Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zerkes1

Bedava genotropin alma

Önerilen İletiler

Zerkes1    4

Merhaba arkadaşlar, eczaneden nasıl bedava gh alınır onu anlatacağım. ( Sorumluluk kabul etmiyorum ) hastane hastane gezip sizi dinleyen ve kabul edecek olan veya tanıdık bir endokrinoloji doktoru bulun. Benim 3 ayımi aldı çünkü endokrinoloji hep dolu randevu ala ala buldum. Size reçete yazdığı zaman ayda 2 defa bedava alabiliyorsunuz. Fakat şöyle bir sorun var, ileride asker veya polis gibi şeyler olamıyorsunuz maalesef. Bir de baba sigortası ile olmuyor bir işyerinde çalışmanız gerek aile sigortasında %15lik parasını eczaneye veriyorsunuz ama ben kronolojik bir hastalık var gibi gösterdiğim için direk bedava alabiliyorum. Benim amacım yarışmak elimde 8 tane genotropin var ayriyeten hiç birini satmiyorum ve vermiyorum. Çoğu doktor da sorumluluk altına girmeyeceği için vermiyor baya uğraşmanız lazım. Bazı uyanık eczaneler de bedava diye vermiyor diyebiliyor. Sağlıcakla kalın :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu konu daha önce açılmıştı tartışılmıştı, Kul hakkı diye bir şey var bu ülkenin nüfüsu 80 milyon   ve 80 milyonun hakkına giriyorsun çok değil  max 30-40 sene ölünce nasıl hesap vericeksin ? Konunun dini yanı ayrı bu yaptığın ahlaksız bir şey o reçeteyi yazan doktorada yazıklar olsun  dolandırıcı sahtekar olmak için mi o kadar sene okul okumuş.

Yemin ediyorum insanları gördükçe midem bulanıyor elimde kitlesel ölüm silahı olsa insanlığın sonunu kazırım   herkes becerebildiği yapabildiği ölçüde hırsız dolandırıcı şimdi diceksin büyük çalanlara söyle ben ayda 2 kutu aldım ne var bunda sen potansiyel büyük dolandırıcısın ilerde eline fırsat geçerse becerebilirsen yaparsın bu kafada gidersen. İnşAllah bu kafadan çıkar iyi insan olursun yazcak çok şey varda ben sabaha kadar yazsam sen anlayabilceğin kadar anlıcaksın keyifli forumlar.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kafasıkarışık, 14 dakika önce yazdı:

bu konu daha önce açılmıştı tartışılmıştı, Kul hakkı diye bir şey var bu ülkenin nüfüsu 80 milyon   ve 80 milyonun hakkına giriyorsun çok değil  max 30-40 sene ölünce nasıl hesap vericeksin ? Konunun dini yanı ayrı bu yaptığın ahlaksız bir şey o reçeteyi yazan doktorada yazıklar olsun  dolandırıcı sahtekar olmak için mi o kadar sene okul okumuş.

Yemin ediyorum insanları gördükçe midem bulanıyor elimde kitlesel ölüm silahı olsa insanlığın sonunu kazırım   herkes becerebildiği yapabildiği ölçüde hırsız dolandırıcı şimdi diceksin büyük çalanlara söyle ben ayda 2 kutu aldım ne var bunda sen potansiyel büyük dolandırıcısın ilerde eline fırsat geçerse becerebilirsen yaparsın bu kafada gidersen. İnşAllah bu kafadan çıkar iyi insan olursun yazcak çok şey varda ben sabaha kadar yazsam sen anlayabilceğin kadar anlıcaksın keyifli forumlar.

şiir gibi be al ders kitaplarına koy bu yazıyı...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
kafasıkarışık, 2 saat önce yazdı:

Katılıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metafor    3
kafasıkarışık, 2 saat önce yazdı:

Dostum adam yasal bir şekilde ilacı ücretsiz temin etmenin yolunu  bulmuş. Sonuçta "ihtiyaçtan" alıyor. Hastalar da ihtiyaçtan alır. Devletin bodybuilding sporuna destek olacağına köstek olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Pahalı bir spor ve devlet desteği 0. Bırak da sporcular ufak tefek hilelere başvursun. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Metafor, 2 saat önce yazdı:

Dostum adam yasal bir şekilde ilacı ücretsiz temin etmenin yolunu  bulmuş. Sonuçta "ihtiyaçtan" alıyor. Hastalar da ihtiyaçtan alır. Devletin bodybuilding sporuna destek olacağına köstek olduğu bir ülkede yaşıyoruz. Pahalı bir spor ve devlet desteği 0. Bırak da sporcular ufak tefek hilelere başvursun. 

Hile olmasi icin doktorun vermemesi lazim bunda bile yok, yukaridaki arkadas saçmalamis ne kul hakki arkadas binlerce kisi kullanıyor parayi bastirip temin ediyorlar. 80 milyonun hakkiymis, 80 milyondan ihtiyacı olan herkes alabiliyor zaten bunu amac body building ile uğraşanlarin da alabilmesi ilac zaten bolca üretilip saliniyor dünyada neyin kafasini yaşıyorsun sen acaba?.adama potansiyel dolandırıcı demis bir de... Dunyanin en sistemsiz ülkelerinden birinde yaşıyorsunuz, her turlu geçiriliyor fiyatlar 1e 100 kazanıyorlar halen birbirinize laf soylemekle uğraşıyorsunuz. Kim ne aliyorsa alir arkadas sana ne?

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
megalodon, 4 saat önce yazdı:

Doktora gidip yarışmacıyım gh yazar mısın  mı dedinO.o:D

Bunu ben de merak ettim nasıl bir diyalog geçti acaba :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62

Ilaç raporu lazım onun için 2 tane büyüme hormonu uyarı testi yapicak ve düşük çıkarsa (sağlıklı bireyde dusuk çıkması imkansiz) o zaman gh verilir. Obur türlü kafasına gore gh yazan doktorun g*tünden kan alırlar. 7 yıl tıp oku 4 yıl staj gör 8 yıl uzmanlık yap ayriyetten 4 yılda endokrin stajı gör sonunda endokrin doktoru olursun adam senin için 23 yılda geldiği mevkiyi hiçe sayar mi ? Kısacası konuyu açan arkadaş yalan söylüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya büyüme hormonu gerçek hastalar içindir !  onun parasını devlet öder devlet o parayı nerden alır 80milyon nüfustan vergi alarak hiç kendinizi haklı çıkarmaya çalışmayın  bu yaptığınız AHLAKSIZ bir şey   ama o kadar arsız olmuşsunuz ki  yavuz hırsız ev sahibini bastırır atasözü  geliyor aklıma    

E2 yükseldiği zaman Arimidex yazdırabilirsin Prolaktin yükseldiği zaman dostinex yazdırabilirsin doğal testo 0'a yakın olduğu zaman pregnyl yazdırabilirsin   kürdeyken hormon değerlerine baktırabilirsin tahlil yani, karaciğerinde sorun varsa nac 600 sivilce kremleri nizoral şampuan yazdırabilirsin  BUNLAR SENİN HAKKIN AMA BÜYÜME HORMUNUN NORMEL SEVİYEDE İSE SAHTEKAR DOKTOR BULUP GH YAZDIRIRSAN AHLAKSIZ BİR ŞEY OLUR    İLAÇLAR HASTALAR İÇİNDİR ! 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame, 2 saat önce yazdı:

Ilaç raporu lazım onun için 2 tane büyüme hormonu uyarı testi yapicak ve düşük çıkarsa (sağlıklı bireyde dusuk çıkması imkansiz) o zaman gh verilir. Obur türlü kafasına gore gh yazan doktorun g*tünden kan alırlar. 7 yıl tıp oku 4 yıl staj gör 8 yıl uzmanlık yap ayriyetten 4 yılda endokrin stajı gör sonunda endokrin doktoru olursun adam senin için 23 yılda geldiği mevkiyi hiçe sayar mi ? Kısacası konuyu açan arkadaş yalan söylüyor.

hocam benim liseden arkadaşımın boyu 1.55ti 16yaşında    annesi 150 babası 155  abileri 155   genetik aileden kısa yani Çocuk haliyle boyunu çok takıyordu doktora gidip büyüme hormonu testine baktırmış yanlış hatırlamıyorsam  2.5 çıkmış düşük baya  ama normel referans değeri  0-20 mIU/ml zaten yani düşük ama GH yazdırcak bir durum yok ! çünkü aileden kısalık var hastalık yok bu annesini babasını yanına alıp ağlayarak doktora GH yazdırmıştı  lise bitesiye kadar gördüm çocuğu 2 yıl aralıksız kullandı  2 cm felan uzadı  bana sende aileni yanına al git yazdır demişti bende sigortam yok demiştim iyikide öyle demişim ben gh olmadan ondan çok daha fazla uzamıştım genetik işte.

Doktorlar yazmaz derseniz :)  yazıyorlar yazarlarda iş ahlakı yok çoğunda.Neyse kim ne bok yaparsa yapsın bana mı kaldı ayakları yoldan çıkanların tasası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zerkes1    4
toxic, 19 saat önce yazdı:

Hile olmasi icin doktorun vermemesi lazim bunda bile yok, yukaridaki arkadas saçmalamis ne kul hakki arkadas binlerce kisi kullanıyor parayi bastirip temin ediyorlar. 80 milyonun hakkiymis, 80 milyondan ihtiyacı olan herkes alabiliyor zaten bunu amac body building ile uğraşanlarin da alabilmesi ilac zaten bolca üretilip saliniyor dünyada neyin kafasini yaşıyorsun sen acaba?.adama potansiyel dolandırıcı demis bir de... Dunyanin en sistemsiz ülkelerinden birinde yaşıyorsunuz, her turlu geçiriliyor fiyatlar 1e 100 kazanıyorlar halen birbirinize laf soylemekle uğraşıyorsunuz. Kim ne aliyorsa alir arkadas sana ne?

Gerçekten anlamıyorum. Asgarî ücretle çalışan bir insanım bir de yalancı ettiler aşağıda beni. Telefonumun kamerasina su kaçtı fotoğraf atamıyorum gösterirdim yoksa ona ilaçları ve raporları. Bir kaç seneye profesyonel yarışmalara girmeyi düşünüyorum 6 aydır kür yapmıyorum ve genetiğimin çok müsait olduğunu düşünüyorum. Ben bir ilaca 615 lira para veremem maalesef kimse kusura bakmasın onlara inat 3 ünite gh vurup uyuyacağım şimdi ( bu arada gh vurup yatınca rüyaları 1080p görüyorsunuz ) hadi Allah'a emanet

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40
kafasıkarışık, 28.04.2019 - 04:27 yazdı:

bence arkadaşa haksızlık etmişsiniz. 80 milyonun hakkına girmiyor; çünkü aldığı ilacı zaten ödemiş oluyor. O sadece kendisinin ödemediğini sanıyor. Halbuki o ilacı zaten arka planda sigorta ödüyor. O ilacı bedava almıyor ki? Ayrıca ilaçtan piyasada bol miktarda var; sanki ilaca ihtiyacı olanlar alamıyormuş da onların kısmetini alıyormuş gibi bir algı oluşturmuşsunuz.. halbuki iyi niyetli olmasa burada sizlerin de yararlanması için bu durumu anlatmazdı...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zerkes1    4
corey, 2 saat önce yazdı:

bence arkadaşa haksızlık etmişsiniz. 80 milyonun hakkına girmiyor; çünkü aldığı ilacı zaten ödemiş oluyor. O sadece kendisinin ödemediğini sanıyor. Halbuki o ilacı zaten arka planda sigorta ödüyor. O ilacı bedava almıyor ki? Ayrıca ilaçtan piyasada bol miktarda var; sanki ilaca ihtiyacı olanlar alamıyormuş da onların kısmetini alıyormuş gibi bir algı oluşturmuşsunuz.. halbuki iyi niyetli olmasa burada sizlerin de yararlanması için bu durumu anlatmazdı...

Bilmiyorum, bazen gerçekten anlamıyorum ve bro. Gitsinler el altından 300 liraya 72 ünite alsınlar sonra aglasinlar ben bilinçsiz kür yapan insanlara bile gerçekten üzülüyorum bilmediğiniz yerlerden almaktansa böyle yapın daha iyi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya ne yüzsüz adamlarsınız hayla savunuyorsunuz YAPTIĞINIZ USULSÜZLÜK ! mahkemeye verilseniz doktor ve sen ceza alırsınız   Kamuyu zarara uğratmaktan  suç la bu ! AHLAKA AYKIRI ! DİN OLARAK GÜNAH KUL HAKKI !
Allah Allah hayla asgari ücret alıyorum napayım banane aylık kazancından ! sana kötü haber vereyim gh kullansanda bir bok olmayacak mucize bir şey değil sert konuşcam silip silip duruyorum çünkü facebook profilini inceledim yaşın küçük şimdi bunu becerebiliyorsun yarın eline büyük fırsat geçtiğinde büyük soyacaksın  potansiyel suçlusun  
Herkes siyasi partilerin hırsız dolandırcı olduğunu söylüyor  ama halkın %80ni becerebildiği ölçüde hırsız  HIRSIZ HALKIN HIRSIZ SİYASİ PARTİLERİ OLUR BUNU UNUTMAYIN  dahada yazmam git kendine aylık 10 kutu gh yazdır aylık yetmezse sustanon primabolon yazdır   naparsan yap Allah herkese akıl vermiş ister kötü işlere  kullan ister iyi şeylere tekrar söylüyorum ben sabaha kadar anlatsam anlabilceğiniz kadar anlıcağınız  bana mı kaldı ayakları yoldan çıkmışların tasası.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anlkzk    9

Eminim senin durumun iyidir , kötü olsa suçmuş günahmış vız gelir tırıs gider. (kafasıkarışık'a)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anlkzk, Bir saat önce yazdı:

Eminim senin durumun iyidir , kötü olsa suçmuş günahmış vız gelir tırıs gider. (kafasıkarışık'a)

evet iyi ama 28 yaşındayım 2 üniversite bitirip kendimi geliştirip risk alıp şirket kurduğum  için iyi  ne zorluklarla yaptım bir Allah bilir bir ben bilirim  yoksa asgari ücretle çalışan sorumsuz bir babanın ev hanımı annenin 4. evladıyım    0'dan gelmedim buralara EKSİDEN geldim  o yüzden bana fakir edebiyatı yapmayın ben yemem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zerkes1    4
kafasıkarışık, 6 saat önce yazdı:

ya ne yüzsüz adamlarsınız hayla savunuyorsunuz YAPTIĞINIZ USULSÜZLÜK ! mahkemeye verilseniz doktor ve sen ceza alırsınız   Kamuyu zarara uğratmaktan  suç la bu ! AHLAKA AYKIRI ! DİN OLARAK GÜNAH KUL HAKKI !
Allah Allah hayla asgari ücret alıyorum napayım banane aylık kazancından ! sana kötü haber vereyim gh kullansanda bir bok olmayacak mucize bir şey değil sert konuşcam silip silip duruyorum çünkü facebook profilini inceledim yaşın küçük şimdi bunu becerebiliyorsun yarın eline büyük fırsat geçtiğinde büyük soyacaksın  potansiyel suçlusun  
Herkes siyasi partilerin hırsız dolandırcı olduğunu söylüyor  ama halkın %80ni becerebildiği ölçüde hırsız  HIRSIZ HALKIN HIRSIZ SİYASİ PARTİLERİ OLUR BUNU UNUTMAYIN  dahada yazmam git kendine aylık 10 kutu gh yazdır aylık yetmezse sustanon primabolon yazdır   naparsan yap Allah herkese akıl vermiş ister kötü işlere  kullan ister iyi şeylere tekrar söylüyorum ben sabaha kadar anlatsam anlabilceğiniz kadar anlıcağınız  bana mı kaldı ayakları yoldan çıkmışların tasası.

Bedava değil sigortam ödüyor , ayrıca pek dindar birisi değilim. şikayet edebilir isteyen birisi araya koyacak çok kişi var. onları araya koyarak yazdırıyorum zaten ayrıca yaşım 22. Anlamadığım nokta sanki ilaç dünyada çok Ender bulunuyor da ben sömürüyorum, git en kotu eczaneden bile bulursun ilacı depodan gelme maliyeti 290 lira. Yarın gene alacam günü geldi hatta, dolandırıcılık yapmıyorum ben ki gerçekten de boyum kısa 169. Boyu şikayet ederek gidiyorum doktora hadi bana genotropin yaz diye değil merak etme. Doktora gitmeden önce şekeri bas vücuduna sonra teste git zaten gh diplerde oluyor " e yazmak kadar doğal birşey yok" bu konuda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zerkes1    4
kafasıkarışık, 5 saat önce yazdı:

evet iyi ama 28 yaşındayım 2 üniversite bitirip kendimi geliştirip risk alıp şirket kurduğum  için iyi  ne zorluklarla yaptım bir Allah bilir bir ben bilirim  yoksa asgari ücretle çalışan sorumsuz bir babanın ev hanımı annenin 4. evladıyım    0'dan gelmedim buralara EKSİDEN geldim  o yüzden bana fakir edebiyatı yapmayın ben yemem.

Biir

kafasıkarışık, 6 saat önce yazdı:

Ayrıca haklısın hak veriyorum, fakat hayatım boyunca sevmediğim işleri yapmak yerine sporda yarışmalara girmeyi düşünüyorum, oradan para kazanmak istiyorum, özür dileyerek söylüyorum hala bunu yapmak zorundayım. Çünkü artık asker polis olamayacağıma göre bunları yapmaktan başka çarem yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Zerkes1

169 kısa değil zaten 22 yaşındasın gh kullansan da uzamazsın ki 

tarihinde bunuyazanTosun tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-Herkesin dini kendine bunun bilincinde olduğum için ahlaki olarak yanlış ve suç olduğu eklemesini yaptım.
2-Ender bulunan bir ilaç olması gerekmiyor fiyatı da önemli değil SEN ihtiyacın olmayan bir ilacı araya tanıdık sokarak alıyorsun bu suç nesini anlamadın ? Ve sigorta şudur ihtiyacın olan hastalıkları tedavi etmek ve emekli maaşı almak için altını çizerim ihtiyacın olan ! 
3-Boyun 1.69cm olması 1.28cm fark etmez 22 yaşındasın büyüme hormonu kuyusuna da düşsen boyun uzamaz cücelik 1.30cm altı haberin vardır umarım ve bu ülkenin boy ortalaması 1.73 senden 4 cm uzun sadece
4-Benim büyüme hormonum 1.7 çıktı nisan 2016'da   0-20  arası sağlıklı referans aralığı çok düşük ama gh yazmadı doktor, uykuyu düzenleyip spora tekrar başlayıp iyi beslenip 7.9'a kadar çıkardım sorun 2 ayda çözüldü + kür yapınca işin içine testo vs. girince büyüme hormonum uçtu bazı kişilerin genetik olarak vücudu çok fazla gh salgılar bunlar genelde Mezomorf kişiler olur kiminkide az salgılar sonuçta doğada tüm fillerin hortumu aynı uzunlukta değil
5-Sevmediğin işi yapmak sadece seni ilgilendirir ve sen ağaç değilsin olduğun yeri beğenmiyorsan değiştir neden asker polis olamazsın ? yaşın tutuyor boyun kilon tutuyor ? İlla polis asker olmana gerek yok bunların ortak özelliği iç ve dış huzuru sağlamak sende bekçi gardiyan vs. ol onlarda hemen hemen aynı işi yapıyor altarnetif her zaman vardır açıktan üniversite oku kurslara git dil öğren ticarete atıl 22 yaşındasın seçenek çok avrupaya git mesela yapabilceğin çok şey var hayat senin için  daha yeni başlıyor
6-Bu ülke şartlarında sporcu olamazsın aç kalırsın  %99 riskli yatırım %1 şans var tercih senin bence 5. maddeki önerilerimi dikkate al yarışmacı olsan nolcak n11den aldıkları 30tlik kupa 1 kutu protein tozu sen yarışmaya ne kadar harcadın ? Bizim ülke şartlarında futbolcu bir nebze basketbol voleybolcu olmazsan işin yaş istersen rıza gibi 9 kere avrupa şampiyonu ol değişmez.
7-Hiçbir şeyi yapmak zorunda değilsin... hemde hiçbir şeyi 
8-Zaten aldığın gh günlük 2.4 iu hesapladım :) ve dışardan aldığın için vücut üretimini kapatıyor yani  senin bu gh sana taş çatlasa günlük +2iu katkı sağlıyor :) 50 mcg cjc 1295 , 50 mcg ghrp 6 veya 2 ile kombine edildiğinde ortalama olarak 2.75iu luk bir GH salgılanması sağlar. Ve günlük 50mcg cjc ve grhp almanın maliyeti 6tl :)  zphc gibi kaliteli peptid markası bide dandik marka değil :) kaynak dersen atarım sallamıyorum zaten hangi peptidin ne kadar salgılattığını bu forumdan aldım :) Zphc Pharma ise forumlardan okuyabilir fiyatına bakabilirsin buraya atmam yasak  :) hatta 5.9tl düz 6 tl yazdım aylık 177tl ama seninkinden günlük 0.75iu fazla gh :P  , bunu bilmezsin peptid fazla büyüme hormonu salgılatırır O YÜZDEN DOĞAL ÜRETİMİN KAPANMAZ ! + acıktırır vs. büyüme hormonundan daha iyidir özellikle bulkta grhp-6 öneririm fragmentle kombinasyonlu  clen bulk kürü olur yarışmacı olcan öğren taktikleri :) 
9-Velhasıl sana sinirlenmemin sebebi şu bugün bunla başlarsın yarın daha fazlasını becerir daha fazla usulsüzlük yaparsın ben ticarette olduğum için ve devletle açık artırmalara ihaleye girdiğim için biliyorum namuslu düzgün insan kalmamış 1 tane bulsam alnından öpüp yardımcı olarak alcam yanıma herkes mi dolandırıcı olur malesef öyle kimi devleti soyuyor kimi benim gibi özel şirketi olanları herkes becerebildiği yapabildiği ölçüde soyuyor  ve çok zoruma gidiyor... 
10-Ama beni çok sinirlendiren senin 22 yaşında umutlarını bitirmiş olman ve bunun en büyük sebebi araya dayılarını sokarak hak etmediği makama ulaşan ve  çeşitli usulsüzlüklerle devletin parasını yani milletin parasını çalanlar hortumlayanlar 
yoksa hayat senin için yeni başlıyor aslan gibi çocuksun taşı sıksan suyunu çıkarırsın hayal kurmaktan vazgeçme ve aslan pes etme belki bakarsın ülkemizden çıkan dünya çapında vücut geliştirmeci olursun  insan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir çünkü insan imkansızın da ötesine ulaşabilir sende imkansızlığın ötesine ulaşabilirsin... Umarım ne demek istediğimi iyi  anlarsın
11-Ne yazarsan yaz cevap vermicem bu konu hakkında haddinden fazla konuştum birilerini üzdüysem özür dilerim herkese keyifli forumlar dilerim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15

Şu anki ilk kürüme başlamadan önce endokrin doktoruna gitt,im kullanma dedi, kullanacağım dedim, şimdi ona gitsem ne desem hocam şu çok pahalı ilaçtan bana rapor çıkarır mısın diyim?

Bir de kaç paralık bir şey bu değer mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zerkes1    4
makavel1, 30.04.2019 - 08:22 yazdı:

Şu anki ilk kürüme başlamadan önce endokrin doktoruna gitt,im kullanma dedi, kullanacağım dedim, şimdi ona gitsem ne desem hocam şu çok pahalı ilaçtan bana rapor çıkarır mısın diyim?

Bir de kaç paralık bir şey bu değer mi 

Dostum ağır iş bunlar her doktor yapmaz benim 3 ayımi aldı sana birşey olursa balon ona patlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Zerkes1, 5 saat önce yazdı:

Dostum ağır iş bunlar her doktor yapmaz benim 3 ayımi aldı sana birşey olursa balon ona patlar

Kaç paralık ilaç?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.