Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yunus

Bulk sorunları!

Önerilen İletiler

yunus    0

Merhaba öncelikle hocam

500 testo enth 400 deca 50 mg danabol başladım 6.haftada 750 testo 600 deca yaptım devam edıyroum 10. Haftaya gidiyorum östrojende biraz sıkıntı olmuştu armidexle düşürdüm ama işte kürün verimi düştü bu kürden açıkcası istediğimi alamadım şuan 14 haftayı bitirmek üzereyim beslenmede hiç problem yok fazlası ile beslenmiyorum hatta kilo alamıyorum bu mg larla birşeyler durdu gitmiyor kürü kesip sustnon trene başlayım mı sizce deca Balkan pharma testo enth ise pan pharma rotex medica  kullanıyorum 

tarihinde yunus tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mlt44    133

Arkadasim bende deca testo danabol küründeyim. Bu kacinci kürün başlangıç vücut yag oranın toplam kas oranin nedir ve kürün değişik haftalarinda oranların nedir bilgin varsa ona gore belki deca doygunluguna ulasmışsındır. 4 hafta kadar Sade testo devam edip bitire bilirsin. Ben öyle yapacagim only testoyla bitirecegim. suan 5. Haftam bitecek cumaya 6. Dozlari vuracagim. Zenin ilk farkedilebilir etkilerin hangi haftada basladi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yunus    0

4. Kürüm bu 89 başladım küre 97 buldum ama istediğim potansiyeli yakalayamadım açıkcası östrojen ve prolaktin yükselmişti kürün ortasın da tekrar referans aralığına getirdim ama ilk zamanlardaki patlama girdi şuan boşuna giriyor gibi hissediyorum 3 4 hafta testoyla devam edip sustnon tren girmek istiyorum açıkçası ama emin değilim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
yunus, 16 dakika önce yazdı:

4. Kürüm bu 89 başladım küre 97 buldum ama istediğim potansiyeli yakalayamadım açıkcası östrojen ve prolaktin yükselmişti kürün ortasın da tekrar referans aralığına getirdim ama ilk zamanlardaki patlama girdi şuan boşuna giriyor gibi hissediyorum 3 4 hafta testoyla devam edip sustnon tren girmek istiyorum açıkçası ama emin değilim 

Deca ve tren pespese gren arkadaslar var prolaktin decada yukseldiyse trenbolone hic affetmez pct yapıp bir müddet beklersen iyi olur...gözle görülür kas gelisimini kacinci hafta gördün prolaktin ostrojen kacinci hafta yukseldi kurde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yunus    0

5. Ve 6. Haftada güzel gelişmeler alıyordum 8. 9 haftada tamamen yükseldi trene girdiğimde haftada bir armidex mi kullansam devam etsem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Bence yeter yeteri kadar uzun. Zaten en az 2 veya 4 haftada testo kullanacaksin sana 20 hafta eder. Toparlanir belki define yaparsin trenle...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
yunus, 3/5/2019 - 16:07 yazdı:

Merhaba öncelikle hocam

500 testo enth 400 deca 50 mg danabol başladım 6.haftada 750 testo 600 deca yaptım devam edıyroum 10. Haftaya gidiyorum östrojende biraz sıkıntı olmuştu armidexle düşürdüm ama işte kürün verimi düştü bu kürden açıkcası istediğimi alamadım şuan 14 haftayı bitirmek üzereyim beslenmede hiç problem yok fazlası ile beslenmiyorum hatta kilo alamıyorum bu mg larla birşeyler durdu gitmiyor kürü kesip sustnon trene başlayım mı sizce deca Balkan pharma testo enth ise pan pharma rotex medica  kullanıyorum 

750 testo ve 600 deca ben olsam yapmazdım. Size bir getirisi olacagini sanmiyorum fazla östrojenden başka. Kilo alamamanızın sebebi metabolizmanınızın şu an adaptasyon sürecinde olması olabilir. 97 kiloya ilk çıkışınız ise (düşük yağ oranı ile varsayarak) vücut belirli bir noktada adaptasyon süreci geçirir, kaslarınız toparlanır, su kaybeder sıkılaşırsınız, uzun vadede vücut kendini toparlamak zorundadır. Belirli bir süre sonra adaptasyon geçilir ve kilo alımı devam eder ancak bu çok basit birşey değil. Benim 97 kilodan 105 kiloya gelmem 7-8 ay sürmüştü 400-500gr carb ve 200+- protein ile. Yağlanmadan gidebilecek bir vücudunuz varsa bu sizin için bulunmaz nimettir, yağlanıp yukarı çıkmak tamamen vakit ve görüntü kaybı. Kendim 97 kilo iken 10% yağ oranında bulktaydım, ben gerçi hiç definasyona gerek duymuyorum, 105e geldiğimde %9lardaydı, yani sadece kas kütlesi artıyordu. Kiloyu kas kütlesi olarak koymaya calistiginiz icin bu hayli zaman alacak bir şey bunu kafanıza fazla takmayınız. İlk zamanlardaki gelişimi beklemeyiniz.

Boyunuz yağ oranınız ve kür geçmişinizi spordaki sürenizi verirseniz daha detayli olarak ortaya cikacaktir

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Bu yüzden uzun kürler hep mantıklı benimde vücutta aynı yağ oranım artmadan kilo alıyorum ve çok istikrarlı gidiyor 7 8 kiloda hiç değişmedi yağ oranı Maşallah diyelim 😇 ama herkes aynı görüşte değil kimisi sadece büyüyeyim nasıl olduğu önemli değil diyor 

Bu arada dediğin bu adaptasyon sanırım bende 1 2 hafta öncesine kadar vardı kilo alımı durmuştu şimdi ufak ufak başladı 

Yeri gelmişken şunu da sorayım mesela x kişisi 70 kilo yemek yesede yemesede 70 yani aç gezdiği zaman bile 69 68 kiloya düşüyor bu adam daha aşağı inmiyor biz ilaçlarla çıktığımız kiloyu bu duruma sokabilir miyiz yani vücudun rölantisi gibi birşey çok abartı kilolar demiyelimde yine bu x kişisi üzerinden örnek verirsek 70ten 80e çıksa belirli bi zaman vücut bu kiloda kaldığında vücut rölantiye girip ilacı kestiğinde yine aynı kilolarda kalır mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Deity, 52 dakika önce yazdı:

Bu yüzden uzun kürler hep mantıklı benimde vücutta aynı yağ oranım artmadan kilo alıyorum ve çok istikrarlı gidiyor 7 8 kiloda hiç değişmedi yağ oranı Maşallah diyelim 😇 ama herkes aynı görüşte değil kimisi sadece büyüyeyim nasıl olduğu önemli değil diyor 

Bu arada dediğin bu adaptasyon sanırım bende 1 2 hafta öncesine kadar vardı kilo alımı durmuştu şimdi ufak ufak başladı 

Yeri gelmişken şunu da sorayım mesela x kişisi 70 kilo yemek yesede yemesede 70 yani aç gezdiği zaman bile 69 68 kiloya düşüyor bu adam daha aşağı inmiyor biz ilaçlarla çıktığımız kiloyu bu duruma sokabilir miyiz yani vücudun rölantisi gibi birşey çok abartı kilolar demiyelimde yine bu x kişisi üzerinden örnek verirsek 70ten 80e çıksa belirli bi zaman vücut bu kiloda kaldığında vücut rölantiye girip ilacı kestiğinde yine aynı kilolarda kalır mı 

Ilaci kesince belki 2 3 kilo kaybedilebilir ya da ayni kalabilir kisiye göre ne kadar su tutuyor tutmuyor bu gercekten cok farkli sonuclar doguruyor her ayrı bireyde. Ancak beslenme belirli bir rolantiye oturmus oluyor, mesela 70 kilodayken yiyemediginiz yemegi 3 5 ay sonra stabil rahat bir sekidle yiyorsunuz vucut normunu buna göre uydurmus oluyor dogal olarak da kalma ihtimaliniz cok cok yüksek hele ki yaglanmayan vucut tipiniz varsa direk kalacağınizi söyleyebilirim. Ben kürü kestigimde bu genetik potansiyelin cok üstündeki noktalarda bile en az 3 5 ay hic birsey kaybetmiyorum genetik olarak sansliyim ve dogal testosteron seviyem en tepede, bu faktörler gerçekten herseyi belirliyor. Bazisi var  cok uğraşıyor kutle koymak icin ama ilaci 2 ay kessin sanki ayni adam.degil.gibi kuculuyor. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
toxic, Bir saat önce yazdı:

Bazisi var  cok uğraşıyor kutle koymak icin ama ilaci 2 ay kessin sanki ayni adam.degil.gibi kuculuyor.

Genetik faktörlerin bu sporda çok çok büyük bi faktör olduğu yadsınamaz bi gerçek ve dediğiniz gibi kürü kestikten sonra aldığı kütleyi tamamen koruyabilen kişilerde gördüm. Ancak genel itibiari ile çoğu insanın mentalitesi sürekli ilerlemek olduğunu düşünmüyorum. Mesela çevremde de bir sürü insan var bu şekilde ve gözlemlediğim kadarıyla kür sonrası küçülme sebeplerinin en temel nedeni kür içerisinde o motivasyon ile basabildiği kadar ağırlık basıp iyi besleniyorlar, ancak kür sonrası hem psikolojik hemde fiziksel güç kaybı nedeniyle iyice salıyorlar... Kür sonrası dönem metabolizmanın yavaşlaması normal bi durum ancak karbonhidratı çok azaltmak yerine antrenman şiddetini çok da düşürmeden kardiyoyla desteklenerek kütle gayet de korunabiliyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: muhammetedip
      Herkese merhaba,
      Burak hocayla başlayıp bitirdiğimiz 8 haftalık definasyon sürecini sizinlelede paylaşmak isterim.
      Yaşım 34 yaşında ve 1.86 boyundayım 8 yıldır ara ara sakatlığım olsada kesintisiz yapmaya çalışıyorum ağırlık antremanlarımı. Son 8 aydır sol omuzda yırtık bisepsde tendinit ve son olarak da tenisçi dirseği sorunlarıyla spor yapamıyordum ve diyetime de çok dikkat etmeyince haliyle kilo almaya başladım. Son 3-4 aydır planladığım definasyon kürüm için Burak hocayla konuştum ve 8 haftalık bir kürün yeterli olacağını söyledi. 8 haftanın tamamında egh fragment ve yohimbe  ilk 1 ay sr9009 ve son 4 hafta gw501516 olarak planladı Burak hoca. İlk bir ayda yemekte ve spor konusunda hiçbir sorun yaşamadım bir ay sonunda 116 dan 101 kiloya düşmeyi başardım. İkinci aya başladığımızda ramazan ayına başladık ve benim için sıkıntılar başladı. Ramazan boyunca öğlen ve iftar sonrası olmak üzere çift kardiyo yapmaya çalıştım ve sadece iftarda sıfır karbonhidrat olarak yemekleri tamamladım. Susuzluktan dolayı öğlen sporları eziyet gelmeye başladı ve sonlara doğru artık gücüm kalmadı bacaklarımın devamlı kasılmasından kaynaklı kardiyo yapamıcak hale geldim ama şükür kürün sonuna ulaşmayı başardım. 8 hafta olarak planladık fakat araya ramazan bayramının girmesiyle kür 7 hafta olarak bitti elimde biraz yohimbine kaldı 1-2 ay daha kardiyo yapmaya devam edeceğim tenisci dirseğinden dolayı sonrasında Burak hocayla bulk kürü planlıcaz inşallah. Resimleri 1. gün ve son gün olarak paylaşıcam aralarda resim çekmedim ve sadece hafta 1 tartıya çıktım. Alt karında sarkmaların mevcut ve ağırlık çalışmadığım için vücut sönük halde ne yazıkki bulk küründe görüşmek üzere,
      İlaç markaları noxy lab
      1-8 hafta yohimbe 
      1-8 hgh fragment 
      1-4 sr9009
      4-8 gw501516
      Şeklinde planladık.
      Başlangıç formum;

Kür sonu;

• Yazan: 10urack
      Merhabalar 19.10.2022 tarihinde @Loving hocamın planlamasıyla  peptit hgh fragment - efedrin - yohimbe kürüne başlamıştım konu açmaya vaktim olmadı şimdi müsait kaldım ve konu açıyorum ileriki günlerde eklemeler yaparım.
      Beslenmeyi elimden geldiğince bu şekilde tutuyorum.
      MİN 250 PROTEİN İLK 1 AY 50 KARB SONRASI 0 CARB.  yeşillik + salatalık her öğün yanında var. yeşil çay yeşil elma 30-50 gr badem . günlük 1500 calori civarında 250 protein 30-50 karb ve max 50 yağ. ANTRENMAN VE KARDİYO
      sabah-akşam aç kardiyo minimum 50+50 dk 15 eğimde yürüyüş .
      antrenman bölgesel 4-5 hareket 45 saniye dinlenme 4-5 set düşük ağırlık 30-40 dakika da bitirip kardiyo ya geçiyorum.
      İLK HAFTA ÖLÇÜM VE KİLO:
      KİLO:94.7   BEL:102
      https://www.hizliresim.com/rhg8eme
      https://www.hizliresim.com/nctsbys
      https://www.hizliresim.com/7o5wupe
    • Yazan: F.ufacik
      Merhaba arkadaşlar Burak hocamla iyi ki tanışmışım diyeceğim adını kötü bir şekilde değil de harbi adamdır şeklinde anma sebebimi anlatacağım 😂. Küre girmeden  6 aylık bir araştırma yaptım neredeyse. Her gün en az 3 saatimi ayırıp araştırıyordum doğru ilaç orjinal ilaç aramaktan yoruldum. Çevremde bi çok örneği olduğu için  güven pek olmuyor piyasada yığılı sahte ilaç var . Bana denk gelir , ya sahteyse diye  çok kafa yordum  😂 sonunda Burak hocamla tanışma fırsatım oldu.
      Mütevazi bir şekilde davrandı telefonla görüştük onlarca soru sordum  Cidden çok yardımcı oldu benim için. En uygun kürü planladık su an kürümün 8. Haftasındayım. Tam tamına 9 kg aldım. Harika güç artışları yakaladım beslenme ve antrenmanımı olabildiğince güzel yaptım ve harbiden memnun kaldım . Benim gibi araştıran arkadaşlar var ise Burak hocaya danışmadan sormadan riske atmayın dürüstlüğünden ve samimiliğinden dolayı teşekkür ediyorum 👑  fotoğraflarda ufak çıkıyorum ne yazık ki  
      reelde görmeniz dileğiyle takipte kalın 

• Yazan: aykt34
      Burak hocamdan gönül rahatlığı ile peptid vs konularında destek alabilirsiniz kendisi sadece destek vermesinin dışında ürünler konusunda ayrıca ilgileniyor elinden geleni yapıyor teşekkür ederim yardımları için  
    • Yazan: Adm
      Buraya o kadar çok fazla şey yazabilirim ki @Loving hakkında ama biraz kısaltarak yorumumu ve düşüncelerimi paylaşmak isterim. Kendisiyle bu sene tanışma fırsatım oldu gerek bilgisi, gerek karakteri , gerek tecrübesiyle gerçekten müthiş bir adam. 24 saat bilgi paylaşımın da bulunan atılan her mesaja sanki daha önce bir dost ilişkisi varmışçasına cevaplar verip bilgi paylaşan ve kaliteli ürünler temin edebileceğiniz tek kişi diyebilirim.
      Kendisini tanıdığıma gerçekten mutluyum.
      Sadece destek aldınız diye size yazan yada destek almanız için peşinizden gelen insanlarla zerre kadar uzaktan yakından alakası yok!
      Tekrardan kendisine buradan teşekkür etmek isterim . Adamsın Burak Hoca @Loving 🙏👏🙏👏

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.