Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

saporro

ilk kür desteği (testosterone enant.+boldenone)

Önerilen İletiler

saporro    0

Herkese merhabalar yaşım 37 boy:182 kg:76 yaklaşık 2.5 senedir aktif fitness yapıyorum ciddi bir büyüme planlamıyorum açıkcası özellikle karın bölgesi için ilk kürümü yapmaya karar verdim ve planım ikinci bir kür yapmadan tek kür yapmak. Yoğun araştırmalar sonucu testosterone enanthate+boldenone kürü yapmayı planlıyorum(Haftalık 2x250mgr). Sizlere danışmak istediğim birkaç sorum var:

1) sadece testosterone ile kürü yeterli olur mu

2) boldenone dozu haftalık önerileriniz nedir

3) 10hft lık bi kür planlıyorum süre konusunda düşünceleriniz nelerdir

Herkese şimdiden çok teşekkürler iyi çalışmalar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.252

İlk kür için yeterli ama muazzam bir büyüme beklemeyin. 85 kg kadar çıkarır kür sizi ve Dianabol ekleyin 1-3 hafta. :arrow:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
saporro    0

ya belirttigim gibi muazzam bir büyüme beklemiyorum zaten dianabol konusunda cok kararsız kaldım kullanan kişilerden cok su tuttugu yönünde bilgi aldığım için biraz uzak duruyorum gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

12 hafta testo en. Yap

11 hafta boldenon yap 1 hafta önce kesilmesinin sebebi yarılanma süresi

1-5 hafta kick start için dianabol yap 20-20-30-30-40 mg yada 30mg sabit doz git

Su tutumu illa olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    49
12 hafta testo en. Yap

11 hafta boldenon yap 1 hafta önce kesilmesinin sebebi yarılanma süresi

1-5 hafta kick start için dianabol yap 20-20-30-30-40 mg yada 30mg sabit doz git

Su tutumu illa olacak.

Testo E ile Boldenon arasında 3,5 gün fark var. Bence 3,5 gün için 1 haftalık Boldenon'dan olunmamalı diye düşünüyorum. Nedenlerini ise size de şöyle açıklayayım.

Testo E = 10,5 gün

Boldenon = 14 gün

Yarılanma süresine sahiptir.

10 gün sonra yerine 14 gün sonra PCT'ye başlar. Ayırca 7 günde 1 yaptığımız Testo enjeksiyonunun sonuncusunu 2,5-3 gün sonra yaparsak da olabilir ki buna gerek yok. Böylece sorun ortadan kalkmış olur.

Ayrıca Boldenon, Deca gibi prolaktin yükselmesine, yüksek aromatizeye neden olan bir ilaç değil. Yani "mild" olarak adlandırılan steroidlerden. Ondan dolayı 15 gün yarılanma süresi olan Deca ile 14 gün yarılanma süresi olan Boldenon'u bir tutmak doğru değil diye düşünüyorum. Androjenik-anabolik tablosunda ise Deca daha fazla Anabolik rating'e sahipken, Boldenon daha fazla Androjenik rating'e sahiptir.

Bence siz de bu yazdığımı bir irdeleyin derim. Kendim de Boldenon kürü uygulamış ve çevremdeki bir çok kişiye uyguladım. PCT için kan değerleri aldırdığımda veya aldırttığımda hiç bir anormal durum yoktu.

Umarım düşüncemi doğru bir biçimde aktarabilmişimdir ve size yardımcı olacak bir bilgi iletmişimdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Dediginiz mantıklı aslında son testo enfeksiyonunu 3 sonra yapilabilir. Tabiki deca gibi ilaç ile boldenon gibi ilaçı bir tutmak olmaz ben her zaman yarılanma sürelerini göz önüne alan biriyim. 400-500mg gibi dozlar da benim düşüncem enjeksiyon ları ikiye bölmek 500mg testo yu bir kerekte vurmak yerine örnek pazartesi ve perşembe 250mg

250 mg. Boldenon primo. en temiz en güzel anabilizan lar benim gözüm de.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
Dediginiz mantıklı aslında son testo enfeksiyonunu 3 sonra yapilabilir. Tabiki deca gibi ilaç ile boldenon gibi ilaçı bir tutmak olmaz ben her zaman yarılanma sürelerini göz önüne alan biriyim. 400-500mg gibi dozlar da benim düşüncem enjeksiyon ları ikiye bölmek 500mg testo yu bir kerekte vurmak yerine örnek pazartesi ve perşembe 250mg

250 mg. Boldenon primo. en temiz en güzel anabilizan lar benim gözüm de.

Sadece boldenon ve testo ile kısa süreli çok kür yapıp güzel sonuçlar aldım boldenon ilaçların babasıdır ama FOLLISTATIN 344 denemeden erken konuşmayın mutlaka folli deneyin kürünüzde boldenonu gölgesinde bırakacak bir ilaç bence. Anlatıldığı kadar var. Evet bölerek alak en doğrusu bende öyle yapıyorum her kürümde 750 aldığım zamanlar 3 gün x 250 şeklinde. :mar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
saporro    0

Herkese çok teşekkürler 2 hafta sonra başlayacağım kürüme testosterone 2x250 mgr boldenone 2x250 mgr şeklinde 12 haftalık planlıyorum.Kür boyunca 2 güne bir 0.5 arimidex tbl almayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

1-5 hafta 40mg dianabol

1-12 hafta testo en. Ben bvs kullandım memnun kaldım

1-11 hafta boldenon primo olursa 1-12 hafta

İlk ve son enjeksiyon lar 250mg testo boldenon yada primo 200mg yaparsın kalan haftalar 500mg testo

400mg primo veya boldenon

Mct

Arimidex 2 günde bir yarım tablet

Zinco 100mg

Milk thistle 1000mg yada Nac 600 1 tablet Nac almanı tavsiye ederim

Multi vitamin

Balık yağ

Saw Palmetto 1 tablet

Pct kur öncesi ve pct öncesi yapacağın testlere gore ayarlarız burada paylaşır sın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    851
1-5 hafta 40mg dianabol

İlk ve son enjeksiyon lar 250mg testo boldenon yada primo 200mg yaparsın kalan haftalar 500mg testo

Mct

Zinco 100mg

Multi vitamin

Balık yağ

Saw Palmetto 1 tablet

Pct kur öncesi ve pct öncesi yapacağın testlere gore ayarlarız burada paylaşır sın

Saw Palmetto nedir tam olarak ne için kullanılıyor çok duymaya başladım şu sıralar ? :dus

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.239
1-5 hafta 40mg dianabol

Mct

Zinco 100mg

Multi vitamin

Balık yağ

Saw Palmetto 1 tablet

Saw Palmetto nedir tam olarak ne için kullanılıyor çok duymaya başladım şu sıralar ? :dus

Cüce Palmiye Formülü. Günlük porsiyon olarak önerilen 2 tablet 500 mg Cüce Palmiye meyvesi tozu ve 80 mg kabak tohumu çekirdeği tozu içerir. Kutu 120 tabletten oluşur. Takviye edici gıda olarak, günde iki tablet yemekle birlikte kullanılır.

http://www.solgar.com.tr/urun/saw-palmetto/4023

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.