Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Komut07

Deca dick denen illetten bir türlü kurtulamadım yeni bir küre girsem nasıl olur

Önerilen İletiler

Komut07    0

2 bucuk 3 senedir deca dickle ugraşıyorum artık contaları yakmak üzereyim bunun için yeni küre girmem nasıl etki yaratır iyimi olur yoksa daha mı kötü olur. Bunca zamana kadar hiçbirşey kullanmadım çok dert etmedim geçer dedim ama artık bardagı taşıran son damla oldu çok canımı sıkıyor bu konu. Yardım ederseni yol gösterirseniz minnettar kalırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.561
Komut07, Bir saat önce yazdı:

2 bucuk 3 senedir deca dickle ugraşıyorum artık contaları yakmak üzereyim bunun için yeni küre girmem nasıl etki yaratır iyimi olur yoksa daha mı kötü olur. Bunca zamana kadar hiçbirşey kullanmadım çok dert etmedim geçer dedim ama artık bardagı taşıran son damla oldu çok canımı sıkıyor bu konu. Yardım ederseni yol gösterirseniz minnettar kalırım 

Sana tavsiyem ilk önce ne durumdasın diye bir hormon tahlili yaptırman.Ondan sonra eğer hipogonadizim yoksa daha basit kürlere yönelmen çözüm olabilir.

Bende testo prop- anavar yada winstrol kürü düşünüyorum 8-10 hafta...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07    0
metinav, 6 dakika önce yazdı:

Sana tavsiyem ilk önce ne durumdasın diye bir hormon tahlili yaptırman.Ondan sonra eğer hipogonadizim yoksa daha basit kürlere yönelmen çözüm olabilir.

metinav, 6 dakika önce yazdı:

Tüm hormonal dengelerim normal iyi bir uyarılmayla /70 kıvamında bir yükseliş gösteriyo ama uyarı kesildimi hemen erekte gidiyor sönüyor. Küre girdikten sonra nasıl bir etkisi olur düzelme olur mu yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561

Yakin zamanda test yaptirdiysan paylaş burada ona göre yorum yapalim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Soğuk sıkım keçiboynuzu,arı poleni,neksim kimya arginine dene etkiyi gör neksim argininle çocuğu olmayan adamın çocuğu oldu ;)))

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07    0
makavel1, 49 dakika önce yazdı:

3 senedir ne oluyor anlamadım? cihaz yerinden oynamıyor mu?

Ugraştırıyor baya oda /70 civarı kalkıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mesi1989    0
Komut07, 10 saat önce yazdı:

Kardeşim ilk deca kürümde banada oldu ama 2 hafta civarı sürdü.Özellikle mastürbasyonda kaldıramıyodum yada yarım kalkıyordu .Bence tamamen psikolojik . ama sen yinede bir bayan partner ile deneme yap .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Bayan partnerle , masturbasyon arasında çok fark vae arkadaş doğru söylüyor . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
mesi1989, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim ilk deca kürümde banada oldu ama 2 hafta civarı sürdü.Özellikle mastürbasyonda kaldıramıyodum yada yarım kalkıyordu .Bence tamamen psikolojik . ama sen yinede bir bayan partner ile deneme yap .

Kardeşim psikolojik felan değil kiminde 2 haftada gecer kiminde 2 ayda. Arkadaşin 3 yıl olmuş belli ki bekleyerek bir yerlere varamayacak.Ayrıca şuan bende bu arkadaşla aynı durumdayım 3 ay oldu . Metin abininde söylediklerini dikkate almanı belirtirim çunku bu konuda formda en bilgililerden biri metin abidir. Ayrıca daha kötü olacaginida düşünmüyorum iyi şanslar konuyu takipteyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Birde bu konuda dick olan arkadaşlar  varsa şunu sormak istiyorum . Mesela sizde sertlik  2-3 gun kendine gelip 1 hafta geri gidiyor mu  bu durum bende var ve oldukça can sıkıcı olmaya başladi. Mesela düşünce yolu ile ereksiyon  çok iyi %80-90 bile diyebilirim  ama sertlik  gelip gidiyor @Viktormamıel bro bilakis sendende cevap bekliyorum :)

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dediğin gibi aynn 2-3 gün geliyor bi hafta tattil sonra, düşünce yoluyla az oluyor tam sertleşmiyor, ama hissediyorum iyileştiğini, sabahları çok iyi mesela aralıksız hergün hemde

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Viktormamıel, 8 dakika önce yazdı:

Dediğin gibi aynn 2-3 gün geliyor bi hafta tattil sonra, düşünce yoluyla az oluyor tam sertleşmiyor, ama hissediyorum iyileştiğini, sabahları çok iyi mesela aralıksız hergün hemde

Bro bakalım ne olacak  halimiz şu tatil olayı olmasaydı sertlikte  iyidi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında benim bu olay başladığından beridir şekerim bi garip oda olabilirmi acaba, sabah açlık şekeri hep 108 ile 120 arası, tokluk normal çıkıyor. Şekerin tedavisimi varmıdır, acaba sertleşme problemi bundan ötürümü oluyor çünkü fena istek var ama sertlik yok

tarihinde Viktormamıel tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Viktormamıel, 1 dakika önce yazdı:

Aslında benim bu olay başladığından beridir şekerim bi garip oda olabilirmi acaba, sabah açlık şekeri hep 108 ile 120 arası, tokluk normal çıkıyor. Şekerin tedavisimi varmıdır, acaba sertleşme problemi bundan ötürümü oluyor çünkü fena istek var ama sertlik yok

Knk bence bu durum birdaha kür girmeden düzelmez gibime geliyorda hayırlısı senle beraber ayni gidiyoruz . Bendede sertlik hayla problem . yoksa düşünceyle 80 seviyesine geliyor sonra iniyor 😂 Sen hiç düzelen gördünmü 100 seviyesine gelen ben duymadim. Gel senle bir kür girelim biz @Viktormamıel bro belki düzelir 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07    0
Viktormamıel, 6 saat önce yazdı:

Son testte total testo kaç ng çıkmıştı ?

Kür bittikten 6 sonra ölçtüesüm 1250 kadar çıktı bi 6 sonra daha ölçtürdüm 600 sevşyelerinde çıktı bir 6 sonra daha ölçtürdüm 350 400 arası çıktı şuan daha hiç ölçtürmedim önümüzdeki haftalarda ölçtüeücem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07    0
Ferhat82, 6 saat önce yazdı:

Birde bu konuda dick olan arkadaşlar  varsa şunu sormak istiyorum . Mesela sizde sertlik  2-3 gun kendine gelip 1 hafta geri gidiyor mu  bu durum bende var ve oldukça can sıkıcı olmaya başladi. Mesela düşünce yolu ile ereksiyon  çok iyi %80-90 bile diyebilirim  ama sertlik  gelip gidiyor @Viktormamıel bro bilakis sendende cevap bekliyorum :)

Haftada 2 yada 3 kez sabah ereksiyon olmuş şekilde kalkıyorum diger günler sanki ölü. Düşünce yoluyla mastırmadyon yaptıgımda kalkıyor /70 civarı ama hemen düşünmeyi kesince yada acaba sönücekmi diye aklıma geldiginde hemen sönüyor çok git gel oluyo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07    0
Ferhat82, 25 dakika önce yazdı:

Knk bence bu durum birdaha kür girmeden düzelmez gibime geliyorda hayırlısı senle beraber ayni gidiyoruz . Bendede sertlik hayla problem . yoksa düşünceyle 80 seviyesine geliyor sonra iniyor 😂 Sen hiç düzelen gördünmü 100 seviyesine gelen ben duymadim. Gel senle bir kür girelim biz @Viktormamıel bro belki düzelir 😂😂

2 ay proviron kullanımıyla düzelen birisini bu forumda görmüştüm. Ama açıkcası provironda korkutuyor beni prostat dan ötürü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Komut07, 24 dakika önce yazdı:

Haftada 2 yada 3 kez sabah ereksiyon olmuş şekilde kalkıyorum diger günler sanki ölü. Düşünce yoluyla mastırmadyon yaptıgımda kalkıyor /70 civarı ama hemen düşünmeyi kesince yada acaba sönücekmi diye aklıma geldiginde hemen sönüyor çok git gel oluyo 

Bro elini sürmeden sadece düşünerek benim şuan 80 seviyelerine geliyor rahat bir şekilde oda 30 saniyede daha benim 3 ay geçti .Birde ben çok düşük doz aldım 3 Hafta 250 mg.Haftada 5 mast yapıyorum psikoloji bozuklugundan 😁Hiç böyle birşey yaşamadiğim için direk kür giresim var 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07    0
Ferhat82, 10 dakika önce yazdı:

Bro elini sürmeden sadece düşünerek benim şuan 80 seviyelerine geliyor rahat bir şekilde oda 30 saniyede daha benim 3 ay geçti .Birde ben çok düşük doz aldım 3 Hafta 250 mg.Haftada 5 mast yapıyorum psikoloji bozuklugundan 😁Hiç böyle birşey yaşamadiğim için direk kür giresim var 😂

En kötü ihtimalle bende gircem küre ama nasıl bir küre girmem lazım onu bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07, 53 dakika önce yazdı:

Kür bittikten 6 sonra ölçtüesüm 1250 kadar çıktı bi 6 sonra daha ölçtürdüm 600 sevşyelerinde çıktı bir 6 sonra daha ölçtürdüm 350 400 arası çıktı şuan daha hiç ölçtürmedim önümüzdeki haftalarda ölçtüeücem

Bu 6 lar aymı günmü haftamı yani küre nezaman girdin bittikten sonraki ölçüm tarihleri nasıl

tarihinde Viktormamıel tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Cypionat masteron winstrol düşünüyorum içerisindede proviron DHT türevi kür gireceğim ölen ölür kalan sağlar bizimdir yoksa bu böyle gitmez @Komut07 bro . Fikirleri olanda aktarirsa sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kimse iyileşmemiş diyosunuz ama bn burdada dışardada 5 sene hiç iyileşmeyen görmedim, en fazlası 3 sene sürmüş yabancı formlardaki gördüklerimde. Varsa yazsın buraya 3 seneden fazla sürenler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.