Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

metinav

Terbutalin sülfat

Önerilen İletiler

metinav    4.578

Clenbuterol benzeri, seçici beta 2 reseptör agonisti bir maddedir.Clen yerine, eczane ürünü olarak güvenle kullanılabilir.Tüm etkileri aynı olmakla birlikte, yan etki daha iyi tolere edilebilir.Fakat sağlıklı olmayanlar kullanıp zarar görebilirler.Kullanımıyla ilgili bir çalışmayı aşağıya ekliyorum.

https://www.ergo-log.com/terbutaline-muscle-fat.html

Kısaca 4 hafta kullanımda 2 kg kas kazanımıyla 1 kg yağ yakımı elde edilmiş...

terbutalinesulphate.gif

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hakarakikiri    39

Yarı ömrü clenden kısa ventolinden 10 saat daha uzundur

tarihinde Hakarakikiri tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

Yaklaşık 4-5 saat yan etkisi sürüyor (titreme, heyecan, yüksek nabız vb.)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

yağ yakımını anladım da;"gain 2 kilos of muscle" 'ın çalışma mantığı nedir?

tarihinde interfectum tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
interfectum, 11 saat önce yazdı:

Terbutalin ve onun benzeri b2 agonisti ilaçlar, tansiyonu arttırarak solunumu bronşları genişleterek iyileştiriyorlar.Bunun yanında özellikle kahverengi yağ dokusunu çözerek ısıya dönüşmesinde etkililer.Zayıf kas dokularına bol oksijen ve besin taşınmasını sağlamaları yönüyle antikatabolizan diye düşünülmüş ve belli bir oranda zayıf kasları geliştirdiği (özellikle iskelet düz kasları) gözlenmiştir.Hayvanlarda bu etki sebebiyle yıllardır kullanılmaktadır.Clen abd de onay almamış genelde sığır at vb. için kullanılırken, avrupada insan sağlığı için ilaç olarak kullanılıyor...Terbutalin ve salbutamol tüm dünyada insanlar için kullanılan beta 2 agonist ilaçtır.Velhasıl metabolizmayı hızlandırması, tansiyonu arttırması, damarları-bronşları genişletmesi ve vucudu enerji olarak yağlara yöneltmesi sebeplerinden anabolik etkiler taşımaktadır...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 1 saat önce yazdı:

Terbutalin ve onun benzeri b2 agonisti ilaçlar, tansiyonu arttırarak solunumu bronşları genişleterek iyileştiriyorlar.Bunun yanında özellikle kahverengi yağ dokusunu çözerek ısıya dönüşmesinde etkililer.Zayıf kas dokularına bol oksijen ve besin taşınmasını sağlamaları yönüyle antikatabolizan diye düşünülmüş ve belli bir oranda zayıf kasları geliştirdiği (özellikle iskelet düz kasları) gözlenmiştir.Hayvanlarda bu etki sebebiyle yıllardır kullanılmaktadır.Clen abd de onay almamış genelde sığır at vb. için kullanılırken, avrupada insan sağlığı için ilaç olarak kullanılıyor...Terbutalin ve salbutamol tüm dünyada insanlar için kullanılan beta 2 agonist ilaçtır.Velhasıl metabolizmayı hızlandırması, tansiyonu arttırması, damarları-bronşları genişletmesi ve vucudu enerji olarak yağlara yöneltmesi sebeplerinden anabolik etkiler taşımaktadır...

Dozajlaması nasıl 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Dagcıkomando, 25 dakika önce yazdı:

Dozajlaması nasıl 

İlk mesajda paylaştığım linkte, yapilan bir calisma var, onu okuyabilirsin.Ben günlük toplamda 15 mg aliyorum.5 mg üç esit doz olarak...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44
metinav, 3 saat önce yazdı:

ellerine sağlık teşekkür ederim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
interfectum, 18 saat önce yazdı:

Linkteki yazıda terbutalin sülfatın, vucuttaki follistatini arttırarak miyostatini baskıladığı ve bu şekilde kas gelişimi olduğundan bahsedilmiş...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Equipoise, 1 saat önce yazdı:

Hocam clen ya da ventolin denedin mi? Onlara göre daha mı zayıf daha mı güçlü etki bakımından

Clen defalarca denedim.İkisini kiyaslarsam clen isiyi daha fazla arttiriyor.Ventolin ise bende aşiri titremeden başka bir ise yaramamişti.Vucudum cabuk alisiyor bu tip adrenalin ve noradrenalin salgilatici maddelere...Etki olarak bence clenle ventolin arasinda bir yerde...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Arkadaşlar kullanımı kısaca clenden daha mı güvenli? Daha önce cleni günde 3 tablet kullanmış biriyim, kalbimi yorduğunu hissetmiştim, ayrıca milletin mont giydiği havada tişörtle pişiyordum. Yaz için aas yanında terbütalin önerir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
morningstar, 12 saat önce yazdı:

Arkadaşlar kullanımı kısaca clenden daha mı güvenli? Daha önce cleni günde 3 tablet kullanmış biriyim, kalbimi yorduğunu hissetmiştim, ayrıca milletin mont giydiği havada tişörtle pişiyordum. Yaz için aas yanında terbütalin önerir misiniz?

Terbutalin clen için bir alternatif.Fiyat olarak da gayet uygun eczane ilacı.Etki konusu tamamen aldığın dozla alakalı bir şey.Beta agonisti ilaçlar kalbe sıkıntı veriyor çünkü kalpte reseptörleri var.Benim vucut toleranslı bir çok maddeye ; o nedenle pişme veya aşırı terleme durumu yaşamıyorum.Titreme dışında olumsuz bir durumla karşılaşmadım.Kalp ve tansiyon sorunu olanlar kullanmasın buna benzer ilaçları...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44
metinav, 12.05.2019 - 13:21 yazdı:

Terbutalin clen için bir alternatif.Fiyat olarak da gayet uygun eczane ilacı.Etki konusu tamamen aldığın dozla alakalı bir şey.Beta agonisti ilaçlar kalbe sıkıntı veriyor çünkü kalpte reseptörleri var.Benim vucut toleranslı bir çok maddeye ; o nedenle pişme veya aşırı terleme durumu yaşamıyorum.Titreme dışında olumsuz bir durumla karşılaşmadım.Kalp ve tansiyon sorunu olanlar kullanmasın buna benzer ilaçları...

doz arttırmayı neye yöre yapıyorsunuz;mesela clende arttırma periyodları bellidir piramit yükselme ya da her hafta bir tablet arttırarak 4 hafta sonunda ara vermek gibi bunlara benzer bi doz arttırma periyodu var mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
interfectum, 10 saat önce yazdı:

doz arttırmayı neye yöre yapıyorsunuz;mesela clende arttırma periyodları bellidir piramit yükselme ya da her hafta bir tablet arttırarak 4 hafta sonunda ara vermek gibi bunlara benzer bi doz arttırma periyodu var mı 

Açıkçası internette herhangi bir plan program görmedim.Fakat beta 2 agonist ilaçlar yarılanma süreleri dışında aşağı yukarı benzer özelliklerdedir.Dolayısıyla clenbuterol gibi düşünebilirsiniz.Ben yukarıda paylaştığım linkteki gibi sabit doz kullanıyorum.Vucudumu tanıdığım için etkisi azaldığında dozu arttırıyorum.Günlük 15 mg kullanıyordum başladığımda, şuan 20 mg yaptım.Yetmezse daha da arttırabilirim toleransa göre...Fakat terbutalin clenden daha uzun etkili ve alışma durumu daha geç oluyor bunu farkettim.

İlk hafta günlük 5 mg

ikinci hafta  günlük 10 mg

üçüncü hafta günlük 15 mg

dördüncü hafta 20 mg alarak kullanabilirsiniz.Bu tamamen vucudunuzun tolere etmesiyle alakalı bir şey.

Bu arada astım hastaları için kullanım dozu 5 mg buradan kıyaslayabilirsiniz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44
metinav, 8 saat önce yazdı:

Açıkçası internette herhangi bir plan program görmedim.Fakat beta 2 agonist ilaçlar yarılanma süreleri dışında aşağı yukarı benzer özelliklerdedir.Dolayısıyla clenbuterol gibi düşünebilirsiniz.Ben yukarıda paylaştığım linkteki gibi sabit doz kullanıyorum.Vucudumu tanıdığım için etkisi azaldığında dozu arttırıyorum.Günlük 15 mg kullanıyordum başladığımda, şuan 20 mg yaptım.Yetmezse daha da arttırabilirim toleransa göre...Fakat terbutalin clenden daha uzun etkili ve alışma durumu daha geç oluyor bunu farkettim.

İlk hafta günlük 5 mg

ikinci hafta  günlük 10 mg

üçüncü hafta günlük 15 mg

dördüncü hafta 20 mg alarak kullanabilirsiniz.Bu tamamen vucudunuzun tolere etmesiyle alakalı bir şey.

Bu arada astım hastaları için kullanım dozu 5 mg buradan kıyaslayabilirsiniz...

tam da tahmin ettiğim gibi ve yine tahminimce reseptör doldurma süresi clene oranla daha uzun sürdüğünden kullanım süresi aralıksız olarak daha uzatılabilir..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
interfectum, Bir saat önce yazdı:

tam da tahmin ettiğim gibi ve yine tahminimce reseptör doldurma süresi clene oranla daha uzun sürdüğünden kullanım süresi aralıksız olarak daha uzatılabilir..

Aynen, ben şu ana kadar öyle devam ettim.Fakat kullanacak kişi vucudunun tepkisine göre doz ayarlamalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.