Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Atom Karınca

Ilk kür tavsiye

Önerilen İletiler

Arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım, yaş 26 boy 1,69 kilo 75-76 civarı. 4 seneden uzun süredir bu sporlar uğraşıyorum. Ölçülerimi en son ne zaman ölçtüğümü bilmemekle beraber kol 38 civarında tek bildiğim bu , yağ oranımı hiç ölçtürmedim fotoğraflardan anlaşılacağı üzere yağ var. İlk kür olarak herkes testo+bolde+danabol diyor ancak benim vücuda nasıl olur, yağ biraz var gibi bi yerde tren masteron testo pre. 12 hafta dediler araştırmama göre uzun ve ilk kür için tavsiye edilmeyecek bişey çünkü tren bana açıkcası ilk kür için korkutucu geliyor. 

Siz değerli kardeşlerimden bana kür için tavsiyede bulunmanızı istiyorm saygılar sevgiler iyi forumlar :)

C3BD5065-6CB1-405F-AC86-F2D7EAC984CF.jpeg ECD429C4-523E-42BF-B152-79CBCED4721B.jpeg FAA04B58-2D86-4119-8E8E-F3A907F4D0BA.jpeg

36C4DE40-11F5-4A65-8407-35D0AA259EAC.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

toxic    204
Atom Karınca, 45 dakika önce yazdı:

@TheShoulder @Bay-T @toxicsizde yorumlayabilir misiniz

Yag oranın.cok abarti degil, zaten testosteron sürekli yag yakıyor vucudunda gayet testo dianabol ve boldenone görebilirsin. Duzgun bir carb ve protein dengesiyle, senin icin yaladik.150 180gr protein ve 200.300.gr carb ( bu.arada yaglarin da.hayli.azalacaktir).bir sure gidebilirsin birkac ay sonra farkli.bir noktaya gelince diger seviyeyi planlayabiliriz basarilar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Dostum, bulk kürü definasyon kürü degil olay tamamen aldığın kaloride bitiyor. Testo prop masteron winstrol ile bulk da yaparsin. Testo enantat danabol boldenon ile definasyon da ..

Onerime gelecek olursak, testo bolde danabol guzel bir secim, orta düzey bi karbonhidrat ile başlarsın, (ilaçlar muazzam sekilde yağ yakıyor zaten vücudun ilk kez karşılaştığı için) ilerleyen haftalarda yag oranın düştükçe karb arttırırsın

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Atom Karınca, 1 saat önce yazdı:

@toxic Teşekkür ederim Hocam bilgilendirme için, birde yaz ayı geliyo bulk kürü için uygun mu aceba çünkü 16 hafta yapsam yazı bitiriyoz 

Yaz kis bahar, sen vücudu düzeltmeye baslada isterse uzay yili olsun bunlar hep pazarlama kelimeleri

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
toxic, 22 saat önce yazdı:

Yaz kis bahar, sen vücudu düzeltmeye baslada isterse uzay yili olsun bunlar hep pazarlama kelimeleri

Benimde tereddutlerim var acikcasi bende testo+ bolde girecegim. Ilk kur olacak fakat bu kur icin minimum 15 hafta deniyor 2 temel sorum var . Eger ilk kurde bu secimi yaparsam sureden dolayi ve vucudun nasil tepki verecegini bilmedigimden dolayi sikinti yasar miyim? Bircok kisi sirf bundan only testo diyor ilk kurde.Ayrica boldenon 400mg nin altina dusulmesin deniyor 500mg testo 400mg bolde ilk kur icin agir degildir degil mi? Cunku ilk kur icin only testo  kesinlikle diyen bunun zittinda ilk kur en fazla verim alacagin kur sakin boyle harcama diyenler kafami cok karistiriyor.... son olarak yazi,kisi yok demissiniz fakat yazin asiri sicakta yuksek kan basinci yapan boldenon sikinti yasatir mi?. Simdiden tesekkurler. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
ero44, 16 saat önce yazdı:

Benimde tereddutlerim var acikcasi bende testo+ bolde girecegim. Ilk kur olacak fakat bu kur icin minimum 15 hafta deniyor 2 temel sorum var . Eger ilk kurde bu secimi yaparsam sureden dolayi ve vucudun nasil tepki verecegini bilmedigimden dolayi sikinti yasar miyim? Bircok kisi sirf bundan only testo diyor ilk kurde.Ayrica boldenon 400mg nin altina dusulmesin deniyor 500mg testo 400mg bolde ilk kur icin agir degildir degil mi? Cunku ilk kur icin only testo  kesinlikle diyen bunun zittinda ilk kur en fazla verim alacagin kur sakin boyle harcama diyenler kafami cok karistiriyor.... son olarak yazi,kisi yok demissiniz fakat yazin asiri sicakta yuksek kan basinci yapan boldenon sikinti yasatir mi?. Simdiden tesekkurler. 

Her bireyin tepkileri farklidir mimimum ve maximum genel bir ortalama üzerine insanların elde ettigi tekil kisiyi ilgilendirmeyen sadece fikir verebilecek sayilardir. Minimum maximum senin gelisimine göre belirlenebilir, benim icin 30 hafta bile maximum.olmayabilir senin icin 12 hafta olabilir. 250mg ile.baslarsin tepki olcmek için 4 hafta sonra sorun yoksa 400e cikarirsin care tukenmez. Ayrica aldiginiz urunlerin içinde kac mg hammadde olduğu da ayrı tartisma konusu tabi :) kis yaz farketmez antrenman yaparken kan basincin zaten atıyor antrenmanda zorluk yasayacak adam kur yapmamali hipertansiyon ve kalp durumunuza baktirin varsa kesinlikle uzak durun yoksa birsey olmaz bu komik dozlardan merak etmeyin.

tarihinde toxic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
toxic, 3 saat önce yazdı:

Her bireyin tepkileri farklidir mimimum ve maximum genel bir ortalama üzerine insanların elde ettigi tekil kisiyi ilgilendirmeyen sadece fikir verebilecek sayilardir. Minimum maximum senin gelisimine göre belirlenebilir, benim icin 30 hafta bile maximum.olmayabilir senin icin 12 hafta olabilir. 250mg ile.baslarsin tepki olcmek için 4 hafta sonra sorun yoksa 400e cikarirsin care tukenmez. Ayrica aldiginiz urunlerin içinde kac mg hammadde olduğu da ayrı tartisma konusu tabi :) kis yaz farketmez antrenman yaparken kan basincin zaten atıyor antrenmanda zorluk yasayacak adam kur yapmamali hipertansiyon ve kalp durumunuza baktirin varsa kesinlikle uzak durun yoksa birsey olmaz bu komik dozlardan merak etmeyin.

öncelükle sağolun yanıt için.only testo için yorumunuz nedir peki hocam girmişken ilk küre boldenon da olmalı mı sizce?Birde steroidlerin sol ventrikülde büyüme yapması falan tam da hipertansiyon ile alakalı sanıyorsam??https://jcmr-online.biomedcentral.com/articles/10.1186/1532-429X-14-S1-P186

Ayrıca açıkçası kürde arimidex kullanmayı düşünüyorum oströjenin negatif etkilerinden dolayı fakat aromataz inhibitörünun östrojeni tamamıyla bloke edecek olmasından dolayı kötü kolestrolde bi artış olacağı yazılıyor.Bir tek bu olay korkutuyor beni arimidex konusunda... Teşekkürler hocam

tarihinde ero44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Bütçe varsa ekle korkma birşey olmaz @Deity only yapmıştı ve herkese farklı anabolikler eklemesini öneriyor  hafid kalıyor çünkü en güzel etkiyi alacağın kür dbol yada tbol ekle hedefe göre @toxic dediği gibi hafif doz başla 250 200 şeklinde 4 hafta sonunda gerçek doza geçersin 500 400 iyidir testo bolde için 30mg da dbol koy gelişimi izle 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
megalodon, 2 saat önce yazdı:

Bütçe varsa ekle korkma birşey olmaz @Deity only yapmıştı ve herkese farklı anabolikler eklemesini öneriyor  hafid kalıyor çünkü en güzel etkiyi alacağın kür dbol yada tbol ekle hedefe göre @toxic dediği gibi hafif doz başla 250 200 şeklinde 4 hafta sonunda gerçek doza geçersin 500 400 iyidir testo bolde için 30mg da dbol koy gelişimi izle 

Yaklasik 3 yil oldu idmana basliyali. Natural limite ulasmaya calisiyorum fakat ilerleme cok yavas fakat bilemyorum ulasip ulasmadigimi....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

3 senedir düzenli yapıyorsanız platoyu beklemeye gerek yok (beklersen tabiki çok daha iyi olur) aynaya baktığında gördüğün şeyden eminsen başlayabilirsin kararı sen vereceksin tabiki teşvik etmek gibi olmasın :D kullanırsan kombinasyon yap testo bolde dbol  hatta testo deca dbol yap sonunda 8 10 hafta only devam edip bitirebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.