Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

serefsimsek

Bulk kürü 8. hafta gelişim sürecim

Önerilen İletiler

serefsimsek    11

Merhaba arkadaşlar, Bulgaristan'da yaşıyorum. Yaşım 28, boyum 1.88 bundan önceki kürüm Testo Enanthate, Boldenone ve Dianabol'dü. İlaçları Bg'de bir arkadaştan sipariş vermiştim ama kür ortasında kan testi yaptırdığımda kürün underdose çalıştığını fark ettim yani sonuçlar iyi değildi daha sonra bu sitede bir kaç arkadaşın paylaştıkları çalışan kan tahlili sonuçları bölümünde Burak hocanın @Loving ismini verdiklerini gördüm bana bir nevi referans oldu ve kendisiyle iletişime geçtim ve durumumu anlattım sağolsun Burak hocam @Loving kendine dahi ait olmayan grupların PCT'sin de bana çok yardımcı oldu aradan belli bir süre geçtikten sonra ilaçları Burak hocadan destek aldım ve gece gündüz fark etmeksizin telefonla bilgi alışverişinde bulunduk ve birlikte bulk kürü planı oluşturduk. Haftada:

• Testo Enanthate 500 mg
  • Deca Durabolin 400 mg
  • Boldenone 800 mg
  • Anapolon (ilk 3 hafta 50mg son iki hafta 100 mg)

Kürümden gelişim sürecim adına referans amaçlı bir kaç fotoğraf paylaşmak istedim.

Yüklü Resimler

IMG_20190526_173941.thumb.jpg.6809ed0ae60d75caf97234f0bbaa0655.jpg IMG_20190524_144306.thumb.jpg.4d438f91c88f86663e430bf6f66655bc.jpg IMG_20190525_131136.thumb.jpg.2ed00244edd71f850187c9ddbcd39f8a.jpg IMG_20190525_153545.thumb.jpg.5ef0921a9e8bad76298cb1b0021ba8f4.jpg

Öncesine ait fotoğraf almadım fakat küre yağ oranım biraz daha yüksek 90 kilo ile başladım şu anda 99 kiloyum kür içinde ciddi bir yağ yakımı oldu, istesem daha fazla kiloya kadar çıkabilirdim fakat temiz büyüme yolunda ilerlemeyi tercih ettim. Kür içinde herhangi bir Aromataz inhibitör kullanmadım Arimidex vs. haftada iki defa 0.5mg Prolactin seviyesini düşürmek için Cabaser kullanıyorum.(testte prolactin düşük çıktığı için haftada bir tablete düşürdüm) Merak eden arkadaşlar için günde 2 tablet Silymarin(Milk Thistle), 1 tablet enginar hapı, 1 tablet A ve E vitamini, 60 mg Çinko, 500mg magnezyum ve iki tablet 1000mg omega 3 alıyorum. C vitaminini kestim şimdilik kürden sonra katabolik etkiyi azaltması için kullanacağım. Pre workout ve Creatine ürünlerini de kürün 3.haftasından sonra kesmiştim şu an sadece Whey isolate, Casein, BCAA kullanıyorum. Kaliteli protein kaliteli karbonhidrat kaliteli yağ şeklinde besleniyorum.

Kür ortası 6.hafta yaptırmış olduğum kan tahlili sonuçlarım:

IMG_20190514_131123.thumb.jpg.f49f1306783f4ccd2bc1310d05fb02b6.jpg

Kar amacı gütmeksizin yardımlarını esirgemeyen, ilgi ve alakasından dolayı Burak hocama Saygılarımı sunuyorum.

• Beğen 3
  • Teşekkürler 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.225

Güzel mesajların için teşekkürler @serefsimsek seni öncesinden tanıyordum ama şimdi beraber hareket etme fırsatını yakaladık.

Her şeyin çok daha güzel olması dileği ile.

Başarılar.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Guzel gelisim tebrikler, normal dozlar duzgun beslenme iyi antrenman ve basarili sonuclar. Benim tavsiyem üst göğüslere agirlik vermenizden yana olacak, gogsun en zor gelisen bolgesi ust bölge olduğundan biraz daha agirlik verin derim :) Basarilar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
klinux, 9 saat önce yazdı:

Estradiol ve Prolactin nasıl o kadar düşük DECA bolde küründe 

AAS kullanımında aromatize ve prolaktin düzeylerinin artışı, daha genel tabirle yan etkiler her bünyede aynı olmaz. Kimi 250mg testo ile E2'yi referans değerinin 3 katına çıkarır kiminde ise 750mg testo da referans değerlerinde kalabiliyor. Genetik faktörler.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.