Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arrangerant

Ne kadar karbonhidrat alinmali ?

Önerilen İletiler

arrangerant    49

Sevgili arkadaşlar  şu an kürümün

6. Haftasindayim  

-Tren ent.

-Testo

- Bolde

- Anapolon

- Follistatine 344

- İgf 1

Şeklinde devam etmekteyim yağ oranim %7 civari boy 170 kilo durumumu bilmiyorum (burak hocam tarafindan tartilmam 8. Haftaya kadar yasaklandi :)) daha onceki paylasimlarimda formumum gorselleri mevcut. Simdi gunluk 5 lt. Su tuketiyorum fakat beslenme problemim vardi ilk haftalara nazaran toparladim ama tamda yapabiliyor degilim muhtemelen trenden kaynakli istah sorunum var bir donem remeron kullandim 2 hafta falan istahi acti ama su an yine kapandi istahim. Gunluk 3 servis gainer tuketiyorum uzerinde yazan degerlere gore gunluk 750-800 gr. Kadar gainerdan aliyorum karbo. Ayriyeten antreman oncesi ve sonrasi 100 er gr. Vitargo kullaniyorum bundanda yaklasik 180 gr karbo aliyorum. Simdi benim daha ne yapmam gerekli :) ? Diger paylasimlarima gelen yorumlarda karbonhidrati yukseltmem oneriliyor bunun bir hesabi varmidir ? Yani gunluk kac gr almaliyim karbo ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fthh    70
arrangerant, 17 saat önce yazdı:

6. Haftasindayim  

-Tren ent.

-Testo

- Bolde

- Anapolon

- Follistatine 344

- İgf 1

Şeklinde devam etmekteyim yağ oranim %7 civari boy 170 kilo durumumu bilmiyorum (burak hocam tarafindan tartilmam 8. Haftaya kadar yasaklandi :)) daha onceki paylasimlarimda formumum gorselleri mevcut. Simdi gunluk 5 lt. Su tuketiyorum fakat beslenme problemim vardi ilk haftalara nazaran toparladim ama tamda yapabiliyor degilim muhtemelen trenden kaynakli istah sorunum var bir donem remeron kullandim 2 hafta falan istahi acti ama su an yine kapandi istahim. Gunluk 3 servis gainer tuketiyorum uzerinde yazan degerlere gore gunluk 750-800 gr. Kadar gainerdan aliyorum karbo. Ayriyeten antreman oncesi ve sonrasi 100 er gr. Vitargo kullaniyorum bundanda yaklasik 180 gr karbo aliyorum. Simdi benim daha ne yapmam gerekli :) ? Diger paylasimlarima gelen yorumlarda karbonhidrati yukseltmem oneriliyor bunun bir hesabi varmidir ? Yani gunluk kac gr almaliyim karbo ? 

Merhaba iştah sorunun için ghrp6 kullanabilirsin, hem kürüne de bayağı katkı sağlar ki eminim denediğin bir peptid türüdür zaten. Bolde diyecektim ki zaten küründe bolde var bir de ghrp6 dene istersen.-Başarılar-

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Bu kadar kalori alırken nasıl bi iştah sorunun var anlamadım :), 70 kilo yarış atı genetiği olsa 3.2-.3.3k ile (abartı kaloriler 70 kilo için) yağlana yağlana bulklar sen sadece 1k carb alıyorsun yani carbtan gelen 4k kalorin var yağıdır proteinidir 5.5kyı buluyordur. Evan centopani 120kg adam yürüyen kas 4.5k alıyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
TheNoahSystem, 24 dakika önce yazdı:

Bu kadar kalori alırken nasıl bi iştah sorunun var anlamadım :), 70 kilo yarış atı genetiği olsa 3.2-.3.3k ile (abartı kaloriler 70 kilo için) yağlana yağlana bulklar sen sadece 1k carb alıyorsun yani carbtan gelen 4k kalorin var yağıdır proteinidir 5.5kyı buluyordur. Evan centopani 120kg adam yürüyen kas 4.5k alıyor :D

3.2- 3.3 kaloriye 70 kg icin abarti diyorsun benim anlamaya calistigimda bu zaten. Simdi follistatin kuaniminda ortalama 5000 kalori olmali yazilmis bir cok yerde. Vucudumun gunluk kullandigi 2500 civari ben bunu 5000 emi tamamlamaliyim yoksa 2500+5000 mi ? :) ayrica 3.1 kalori zaten mamoth gainer'in tek servisinde var. Yani bir kurde 3.2-3.3 kalorinin normal oldugundan eminmisin bana daha fazla olmali.gibi geliyor arastirmalarimdan en dogrusuda deneyimimden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
arrangerant, Bir saat önce yazdı:

3.2- 3.3 kaloriye 70 kg icin abarti diyorsun benim anlamaya calistigimda bu zaten. Simdi follistatin kuaniminda ortalama 5000 kalori olmali yazilmis bir cok yerde. Vucudumun gunluk kullandigi 2500 civari ben bunu 5000 emi tamamlamaliyim yoksa 2500+5000 mi ? :) ayrica 3.1 kalori zaten mamoth gainer'in tek servisinde var. Yani bir kurde 3.2-3.3 kalorinin normal oldugundan eminmisin bana daha fazla olmali.gibi geliyor arastirmalarimdan en dogrusuda deneyimimden.

Bence kalori ve karb hesaplarınızda bi sorun olmalı aksini düşünmek bile istemiyorum :D. Günlük 750 800 gram karb gainerden almak demek hergün 1 kg gainer tüketmek demek. Yani her 6 günde bir koca paket gainer bitiyor mu ? Artı Mammoth gainer 450 500 lira civarı, ayda 3.000tl sadece gainer için mi harcıyorsunuz? Söylediğim gibi sizin hesaplarınızda bi sorun var ki aynı tepkiyi ilaçlarınız içinde vermiştim. Yani kusura bakmayın sadece bana olağan dışı şeyler için içimden yok artık diyorum :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
xxgokhanzz21, 1 dakika önce yazdı:

Bence kalori ve karb hesaplarınızda bi sorun olmalı aksini düşünmek bile istemiyorum :D. Günlük 750 800 gram karb gainerden almak demek hergün 1 kg gainer tüketmek demek. Yani her 6 günde bir koca paket gainer bitiyor mu ? Artı Mammoth gainer 450 500 lira civarı, ayda 3.000tl sadece gainer için mi harcıyorsunuz? Söylediğim gibi sizin hesaplarınızda bi sorun var ki aynı tepkiyi ilaçlarınız içinde vermiştim. Yani kusura bakmayın sadece bana olağan dışı şeyler için içimden yok artık diyorum :) 

Evet dostum mammoth su an 470 tl 7kg. Optimum serius 300 tl civari  yaklasik 5 kg. 16 servis. Birer paket mammout ve serius ortalama 8 gun falan gidiyor sanirim. Ben bu ikisini berber kullaniyorum bir servisi 3 olcek ben gunluk 9 ölcek yani 3 servis tuketiyorum. Sabah kahvaltidan sonra 1 servis. Ogle ve aksam.yemegi arasi 1 servis yatmadan once 1 servis.  Bunun disinda antremandan once ve sonra 100 er gr vitargo aliyorum. Evet maddi olarak soyledigin rakamlari harciyormusum su an farkettim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
arrangerant, 24 dakika önce yazdı:

Evet dostum mammoth su an 470 tl 7kg. Optimum serius 300 tl civari  yaklasik 5 kg. 16 servis. Birer paket mammout ve serius ortalama 8 gun falan gidiyor sanirim. Ben bu ikisini berber kullaniyorum bir servisi 3 olcek ben gunluk 9 ölcek yani 3 servis tuketiyorum. Sabah kahvaltidan sonra 1 servis. Ogle ve aksam.yemegi arasi 1 servis yatmadan once 1 servis.  Bunun disinda antremandan once ve sonra 100 er gr vitargo aliyorum. Evet maddi olarak soyledigin rakamlari harciyormusum su an farkettim. 

Hocam açıkçası bana hala şaka gibi geliyor sakın yanlış anlama. Yani ben yiyorum diyen kişiler genelde yediğini zannedip yemiyorlar ancak bahsettiğiniz rakamları ifbb de yarışan sporcuların bile tükettiğini zanetmiyorum . Bunun altında tıbbi bi sebep arayıp doktor doktor gezmek gerek bence. Şu miktarları herhangi bir bireye verseniz 1 ayda 15 kio alması lazım sanırım. Çok ciddi kaloriler, ciddi emek ciddi fedakarlık ama altında yatan sebebi bulamadıktan sonra 3 kilo karbonhidrat ta yeseniz çok birşey değişmeycek gibi. Yani normalde 500-600 gram karb alan bi sporcu çok rahat 90-95 kilo civarlarına çıkabiliyor. Siz iki katını alıp kilo alamıyorsunuz. Benim beyin eror veriyor sizin konularınızı okuyunca :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
xxgokhanzz21, 4 dakika önce yazdı:

Hocam açıkçası bana hala şaka gibi geliyor sakın yanlış anlama. Yani ben yiyorum diyen kişiler genelde yediğini zannedip yemiyorlar ancak bahsettiğiniz rakamları ifbb de yarışan sporcuların bile tükettiğini zanetmiyorum . Bunun altında tıbbi bi sebep arayıp doktor doktor gezmek gerek bence. Şu miktarları herhangi bir bireye verseniz 1 ayda 15 kio alması lazım sanırım. Çok ciddi kaloriler, ciddi emek ciddi fedakarlık ama altında yatan sebebi bulamadıktan sonra 3 kilo karbonhidrat ta yeseniz çok birşey değişmeycek gibi. Yani normalde 500-600 gram karb alan bi sporcu çok rahat 90-95 kilo civarlarına çıkabiliyor. Siz iki katını alıp kilo alamıyorsunuz. Benim beyin eror veriyor sizin konularınızı okuyunca :D 

:) dostum ogrenmeye calistigim sadece şu ki; tozlarla gainarlarla birsey olmaz diyen cok insan var evet benim beslenmem zayif yeterli degil almam gereken karbo kalori herneyse bunu tozlarla alabiyorum yani illa oturup deli gibi pilav tavuk mu yemeliyim yada beni yormayacak sekilde rahat rahat beslenip gerekli karbo yu tozlarla alsam olur mu? Bir ikincisi yaklasik 70 kg birinin bu yazdigim illaclarla kurde iken almasi gereken karbo miktari nedir ? Bunun bir hesaplamasi varmidir ? Ogrenmek istedigim sadece bunlar. Su an 6 haftada yaklasik 8 kg kadar aldigimi.dusunuyorum 2 hafta sonra tartilcam net sonucu o zaman gorucem. En ufak yaglanmam yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
megalodon, 13 dakika önce yazdı:

Kilonun minimum 7 katı idealdir bulk karb için ama seninki de fazla sanki :D

:) nasil 7 kati ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Kimse net bir rakam veremez senin vucudunu tanimak lazim ilk once bunu en iyi sen taniyorsun fakat su anki gercekten cok fazla bence boyle devam etmeyin insulin direnci gelisir sekerle alakali sikinti yasarsiniz. Evet beslemme supllement degil yemek olmali ama kalori kaloridir bu kadar kalori cok cok cok fazla. Soyle bir sey carb cycling diyetlerinde 6 gun low carb 7. Gun kas ve karaciger glikojen depolarini doldurmak icin refeed yapildiginda kgx14-16g(lean body mass yani yag agirligi ciktiktan sonraki kilo) karbonhidrat alinir ki bu tum depolari doldurmaya yeter. Cok agir ilac kullanimlarinda bu kgx18g a kadar cikar yani agir ilac olarak bile hesaplasak 70(hadi yah agirligininda cikarma abartalim)x18'den 1260gram carb senin tum depolarini fuller ki bu 6 gun boyunca carb almayan adamlarin haftada bir aldigi carb miktari. Karbonhidrat alimini antrrnman saatleri etrafina topla ve kilo basina 6-7grama dusur bence. Ornegin antrenmandan once 150gram antrenmandan sonra 250gram kalanlari da ogunlere bol. Protrin kilo basina 3 gram fazla fazla yeterli olacaktir bu kadar yuksek karb aliyorken vucudun en ufak fazladan alinan yagi bile depolayacaktir bu yuzden 50g civari yag yeterli. Bi bu kalorilerden basla iki uc hafta kendini izle tekrar duruma gore csrbi yukseltir veya azaltirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant, 16 saat önce yazdı:

6. Haftasindayim  

-Tren ent.

-Testo

- Bolde

- Anapolon

- Follistatine 344

- İgf 1

gainer kullanımı ve kürlerde ki yerini daha önceki bir durumda paylaşmıştım aynı durum senin içinde geçerli uzun süreli aynı tip beslenme ve vucuttaki oluşan asidik ortam adelenin alınan besinleri kullanmamasına kadar giden bir süreçtir . vücut asidik oldugu zaman iştah azalır ki uzun süreli asdik olduğu zaman hep aparatif gıdalar tüketmek ister vücüt bunun birden fazla sebebi var . insülin , bağırsak en önemlileri kullandığımız gainer maltodekstirn desktroz ve ayrıyetten suklaroz tatlandırıcı vs mide bunları sindirirken çok fazla asidik bir ortam oluşur bağırsak sürekli sıvı halde ki besinleri sindirdiği zaman bağırsak yüzeyindeki tırtıklı sarmal yapının şekli bozulur bazı durumlarda ishal bazı durumlarda kabızlık bazı durumlarda koyu renkli büyük abdest gibi farklı dönemler oluşur , insülin sürekli yüksek oldugu zaman iştah problemi uyuklama yorgunluk üşenme sabah uyandığınızda 1 2 saat açlık sonrası mide kazınması hissi gibi fakrotler meydana gelir ve uzun süreli yüksek insülin adelenin beslnleri kullanmasınıda korumacı davranır ve istediğimiz yüklemeleri yapamayız .

Yapılacak şey sabır istikrar ve istek gerektiri.

yükesk ph lı besinler ile alkali ortam yaratmak . 

ph ı 8 ve yukarısı olan sulardan içmek .

roka nane brokoli ıspanak kırmızı biber öğünerin yanına ekleyerek tüketmek .

öğünleri bölerek karbonhidrati dağıtmak örnek veriyorum 5 öğün yiyeceksek her öğünde 100 gr çiğ ağırlık yasemin pirinç yemesi ve prosiyon büyüklüğü çok rahat tüketilerbilir , gibi 

sabah uyandığımızda su içmek hatta tren ve peptit bir arada ise sabahları maydanozlu limon suyu her zaman söylemişimdir inanılmaz bir yağ yakıcı ve karaciğer antibiotiğidir .

bu yazdıklarımın denemesi bedava ve kazandırcaklarıda pişman etmez kazanç pişman etmez  ....

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
arrangerant, 10 saat önce yazdı:

:) nasil 7 kati ?

70 kilo biri için hesaplarsak 

70x 7  490 karb  1960kalori

70x 2  140 protein  560 kalori 

70x 1  yağ 630 kalori

3150 kalori yapar benim prensibim budur tertemiz büyür  yaş boy.. gibi faktörler olsada pek değişmez bu sistem aşağı yukarı aynıdır 

tarihinde megalodon tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Strongmanx    9

Sen bu karbonhidrat alımı ile iyi kilo alman lazım tabi ilaç girdimi işin icine çok sey degisiyor ama olsun ben biraz bekle gidisata gore karb alımının arttırımına ya da azaltımına karar verirsin. @anabolizanhelp yorumun da bahsetmiş detaya bende boşuna girmiyim bence göz önünde bulundur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Pnshr
      Merhabalar hocalarım. 
      İlk Tren Testo e. kürüm için dozları nasıl tutmamı önerirsiniz. 
      ÖRNEĞİN;
      İlk başta 250 mg only Testo ile 5 hafta devam edip 
      5. Haftadan 14. Haftaya kadar 200mg testo, 250-300 mg Tren ile 10.Haftayı tamamlamak (8HAFTA Tren ile devam etmiş olucam) 14. Haftadan sonra da bi süre TRT dozu ile dinlenmeyi düşünüyorum. Koruyucuları vs. alacağım şu anlık doz nasıl sizce? ( 3. Kürüm olacak)
    • Yazan: nazillikaplanı09
      Merhabalar iyi forumlar,
      iran testosteron nova boldenon Var  trenbolone de eklemeyi istiyorum fakat  piyasadaki çoğu trebolonun boş olduğu en dolusunun bile yüzde 40 dolulukta olduğunu öğrendim  daha önceden tren kullanmış kişiler hangi marka tren kullandığını ve ne kadar verim aldığını paylaşabilir mi rica etsem.
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      liv52 omega 3 milk thistle 
      3 aylık testo tren kürü kullanımı nasıl olmalı ilk kürüm lütfen ilk kürde tren olur mu demeyin kafaya koydum aldım ürünleri 
      bu vitaminleri nasıl kullanacagım
    • Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar,
      Tren kürü yapıp pct sonrası tecrübelerinizi meral ediyorum...
      Döngü eski haline döndü mü? Şanzıman ve libido eski haline geldi mi? Güç düşüşü oldu mu? Tüm cevaplar için teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.