Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

makavel1

Ilk kürümün 4.Haftasındaym gelişme yok, teste bakar mısınız

Önerilen İletiler

makavel1    15

Boldenon 400

Testosteron 500

Danabol (günde) 10-20mg

kürden önce;

5c7ec62d8528c_28_12.2018-32.thumb.jpg.78348139737dbb418861e1e086fb785e.jpg5c7ec63444587_28_12.2018-22.thumb.jpg.9c73ec7bdf730acf7c4c80c6e6a3a21a.jpg5c7ec63924c44_28_12.2018-12.thumb.jpg.88eee47f364c7a1db2fe85a66de1dfe3.jpg

buda bugün yaptırdım;

5c7ec6737b0b3_HastaSonucu-12.thumb.jpg.a367e4d17a9aa00eb75c68440a325149.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133

Ilaclar çalışmış boldenon geç etki eder gerçek bir depot dur.7 haftadan itibaren gözle görülür değişiklikleri  farkedersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    992
gönderildi (düzenlendi)

Hocalarım dediği gibi ilaç çalışıyor.Fakat beslenmenin ne kadar önemli olduğundan bahsetmemize gerek yoktur heralde.Herşeyi bunlardan beklememek gerek.

tarihinde Vural2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spinous02    3
Mlt44, 11 saat önce yazdı:

Ilaclar çalışmış boldenon geç etki eder gerçek bir depot dur.7 haftadan itibaren gözle görülür değişiklikleri  farkedersin.

Dostum %100 çalışmış diyebilir miyiz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
Spinous02, 2 saat önce yazdı:

Dostum %100 çalışmış diyebilir miyiz 

Bence diyemeyiz teston 15ten fazla olmaliydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

testo çalışıyor, onunla ilgili herhangi bir sıkıntı yok. 

değerin 14,31 ng/ml çıkması sizi yanıltmasın.  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
limon, 8 saat önce yazdı:

500mg testoya göre testosteron sonucun dusuk gibi geldi bana normalde makine ölçemez

Makine ölçemez diye bir kaide yok, test yapılan laba göre deişir. 500mg testosteron orjinal hormonu normal düzeyin yaklaşık +- 4 katı yükseltir. Arkadas 4 küsürden 14 küsüre çıkmış yani %90 bir verimle çalışıyor ilaç (herkesin kimyası ya da  reseptörleri farklıdır, hormonlar her kişide  reseptörlere aynı güçle bağlanmazlar burada bir çok değişken var ilk önce bunları öğrenin)

Konu sahibi arkadaş, senden ricam heyecanlanmaman, yani kısa sürede kendini yırtsan da iyi bir gelişim sağlayamazsın, dünyanın en iyi genetiğine de sahip olsan gözüne güzel gözükecek değişmler bir kaç ayını alacaktır. Daha sonrası daha da yavaşlayacaktır.Bu uzun vadeli bir iş :)

İyi beslen, iyi antrenman yap gerisi gelir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
toxic, 22 saat önce yazdı:

Makine ölçemez diye bir kaide yok, test yapılan laba göre deişir. 500mg testosteron orjinal hormonu normal düzeyin yaklaşık +- 4 katı yükseltir. Arkadas 4 küsürden 14 küsüre çıkmış yani %90 bir verimle çalışıyor ilaç (herkesin kimyası ya da  reseptörleri farklıdır, hormonlar her kişide  reseptörlere aynı güçle bağlanmazlar burada bir çok değişken var ilk önce bunları öğrenin)

Konu sahibi arkadaş, senden ricam heyecanlanmaman, yani kısa sürede kendini yırtsan da iyi bir gelişim sağlayamazsın, dünyanın en iyi genetiğine de sahip olsan gözüne güzel gözükecek değişmler bir kaç ayını alacaktır. Daha sonrası daha da yavaşlayacaktır.Bu uzun vadeli bir iş :)

İyi beslen, iyi antrenman yap gerisi gelir

Çok teşekkür ederim hocam, beslenmeye dahada dikkat etmeye çalışıyorum ama şu içemiyorum günlük 1 2 litreyi zar zor içiyorum, birde haftada 4 gün antrenman yapıyorum 6 gün yapmam gerekir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
gönderildi (düzenlendi)
makavel1, Bir saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim hocam, beslenmeye dahada dikkat etmeye çalışıyorum ama şu içemiyorum günlük 1 2 litreyi zar zor içiyorum, birde haftada 4 gün antrenman yapıyorum 6 gün yapmam gerekir mi?

1-2 litre az gelir 3 litre altına düsmemeye calisin. Onun icin de kolay bir yol var, Sabah sisesi yapin bir tane kalkınca direk 1lt onu doldurun, yarısını hemen kalkınca, yarısını kahvaltı sonrası falan icin 1 lt ordan gider, antrenmanda 1.5 falan tüketirsiniz zaten. Eve gelince de yarım litre icmek cok kolay olur en azından sisteme oturtursanız isiniz zamanla cok kolaylasir vücut otomatik su ister duruma gelir fark etmezsiniz 3lt nasıl ictiginizi.

Antrenman konusunda tamamen beslenme ve recoverye bagli birsey, ne kadar sert antrenman yaptiginizi bilemeyiz, sizin sert dediginiz bana göre cok zayif olabilir, onun icin tamamen hissiyata göre hareket edilmesi düsüncesindeyim. Bence 6 gün muhteşem yani 3 aylık periyodlarda hiç kesmeden kür dönemlerinde özllikle 6 gün yapıp cok saglam beslenip en güzel gelişimleri yakalamak mümkün. Ancak sürekli 6 güne vücut dayanmaz bunu kolaylıkla söyleyebilirim 6-7 aydan sonra vücut kaçmaya calisiyor cünkü hissediyorsunuz ya antrenman yaparken mideniz agziniza geliyor bırakmak istiyorsunuz ya eklemleriniz sızlıyor, ya canınız sıkılıyor beyin sürekli oğlum hadi istemiyorsun bırak bu işleri modunda sizi vazgeçirmeye calisiyor :) Kür dönemlerinde ve cok iyi hissedildiginde en az 5 ya da 6 gün, ancak birkac ay araklıklarla 2-3 günlük dinlenmeleri (vücuttaki agirlik ve eklem sızıları geçene kadar) çok yararlı buluyorum

tarihinde toxic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

6gün çalıştığım zaman olmuştu sıkıcı oluyor ama yorgunluk ve toparlanma konusunda sıkıntı yok  antrenman dizaynı çok önemli 6 günde

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Deity, 2 saat önce yazdı:

6gün çalıştığım zaman olmuştu sıkıcı oluyor ama yorgunluk ve toparlanma konusunda sıkıntı yok  antrenman dizaynı çok önemli 6 günde

6 gunluk programın nasildi paylaşabilirmişim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Deity, 15 saat önce yazdı:

Bu kurdeyken yenilenme hızlı oluyor sanırım? Yani her gün aynı bölgeyi çalışsam sorun olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Mlt44, 13 saat önce yazdı:

6 gunluk programın nasildi paylaşabilirmişim.

Normal tek bölgede  omuz trapez, biceps triceps, abs kardiyo şeklinde

makavel1, 29 dakika önce yazdı:

Bu kurdeyken yenilenme hızlı oluyor sanırım? Yani her gün aynı bölgeyi çalışsam sorun olur mu

Tabiki normalin katkat üzerinde testo oranın var + diğer anabolikler  her gün aynı kas grubunu çalışıp sonuç almış kişiler var ama yinede önerilmiyor 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
makavel1, 4 saat önce yazdı:

pekii kaç haftada bitiriyim? 12 ? 16 ?

16 hafta bolde testoda 4 hafta fazladan devam edebilirsin 20 hafta toplam uzunluk..

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Mlt44, 1 saat önce yazdı:

16 hafta bolde testoda 4 hafta fazladan devam edebilirsin 20 hafta toplam uzunluk..

Ama pctye ihtiyaç duyarsam? Bana testo bir işe yaramıyor gibi geliyor aynı anda birakiyim 16 iyidir o zaman, ama neden genellikle 10 hafta diyor bu hocalar?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Mlt44, 2 saat önce yazdı:

genelde testo bolde beraber kesilir sorun olmaz bolde aşırı uzun esterinden dolayı böyle dedin sanırım

makavel1, 49 dakika önce yazdı:

Ama pctye ihtiyaç duyarsam? Bana testo bir işe yaramıyor gibi geliyor aynı anda birakiyim 16 iyidir o zaman, ama neden genellikle 10 hafta diyor bu hocalar?

pct ye ihtiyaç duyarsam ne demek? her kürden sonra pct yapmak zorundasın zaten(kuşunu seviyorsan)

ne kadar kısa o kadar ucuz ve cazip

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
makavel1, 1 saat önce yazdı:

Bolde 10. hafta da tam etki gösteriyorken birakilmaz. Her halikarda pct yapacaksın zaten..

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Deity, 16 saat önce yazdı:

genelde testo bolde beraber kesilir sorun olmaz bolde aşırı uzun esterinden dolayı böyle dedin sanırım

pct ye ihtiyaç duyarsam ne demek? her kürden sonra pct yapmak zorundasın zaten(kuşunu seviyorsan)

ne kadar kısa o kadar ucuz ve cazip

Mlt44, 15 saat önce yazdı:

Bolde 10. hafta da tam etki gösteriyorken birakilmaz. Her halikarda pct yapacaksın zaten..

Pct ile boldenon alakası yok demek istiyorsunuz yani, ben o zaman standartlara uyarım 16 haftada bitiriyim.

Birde 400-500mg'ı arttırsammı acaba? 600-750 gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Enant esterde pct başlamak için son iğneden sonra en az 14 gün beklenir ve pct başlanır bunun sebebi ilacın vücuttan çıkmasına izin vermek

Mg yükseltmene gerek yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
makavel1, 3 saat önce yazdı:

Pct ile boldenon alakası yok demek istiyorsunuz yani, ben o zaman standartlara uyarım 16 haftada bitiriyim.

Birde 400-500mg'ı arttırsammı acaba? 600-750 gibi

Ilk kurse gerek yok ama vucudun ilaci istiyorsa ver antrenman şiddetini artırmayacaksan dozajı artırma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
Deity, 12.03.2019 - 20:53 yazdı:

Mlt44, 12.03.2019 - 21:26 yazdı:

6. haftadayim, yeni ilaç tedarik etmem gerekiyor aynı markadan almicam, ney alsam diye yeni konu açıyorum

tarihinde makavel1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1, 17 dakika önce yazdı:

6. haftadayim, yeni ilaç tedarik etmem gerekiyor aynı markadan almicam, ney alsam diye yeni konu açıyorum

Burak Hocayla iletişime geçmelisin şuan kürün devam ediyor aklında soru işareti kalmadan sağlam ürünlerle ki boldenonu çok çok iyi tavsiye ediyorum.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.