Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

meo

İlk kürüm yardımınıza ihtiyacım var.

Önerilen İletiler

meo    0

Herkese Merhaba,

Forumunuza yeni üye oldum ve umarım başlığı doğru yere açmışımdır. Bu konuyu daha önce başka sitelerin forumlarında da açtım ama kimseden bir yanıt alamadım.

Yaklaşık olarak 15 seneden fazla vücut geliştirme yapıyorum, ancak son 3 sene aksatmadan devam ediyorum.

Yaşım 39, boy 180cm, kilo 88kg. yağ oranı yaklaşık %20 civarı.

fikir vermesi amacı ile; kol 41cm, omuz 131cm, göğüs 113cm, bel 97 cm civarı.

Amacım; bel ve göğüsteki yağları eritmek. Yani kürde çok bir kas kütlesi koymayı amaçlamıyorum ama kayıpta olsun itemiyorum. Yağ oranının kür için fazla olabileceğini biliyorum ancak kürün ilk haftasını tamamlamak üzereyim.

Salon hocam ile çıkarılan kür programı 10 haftalık. winstrol 10 mg 200tablet, anavar 10mg 200tb ve clen 40mcg. Ancak hocam daha iyi bir sonuç için haftalık 1ml (250mg) testo. entant. eklemenin yerinde olacağını söyledi, ben de kabul ettim ve ilk enjektörü oldum.

1-10 hafta: 250mg testo e. haftada 1

1 hafta: 2 tb anavar, 2 tb wins hergün

2-9 hafta: 3 tb anavar, 3 tb wins hergün

10 hafta: 2tb anavar, 2 tb wins hergün

Clen ise 10 hafta boyunca hergün olmak kaydı ile hafta sırası ile; 1,2,2,3,3,3,3,2,2 tablet şeklinde yazdı.

Kür içinde;

7-9 hafta: nolvadex 1 tb hergün

8-10 hafta: provirion 1 tb hergün

Haftada 5-6 gün ağırlık ve cardio programımı uyguluyorum.

Günlük 300gr bulgur, pirinç. vs ve 600 gr etten oluşan bir diyetim var.(ayrıntı yazmıyorum)

Düzenli olarak antreman günlerinde protein tozu ve amino asitlerimi alıyorum.

Bu benim ilk kürüm olduğu için bu konuda oldukça acemiyim. Bu nedenle yapacağınız her yorum benim için oldukça önem arzetmekte.

Aklıma takılan bir çok soru var.

1) 10 haftalık bir tablet kürü beni biraz korkutuyor. Karaciğer için hergün milk thistle alıyorum. ayrıca omega 3 ve multivitamin&mineral takviyesi alıyorum. Ancak çoğu yerde 10 haftalık bir tablet kürü görmedim. Yani anavardan 200 ve winstrolden 200 tablet bitmiş olacak.

2) Nolvadex gördüğüm kadarı ile kür bittikten sonra yazılmış hep ama benim 7. haftada başlayıp 9. haftada bitiyor. Aynı şekilde kürün 8. haftasında başlayan provirionda var. Hocaya sorduğumda olabilecek yan etkilerin risklerini ancak bu şekilde azaltabiliriz diyor.

3) Kür sonunda PCT nasıl olmalı? Hocam kür sonu senin durumuna göre karar veririz, belkide PCT ye gerek bile kalmaz diyor.

4) Bu kürde değişikliğe gitmem gerekir mi? Eğer gitmem gerekirse ne önerirsiniz? Henüz daha 1. hafta yeni bitmekteyken, yanlış birşey varsa başında düzeltmek isterim.

Yorum yardımlarınız benim için çok önemli. Buna göre ben de bu küre devam edip etmeme ya da şeklini değiştirme kararı alacağım.

Hepinize saygı ve sevgiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.261

1- Evet korkmalısınız.

2- Kısmen haklı.

3- PCT Gerek yok. (BENCE)

4- Keşke almadan konu açsaydınız size özel kür dizaynı yapardık. Buna başladıysanız bitirin 2. kürde yardımcı olmaya çalışırız.

Not: Beslenmeyi bozmayın. (Diyet) :!:

Antrenman ve beslenme programı nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
meo    0

Öncelikle hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim. Beslenme ve antreman programını sormuşsunuz hemen kısaca özetleyim.

Antreman programı 4'e bölünmüş şekilde;

1.gün; göğüs, biceps, karın

Bench press 4*12, db fly 3*12, incline b. press3*12, cable cross3*15

B. curl3*12, alt db curl 3*12, hummer c 3*13

Crunch

2.gün; bacak, cardio

Leg ext 20,15,12,10, squath 4*12, lunge 3*15, leg press15,12,10,10

deadlift 3*12, leg curl 3*15, culf 4*15

30 dk cardio

3.gün; omuz, triceps, karın

Shoulder press 4*12, db side lateral 3*12, db front raise 3*12, db behind side lateral 3*12, shrug4*12

lying barbel triceps 3*12, push down 3*12, one arm db triceps3*12

crunch

4.gün: sırt ve bilek

lat puldown 4*12, low row 3*12, db rowing 3*12, close grip lat pull down 3*15

hyperextention

barla üstbilek 3*15, barla alt bilek; 3*15

cardio 30 dk

Bu yukarıdaki programı, 1 gün of bırakarak ( cts. ya da pazar) haftanın 6 günü yapmaya çalışıyorum.

Beslenme ise;

sabah: 5 yumurta beyazı, 100 gr lor, 100 gr yulaf ezmesi, yeşillik (maydonoz, salatalık), çay, fındık

ara: elma ya da kivi

öğle: 250 gr et, tavuk, balıktan biri, 100gr kepekli makarna, bulgur ya da pirinç, salata, yoğurt

ara: 100 gr tuzsuz kabuklu fıstık

akşam: 250 gr et, tavuk, balık tan biri, 100gr kepekli makarna, pirinç ya da bulgur, salata

ara: elma ya da kivi

yatmadan önce: 1 bardak süt

Bu beslenme beni biraz zorluyor, özellikle sabah iştahsız olduğumdan çok zor yiyorum ya da azaltıyorum porsiyonları.

Antremanda sıkıntı yaşamadım, haftada 6 gün biraz zorluyor ama şu ana kadar aksatmadım.

Sayın hocam, soru 1 e yanıt olarak korkun demişsiniz. Korktum gerçekten. Sonrada başlamışken bitir demişsiniz gibi algıladım. İkilemde kaldım.

Ana hatları ile bu kür beslenme ve antreman doğru mudur? Devam etmeli miyim? Ya da tabletlerin sayısını ve süresini değiştirmeli miyim?

Anladığım kadarı ile kür içindeki nolvadex ve provirion kullanımı doğru ve pct ye de gerek olmayabilir?

Bu kürden sağ salim ve amacına ulaşmış çıkabilirsen 2. yi düşünüyorum zaten.

Aydınlatırsanız sevinirim.

Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.261

Devam et seni öldürmez ama neyin zarar verip vermediğini öğrenmen için güzel fırsat.

Beslenme iyi idmanda vücudun şuan ki durumunu paylaşırsan daha detaylı karşılaştırma yaparız. :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

10 hafta wins için çok uzun bir süre son 6 hafta ideal

Anavar 8 hafta kullanmanı öneririm.

Clenbuterol ise sabit dozlar da alındığı zaman etkisi çok dusuyor piramit olarak kullanmak gerek

1 hafta 1 tablet

2 hafta 2 tablet

3 hafta off bu şekilde toplam 8 hafta kullanılacak

Yada

1 hafta 1 tablet

2 hafta 2 tablet

3 hafta 3 tablet

4 hafta 4 tablet

5 hafta off

Sonra tekrar aynı bir 4 hafta

Kur içinde nolvadex çok gereksiz ilaç proviron almışın sadece onu kullan

Pct ise hormon değerlerine göre ayarlanır ama büyük ihtimal bir 4 hafta nolvadex tedavisi gerekebilir

Kür içinde 50mg zinco al her gün eczane de var

Milk thistle yerine Nac 600 öneririm daha ucuz ve daha kaliteli eczane de oda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
meo    0

Merhaba,

Okuyup yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim öncelikle.

O halde ilk 8 hafta anavar kullanıp, son 6 hafta wins kullanımı gibi birşey geliyor aklıma. clen'i de sizin dediğiniz gibi 2 hafta kullanıp bi hafta bırakabilirim.

Nolvadex kullanmayın demişsiniz. bunu kür içi yazılmasının sebebi jinekomasti riski olablir mi acaba diye düşündüm. çünkü geçen sene jino ameliyatı oldum. ergenlikten kalmıştı, yani herhangi bir hormonal ilaç almadan oluşmuştu. Sadece son 3 hafta provirion bunu önler mi kür içinde? yada provirionu hangi haftalardan itibaren almalı ozaman?

Hormon değerlerine göre nolvadex 4 hafta pct si demişsiniz, hormon testi kür biter bitmez mi olacak? nasıl bir değer ile karşılaşırsam pctyi yapıcam? bu konuda bir hayli bilgisizim.

nac 600 günde 1 tablet yeterli mi evde var bugün kullanmaya başlayabilirim. 50 mg zinko yu bugün alırım eczaneden.

Yardım ve önerileriniz için çok teşekkürler. ben de buna göre şekillendireceğim kürün şeklini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Bu benim ilk kürüm olduğu için bu konuda oldukça acemiyim. Bu nedenle yapacağınız her yorum benim için oldukça önem arzetmekte.

Aklıma takılan bir çok soru var.

1) 10 haftalık bir tablet kürü beni biraz korkutuyor. Karaciğer için hergün milk thistle alıyorum. ayrıca omega 3 ve multivitamin&mineral takviyesi alıyorum. Ancak çoğu yerde 10 haftalık bir tablet kürü görmedim. Yani anavardan 200 ve winstrolden 200 tablet bitmiş olacak.

2) Nolvadex gördüğüm kadarı ile kür bittikten sonra yazılmış hep ama benim 7. haftada başlayıp 9. haftada bitiyor. Aynı şekilde kürün 8. haftasında başlayan provirionda var. Hocaya sorduğumda olabilecek yan etkilerin risklerini ancak bu şekilde azaltabiliriz diyor.

3) Kür sonunda PCT nasıl olmalı? Hocam kür sonu senin durumuna göre karar veririz, belkide PCT ye gerek bile kalmaz diyor.

4) Bu kürde değişikliğe gitmem gerekir mi? Eğer gitmem gerekirse ne önerirsiniz? Henüz daha 1. hafta yeni bitmekteyken, yanlış birşey varsa başında düzeltmek isterim.

Oral steroidler her zaman çok riskli olmuştur özellikle böbreklere çok yük bindiriyor. Malum bu ilaçların hepsi uzun ve bilinçsiz kullanımda sorun çıkarabilir. Loving hocama katılıyorum fakar bu su tüketimi yükseltilerek oral tablet kürlerin riskinin düşürüleceği kanısındayım. Hem oral ilaç alıp hemde su tüketiminiz 3 lt altındaysa gerçekten büyük sıkıntılar çıkacaktır uzun vadede. Jinekomasti önüne geçmek için kür içinde kullandım bende hep. Bende PCT gerek görmüyorum karar senin yinede. Değişikliğe gitme ama sonraki kürün için enine boyuna hep beraber tartışalım ortak senin için en iyi kararı alalım derim :nol

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Benim aklım da testo en var diye kalmış ondan kur sonu büyük ihtimal nolvadex tedavisi gerekli olur yazdım sen yine testlerini yaptırır sın benim de gorusum gerek yok ama

Bu işi yapacak insan zaten beslenmesine antrenmanına su tüketimine dikkat edecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864
Benim aklım da testo en var diye kalmış ondan kur sonu büyük ihtimal nolvadex tedavisi gerekli olur yazdım sen yine testlerini yaptırır sın benim de gorusum gerek yok ama

Bu işi yapacak insan zaten beslenmesine antrenmanına su tüketimine dikkat edecek.

Kesinlikle hocam özellikle su :col

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.