Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

metin1414

Testosteron enanthate 750 mg kullanmak?

Önerilen İletiler

metin1414    2

İyi akşamlar küre gireceğim ilk kürüm olacak ürünleri temin edeceğim satıcı 750 mg testo enanthate kullanmanın hiç bir problem yaşatmayacağını söyledi.

İlk kür için 750 mg testo enanthate çok yüksek olur mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    288

Tamamen para tuzağı bir fikrin unsuru. Bu nedir böyle? Daha vücuduna ilaç sokmamış bir insana nasıl oluyor da 750mg testosteronun hiçbir problem yaşatmayacağı söylenebiliyor ve bu kadar emin. Güzel kardeşim senin en büyük önceliğin bu insandan uzaklaşmak olmalı. Ne öneriyorsa alma. Ne hissediyorsan, ne yapmayı düşünüyorsan, burada kendinle alakalı bilgileri ver. Yaşın, spor geçmişin, boy-kilo-yağ oranı, amaç-hedef gibi mümkünse de görsel olarak form durumun, bunları paylaş yardımcı olalım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metin1414    2
zubonk, 1 dakika önce yazdı:

Tamamen para tuzağı bir fikrin unsuru. Bu nedir böyle? Daha vücuduna ilaç sokmamış bir insana nasıl oluyor da 750mg testosteronun hiçbir problem yaşatmayacağı söylenebiliyor ve bu kadar emin. Güzel kardeşim senin en büyük önceliğin bu insandan uzaklaşmak olmalı. Ne öneriyorsa alma. Ne hissediyorsan, ne yapmayı düşünüyorsan, burada kendinle alakalı bilgileri ver. Yaşın, spor geçmişin, boy-kilo-yağ oranı, amaç-hedef gibi mümkünse de görsel olarak form durumun, bunları paylaş yardımcı olalım. 

Hocam 1.98 114 kiloyum.Yaşım 19 yağ oranı %25 amacım yağsız kas kütlesi kazanmak temiz büyümek .Vucudum yağlı yağsız iri bir kas kütlesine sahip olmak istiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
metin1414, 4 dakika önce yazdı:

Hocam 1.98 114 kiloyum.Yaşım 19 yağ oranı %25 amacım yağsız kas kütlesi kazanmak temiz büyümek .Vucudum yağlı yağsız iri bir kas kütlesine sahip olmak istiyorum.

Yaş 19 ve yağ oranınıda göz önünde bulundurduğumuz da muhtemelen alt yapın ya yok yada yeterli değil. Daha doğru yorum yapmak adına mümkünse görsel paylaşabilir misin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metin1414    2

zubonk, 4 dakika önce yazdı:

Yaş 19 ve yağ oranınıda göz önünde bulundurduğumuz da muhtemelen alt yapın ya yok yada yeterli değil. Daha doğru yorum yapmak adına mümkünse görsel paylaşabilir misin?

Hocam şuan mümkün değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Tamamen gereksizz 300 başlayıp 500 e kadar yukseltebilirsin zaten vücut alabileceğini maximum alıyor geriye kalan hep yan etkiler ve sıkıntılar diyelim ben hiç bir zaman inanmam mesela vücuduna 1000 mg testo soktuğunu düşün ve vücut bunu tamamen çeksin her hafta boyunca.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
metin1414, 14 dakika önce yazdı:

Hocam şuan mümkün değil.

O halde anlaşıldı. AAS'lerden vazgeçiyorsun. Önce doğru beslenme, doğru antrenman (diyet + cardio) ile yağ oranını düşürüp, alt yapını oluşturana ve bilgi-birikim mevzusunda yeterli seviyeye gelene kadar steroid yok. Ekstra olarak yağ yakımını hızlandırmak ve motivasyon olması açısından ara ara clenbuterol kullanımı haricinde ek bir ilaç tavsiyesi söz konusu değil, bana kalırsa şu noktada diyet ve sıkı çalışma dışında bir yola başvurulmamalı, olmamalı, yapılmamalı. Emin ol iyi şeyler söylüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24
zubonk, 2 saat önce yazdı:

O halde anlaşıldı. AAS'lerden vazgeçiyorsun. Önce doğru beslenme, doğru antrenman (diyet + cardio) ile yağ oranını düşürüp, alt yapını oluşturana ve bilgi-birikim mevzusunda yeterli seviyeye gelene kadar steroid yok. Ekstra olarak yağ yakımını hızlandırmak ve motivasyon olması açısından ara ara clenbuterol kullanımı haricinde ek bir ilaç tavsiyesi söz konusu değil, bana kalırsa şu noktada diyet ve sıkı çalışma dışında bir yola başvurulmamalı, olmamalı, yapılmamalı. Emin ol iyi şeyler söylüyorum.

@zubonk Hocam yağ oranını düşürmekteki amaç aromatizasyonu önlemek mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Kas kütlesi elde ederken yağ da alınır yüksek ihtimalle, o yağ oranında kazandığın kasları fazla farkedemezsin yağdan dolayı, boşuna hormonlarını yormak yerine yağ oranını düşürüp kas altyapını arttırarak küre girdiğinde daha fazla verim alabilmen. İlk kür en çok verim alınan kür oluyor genelde. @zubonk hocamın da bana katılacağını düşünüyorum.

Yüksek yağ oranında aromatize daha da çok olur ayrıca.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Borosan25, 13.06.2019 - 04:20 yazdı:

@zubonk Hocam yağ oranını düşürmekteki amaç aromatizasyonu önlemek mi 

morningstar, 13.06.2019 - 05:19 yazdı:

Kas kütlesi elde ederken yağ da alınır yüksek ihtimalle, o yağ oranında kazandığın kasları fazla farkedemezsin yağdan dolayı, boşuna hormonlarını yormak yerine yağ oranını düşürüp kas altyapını arttırarak küre girdiğinde daha fazla verim alabilmen. İlk kür en çok verim alınan kür oluyor genelde. @zubonk hocamın da bana katılacağını düşünüyorum.

Yüksek yağ oranında aromatize daha da çok olur ayrıca.

Güzel yorumlar bunlar. Sadece kas kütlesi elde ederken yağ da alınır doğru bir genelleme değil. Mümkün olduğunca dikkat etmek lazım. Yağ değil bir miktar su tutulmalıdır ki hacim alınsın.

Aromatize oluş seviyesi kişinin genetiğine bağlı ama doğru, faktörlerden biri de yağ oranıdır. Ne kadar çok yağ, o kadar çok aromatize demek. 

Arkadaşın yaşı itibariyle AAS kullanmasını önermiyorum. Bu süreçte yağ oranını düşürüp, kas alt yapısını arttırmak için birkaç sene uğraş göstermesini ve belli bir seviyeye gelmeden bu işlere bulaşmasını önermiyorum. 

Ayrıca yağ oranını belli bir seviyeye düşürmedikçe genel olarak küre girilmesini tavsiye etmiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metin1414    2
zubonk, 13.06.2019 - 10:32 yazdı:

Güzel yorumlar bunlar. Sadece kas kütlesi elde ederken yağ da alınır doğru bir genelleme değil. Yağ değil bir miktar su tutulmalıdır ki hacim alınsın.

Aromatize oluş seviyesi kişinin genetiğine bağlı ama doğru, faktörlerden  biri de yağ oranıdır. Ne kadar çok yağ, o kadar çok aromatize demek. 

Arkadaşın yaşı itibariyle AAS kullanmasını önermiyorum. Bu süreçte yağ oranını düşürüp, kas alt yapısını arttırmak için birkaç sene uğraş göstermesini ve belli bir seviyeye gelmeden bu işlere bulaşmasını önermiyorum. 

Ayrıca yağ oranını belli bir seviyeye düşürmedikçe genel olarak küre girilmesini tavsiye etmiyorum.

Hocam aromatize anlamınını bulamadım ne demek acaba?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24
metin1414, 3 saat önce yazdı:

Hocam aromatize anlamınını bulamadım ne demek acaba?

Basit anlamıyla testesteronun östrojene dönüşmesi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.