Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

paix

Peptid+steroit kürü

Önerilen İletiler

paix    0

Herkese selam suan elimde

6x GHRP-6 5mg

1x IGF-1 LR3 1mg

2x FOLLISTATIN 1MG

2x MELANOTAN II 10mg

evolutionpeptides. marka ürünler var bunlar steroitlerle kombine etmeyi düsünüyorum

İlk kürüm olacak

testosterone enanthate 1-4 250 4-12 500 mg

boldenon 1-4 200 4-12 400mg

ilk defa kür girecegimden ilk ay düsük dozlarla baslamak istiyorum kafam karısık bu konuda

Dianabol kullanma konusunda kararsızım fazla su tuttugu söyleniyor sadece güc artısı icin kullanmak istemiyorum güc ve su tutma dısında kas kazanımına olumlu etkileri olur mu

MELANOTAN ne oldugunu bilmiyorum acıklayan olursa sevinirim

Son olarak peptidsleri steroitlerle nasıl kombine edeyim

tesekkürler :)

eklemeyi unuttum küre xpecia eklersem gelisim icin olumsuz yönde herhangi bir sey olur mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247

Elindeki ürünler çok iyi hangi markanın peptidleri ? ve ilk kür için bütün ilaçları kesmeden uzan vadede kullanırsan min. 4-6 ay gibi emin olabilirsinki uçuşa geçer vücudun :crs Şuanki forumunun fotolarını paylaşır mısın ? Dianabol için yapılan şu yorumada çok kızıyorum :seyt Zaten tüm ürünler vücudda su tutması için dizayn edilmiştir yani aldığınız ilaçlar vücutta su tutmuyorsa çalışmıyor demektir zaten çok garip ir söylem oluyor öyle :D

Su tutmasa o vücut nasıl büyüyecek 2 ayda herkes 10 kg kas kazandığını falan mı zannediyor ? Yazdıklarım meclisten dışarı siz alınmayın genel söylemlerim. :dus

Dianaol koy 1-3 hafta 30 al yeterli. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
paix    0

ürünler evolutionpeptides marka resim paylasmak istemiyorum ama ölcülerimi :biceps 44 bel 85 boy 180 omuz 129

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
ürünler evolutionpeptides marka resim paylasmak istemiyorum ama ölcülerimi :biceps 44 bel 85 boy 180 omuz 129

Hiç duymadım bu peptidleri daha önce denemişmiydin ? Alley ve med pharma tavsiye ederim sonuç alamazsan. Ölçülerin geyit iyi kollar 46-48 görür sanırım.

boy ile omuz yapında uyuşuyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
paix    0

link vermek yasak mı bilmiyorum ama ürünleri evolutionpeptides aldım ufak bir dünya turundan sonra elime ulastılar

tereddütte kaldım ürünler pek ucuz degil sonucta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.261
link vermek yasak mı bilmiyorum ama ürünleri evolutionpeptides aldım ufak bir dünya turundan sonra elime ulastılar

tereddütte kaldım ürünler pek ucuz degil sonucta

Deneyin sonuç alırsanız ne mutlu bende hiç duymamıştım ama çalıştığı sürece ürünler marka mühim değil.

kür öncesi ve sonrası metinsel ve görsel deneyimlerinizi paylaşmanızı rica edeceğim herkesin faydalanması adına :arrow:

İlla yüz fotoğrafına gerek yok burası bb platformu yüz değil vücut önemli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.