Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Adem Kaptan

Deca dick problemi kafayi yiyeceğim yardm

Önerilen İletiler

Adem Kaptan    11
Nemesis, 31 dakika önce yazdı:

Atlarımız ne demiş yiyemeyeceğin testisin altına yatma 

Knk bende senin gibi ilk girdigimde herşeyi ilaca bağlıyordum nerdeyse serçe parmağımı vursam acaba steroiden  mi oluyor diyecek seviye geldim ama bi yola çıktıysam bunun dönüşü olmıycagını biliyordum sonradan farkettim boş kuruntu yapıyormuşum şu an testisim kalkmıyor 

Ya   benim 1 enjeksiyon daha testoya devam ettiğinde 3-4 gun afedersin inmiyordu demir gibiydi  testoyuda kestikten sonra  şimdi ereksiyon olamıyorum  2 dk sürüyor ereksiyon olmam  oda tam değil yani  1 enjeksiyon bunu yaptı hayırlısı bakalım  6-12 aya  düzelmesse  bu sefer  başka küre girmeyi düşünüyorum  anliyacagın  şu 20 gündür  hayattan ne zevk aliyorum ne tat  yarın kan testini aldıktan sonra  pct gerekiyorsa onuda yapıp beklemeye geçecem ama bakalım nasıl olacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kürden sonra testo yerine geliyor savaş cebecinin videosunu izleyin you tube dan, teston kürden üç ay sonra 350-400 lere inicek tekrar eski değerlere gelmesi 1.5 - 2 sene eski haline geliyor, bnm daha beterdi hiç kalkmıyordu deca dick olmuştum tam bir sene oldu son enjeksiyondan sonra %50 düzeldim çok yavaş ve uzun sürede iyileşiyor, bunu tecrübeli olan her kullanıcıdan dinledim sabırlı olucan iyi bakıcan kendine artık, o 2 sene içinde neyaparsan yap testo 450ng yi geçmezmiş, 650-700 oldumu iyileşmiş oluyomuşsu

Hani bu steroidleri satan siteler varya 1.5 ay cinsel isteksizlik yapıyor diyen palavra o işte, 1.5-2 sene sürüyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Viktormamıel, 5 dakika önce yazdı:

Kürden sonra testo yerine geliyor savaş cebecinin videosunu izleyin you tube dan, teston kürden üç ay sonra 350-400 lere inicek tekrar eski değerlere gelmesi 1.5 - 2 sene eski haline geliyor, bnm daha beterdi hiç kalkmıyordu deca dick olmuştum tam bir sene oldu son enjeksiyondan sonra %50 düzeldim çok yavaş ve uzun sürede iyileşiyor, bunu tecrübeli olan her kullanıcıdan dinledim sabırlı olucan iyi bakıcan kendine artık, o 2 sene içinde neyaparsan yap testo 450ng yi geçmezmiş, 650-700 oldumu iyileşmiş oluyomuşsun

6-12 ay  kendime baktiğim sürece  bir nebze olsun gelişme olur diyorsanız deneyeceğim dediğiniz şekil inşallah kurtulurum  ama benım kafama takılan 1 enjeksiyonda  nasıl böyle oldugu  çünkü başka kimseden  ne gördüm ne duydum böyle bir durumu  böyle olması benı kaygılandiriyor aslında 1 dozda  mekanızmayi mağfetmiş olabilirmiyim diye düşünüyorum hep   yarın kan tahlillerimide atacağim  konu açip  sizi etiketlersem neler yapabileceğim konusunda yardımcı olursanız mutlu olurum  @Viktormamıel

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zerkes1    4

1 defa kür yaptım vücuduma bir ton ilaç girdi kullanmadığım ve kullanmayacağım ilaçlar sadece deca ve tren. Bilinçli de olsam korkuyorum o ilaçlardan özellikle deca 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan, 6 saat önce yazdı:

6-12 ay  kendime baktiğim sürece  bir nebze olsun gelişme olur diyorsanız deneyeceğim dediğiniz şekil inşallah kurtulurum  ama benım kafama takılan 1 enjeksiyonda  nasıl böyle oldugu  çünkü başka kimseden  ne gördüm ne duydum böyle bir durumu  böyle olması benı kaygılandiriyor aslında 1 dozda  mekanızmayi mağfetmiş olabilirmiyim diye düşünüyorum hep   yarın kan tahlillerimide atacağim  konu açip  sizi etiketlersem neler yapabileceğim konusunda yardımcı olursanız mutlu olurum  @Viktormamıel

Test yaptırsana bi, yada yaptırdıysan paylaş bi, total testo, progesteron, lh, fsh, prolaktin, bunları yaptır sadece çıkar ortaya ne varsa, 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan, 05.05.2019 - 12:39 yazdı:

Benim arkadaşim ilk küründe testo ent. Deca . Boldenon. Danabol kullandi 3 aylik kür 

Dozajlari şu şekilde  haftalik

800 testo. 800 deca 600 bolde  ve 30 mg danabol çok sağlamda çikti kürden 

Bende ona heves ettim  testo deca danabol aldim bolde eklemedim

İlk enjeksiyon günümde 400 testo 400 deca ve danabol 20 mg aldim 

2. Gününde ereksiyon olamadiğimi yani testisimin sertleşmediğini farkettim  ve hemen kestim şuan 4 gun oldu bi cahillik ettim araştirmadim allah rizasi için biri yardımcı olursa ne yapmam gerektiği konusunda çok minnettar olurum 

Arkadaşim psikolojiktir ilk zamanlar banada oldu sonradan gecti diyor ama ben çok kafaya taktim Bu yuzdende daha ilk enjeksiyonda biraktm.

Zamana mi birakmaliyim yoksa. Pct yapmalimiyim @Loving hocam lutfen bir yardımcı olur musunuz yoksa kafayi yiyeceğim düşünmekten

Test sonuçlarını at mutlaka değerler normalse uygulaman gerekenleri yazarım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Komut07    0
anabolizanhelp, 20.05.2019 - 10:18 yazdı:

Test sonuçlarını at mutlaka değerler normalse uygulaman gerekenleri yazarım.

Aynı durumu bende yaşıyorum testo deca boldenon kürüne girmiştim 8 haftalık 2 seneyi aştı /70 kıvamında  ve tüm degerlerim normal eğer düzeltebilecek birşey biliyorsanız paylaşırmısız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Komut07, 24 dakika önce yazdı:

Aynı durumu bende yaşıyorum testo deca boldenon kürüne girmiştim 8 haftalık 2 seneyi aştı /70 kıvamında  ve tüm degerlerim normal eğer düzeltebilecek birşey biliyorsanız paylaşırmısız

Bu konudaki arkadaş 1 enjeksiyon   yapmiş oda  1 ml almiş 250mg sabah ve gece ereksiyonlarım felan geldi diyordu en son başka konuda . Bizim durum biraz farklı bende 4 hafta kullandım     4 ay oldu anca  80 ime geldim   hayırlısı bakalım ama 2 sene fazla kardeşim . doğal oluruna bırak bir şey kullanma  @Viktormamıel adlı arkadaşında  gönderisini izleyebilirsin faydalı olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
metinav, 3 saat önce yazdı:

Bir forumda gördüğüm "Venüsteki Limon Ağaci" nick'li eleman gayet güzel yaşadıklarını yazmış.Linkini ekliyorum :

https://forum.donanimhaber.com/steroidlerin-karanlik-tarafi-bir-cok-insanin-soylemedigi-seyler--133066765

Güzel bir konu ve anlatım olmuş ama herkeside öldürmüş yani o zaman ilaç kullanan herkesin erkekliği bitmiş hayatı kararmış sadece kas görüntüsü var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    408
metinav, 3 saat önce yazdı:

Bir forumda gördüğüm "Venüsteki Limon Ağaci" nick'li eleman gayet güzel yaşadıklarını yazmış.Linkini ekliyorum :

https://forum.donanimhaber.com/steroidlerin-karanlik-tarafi-bir-cok-insanin-soylemedigi-seyler--133066765

Türkiyede doktor yok demiş mesela bahsettiği kişi gerçekten bu dalın en sağlam kişilerinden ama tibet erdoğru,tarık esen,sinan ekici gibi bir çok bu işin duayeni hocamız var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Ironmann, 2 saat önce yazdı:

Türkiyede doktor yok demiş mesela bahsettiği kişi gerçekten bu dalın en sağlam kişilerinden ama tibet erdoğru,tarık esen,sinan ekici gibi bir çok bu işin duayeni hocamız var 

İllaki her gün bir çok kişi yetişiyor bu mesleğe yönelenler de olacaktır.Fakat maalesef spor hekimliği konusunda yurtdışında ki doktorların seviyesine gelmek için baya zaman var.Umarım bu içinde bulunduğumuz durumların çözümünü, doktorlarımızdan öğrenebileceğimiz zamanlar da gelir...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Ironmann, 3 saat önce yazdı:

Güzel bir konu ve anlatım olmuş ama herkeside öldürmüş yani o zaman ilaç kullanan herkesin erkekliği bitmiş hayatı kararmış sadece kas görüntüsü var 

Valla bence çok öz ve güzel ifade etmiş.Piyasada satılanların içeriğinin ne olduğu belirsizken (kurşun civa gibi) bir de üstüne üstlük deca gibi erkek bünyesine zıt bir roidin yaşattıkları az bile ifade edilmiş.Bu sporu yapan bir çok eski sporcu libido ereksiyon sorunu yaşıyor.Kalkıp da ben hipogonadik oldum diyemez mantıklı olmak lazım.Adamlar steroidin dibine vurup ben doğalım diyebiliyorlarsa demek ki bu işte reklam ve pohpohlanmak çok önemli.Ben de inanmazdım ama harbiden deca libido sıkıntısı yaşatıyor.Yabancı forumlara baktım az önce 10 yılı bu şekilde geçirenler var.Sebebi ve oluş mekanizmasını çözebilecek kimse yok, yada çok masraflı bir şey ki duyulmuyor...İlaç kullanan herkes değil, ben sadece deca bu etkiyi yaşatıyor diyorum.Kimse spermiyogram yaptırmıyor dikkatinizi çekiyor mu ? Acaba kürlerden sonraki durum ne ? Hadi biz çoluk çocuk sahibi olmuştuk steroidden önce, ya 18-20 yaşındaki gençler hiç düşünmüyorlar bu hayat sadece kastan ibaret değil.Ayrıca bu spor çok nankör.Bırakır bırakmaz birazda stresli bir ortamdaysan verdiğini hızlı bir şekilde geri alıyor.Genetiğin önüne geçebilmek çok mümkün değil...

• +1 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Ferhat82, 20 saat önce yazdı:

Bu konudaki arkadaş 1 enjeksiyon   yapmiş oda  1 ml almiş 250mg sabah ve gece ereksiyonlarım felan geldi diyordu en son başka konuda . Bizim durum biraz farklı bende 4 hafta kullandım     4 ay oldu anca  80 ime geldim   hayırlısı bakalım ama 2 sene fazla kardeşim . doğal oluruna bırak bir şey kullanma  @Viktormamıel adlı arkadaşında  gönderisini izleyebilirsin faydalı olabilir

Dediğin gibi .Benim şuan 1 ay geçti ve düşünce yoluyla ereksiyonlar geldi sabah ereksiyonlari ara ara var. Sertlik dereceside 3 gundur baya iyi seviyede 80-90 diyebilirim . Hayırlısıyla herkes şunu bir atlatsa kendine gelse yaşamayan gerçekten bilmez 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şunu söyliyim öncelikle o yabancı sitelerde 10 sene diyenler vücutlarına düzelcem diye panikle ara sıra hormon zerkedenler, bide şu var internette bu gibi sitelerde çok palavra dönüyor, hiç birşey kullanılmaması gerekiyor 2 sene boyunca, adam prolaktinim yüksek diyor hormon zerkediyor düşürüyor , panik yapıor erkeklik gitti diye testosteron basıyor başa dönüyor, e2 yüksek diyor tamoxifen basıyor, ya bi bırakın doğal beslenin, bnm de iu an sıkıntılı tam bi sene oldu, sabahları 620ng lerde akşam 5 e doğru 280ng lere kadar düşüyor, bu iş sabır isteyen bi iş, bu olay güç istiyor sabır istiyor girmeyin hiç bi ilaca, 10 sene diyolar alay etmişler orda insanlarla bende okudum çok bariz alay vardı puştun biri 10 senede ancak geçer demiş bütün herkes kafada öyle şartlanmış korkmuş ve amaçta bu zaten milleti korkutmak, bnm çevremde de çok var kullanmış arkadaşım bir kür ve decadick olan şimdi çocuk sahibi ve evliler olay ise şu kimi 1 senede kimi 2senede ama hepside iyileşmiş, bunalımada girmişler onlarda 10 sene yazılarını okumuşlar ama iyileşmişler ama nasıl iyileşmişler hiç birşey kullanmadık dediler

tarihinde Viktormamıel tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

arkadaş insanı decadan trenden soğuttunuz :D şaka bi yana forumun en yararlı beyin fırtınası dönen tek konusu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Viktormamıel, 8 dakika önce yazdı:

Şunu söyliyim öncelikle o yabancı sitelerde 10 sene diyenler vücutlarına düzelcem diye panikle ara sıra hormon zerkedenler, bide şu var internette bu gibi sitelerde çok palavra dönüyor, hiç birşey kullanılmaması gerekiyor 2 sene boyunca, adam prolaktinim yüksek diyor hormon zerkediyor düşürüyor , panik yapıor erkeklik gitti diye testosteron basıyor başa dönüyor, e2 yüksek diyor tamoxifen basıyor, ya bi bırakın doğal beslenin, bnm de iu an sıkıntılı tam bi sene oldu, sabahları 620ng lerde akşam 5 e doğru 280ng lere kadar düşüyor, bu iş sabır isteyen bi iş, bu olay güç istiyor sabır istiyor girmeyin hiç bi ilaca, 10 sene diyolar alay etmişler orda insanlarla bende okudum çok bariz alay vardı puştun biri 10 senede ancak geçer demiş bütün herkes kafada öyle şartlanmış korkmuş ve amaçta bu zaten milleti korkutmak, bnm çevremde de çok var kullanmış arkadaşım bir kür ve decadick olan şimdi çocuk sahibi ve evliler olay ise şu kimi 1 senede kimi 2senede ama hepside iyileşmiş, bunalımada girmişler onlarda 10 sene yazılarını okumuşlar ama iyileşmişler ama nasıl iyileşmişler hiç birşey kullanmadık dediler

Deca konusunda çok fazla psikolojik etkilenme var kesinlikle katılıyorum. Söyledim bir daha söylüyorum, bakıldığında Deca ve Tren de aynı ilaçtır. Neden deca dick de tren dick olmuyor? Ki trenbolone, decadan kat ve kat testislere baskı yapan bir ilaçtır. Testosteron mesela asıl sistemi sekteye uğratan, bu işin başrol elemanıdır. Neden kimse testo dick demiyor? Eski zamanlardan beri en favori ve kültleşmiş ilaç Deca'dır. Ben bu sorunu yaşayanların çoğunun büyük bir kısmını bu üne kapılmasından ve çok fazla dillendirilmesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Genetik olarak zarar görmüş olabilirsiniz ama deca kullanırsan bu sorunu yaşarsın demek nasıl bir genellemedir? Bakın deca değil tüm roidler sisteminizi baskılar. Tren de testosteronun kendiside ki deca için genel kanı DHT sistemini bozuyor deniyor. Peki DHT bazlı roidler mesela Masteronun DHT ile işi yok mu? Kullandıktan sonra doğal DHT için özel bir iyileştirme protokolü uyguluyor musun? İşin cılkını çıkarmadıkça yıllarca deca kullanımı veya yıllarca önlemsiz kürde kalmak, aşırı doz gibi sisteminizde yani hormonlarda kalıcı problem yaşanması imkansıza yakındır. İyileşme tamamen genetiğe, doğru zamanda küre girmeye, doğru ve bilinçli kür, gerekli olan kürlerde kür içi önlemler ve kür sonu doğru ve yeterli tedaviyle ilgili. Tabii ki uzun yıllar AAS kullanımı sperm kalitenizi muhtemelen düşürecektir. Ayrıca testislerinize ağır baskı yapan ilaçların kombini ile yüksek dozlar ve gereksiz uzun süren döngüler de önlemler alınsa bile testosteron salınım kapasiteniz düşebilir. İktidarsızlık veya yetersizlik diyelim yaşanabilir. Bu yüzden abartı sürelerden, dozlardan ve ağır roidlerin sürekli kombininden uzak durun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Deca dick sebebinin, decanın dihidronandrolone (dhn) ye dönüşüp SHBG ye bağlanarak düşük androjenik etki göstermesi olduğunu okumuştum. Ne kadar doğru bilmiyorum.. Çözümü ise kür sırasında (kürden sonra bi işe yaramayabilir) proviron kullanarak, SHBG ye dhn den önce bağlanmasını sağlamak olabilir. Hatta mantıken decadan 1 hafta önce provirona başlanırsa deca dick probleminin kürlerde oluşmayacağını düşünüyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
zubonk, 6 saat önce yazdı:

Deca konusunda çok fazla psikolojik etkilenme var kesinlikle katılıyorum. Söyledim bir daha söylüyorum, bakıldığında Deca ve Tren de aynı ilaçtır. Neden deca dick de tren dick olmuyor? Ki trenbolone, decadan kat ve kat testislere baskı yapan bir ilaçtır. Testosteron mesela asıl sistemi sekteye uğratan, bu işin başrol elemanıdır. Neden kimse testo dick demiyor? Eski zamanlardan beri en favori ve kültleşmiş ilaç Deca'dır. Ben bu sorunu yaşayanların çoğunun büyük bir kısmını bu üne kapılmasından ve çok fazla dillendirilmesinden kaynaklandığını düşünüyorum. Genetik olarak zarar görmüş olabilirsiniz ama deca kullanırsan bu sorunu yaşarsın demek nasıl bir genellemedir? Bakın deca değil tüm roidler sisteminizi baskılar. Tren de testosteronun kendiside ki deca için genel kanı DHT sistemini bozuyor deniyor. Peki DHT bazlı roidler mesela Masteronun DHT ile işi yok mu? Kullandıktan sonra doğal DHT için özel bir iyileştirme protokolü uyguluyor musun? İşin cılkını çıkarmadıkça yıllarca deca kullanımı veya yıllarca önlemsiz kürde kalmak, aşırı doz gibi sisteminizde yani hormonlarda kalıcı problem yaşanması imkansıza yakındır. İyileşme tamamen genetiğe, doğru zamanda küre girmeye, doğru ve bilinçli kür, gerekli olan kürlerde kür içi önlemler ve kür sonu doğru ve yeterli tedaviyle ilgili. Tabii ki uzun yıllar AAS kullanımı sperm kalitenizi muhtemelen düşürecektir. Ayrıca testislerinize ağır baskı yapan ilaçların kombini ile yüksek dozlar ve gereksiz uzun süren döngüler de önlemler alınsa bile testosteron salınım kapasiteniz düşebilir. İktidarsızlık veya yetersizlik diyelim yaşanabilir. Bu yüzden abartı sürelerden, dozlardan ve ağır roidlerin sürekli kombininden uzak durun. 

Ben yaklasik 10 kür yapan biriyim.Ve hangi roidin bünyrme ne yapip yapmadigini net bir sekilde drneyimledim.Trenbolonla decanin teoride ayni kimyasal aileye dahil olmasi uygulamada yan etkilerini ortak yapmiyor.Trenin dick yapmasi en fazla bünyeyi çok fazla yormasi ve zorlamasindan olabilir o da gecici.Fakat deca en ufak bir zorlanma stres yorgunluk oluşturmuyor.Tabiri caizse tatlı tatlı... :) Kesinlikle psikolojik bir abarti degil.Bilakis gercekten ereksiyon sorunu yapiyor...Böyle bir durumla simdiye kadar hiç karşılaşmadim.Hic kimse böyle dedi diye inanıp kabullenecek biri degiliz.Kendi tecrübem dururken baskasinin teorilerini dinlemem.Deca dick denilen sey tamamen kimyasal bir etkiden gerceklesiyor.Dht üretimini arttiran veya azaltan roidler sorunu degil bu is, tam tersine dogal dht üretim mekanizmasında, sistemde farkli bir kimyasal hormonla yer degistiriyor.Dhn dedikleri sey...Yoksa görünürde bir sey yok.Vucuttaki free testo dht ye degil dhn ye dönüsüyor.Bu döngüyü eski haline getirebilmek gerekli yoksa o yoldan devam eder gider.Damar ceperinden nox denilen madde üretiliyor.Ereksiyon icin penil bölgedeki damarlarin noxla genislemesi lazim.Deca nox üretini azaltan ve bozan bir özellikte.Tren böyle bir şey asla yapmaz.Tam tersine noxu arttirir pump olur insan.Bu konuda yasamayanlar gercekten ne demek istedigimizi anlamiyorlar.Ben steroidler konusunda yalansiz acik ve net dusuncemi paylastim.Gercekler aci maalesef.Vucutta kortizol diye yikici bir hormon varken genetik, doldurulan denizin tekrar eski haline gelmesi gibi vucudu eski haline döndürüyor steroidi birakinca.Libido ereksiyon sorunu gibi kalici bir iz birakinca bu isin bir anlami kalmiyor...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Equipoise, 3 saat önce yazdı:

Deca dick sebebinin, decanın dihidronandrolone (dhn) ye dönüşüp SHBG ye bağlanarak düşük androjenik etki göstermesi olduğunu okumuştum. Ne kadar doğru bilmiyorum.. Çözümü ise kür sırasında (kürden sonra bi işe yaramayabilir) proviron kullanarak, SHBG ye dhn den önce bağlanmasını sağlamak olabilir. Hatta mantıken decadan 1 hafta önce provirona başlanırsa deca dick probleminin kürlerde oluşmayacağını düşünüyorum.

Kürdeyken sıkıntı yok ki.Mesele kürden sonra istedigin pct yi yap eski haline gelemiyorsun.Kür icinde iste paylastigim makalede de belirtiyor, decanin dhn üretimi icin Ar dönüsüm enzimini engelleyen finasterid gibi ilaçlar kullanilabilir denilmiş.Eski forumlarda decanin iki kati testo kullanin diye önermisler.Kür bitti simdi geriye dönemedik.İki defa pct yaptim testo üretiliyor ama dht yok.Libido dht ile oluyor.Sakin biri olduk ciktik. :) Provironun kiymetini türk spor camiasi bilmiyor.Küçümsüyorlar ama yabancilar bir cok seyde bu provirona ulasamiyorlar bizim gibi rahat rahat.Kür icinde kullanilmali her zaman.Free testonun kas gelimi saglayabilmesi icin bosta kalmasi gerekli.Shbg ye herseyden hizli ve saglam bağlandigindan ve shbg seviyesini azalttigindan önemli...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • +1 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Viktormamıel, 8 saat önce yazdı:

10 sene bir insan libido olmadan yasiyorsa onun erkekliginde bir sorun vardir zaten.Palavra atanlar baska, fakat gercekten decanat esteri vucutta uzun zamanlar kalarak dht mekanizmasini baskiliyor.Beklemekle olsa tamam ama neyi bekliyecegiz ? Sonucu bilmedigin bir seyi cozum uretmeden aramadan beklrmek kaliciliga sebep olup kroniklestirebilir durumu.Evli oldugunu düsün, cialis alarak nox artisi saglayip abone olmaya ilac sirketlerine para kazandirmaya ne gune kadar devam edelim ? Dht icin bence tekrardan sadece dht roidleri kullanarak kür yaplmali ve vucuda bu mekanizma hatirlatilmali.Yoksa düzelip düzrlmeyecegimiz belirsiz.20 yasindaki bir delikanlinin metabolizmasi kisa sürede iyilesebilir ama bizim gibi 40 gecenler icin bu dogal halde bile zor.Yasla birlikte vucudun hormon üretimi ve onu kullanma kapasitesi düsüyor.Destek sart bence.Dogal da olsa bir seyler kullanmali denemeli.Bos bos beklemek çözüm degil.Ömürden 18 ay gecti düsük libidoyla.Yazik ne hale geldik.İyilesen oluyordur muhakkak, fakat genc degiliz iste bekleyelim...Her söylenene de inanmayin.Kol kirilir yen icinde kalir.Bu kucuk dusurucu bir durum kimse kolay kolay itiraf etmez.Hele hele hoca ve tecrubeli sporcuysa...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
metinav, 8 saat önce yazdı:

@metinav     hocam  sana sormak istediğim şu bende şimdi  4 hafta deca testo kullandım Haftalık 250mg   İlk hafta ereksiyon kaybı olduğunu anladım  ve o zamandan şimdiye 3 ay geçti . Bende ara ara  sabah ereksiyonlari var  öyle idrar zorlaması ile felan değil  birde  düşünce yoluylada  baya iyi seviyede  %60-70 seviyelerine geliyor. İlişki sırasında  ereksiyon hapı olmadan  2 rahat yapıyorum biraz zorlamayla 3 de geliyor.Yani gecede 2 kere ilişki yaşiyabiliyorum rahat şekilde. sertlikte 80 seviyelerinde diyebilirim .Libido olarak bir sıkıntım yok gibi .Psikolojik olarakta kötü seviyede değilim  ama çok özgüvensizim  buda beni kötü etkiliyor bazi kişilerin yourumlarına bakıyorum tekrar kür girip %100 düzelenler görüyorum.Benim şuan yaşim 22 sen baya kür yapmişsin.Baya bir bilginde var bu deca konusunda.  Şimdi sana sormak istediğim metin abi ben biraz daha beklemelimiyim yoksa 3ay içinde tekrar küre girmelimiyim  ne önerirsin bana.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Ferhat82, 4 dakika önce yazdı:

@metinav     hocam  sana sormak istediğim şu bende şimdi  4 hafta deca testo kullandım Haftalık 250mg   İlk hafta ereksiyon kaybı olduğunu anladım  ve o zamandan şimdiye 3 ay geçti . Bende ara ara  sabah ereksiyonlari var  öyle idrar zorlaması ile felan değil  birde  düşünce yoluylada  baya iyi seviyede  %60-70 seviyelerine geliyor. İlişki sırasında  ereksiyon hapı olmadan  2 rahat yapıyorum biraz zorlamayla 3 de geliyor.Yani gecede 2 kere ilişki yaşiyabiliyorum rahat şekilde. sertlikte 80 seviyelerinde diyebilirim .Libido olarak bir sıkıntım yok gibi .Psikolojik olarakta kötü seviyede değilim  ama çok özgüvensizim  buda beni kötü etkiliyor bazi kişilerin yourumlarına bakıyorum tekrar kür girip %100 düzelenler görüyorum.Benim şuan yaşim 22 sen baya kür yapmişsin.Baya bir bilginde var bu deca konusunda.  Şimdi sana sormak istediğim metin abi ben biraz daha beklemelimiyim yoksa 3ay içinde tekrar küre girmelimiyim  ne önerirsin bana.

Bence bu sorun için küre falan girme gerek yok çünkü.Seninki psikolojik ağırlıklı ve zamanla düzelirsin.Yaşında genç vucudun toparlar.Olmadı ginseng gibi destekler kullanabilirsin.Spor amaçlı kür yapmayı düşünüyorsan decadan ve danaboldan uzak dur sorun yaşamazsın...

Deca dick denilen şeyi kısaca açıklayayım.Güç kuvvet enerji yerinde, hormon testleri normal, ( tabii dht veya progesteron kortizol vb bilinmiyor) ne sabah ne akşam ereksiyon olmuyor kendiliğinden.Normalde tahrik olunan cinsel istek uyandıran etkenlerden tahrik olmamak...Sex isteği arzusu ihtiyacı hissetmemek.Bazen testislerde aşırı dolgunluktan olan ağrıyı gidermek için masturbasyonla boşaltmak durumunda dahi ereksiyon yarım belkide 1/3 seviyelerinde.Partnerle sex yapılması konusunda istek olmadığı halde (libido yok) cialis alarak sevişme vb. ile hafif tahrikle erekte olma sonucunda sex gerçekleştirmek...İkinci genelde olmaz...Cialis bile ereksiyonu çok fazla iyileştirmez.Aslında ereksiyon sorunu yok gibi fakat onu harekete geçirecek tahrik unsuru libido yok.Temel fizyolojik sebep ereksiyon ve sex ihtiyacı olmaması...Deca dick libidosuz ve dolayısıyla ereksiyonsuz ölü bir kuş durumunu ifade ediyor...Kendinizden kıyaslayın deca dick misiniz değilmisiniz...Basit psikolojik endişelerle alakası yok.Tamamen fizyolojik ve hormonel bir sorun...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
metinav, 16 dakika önce yazdı:

Bence bu sorun için küre falan girme gerek yok çünkü.Seninki psikolojik ağırlıklı ve zamanla düzelirsin.Yaşında genç vucudun toparlar.Olmadı ginseng gibi destekler kullanabilirsin.Spor amaçlı kür yapmayı düşünüyorsan decadan ve danaboldan uzak dur sorun yaşamazsın...

Deca dick denilen şeyi kısaca açıklayayım.Güç kuvvet enerji yerinde, hormon testleri normal, ( tabii dht veya progesteron kortizol vb bilinmiyor) ne sabah ne akşam ereksiyon olmuyor kendiliğinden.Normalde tahrik olunan cinsel istek uyandıran etkenlerden tahrik olmamak...Sex isteği arzusu ihtiyacı hissetmemek.Bazen testislerde aşırı dolgunluktan olan ağrıyı gidermek için masturbasyonla boşaltmak durumunda dahi ereksiyon yarım belkide 1/3 seviyelerinde.Partnerle sex yapılması konusunda istek olmadığı halde (libido yok) cialis alarak sevişme vb. ile hafif tahrikle erekte olma sonucunda sex gerçekleştirmek...İkinci genelde olmaz...Cialis bile ereksiyonu çok fazla iyileştirmez.Aslında ereksiyon sorunu yok gibi fakat onu harekete geçirecek tahrik unsuru libido yok.Temel fizyolojik sebep ereksiyon ve sex ihtiyacı olmaması...Deca dick libidosuz ve dolayısıyla ereksiyonsuz ölü bir kuş durumunu ifade ediyor...Kendinizden kıyaslayın deca dick misiniz değilmisiniz...Basit psikolojik endişelerle alakası yok.Tamamen fizyolojik ve hormonel bir sorun...

Abi bu yazdığın şeyleri okurken bile çok ürktüm gerçekten çok kötü bir durum şuan durumum böyle değil  ama ilk zamanlar  aynı bu dediğin gibi hissediyordum ve deca dick inde ne oldugunu bilmiyordum  forumdan  öğrendim.Sonra ona kenetledim kendimi birde ginseng felan alıp deniyeyim psikolojik olarak belki yararını görürüm .Elimde sustanon boldenon anapolon var şuan bekliyip göreceğim ama senin bu yazdıklarına gerçekten uzak durumdayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Kardeşim sakın  birşey kullanma bu dediklerin oluyorsa eğer  birde 3 ay gibi kısa bir sürede  düzelirsin  merak etme  @metinav hocam çok güzel açiklamiş durumu zaten sana.Zamana bırak  senin ki  Küre girdiğin zaman psikolojik olarak bu durumu kaldiramamişsin büyük iğtimal  pişmanlık ws gibi bir durum. Senin bu yazdıklarını adamlar 2 sene bekliyip bu seviyeye zor geliyor.Tam düzeldikten sonra ne yapmak istersen ona karar verirsin biraz daha bekle

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.