Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tornacı

Testo sahtemi yardim

Önerilen İletiler

Tornacı    0

arkadaşlar merhaba bu ürünü satın aldım iran eczane ürünü olduğu söylediler biraz araştırdım fakat bazı sitelerde aburaihan’ ın yeni kutusu adı altında satıldığını sahte olduğunu söylüyorlar sizce bu ürün sahtemi ? Kürümün 2. Haftasındayım testi ne zaman yaptırayım orijinalliğini en iyi tespit etmek için ? (Only testo kür haftada 500 mg)

19CACB2B-E33F-439B-8DFE-857BA855CB28.jpeg

2048CC82-6EC9-41DC-9D0D-ED3524DDAB2D.jpeg

tarihinde Tornacı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xxgokhanzz21    126
Tornacı, 2 saat önce yazdı:

arkadaşlar merhaba bu ürünü satın aldım iran eczane ürünü olduğu söylediler biraz araştırdım fakat bazı sitelerde aburaihan’ ın yeni kutusu adı altında satıldığını sahte olduğunu söylüyorlar sizce bu ürün sahtemi ? Kürümün 2. Haftasındayım testi ne zaman yaptırayım orijinalliğini en iyi tespit etmek için ? (Only testo kür haftada 500 mg)

Bana sorarsan ya sen bizi yada birileri seni kekliyor dostum. Üstteki iran hormone firması, kırmızı iran testo diyorlar genelde ve sahtesini görmedim şimdiye kadar ancak alttaki caspian ,firmasına ait farklı bi iran markası olan testo ve içeriğini bilmiyorum. Eğer üstteki kutudan alttaki ürün çıktıysa zaten o ürünü satın aldığın kişinin kafasına fırlatabilirsin ;) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tornacı    0

@xxgokhanzz21 seni yada sizi neden kekliyeyim güzel kardeşim dediğin gibi üstteki kutudan alttaki ürün çıktı bu yüzden buraya yazma gereği duydum tam öğrenmek için saol bilgilendirmen için 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Tornacı, 19 dakika önce yazdı:

@xxgokhanzz21 seni yada sizi neden kekliyeyim güzel kardeşim dediğin gibi üstteki kutudan alttaki ürün çıktı bu yüzden buraya yazma gereği duydum tam öğrenmek için saol bilgilendirmen için 

Rica ederim dostum ne demek. Sadece garip bi durum olduğu için bu şekilde bir ifade kullandım kusura bakma. Aburaihan, Caspian ve İran hormon, üçü de farklı firmalar. Yine de ilk enjeksiyondan 21 gün sonra teste gidersen, Total ve serbest testo ölçtürüp ilaç koymuşlar mı yoksa düşük doz ürün mü az çok belli olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

Testonun sahtesi olmaz merdiven altı olur :) genelde merdiven altı ürünler daha toksittir ve inceltilmemiş, seyreltilmemiş olur buda etki olarak aynı etkiyi alsanız bile yan etki olarak daha fazla yan etki anlamına gelir. Kendi deneyimi mi paylaşiyim rengi çok sarı değil buda kaliteli yağ kullanıldığı anlamına gelir üzerindeki baskılar da kabartmalı gibi geldi buda iyi . ampülü ters çevirip tekrar düzleyin kum saati gibi düşünün ilaç aşağıya direk pat diye mi düşüyor yoksa takılı mı kalıyor ? pat diye düşmüyorsa büyük bi ihtimalle orjinaldir yinede 100% demek için ilacı görmek gerekir.

tarihinde fat32 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

İranlı arkadaşım da 3 testo var kendi irandan eczaneden alıyor satıcı değil ortadaki caspian kutuları bi kıyasla bakalım .

f91074be-1e56-4cf7-9304-ca6e205be10f.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tornacı    0

@fat32 en sağdaki kutu benimkinin aynısı ampülü yakından çekip atma şansın varmı eğer aynıysa orijinal demektir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
Tornacı, 29 dakika önce yazdı:

@fat32 en sağdaki kutu benimkinin aynısı ampülü yakından çekip atma şansın varmı eğer aynıysa orijinal demektir 

Bunlar arkadasa ait dostum benim elimde değiller kutularını biraz incele bi video çekermisin anpulun youtube vb koyabilirsin herkes bakar hem dikkatimi birşey çekti benim paylaştıgımda ampullerde sarı şerit yok seninkinde var sanırım. seninki ortadaki değil mi ? androne yazıyor seninki ortadaki ama kabı kutusu en sağdaki sanırım doğrumudur ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tornacı    0
fat32, 8 dakika önce yazdı:

Bunlar arkadasa ait dostum benim elimde değiller kutularını biraz incele bi video çekermisin anpulun youtube vb koyabilirsin herkes bakar hem dikkatimi birşey çekti benim paylaştıgımda ampullerde sarı şerit yok seninkinde var sanırım. seninki ortadaki değil mi ? androne yazıyor seninki ortadaki ama kabı kutusu en sağdaki sanırım doğrumudur ?

Aynen kutusu en sağdaki ama içinden çıkan ampülün üstünde hem Androne yazıyor hemde sarı Şeriti var ampülün üstünde

tarihinde Tornacı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
Tornacı, 1 dakika önce yazdı:

Aynen kutusu en sağdaki ama içinden çıkan ampülün üstünde hem Androne yazıyor hemde sarı Şeriti var ampülün üstünde

sarı şeridin üstünde beyaz şerit varmı peki 2 tane ? belki kutu bulamadı diğerinin kutusuna koymuş olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tornacı    0
fat32, 44 dakika önce yazdı:

sarı şeridin üstünde beyaz şerit varmı peki 2 tane ? belki kutu bulamadı diğerinin kutusuna koymuş olabilir.

Aynen beyaz şerit var 

1219FB27-309E-49DE-9FB6-67B3BCD5B278.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
Tornacı, 24 dakika önce yazdı:

Aynen beyaz şerit var 

1219FB27-309E-49DE-9FB6-67B3BCD5B278.jpeg

Başka kutu vermiş dostum kutusunu bulamamış sanırım ben bi sıkıntı göremedim ampülü aşağı yukarı yaptıgında sıvının geçişi nasıl pat diye dibemi çöküyo yoksa tepede mi kalıyo bir kısmı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Bir bilgi paylasayim, piyasada merdiven altı olarak tabir ettiginiz ürünleri degismeli olarak yarısmacılar kullanıyorlar yani mesela bir gün watson geliyor (üretim yeri büyük olasılıkla türkiye yapan bir kac kisi var zaten, sonra abc pharma geliyor, iron geliyor o bu şu geliyor ilk partiler genelde saglam oluyor) Ben cok eski bir yarısmacı degilim daha birkac senedir bu camianın arasındayım o yüzden son birkac yıldaki burada konustugunuz markaların cogunu kullandım. Genelde şöyle bir yol izliyoruz, üzerinde yazan dozajın 2 katına falan çıkıyoruz birşey hissedemiyorsak artırıyoruz. Örneğin önceki nesil iran testoları ben 500 diye 4 ampul birden vuruyordum, anca hissiyatı veriyordu. Heleki hammaddesi pahalı olan tren falan 200mg/ 1 cc diyorsa direk 2-3 cc vuruyorum. Tabiki kimse dedigimi yapmasin sadece kendi yaptigimiz bir şeyi aciklamak istedim :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tornacı    0
fat32, 10 dakika önce yazdı:

Başka kutu vermiş dostum kutusunu bulamamış sanırım ben bi sıkıntı göremedim ampülü aşağı yukarı yaptıgında sıvının geçişi nasıl pat diye dibemi çöküyo yoksa tepede mi kalıyo bir kısmı ?

Tepede kalıyor biraz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18
Tornacı, 7 saat önce yazdı:

Tepede kalıyor biraz 

Sıkıntı yok dostum temiz arkadaşa sordum onunkide tepede kalıyo başka kutuya koymuş senin eleman, rahatlıkla kullan. zaten iranın sahtesini yapmazlar iranda buranın parasıyla reçetesiz 50-60 tl falan buraya gelincede 120 tl civarı oluyo 

toxic, 7 saat önce yazdı:

Bir bilgi paylasayim, piyasada merdiven altı olarak tabir ettiginiz ürünleri degismeli olarak yarısmacılar kullanıyorlar yani mesela bir gün watson geliyor (üretim yeri büyük olasılıkla türkiye yapan bir kac kisi var zaten, sonra abc pharma geliyor, iron geliyor o bu şu geliyor ilk partiler genelde saglam oluyor) Ben cok eski bir yarısmacı degilim daha birkac senedir bu camianın arasındayım o yüzden son birkac yıldaki burada konustugunuz markaların cogunu kullandım. Genelde şöyle bir yol izliyoruz, üzerinde yazan dozajın 2 katına falan çıkıyoruz birşey hissedemiyorsak artırıyoruz. Örneğin önceki nesil iran testoları ben 500 diye 4 ampul birden vuruyordum, anca hissiyatı veriyordu. Heleki hammaddesi pahalı olan tren falan 200mg/ 1 cc diyorsa direk 2-3 cc vuruyorum. Tabiki kimse dedigimi yapmasin sadece kendi yaptigimiz bir şeyi aciklamak istedim :)

watson, carbon, optimum, bi kaç marka daha var vogel isviçre deniliyor ama tam kesin değil gibi

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
fat32, 5 saat önce yazdı:

Sıkıntı yok dostum temiz arkadaşa sordum onunkide tepede kalıyo başka kutuya koymuş senin eleman, rahatlıkla kullan. zaten iranın sahtesini yapmazlar iranda buranın parasıyla reçetesiz 50-60 tl falan buraya gelincede 120 tl civarı oluyo 

watson, carbon, optimum, bi kaç marka daha var vogel isviçre deniliyor ama tam kesin değil gibi

Kesin turkiyese uretiyorlar istanbulda yapan biri var o sanıyorum :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Simon    1
Tornacı, 10.04.2019 - 06:13 yazdı:

19CACB2B-E33F-439B-8DFE-857BA855CB28.jpeg

2048CC82-6EC9-41DC-9D0D-ED3524DDAB2D.jpeg

Bende görmüştüm bu testoyu test yaptır çalışıp çalışmadığını ogrenebilirsin benim kullandığım iran Testoda eczane ürünü ama bu deil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.