansvdk    8

Arkadaslar 5inci haftam kürde haftada 2şer ml enjekte ediyorm iyi verim aldım sizler ne düşünüuorsunuz insanlar sahte diyor boş konusuyor bilgili insanları alalım konuya ben ciddiyim 3senelk spor geçmişim var  iyi verim verdigini düşünüyorm lütfen konuya bi bakarmısınız full aktifim

IMG-20190630-WA0019.jpeg

IMG-20190724-WA0021.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zafer44    121
Volkansvdk, 34 dakika önce yazdı:

Arkadaslar 5inci haftam kürde haftada 2şer ml enjekte ediyorm iyi verim aldım sizler ne düşünüuorsunuz insanlar sahte diyor boş konusuyor bilgili insanları alalım konuya ben ciddiyim 3senelk spor geçmişim var  iyi verim verdigini düşünüyorm lütfen konuya bi bakarmısınız full aktifim

IMG-20190630-WA0019.jpeg

IMG-20190724-WA0021.jpeg

Kendi fotonuda paylaşsaydın kardeşim ilaç oncesi ilaç sonrası diye çok konuşuldu lakin bence sahte daha geçen büyük baskın yapıldı her yer genesis dolu bizzat haberlere çıktı yani saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Volkansvdk    8
zafer44, 1 dakika önce yazdı:

Kendi fotonuda paylaşsaydın kardeşim ilaç oncesi ilaç sonrası diye çok konuşuldu lakin bence sahte daha geçen büyük baskın yapıldı her yer genesis dolu bizzat haberlere çıktı yani saygılar 

Hocam tabi birazdan paylaşayım şöyle bir şey söylicem sahte konusunda,bu elimdekileri bir hocadan alıyorm dışarıdan getirtiyor cok sokamadıgı icin biraz pahalı olabilir,ürünler pek cok gelmiyor şöyle fiyatlarıda söyliyim

Testo enan 170tl

Trenbol enan 330tl

Boldenon 250tl

Oxandrl 250tl

Fiyatlar bu şekilde söyledigine göre dışarıdan geliyor ilaclar bir cok hocayada sordum bana sağlam oldugunu ve cevrede bi kaç hocanından bu arkadastan aldıgını söyledi ve gerçekten cok cok güvendigim cıkarı olmayan bi hocada ilacına o adam cok güveniyor iyi calıstıgınıda söyliyenler oldu diye bana söyledi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Volkansvdk    8

Tam 30günde iyi idman süper beslenme vr az bir kardio sonrası olanlar sorular varsa alabilirm

20190728_192236.jpg

20190728_192300.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Volkansvdk, Bir saat önce yazdı:

Tam 30günde iyi idman süper beslenme vr az bir kardio sonrası olanlar sorular varsa alabilirm

20190728_192236.jpg

20190728_192300.jpg

Gonderdigin fotoya istinaden süper beslenme var ise zaten ilaca gerek kalmadan da ulaşırdın şimdi geçen ki baskın muhabbetinde benim midem bulandı arkadaş yanlış anlama ama loving hariç artık hiç bir yerden ürün almayı düşünmüyorum saygılar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Volkansvdk    8
zafer44, 40 dakika önce yazdı:

Gonderdigin fotoya istinaden süper beslenme var ise zaten ilaca gerek kalmadan da ulaşırdın şimdi geçen ki baskın muhabbetinde benim midem bulandı arkadaş yanlış anlama ama loving hariç artık hiç bir yerden ürün almayı düşünmüyorum saygılar 

Ya istedigin kadar beslenme saglam olsun zafer yani gelip bana ordan buna düşmek icin ilaca gerek yoktu demen sacma kardesm her neyse 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Volkansvdk, Bir saat önce yazdı:

Ya istedigin kadar beslenme saglam olsun zafer yani gelip bana ordan buna düşmek icin ilaca gerek yoktu demen sacma kardesm her neyse 

Yaw kardeş yanlış anlama şimdi fikir beyan edeceğiz ama demekki herkese etmemek gerek şimdi o baskında tv ye bile çıktı ki bütün malzemelerin üstünde genesis kutusu olunca ne demeli bekliyorsun ha senin ki çalışıyordur sana göre birşey diyemeyiz test yaptırır anlarsın neyse bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Volkansvdk    8
zafer44, 6 dakika önce yazdı:

Yaw kardeş yanlış anlama şimdi fikir beyan edeceğiz ama demekki herkese etmemek gerek şimdi o baskında tv ye bile çıktı ki bütün malzemelerin üstünde genesis kutusu olunca ne demeli bekliyorsun ha senin ki çalışıyordur sana göre birşey diyemeyiz test yaptırır anlarsın neyse bol şans 

İlac  türkiye üretimi değil bilgine tekrardan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

genesis meds  üzerine yüzlerce kez konuşmuşuzdur uzak durulması gereken markaların başın da  geliyor 
senin verim almana gelirsek 350mg only testo ile yapmışsındır belki bu değişimi :) ,Veya genesis satıyorsundur bilemeyiz
ilacı teste sokmadan ne var bilemezsin içinde zaten belki full doludur ama içinde zararlı maddeler vardır
benim geçen haftalarda paylaştığım "yine bir steroid baskını" başlığa bak orda video olcak izle onu, 10tlik provironu bile sahte yapmışlar mekan o kadar pis ki fare yavrusunu bulamaz hastalıktan ölür.

İnsanların boş felan yaptığı yok steroidlerin %90 burda üretiliyor %60'nında içeriği boş,boş olmasa bile hijyen 0 
Benim son steroid baskınından sonra hevesim kaçtı zaten, babam satsa almam bu saatten sonra anca çok güvendiğim bir yer düzgün ülkenin eczane ürünü olursa oda zorda.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07    20

Bu genesisi satan bi eleman var, adı j.j.b bilen bilir, tam bir simsar çakal ve omurgasızın biridir dikkatli olun, kendisinden mal alacaktım fiyatta anlaştık 2 gün sonra yazdım para hazır diye, bana dediği laf ürüne zam geldi kur değiştiği için dedi, bu arada değişen kur 2 kuruş ha 🤣 adamın koyduğu ise %10. 

tarihinde tom07 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
tom07, 39 dakika önce yazdı:

Bu genesisi satan bi eleman var, adı j.j.b bilen bilir, tam bir simsar çakal ve omurgasızın biridir dikkatli olun, kendisinden mal alacaktım fiyatta anlaştık 2 gün sonra yazdım para hazır diye, bana dediği laf ürüne zam geldi kur değiştiği için dedi, bu arada değişen kur 2 kuruş ha 🤣 adamın koyduğu ise %10. 

o j.j.b.  dediğin kişi avelin önde gideni karşına alıp 5dk konuşamazsın sattığı ürünlerin kalitesini bilmem ama ıq seviyesi oda sıcaklığı kadar yok  bir ara İron pharmada kimyager yazıyordu bir ara yan etkisiz clenbeterol satıyordu para iade garantili sözde :) 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    410

Yerli ilaç şaşırmanıza gerek yok yerli ilaçlar çalışıyor arkadaşlad adam çinden getiriyor ham maddeyi burda yağı koyuyor şişeliyor ama steril değil kalitesi düşük boldenon deca gibi ilaçların içine kortizol karıştırıyolar millet bu sayede 2 haftada sulaniyor etkiyi hızlı görüyor falan filan...Black,sp,la birde burak abide ki balkanlar harici piyasa yerli başka ilaç sokan adam varsada anca kendine yeterlik getiriyordur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Volkansvdk, 2 saat önce yazdı:

Beyler testesteronu peki çalısıyormu genesisin ?

Kardeşim sana tek birşey söyleyeyim aldigin fiyat xxx.com sitesinde de aynı fiyat ilk çıkan varya ona tıkla 3 aşağı 5 yukarı yani birde loving ten fiyat iste karşılaştır fiyatları neden arada fark var malum sitede balkan testo 10 ampül 150 tl iken loving te 10 ampül 240 tl neden ikiside mercedes aynı model niye biri öyle biri böyle sen karar ver artı bu merdiven altı şahısların böyle bir sitesi var mı? Güncel isteyen istediğini yazan peki bu site için kötü birşey yazan gördünüz mü bütün forumu okudum ama ben göremedim peki sorun nerde  yani niye birinden fiyat aşağıda öteki yukarıda kararı sen ver  dostum test yaptırmadan testonun çalışıp çalışmadığını bilemeyiz ki saygılar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8

Arkadaslar 2017den beri kullandigim marka oldugu icin ben sizi aydinlatayim, testosunu ve boldenonunu kullandim boldenon zayif roid zaten yinede formum iyiydi testosunu 120ye aliyorum ben ucuz oldugu icin aliyorum saticim sabit hep ondan alirim testosu calisiyor 3 arkadasiz bunu kullanan 3umuzde enjeksiyon zMani 4 hafta olmadan kan verdigimizde 1500 ve uzeri cikti testo kandaki yani herseferinde kan veriyorum kurlerimde hepsindede calisti bende gordum genesisin baskin yedigini orda sizin kullandiginiz marka veya site sanirim sp ve balkan satiyor o markalarda olabilirdi orda onlarin yakalanmasi kesinlikle sahte olacak diye birsey yok iş saticinda bitiyor suan yine kullaniyorum onceki kurumde testo tren yapmistim trende ciktigim max agirligim dusmustu genesis testoya basladiktan 1 ay sonra o agirliga ciktim treni ekledigimde max agirligim artar yani guzel calisiyor anlamina geliyor bu ama yani genesisi testo olarak oneririm digerlerinin cok iyi oldugunu dusunmuyorm kullanmadim boldenon disinda ama saticin iyiyse o ilac kesinlikle calisir belli basli dandik markalar disinda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.